Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 10:14   

O finansach? Chyba raczej reklama wyborcza.

Rysiu wymyślił sobie pasy dla rowerów, po których w zasadzie nikt nie jeździ a Ci co powinni to i tak jadą chodnikiem.

Gdzie ja mam teraz zaparkować samochód jadąc na mecz? Pod Galerią? Gdzie jest jakiś parking przy stadionie?
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 11:28   

Aidos możesz teraz na mecz bezpiecznie dojechac rowerem. :-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 15:30   

Bianconeri napisał/a:
Co nieco o finansach jest
http://www.sandecja.org/1..._o_Sandecji.htm


widać prezydent bywa na forum i na moje skomlenie zareagował hihihi. A tak poważnie już to odpowiem tym, których wzburzył mój post przepełniony narzekaniem. jątrzeniem i oczernianiem. Nie jest moją intencją kogokolwiek jak to mówi kosiarz oczerniać i chyba tego nie zrobiłem. Nie mam też żadnych politycznych antypatii do osób tworzących na forum polityczne tło, bo aż tak nie jestem w politykę zaangażowany jak niektórzy.
A w sprawach zmian zmian personalnych to zdania nie zmienię bo z jakiegoś powodu kierownik zrezygnował i jak sądzę nie było to "wypalenie materiału". I tyle w tym temacie, który dla mnie jest zamknięty bo u mnie już emocje opadły.

A jutro Sandecja jak nie zawalą czegoś obrońcy to powinna wygrać z Niecieczką jakieś 1-0, choć popularny wynik 1-1 jest możliwy.

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 16:43   

Wybory coraz bliżej tylko czekac aż LAWINA INWESTYCJI RUSZY :-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 22:39   

http://www.sadeczanin.inf...23#.U_4882Ml3QI
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 23:04   

radziufan napisał/a:
http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/nowy-sacz-sandecja-zemscila-sie-za-publikacje-artykulu,63023#.U_4882Ml3QI


Fajnie ciekawe czy rzecznik-amator do tego się odniesie czy będzie straszył sądami jak jego kolega Jano F. kiedyś straszył kibiców za pisanie o nim nieprzyjemnych opinii w internecie.


A może @internacionale Ty coś wiesz o tym rzekomym sfałszowaniu akredytacji i czy jest to poparte jakimiś dowodami czy tylko domysłami?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 23:44   

kibicKKS napisał/a:

A może @internacionale Ty coś wiesz o tym rzekomym sfałszowaniu akredytacji i czy jest to poparte jakimiś dowodami czy tylko domysłami?


Według mojej wiedzy a znam sytuację, Michał - postąpił słusznie bo przedstawiciel sądeczanina i nie jest to autor tekstu o ochronie rzeczywiście złamał regulamin posługując się sfałszowaną akredytacją.

Są świadkowie wśród dziennikarzy innych redakcji, którzy mogą to potwierdzić.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 07:22   

Jeśli Sądeczanin fktycznie wkleił kropka w kropkę to co napisał Michał, to gramatycznie leży i kwiczy w dodatku mu się daty pojebały
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 08:55   

internacionale napisał/a:
Według mojej wiedzy a znam sytuację, Michał - postąpił słusznie bo przedstawiciel sądeczanina i nie jest to autor tekstu o ochronie rzeczywiście złamał regulamin posługując się sfałszowaną akredytacją.

Są świadkowie wśród dziennikarzy innych redakcji, którzy mogą to potwierdzić.


Z podpisów w artykułach wynika, że to chyba jednak ten sam gość, no ale jeśli nie i jeśli są świadkowie to nie powinno być problemów z udowodnieniem kłamstwa albo z prokuraturą o która prosi się autor.

Co do dat gramatyki i dat to faktycznie kompromitacja ze strony rzecznika.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 07:14   

http://www.sandecja.org/1...m_Bebenkiem.htm
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 14:53   

No to licze na remis z Wigrami. Kostelnik papa
http://www.dziennikpolski...t.html?cookie=1
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 20:08   

Pozbycie się Kostelnika to też plus ale gangrena sięga dalej. To nas nie uleczy niestety
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 20:54   

Ale co nam da zmiana trenera? Dlaczego ultimatum nie dostał Frohlich tylko Kostelnik?

Wiadomo,ze odpowiedzialność za wyniki ponosi trener,ale kim ten biedny Kostelnik ma grać? Gdy tak na spokojnie spojrzymy na naszą kadrę,to tak na prawdę mamy 4 solidnych piłkarzy. Bębenek,Grzeszczyk, Szufryn, Nather. Oprócz tego potrafiący grać Frańczak,Traore,Bartków,Szczepański i Cicman. Makuch,Urban i Niane też coś tam potrafią ale chyba najlepsze latka mają juz za sobą. Kim ten biedny trener ma grać,jesli zespół dopadnie plaga kontuzji?

Pamietacie jak Wójtowicz często powtarzał,ze na każdej pozycji chce mieć DWÓCH RÓWNORZĘDNYCH PIŁKARZY? Wtedy mielismy rywalizacje w zespole a dzisiaj?
Kozioł nie rywalizuje z nikim,bo miejsce w bramce ma z góry załatwione.
Na lewej obronie to my tak na prawde nie mamy nikogo. Franczak obrońcą nie jest a Słaby to poziom 3 ligi. Swego czasu w ataku mieliśmy Banię,Bagnickiego,Aleksandra i Staniszewskiego a dzisiaj mega bramkostrzelny Traore oraz król sądeckich dyskotek Fałowski...


Osobiscie,chciałbym zebysmy oczywiscie pokonali Wigry i trener Kostelnik został na swoim stanowisku,bo zmiana trenera nic nie da.
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 21:19   

kolejne info telefoniczne

trenerzy z Akademii są wkurwieni, nie dostają kasy od kilku miechów, nie są popłacone hale na ktorych trenowaly dzieci z akademii , a rodzice płacą skladki na akademie...
a nasz ulubiony slowak siedzi na slowacji...
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 23:29   

hanys napisał/a:
kolejne info telefoniczne

trenerzy z Akademii są wkurwieni, nie dostają kasy od kilku miechów, nie są popłacone hale na ktorych trenowaly dzieci z akademii , a rodzice płacą skladki na akademie...
a nasz ulubiony slowak siedzi na slowacji...


A masz może informacje ile wynoszą długi wobec naszych byłych piłkarzy/trenerów i ile osoób na dzień dzisiejszy jest do spłacenia? Przypuszczam,ze tez może uzbierać się ładna sumka ;)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25