Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Lis 19, 2014 22:35   

Od rządów nie nie robiących, gorsze mogą być jedynie rządy polityczno- biznesowego lobby.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 10:07   

Czytam te wszystkie wpisy i tak się zastanawiam gdzie byli Ci „eksperci" przed pierwszą tura wyborów??? Nagle, gdy strach zagląda w oczy to rozpoczyna się agitacja, której według mnie na tym forum nie powinno być. Od tego są inne media a każdy niech waży, ocenia i wybiera według swojego sumienia...
Nie dzielmy się na tych, co popierają Nowaka i tych, co popierają Handzla, bo takie "kwasy" psuja klimat kibicowania szukajmy tego, co nas łączy!!!
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 10:30   

TA STRONA JEST POŚWIĘCONA AKTUALNEJ SYTUACJI W KLUBIE. A KLUB NIESTETY W BARDZO DUŻYM STOPNIU UZALEŻNIONY JEST OD URZĘDU MIASTA CZYLI GŁÓWNIE OD PREZYDENTA .DLATEGO CHYBA MOŻNA WYRAZIĆ SWOJE ODCZUCIA CO DO WYBORU PREZYDENTA OD KTÓREGO BĘDZIE ZALEŻAŁA SYTUACJA ''SANDECJI'' PRZEZ KOLEJNE LATA.DLATEGO DLA DOBRA KLUBU POWINNA BYĆ JEDNOŚĆ WŚRÓD KIBICÓW.


TYLKO SANDECJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 10:55   

bo2904 napisał/a:
TA STRONA JEST POŚWIĘCONA AKTUALNEJ SYTUACJI W KLUBIE. A KLUB NIESTETY W BARDZO DUŻYM STOPNIU UZALEŻNIONY JEST OD URZĘDU MIASTA CZYLI GŁÓWNIE OD PREZYDENTA .DLATEGO CHYBA MOŻNA WYRAZIĆ SWOJE ODCZUCIA CO DO WYBORU PREZYDENTA OD KTÓREGO BĘDZIE ZALEŻAŁA SYTUACJA ''SANDECJI'' PRZEZ KOLEJNE LATA.DLATEGO DLA DOBRA KLUBU POWINNA BYĆ JEDNOŚĆ WŚRÓD KIBICÓW.


TYLKO SANDECJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dla mnie jedność ma łączyć a mam wrażenie że według Ciebie może dzielić.
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 11:55   

Widzę, że niektórzy na tym forum to chcą być świętsi od papieża. Agitacja, zły dział na forum, dajmy szanse, nie oceniajmy pochopnie... Ble ble ble.

To już są jaja żeby kibice nie mogli na forum pisać jakie mają obawy czy przekonania dotyczące funkcjonowania Klubu! To jest forum poprawności politycznej, szkółki niedzielnej, stowarzyszenia lewaków i palikotowców czy Kibiców Sandecji?!

Masahiko i bzyku. Nie róbcie sobie jaj i nie mówcie o dawaniu szansy i próbowaniu, bo takie próby to można sobie robić eksperymentując przy przygotowywaniu obiadu, a nie na żywym organiźmie jakim jest Klub i szczególnie jego kibice!

To jest niepojęte, że gość bazujący na byłych palikotowych strukturach, mający poprarcie PO może wzbudzać w tym miejscu takie komentarze...

Ile wy macie lat żeby wierzyć w takie bzdury?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 12:23   

Kilinskiego 47 napisał/a:

Masahiko i bzyku. Nie róbcie sobie jaj i nie mówcie o dawaniu szansy i próbowaniu, bo takie próby to można sobie robić eksperymentując przy przygotowywaniu obiadu, a nie na żywym organiźmie jakim jest Klub i szczególnie jego kibice!

To jest niepojęte, że gość bazujący na byłych palikotowych strukturach, mający poprarcie PO może wzbudzać w tym miejscu takie komentarze...

Ile wy macie lat żeby wierzyć w takie bzdury?



Ja zadałem tylko pytanie. Ot choćby dla przeciwwagi. Nie mam zamiaru wchodzić w głębsze dywagacje, bo chyba za mało się orientuje, ale uwierz mi, że to co piszecie w pewien sposób do mnie przemawia.

