Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Czw Lut 21, 2019 22:41   

Fajny by był system że jeżeli posiadam karnet a wiem że nie będzie mnie na meczu to klikam w necie i zwalniam bilet do sprzedaży ale to pewnie marzenie ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Lut 21, 2019 23:12   

Janusze charakteryzują się tym, że jak dają za darmo to trzeba brać.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 05:54   

Super, że muszę być osobiście, tak się składa, że pracuję w delegacji i jestem tylko na weekendy i nie będę mógł kupić karnetu...
Nie da się tego jakoś ominąć, albo ktoś mógłby mi to ogarnąć? W poprzedniej rundzie byłem prawie na każdym meczu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
misns

Dołączył: 17 Gru 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 07:20   

Z tego ca pamietam to karnetow bylo kupione mniej niz 2000 sztuk,wiec starczy dla wszystkich,no chyba ze sie myle to mnie poprawcie...
_________________
...A ty Bracie mój,zawsze przy mnie stój...
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 08:17   

Było ogłoszone że sprzedano 1200 sztuk lecz jeszcze były potem sprzedawane myślę że sprzedano łącznie z 1500 w poprzedniej rundzie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 09:26   

Dzięki za info, ale za 1 zł karnet na pewno rozejdzie się w klika dni, i do weekendu nic już dla mnie nie zostanie :(
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
milo

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 09:29   

Ja powiem tak, jak mi się uda to kupię za 1 PLN a jak nie to z chęcią zapłacę pełną stawkę bo w końcu idzie to na nasz ukochany Klub, więc przestańcie narzekać na system a potraktujcie to jako wsparcie Klubu nawet jeśli trzeba zapłacić więcej
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 09:52   

Nie wiem jak Wy do tego podchodzicie, ale mi do głowy nie przyszło, że mógłbym skorzystać z tych darmowych karnetów. Wolę wesprzeć klub kolejną kwotą, bo te 400 tys i tak mają zagwarantowane :)

Dziwi natomiast trochę cena karnetu na cały rok 2019 dla osób spoza Nowego Sącza. Biorąc pod uwagę cenę karnetu na rundę wiosenną oraz cenę karnetu na rundę jesienną w 2018 to wychodzi nam raptem 160zł., a tutaj mamy 200zł. Dodatkowe pytanie czy karnet będzie obowiązywał również w przypadku awansu do ekstraklasy, bo wtedy zakup może okazać się atrakcyjny.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 13:07   

Mi chodziło o to, że na swoim przykładzie jestem zameldowany w Sączu ale w nim nie mieszkam na stałe i wiem że na większości meczach nie będę mógł być i zazwyaczaj kupuje bilet w dniu meczu i chce mieć pewność ze taki bilet dostanę bo jeżeli nie będę mieć pewności to kupię wtedy ten karnet tylko że przez większość roku " miejsce" będzie puste.

Zobaczymy jaki będzie w praktyce wyglądać :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 15:09   

Masahiko napisał/a:
Nie wiem jak Wy do tego podchodzicie, ale mi do głowy nie przyszło, że mógłbym skorzystać z tych darmowych karnetów. Wolę wesprzeć klub kolejną kwotą, bo te 400 tys i tak mają zagwarantowane :)

Dziwi natomiast trochę cena karnetu na cały rok 2019 dla osób spoza Nowego Sącza. Biorąc pod uwagę cenę karnetu na rundę wiosenną oraz cenę karnetu na rundę jesienną w 2018 to wychodzi nam raptem 160zł., a tutaj mamy 200zł. Dodatkowe pytanie czy karnet będzie obowiązywał również w przypadku awansu do ekstraklasy, bo wtedy zakup może okazać się atrakcyjny.



Karnet jest do końca roku, bez względu w której klasie rozgrywkowej będziemy grać w jesieni.
Plus wszystkie mecze pucharowe.
Cena na tą runde tob80zł, cena karnetu na samą jesień będzie wynosiła 120zł.
Założenie było takie że na ten sezon zrobią ceny promocyjne karnetów.
A potem wrócą do starych cen.
Ps. Tak wiem, troche to wszystko naciągane. Tak żeby się fajnie układało 2000x200 - 400tys.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sob Lut 23, 2019 06:54   

Wszystko spoko tylko moim zdaniem ci co mieli karnet w tamtej rundzie a nie są z Sącza to mogli dostać lekkie promo w nagrodę ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sob Lut 23, 2019 10:02   

Promo to była cena karnetu na rundę jesienna + jeszcze 2 mecze PP. Więc nie Wiem na co jeszcze liczysz? Od samego początku było wiadome że projekt był skierowany do mieszkańców Nowego Sącza i tylko osoby zameldowanie w tym mieście będą mogły z niego skorzystać. Jeśli byśmy się postarali to można pomyśleć o złożeniu takiego wniosku do Wojewódzkiego budżetu obywatelskiego tylko wtedy musiała by być już konkretna mobilizacja. I w razie przejścia projektu mogły by z niego skorzystać wszystkie osoby zainteresowane. Oczywiście jeśli jest możliwe złożenie takiego projektu?
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sob Lut 23, 2019 11:55   

Na nic nie liczę mam karnet i jestem z Sącza ale chodzi o to że jak ktoś kupuje karnet ( czy jest z Sącza czy z okolic) cyklicznie to mogłoby to być jakoś nagradzane ;) np. zniżka 10 zł przy zakupie następnego karnetu myślę że zawsze to lepiej wygląda i zachęca do kupna :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lut 23, 2019 12:44   

mirek678 napisał/a:
Na nic nie liczę mam karnet i jestem z Sącza ale chodzi o to że jak ktoś kupuje karnet ( czy jest z Sącza czy z okolic) cyklicznie to mogłoby to być jakoś nagradzane ;) np. zniżka 10 zł przy zakupie następnego karnetu myślę że zawsze to lepiej wygląda i zachęca do kupna :)


No chyba cena karnetu za 80 zł jest wystarczająco atrakcyjna.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Nie Lut 24, 2019 14:30   

Przecież to jest finansowane z budżetu ludzi z Nowego Sącza, więc logiczne, że inni nie mają z tej okazji jakichś ulg.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 24