Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lis 04, 2018 14:50   

Na uwagę zasługuje fakt ze Panie z klubu czestowały herbatą ludzi na sektorze A. Zawsze to miły akcent..Brawo
Ostatnio zmieniony przez najdi Nie Lis 04, 2018 14:53, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Lis 04, 2018 14:51   

barnej napisał/a:
Czy coś wiadomo w sprawie stadionu? Bo coś cicho. Jaka jest perspektywa terminu przetargu? Czy też wszystko w rękach nowego prezydenta? ( mam nadzieje, że ktokolwiek nim zostanie stadion wybuduje).


Wszystkie informacje masz tutaj:

http://www.sandecja.org/forum/viewtopic.php?t=1910
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
rwp


Dołączył: 17 Paź 2004
Wysłany: Nie Lis 04, 2018 16:50   

Półmetek już za nami, czas na małe podsumowanie.

Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że tak ładnie odnajdziemy się w nowej 1 ligowej rzeczywistości. Na pewno obecna pozycja w tabeli daje nadzieję na przyszłość. Martwi mnie trochę jednak to, że nie umiemy wygrywać z drużynami z czołówki. Patrząc na tabelę, z pierwszej jedenastki wygraliśmy tylko ze Stalą. Mam też nadzieję, że Marek znów będzie pewnym punktem, o ile wcześniej często ratował nam punkty, to bramki z Puszczą i GKS ewidentnie zawalił. Brakuje też rasowego napastnika, trzeba chuchać na Małego, bo gdyby nie on, to rożnie mogłoby być. Wydaje się, że pierwsze miejsce w lidze jest już wiadome. Chyba tylko katastrofa może sprawić, że Raków nie awansuje. Teraz trzy mecze u siebie, dobrze byłoby zdobyć min. 7pkt:)
_________________
"Lubię jak w domu spoko i lubię jak w klubie dobrze" - Jurek Mordel
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Nie Lis 04, 2018 18:54   

Nie przesądzałbym, że już wiadomo kto będzie pierwszy ^^ ta liga już niejednokrotnie pokazała, że w drugiej części sezonu dzieje się magia :)
[Profil] [PM]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Nie Lis 04, 2018 21:36   

polak_ns napisał/a:
Nie przesądzałbym, że już wiadomo kto będzie pierwszy ^^ ta liga już niejednokrotnie pokazała, że w drugiej części sezonu dzieje się magia :)


trzy porażki z rzędu i już będą o spadku wspominać ;)
[Profil] [PM]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 20:51   

Cos padło to forum. Za dużo dobrego sie dzieje i nie ma o czym pisać hahaa
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pon Gru 03, 2018 09:34   

Świetna runda Sandecji.
Brawo trener , brawo zawodnicy.
Jedyne do czego można się przyczepić to napastnicy, brakuje nam napadziora pokroju A. Aleksandra. Klichowicz i Gabrych wykonują świetną robotę, ale brakuje im bramek.
Ciagle czekam na pokazanie się Manoyana, tak naprawdę nie dostał szansy zagrać meczu, gra tylko ogony.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
MichalloKKS

Dołączył: 19 Paź 2018
Wysłany: Sro Gru 05, 2018 12:46   

http://weszlo.com/2018/12...lub-tylmanowej/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolo

Dołączył: 01 Maj 2009
Wysłany: Sro Gru 05, 2018 21:38   

MichalloKKS napisał/a:
http://weszlo.com/2018/12/05/sandecja-chce-oszukac-maly-klub-tylmanowej/

Zamiast zapłacić i po sprawie to i tak zapłacą tylko dodatkowo pójdzie w kraj jak to się z Sandecją interesy robi, a Ci prawnicy którzy obsługują Nasz klub to nieźli amatorzy
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Sro Gru 05, 2018 22:10   

Pytanie tylko kto zapłaci. Bo wygląda na to że pójdzie 125 tysięcy do stowarzyszenia za nic.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nuncjusz

Dołączył: 04 Lis 2012
Wysłany: Sro Gru 05, 2018 22:29   

No i teraz wytłumacz w Sączu ze Sandecji stadion się należy za publiczne pieniądze jak są machlojki robione.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Gru 06, 2018 13:58   

To nie są prywatne pieniądze dlatego postępowanie obecnych władz jest w pełni profesjonalne. Skoro prawnicy mówią że to nie są nasze zobowiązania to prezes nie może sobie zapłacić tylko dlatego że portal weszło po raz kolejny nas obsmarował. Będzie wyrok będzie nakaz to wtedy sprawa jest jasna.
_________________

[Profil] [PM]
 
 
kolo

Dołączył: 01 Maj 2009
Wysłany: Czw Gru 06, 2018 16:46   

bzyku napisał/a:
To nie są prywatne pieniądze dlatego postępowanie obecnych władz jest w pełni profesjonalne. Skoro prawnicy mówią że to nie są nasze zobowiązania to prezes nie może sobie zapłacić tylko dlatego że portal weszło po raz kolejny nas obsmarował. Będzie wyrok będzie nakaz to wtedy sprawa jest jasna.

Niestety nie masz racji, bo sprawa jest bardzo prosta, Sandecja pierwsze pismo dostała prawdopodobnie w sierpniu i miała czas aby temat załatwić po cichu, jeśli obecne władze przejęły klub i jak twierdzą poprzednie władze nie przekazały im zobowiązań dotyczących Piszczka, to powinni kasę wypłacić i na drodze sądowej od poprzedniego zarządu(Stowarzyszenia) domagać się zwrotu kasy, wtedy by to było profesjonalne. A Ci Nasi prawnicy to albo cieniasy albo naciągacze i naciągali klub na dodatkowe koszty(odsetki+kasa dla prawników) a co gorsze złą prasę
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Gru 07, 2018 11:15   

Prezes Michałowski w RDN :

http://www.rdn.pl/sport/w...-audytu-rozmowa
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Sob Gru 08, 2018 16:19   

A ja mam takie pytanie troche z innej beczki, według jakiegoś tam portalu Marek Kozioł został wybrany najlepszym bramkarzem tej rundy i ogólnie w mojej osobistej ocenie przyzwoicie sobie radził a z tego względu mam takie pytanie, dla czego jak Marek wracał teraz do Sandecji to był na niego na początku taki hejt, (o ile dobrze pamiętam) i z czego to wynikało?? Ze słabszej postawy w Stali i Zagłębiu czy jak ostatnio odchodził z Sandecji to były jakieś "incydenty" co mi umknęły??
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25