PS. Jedną rzeczą są obawy przed tworzeniem spółki czy działalnością nie do końca zgodną z interesem klubu, a inną pisanie o nadchodzącym końcu klubu, wyprzedaniu terenów gdzie znajduje się stadion itd. Zakrawa to na paranoje.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 12:41   

Masahiko napisał/a:

PS. Jedną rzeczą są obawy przed tworzeniem spółki czy działalnością nie do końca zgodną z interesem klubu, a inną pisanie o nadchodzącym końcu klubu, wyprzedaniu terenów gdzie znajduje się stadion itd. Zakrawa to na paranoje.


OK. Deprecyzowując, nikt chyba nie ma myśli, że on zlikwiduje klub niczym Kononowicz z B-stoku i nie będzie niczego:-)

Mowa tu o tym, że przy tym modelu zarządzania który byłby pewnie wdrożony w miejsce obecnego mielibyśmy ogromne szanse podzielić w szybkim czasie losy Odry, Polonii i innych. Dlaczego tak twierdzę? Bo lokalne srodowisko biznesowe nie jest absolutnie zainteresowane wsparciem Klubu. To wie każdy kto obserwuje sytuację w mieście. Finansowanie zewnętrzne to istna rosyjska ruletka. A przywolywanej wcześniej Koronie się udalo. Ale my nie jesteśmy ani Kielcami ani w razie czego nie bedzie u nas Lubawskiego...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 14:44   

vanacastin napisał/a:
Asmodeus napisał/a:
Oj blady strach padł widać na Ryszarda bo pomocy wszędzie szuka


Nie jestem ani Ryszardem Nowakiem, ani kimkolwiek związanych z nim, jego środowiskiem czy choćby Urzędem Miasta. Po prostu dużo czytałem o Ludomirze Handzlu m. in. to http://www.miastons.pl/77...=more&id=11487, rozmawiałem też ze znajomym pracującym w Telbeskidzie, gdzie pan kandydat jest prezesem i robi prawdziwe cuda zniechęcając ludzi do pracy tam. Ponadto członek mojej rodziny działał kiedyś w branży kolejowej i również sporo o nim słyszał oraz widział efekty pracy. Mając taką wiedzę trudno mi się pogodzić z oddaniem miasta wraz z klubem w takie ręce. Dużo bardziej wolałbym Grzegorza Fecko na tym stanowisku. Stąd moje wolne wnioski tutaj, przecież prowadzę tylko dyskusję i wyrażam poglądy, nikogo do niczego nie zmuszając czy obrażając.


Stowarzyszenie powinno być wolne od politycznych wplywow i takim jest. Świadczy choćby o tym brak oficjalnego wspierania członków Stowarzyszenia w wyborach samorzadowych.
Abstrachuje już od tego, ze ktos wykorzystywał bez wiedzy zainteresowanych jego nazwę.

Jednak co innego jest poparcie które takze moim zdaniem powinno udzielić Stowaryszenie Nowakowi, ktory od wielu lat działa dla dobra Sandecji i wiadome jest to wszystkim. Nie jest to poparcie polityka, ale czlowieka za ktorego przyczyna w dużej mierze nasz klub odnosił najwieksze sukcesy w swojej historii. Dlaczego niby mielibysmy milczec?
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
vanacastin
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 20, 2014 16:39   

Widać pan Czerwiński z panem Zegzdą bardzo dobrze rozegrali pierwszą turę, bo od początku wiedzieli, że Fecko jest rzucony na pożarcie a prawdziwym kandydatem PO był Ludomir Handzel. Taka szopka na oczach mieszkańców i bezwzględność wobec własnego człowieka. Takie wypowiedzi na temat Fecki, który zdaje się mieć zasady chyba nie są w porządku.

http://www.sadeczanin.inf...61#.VG4GOMlrOZE
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006

Wysłany: Czw Lis 20, 2014 19:21   

Osobiście nie znam Pana Handzel - być może znałem jego matkę - jedną z lepszych pediatrów 30 lat temu, a być może to tylko zbieżność nazwisk.
Natomiast znam kilka osób które pracowały w jego firmach, podkreślę pracowały, bo scenariusz był taki jak z wywiadu w RTK. Czyli przychodził pan H. i wszyscy pracownicy dostawali nowe umowy z najniższą krajową albo won (wcześniej zarabiając nawet 2-4 razy więcej). Porozmawiajcie z byłymi pracownikami NOX-POL, Telbeskidu, ZNTK co się działo po przyjściu Pana H.

http://martinoff.salon24....a-swojej-piersi

Co do Nowaka to osobiście mam z nim "na pieńku" ale wolę znać swojego wroga i wiem co mogę się po nim spodziewać.

