Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 15:50   

znajomości nic nie dadzą jak się gra taki piach jak my....

w normalnych warunkach spadlibyśmy z hukiem i nikt by za nami nie płakał, ale jako że jest Widzew i Flota to się nam uda

PYTANIE TYLKO CO DALEJ???????
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 16:30   

radziufan napisał/a:
znajomości nic nie dadzą jak się gra taki piach jak my....

w normalnych warunkach spadlibyśmy z hukiem i nikt by za nami nie płakał, ale jako że jest Widzew i Flota to się nam uda

PYTANIE TYLKO CO DALEJ???????


To co zawsze...,,...może-JAKOŚ SIĘ UDA;-)"
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Czw Maj 21, 2015 22:27, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 16:45   

No właśnie co dalej. Limanovia leci i podobno ma ktoś dawać teraz kase na Sandecje. I myślę, że można dać wolna rękę trenerowi w montowaniu składu na przyszły sezon, bo wkońcu on się zna się na piłce lepiej niż włodarze. A myślę, że ze składu powinno wylecieć trochę osób. I chodźmy od tyłu. Na bramce mamy Radlińskiego i Kozioła i myślę, że nie trzeba szukać bo Marek wraca do formy. Z obrońców którzy "są godni" grać u nas mamy - Bartków, Szufryn, Szarek, Słaby, (Makuch) i (Sobotka) i do tych zawodników jeszcze ze dwóch dobrych dla lepszej konkurencji. W pomocy tych na 1 ligę mamy: Bębenek, Dudzic, Kuźma, (Szczepański), Nather, Ella i (Urban). Tu też są potrzebne na już ze trzy wzmocnienia. W nawiasie są zawodnicy za którymi nie będą jakoś za bardzo płakać. Ale w sumie w naszych szeregach nie ma nikogo kto by odchodził (może Bębenek lub Ciufa) gdzie trza by było siać panikę. O napastnikach nie wspomnę bo w naszym klubie takich prostu nie ma. Myślę, że można poszukać w II lidze wśród tych klubów które nie awansują a zawodnicy chętnie by się pokazali ligę wyżej np. Górski (Znicz), Lewicki (Legionovia) czy Setla (Nadwiślan). Wójtowicz może także znajomościami sciągnąć z Puszczy (Biernat, Lepiarz, Mikołajczyk czy Napierała są godni uwagi). Jest jeszcze rozlatująca się Limanovia, ale tam nie ma nikogo godnego uwagi. Jest też szansa, że nasz "budowniczy" znowu coś wychaczy za granicą, ale nie pamietam, ale chyba od tego seoznu jest przepis, że na boisku może być tylko jeden zawodnik z poza uni, więc z tymi "perełkami" był bym ostrożny. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że trza zrobić trzęsienie ziemi, ale może zarząd by zaczął od siebie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mariusz79

Dołączył: 21 Mar 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 18:44   

A co z naszym snajperem Fałoskim który kopie się po głowie ja pierdziele jak taki gosc moze wogóle grac w 1 lidze nie dosc ze nic nie gra to jeszcze gnojek potrafi młodym dzieciakom z akademi podczas treningu pokazywac fakersa gnojek jeden on nic nie reprezentuje sobą ani umiejętnosci piłkarskich ani ciut ciut kultury jak na kopacza przystało.
_________________
mario79
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jedrzej

Dołączył: 10 Sie 2009
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 23:12   

mariusz 79 co się dziwisz, przecież z tego Fałowskiego to kawał ch..a reszta dziada
[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 08:52   

arkoniusz napisał/a:
I chodźmy od tyłu. Na bramce mamy Radlińskiego i Kozioła i myślę, że nie trzeba szukać bo Marek wraca do formy.


Dajcie już spokój z tym Koziołem, gość ma 2 metry a piłki mu nad głową latają jak chcą, zero gry na przedpolu, a wprowadzanie piłki do gry to na poziomie -1, chyba, a raczej na pewno żaden bramkarz który u nas bronił nie miał tak krzywej nogi. Gość z "piątki" wali po autach oddając piłkę za darmo.

Co do Fałowskiego to gdzie są Ci co tak za nim płakali jak był w Unii Tarnów? Wszyscy widzieli w nim zbawienie, a to kolejny dowód że są ludzie którzy pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą, w przypadku Fałowskiego max 3 liga.

