Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Sie 14, 2018 22:02   

A jakie przywileje będą dla tych co kupią 10 biletów na ligę i na każdy mecz pucharowy?
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Wto Sie 14, 2018 22:42   

klipol napisał/a:
A jakie przywileje będą dla tych co kupią 10 biletów na ligę i na każdy mecz pucharowy?


Skoro zakładasz ze kupisz 10 biletów i bilet na PP to czemu bie kupisz karnetu ? Nawet jak pójdziesz na 6 spotkań, zakładając ze kupujesz bilety normalne, jest to bardziej opłacalne. Zawsze przy karnetach są jakieś przywileje, dlaczego miałyby być przy kupowaniu pojedynczych biletów ? O to chodzi, żeby zachęcić ludzi do kupna karnetów. Wiec w przypadku który opisałeś zapewne żadnych profitów nie będzie :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sro Sie 15, 2018 10:36   

klipol napisał/a:
A jakie przywileje będą dla tych co kupią 10 biletów na ligę i na każdy mecz pucharowy?

Przywileje to mają kombatanci,honorowi dawcy krwi itd. Masz tak skalkulowaną cenę,że ślepy by zauważył. Chcesz to kupisz karnet, jak nie to bilet i już
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 12:51   

Dla takich osób klub zaproponuje zakup karnetu na przyszły sezon ;-)
klipol napisał/a:
A jakie przywileje będą dla tych co kupią 10 biletów na ligę i na każdy mecz pucharowy?
_________________

[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 14:15   

Chcesz to sobie kup jeszcze karnet gdzieś widziałem info ze do końca tygodnia są w sprzedaży
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Sie 16, 2018 14:22   

Potwierdzam, dzisiaj kupiłem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Pią Sie 17, 2018 20:48   

Mam tylko nadzieję, że karnetowicze z jesieni będą mieć pierwszeństwo przy zakupie promocyjnych karnetów na wiosnę. Przeglądając niektóre fejsbukowe fora nowosądeczan można się natknąć na komentarze i pytania januszów z wąsem typu (tu cytat) : "kiedy będą karnety z złotówkę chce 6" - dramat
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Sie 17, 2018 21:53   

Dokładnie kto ma karnet wykupiony teraz to z urzędu dostaje karnet na za złotówkę szkoda że tego nie napisali przy sprzedaży czyli dwa karnety za 80 zł ;) ale tak na poważnie to nie wiem czy to tak można zrobić bo to budżet obywatelski i chyba tego nie było w regulaminie głosowania ale nie jestem ekspertem jakby dali 5 dni przedsprzedaży dla.posiadaczy już karnetów to bym się nie obraził ;) może ktoś to zweryfikować ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Sie 17, 2018 22:05   

Drugi post bo z innej beczki trochę :
Podoba mi się to jak teraz wygląda praca zarządu i ludzi związanych z Sandecja przykłady :
- prezentacja zrobiona naprawdę na wysokim poziomie prowadzący z Polsatu itp
- karnety za 79 zł to naprawdę hit myślicie że to normalne ? Odpowiedzcie sobie na pytanie czy za Danka to też by tak wyglądało ?
- podziękowania prezesa za kupione karnety niby tak mało ale działa na ludzi i licznik sprzedanych karnetów też nakręcił trochę przedaż
- transfery i pozostawienie doświadczonych zawodnikow zaliczam na plus i fajna możliwość rozwoju
- telewizja sandecja.tv super jak zr szta zawsze :)
- mógłbym napisać więcej ale pisze z komórki i ciężko

Ogólnie jest jeszcze wiele do poprawy lecz zarząd pracuje krótko i myślę że się zmieni jeszcze wiele rzeczy .... Tylko żeby wybory tego nie zmieniły na razie mają u mnie kredyt zaufania ...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sob Sie 18, 2018 09:12   

Widać światełko w tunelu
_________________

[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Pon Sie 20, 2018 19:19   

Prowizje dla menadżerów za poprzedni sezon(jeżeli w złym dziale proszę o przeniesienie).
[Profil] [PM]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Sie 21, 2018 19:29   

To bardzo dobry dzial. Tabela pokaze niektorym z krewkich na tym forum, ze nie warto pakowac kasy w kieszenie wszelakich footbalowych znawcow i sprzdawcow padliny.
Jestem przekonany ze grajac na wlasnym stadionie mielibysmy te brakujace kilka punktow wiecej
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Wto Sie 21, 2018 21:06   

Podobno 3 inne kluby wydały więcej niż Lech i Legia, tylko nie jest to ukazane w tej tabeli.
[Profil] [PM]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Sro Sie 22, 2018 10:03   

Dziekan napisał/a:
To bardzo dobry dzial. Tabela pokaze niektorym z krewkich na tym forum, ze nie warto pakowac kasy w kieszenie wszelakich footbalowych znawcow i sprzdawcow padliny.
Jestem przekonany ze grajac na wlasnym stadionie mielibysmy te brakujace kilka punktow wiecej


Teraz można gdybać, ale jestem tego samego zdania. Kilińskiego to jednak Kilińskiego.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Sie 22, 2018 15:51   

polak_ns napisał/a:
Podobno 3 inne kluby wydały więcej niż Lech i Legia, tylko nie jest to ukazane w tej tabeli.


Wydaje mi sie, zse tylko Lechie byloby `stac` na to. :)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 24