Przypominają mi się pewne wybory z drugą tura i czarną teczką w tle z roku 1990 i człowiek znikąd - Stan Tymiński. Mam nadzieję że druga tura pokaże mu właściwe miejsce w szeregu.

Piszę tutaj, bo wszyscy piszą w tym temacie.

Będzie gotowy dach na mecz z Arkę?
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 19:30   

aidos napisał/a:


Będzie gotowy dach na mecz z Arkę?


Mo być
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
asteraes
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 20, 2014 20:15   

Mnie ciekawi coś innego. Obecny prezydent patrząc na dane wyszukane w necie zarabia 10 702 zł brutto czyli jakieś 7524.09 zł do ręki licząc na szybko.

Ludomir Handzel też według informacji z neta obecnie działa w kilku miejscach:

"Handzel jest członkiem rady fundacji „Concordia” (Nowy Sącz); pracował jako prezes zarządu, obecnie jako członek rady nadzorczej w firmie Nox-Pol Sp. z o.o. (Nowy Sącz), obecnie jest prezesem zarządu w firmie Telbeskid Sp. z o.o. (Nowy Sącz), od 2010 r. jako współwłaściciel i prezes zarządu w hurtowni farmaceutycznej Elfarm Sp. z o.o. (Nowy Sącz), od 2011 r. jako prezes zarządu w Fundacji Rozwoju Lotnictwa (Warszawa), ponownie jako wiceprezes zarządu w Przemysłowej Agencji Inwestycyjnej Sp. z o.o. (Katowice), jako członek rady nadzorczej w Miasteczku Multimedialnym Sp. z o.o. (Nowy Sącz), od 2012 r. jako współwłaściciel w MGH Inwestycje Sp. z o.o. (Nowy Sącz), jako współwłaściciel w HT Partner Sp. z o.o. (Nowy Sącz), od 2013 r. jako prezes zarządu w NS Multimedia Sp. z o.o. (Nowy Sącz)."

Patrząc na te rady nadzorcze, stanowiska prezesa, udziały oraz własne biznesy to facet łącznie musi koło 100 000 złotych zarabiać! Po co mając tak dużo miejsc gdzie działa i pewnie świetnie zarabia rzuca się na bardzo ryzykowną pracę prezydenta miasta za niewiele ponad 7000? Ciekawe.
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 20:20   

asteraes napisał/a:


Patrząc na te rady nadzorcze, stanowiska prezesa, udziały oraz własne biznesy to facet łącznie musi koło 100 000 złotych zarabiać! Po co mając tak dużo miejsc gdzie działa i pewnie świetnie zarabia rzuca się na bardzo ryzykowną pracę prezydenta miasta za niewiele ponad 7000? Ciekawe.



No przecież to jest jasne jak słońce, Pan Fecko o tym wspominał -

"Ludomir Handzel jest projektem biznesowym kilku sądeckich biznesmenów. Myślę, że teraz mieszkańcy będą mieli dużo do myślenia na ten temat i zastanowią się, czy (...) chcemy oddać miasto w ręce grupy różnych biznesmenów, którzy popierają pana Handzla."
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 22:05   

asteraes, to akurat jest jasne,gra toczy się o najwyższą stawke a jest nią ,,WŁADZA"..nawet gdyby prezydent zarabiał 100zł ,to i tak byłyby te same kandytatury
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 00:01   

internacionale napisał/a:
aidos napisał/a:


Będzie gotowy dach na mecz z Arkę?


Mo być


Ja bym osobiście wolał, żeby nie był i C byl dalej zamkniety, mecz ma byc w TV i fajnie było by sie pokazać z takim dopingiem jaki był przez ostatnie mecze :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 25