No ale co tam najważniejsze że nasza wiecznie zdolna młodzież gra, a jak gra to wszyscy widzimy, że najlepiej to im wychodzą odpyskówki w stronę trybun.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 15:18   

Odnośnie bramkarzy, to z całym szacunkiem dla Stasia, ale czego on może nauczyć bramkarza w I lidze? Cabaj mówił, że treningi bramkarskie w Sandecji to jakaś farsa. Staszek niech młodych w akademii uczy.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Biancos

Dołączył: 10 Kwi 2009
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 15:37   

Ja akurat słyszałem opinie odmienną o 180 stopni, z tym, że od chłopaków którzy grali w juniorach bądź w II drużynie. Zachwalali sobie oni treningi u Bodzionego i mówili, że co trening potrafił ich zaskoczyć jakimś ciekawym ćwiczeniem. Nawet swego czasu zauważyłem ze chłopak, który bronił w seniorach Muszyny, przyjeżdżał na treningi do "Stasia".
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 19:25   

radziufan napisał/a:

PYTANIE TYLKO CO DALEJ???????

Pewnie i tak spadek, tylko rok później. Bo w nagły przypływ gotówki, nie wierzę, podobnie jak w to że nasz rozbuchany, niczym sztab doradców prezydenta, zarząd jest w stasnie tej kasy nie zmarnować.

Talentów się nie czepiajcie, bo to co mamy w pierwszej drużynie to nie talenty, tylko dzieciaki którym ktoś zrobił fife na realu. I w FM mogą się obczaić. Na efekty szkolenia to trzeba czekać latami.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 19:43   

nitroactive napisał/a:
radziufan napisał/a:

PYTANIE TYLKO CO DALEJ???????

Pewnie i tak spadek, tylko rok później. Bo w nagły przypływ gotówki, nie wierzę, podobnie jak w to że nasz rozbuchany, niczym sztab doradców prezydenta, zarząd jest w stasnie tej kasy nie zmarnować.


A ja uważam, ze nawet przy ograniczonym budżecie ale z mądrym trenerem i zarządem można zbudować fajną drużynę która będzie spokojnie grała o środek tabeli. Przykład Stomilu jest wymowny.
Tylko trzeba rozsądnie dobrać piłkarzy ( nawet z niższych lig), zrównoważyć formację ( a nie że gramy cały sezon bez napastnika np.) mieć w miarę szeroką kadrę i zbudować fajna atmosferę w szatni ( patrz wyżej- mądry trener).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 19:46   

kibicKKS napisał/a:
arkoniusz napisał/a:
I chodźmy od tyłu. Na bramce mamy Radlińskiego i Kozioła i myślę, że nie trzeba szukać bo Marek wraca do formy.


Dajcie już spokój z tym Koziołem, gość ma 2 metry a piłki mu nad głową latają jak chcą, zero gry na przedpolu, a wprowadzanie piłki do gry to na poziomie -1, chyba, a raczej na pewno żaden bramkarz który u nas bronił nie miał tak krzywej nogi. Gość z "piątki" wali po autach oddając piłkę za darmo.


A Staszek "MOOOOJAAA" Bodziony ? ;-)

Pozdro
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 20:06   

Łukasz Radliński doznal podczas wczorajszego treningu urazu łękotki. Prawdopodobnie nie zagra do końca rundy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 22:39   

Tak, ma kontuzje, przerwa może być nawet dłuższa a do tego 30 czerwca bodajże kończy mu się kontrakt.
Ale mimo kontuzji itp zarząd chce z nim w przyszłym tygodniu przedłużyć kontrakt.

Wg mnie eleganckie zachowanie.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Maj 22, 2015 23:40   

lukas33 napisał/a:


A ja uważam, ze nawet przy ograniczonym budżecie ale z mądrym trenerem i zarządem można zbudować fajną drużynę która będzie spokojnie grała o środek tabeli.

W sumie to masz rację. Ale pada tam słowo klucz, w zasadzie słowa, które u nas w klubie są oksymoronem... "mądry zarząd". Z tym zarządem, to jedyne na co możemy liczyć, to jakiś hiper transfer połamanego talentu uj wie skąd. A nie mądrej budowy drużyny która zagra o środek tabeli. Taką mieliśmy jakieś 2, 3 lata temu i staczamy się w tempie co najmniej liniowym po równi pochyłej.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Sob Maj 23, 2015 10:19   

ERNESTO napisał/a:
kibicKKS napisał/a:
arkoniusz napisał/a:
I chodźmy od tyłu. Na bramce mamy Radlińskiego i Kozioła i myślę, że nie trzeba szukać bo Marek wraca do formy.


Dajcie już spokój z tym Koziołem, gość ma 2 metry a piłki mu nad głową latają jak chcą, zero gry na przedpolu, a wprowadzanie piłki do gry to na poziomie -1, chyba, a raczej na pewno żaden bramkarz który u nas bronił nie miał tak krzywej nogi. Gość z "piątki" wali po autach oddając piłkę za darmo.


A Staszek "MOOOOJAAA" Bodziony ? ;-)

Pozdro


A Stasiu to miał krzywe ręce nie nogi:) Więc strach pomyśleć co będzie jak dalej krzywe ręce będą trenować krzywe nogi ;-)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25