Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Maj 12, 2019 19:07   

jgns napisał/a:
Proponuję następne spotkanie z władzami z Ratusza zorganizować po meczu na stadionie, będzie dużo więcej chętnych !


Tak zrobimy. Dziękujemy za rade.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
kibicc27

Dołączył: 08 Kwi 2010
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 06:48   

Będąc wczoraj na spotkaniu zrobiło mi się cholernie przykro, ileż to nie było lamentów że nic się nie dzieje, że nie ma budowy, w klubie jest jak jest. Tak sobie myśląc czy teraz nie będzie używki dla tych wszystkich którzy nie chcą by miasto dało (lub je pozyskało) środki na budowę stadionu. Dlaczego? bo było nas za mało!!! Często powołujemy się na przykłady innych klubów. Poczytałem, poszperałem i jak kluby walczyły o swój klub to sale w których odbywały się takie spotkania jak nasze to pękały w szwach. A u nas?? Liczbę osób wstyd podawać. Wcale się nie zdziwię jak na kolejnej sesji dotyczącej naszego klubu padną słowa: dla kogo ma miasto budować stadion? Pomijam fakt że na spotkaniu nie dowiedziałem się nic nowego co było mówione do tej pory, czy to na sesji RM czy na wypowiedziach Pana Prezydenta. Wszyscy są "za", "wszyscy" chcą, niby pomysły jakieś tam są. Czy dobre i czy coś z tego będzie to czas pokaże. Widząc cisze na forum wcale się nie dziwię że co nie którzy nie piszą nic lub nie komentują. Bo po prostu nie ma dla kogo. I tak naprawdę zrozumiałem i prosił bym szanownych administratorów o nie udzielanie streszczeń i opowiadań co było, kto co mówił. Niech jeden z drugim ruszy dupska, pójdzie i się dowie, tak jak ja zrobiłem wczoraj. Pozdrawiam.
_________________
tylko pasy!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 07:20   

Dobrze kolega pisze żadnych relacji nie pisać niech ludzie zaczną ruszać dupy na spotkania bo po to one są organizowane. Kwestia stadionu jest dla nas priorytetem bez niego żaden inwestor nawet nie popatrzmy w nasza stronę.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 07:40   

najdi, kibicc27,
Dostosujemy się do Waszej prośby.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 07:47   

Przepraszam bardzo, ale jaki był sens organizować to spotkanie, jeśli jednocześnie nie dało się zorganizować frekwencji kibiców. Na sesję RM się dało, na demonstrację się dało, na wyjazdy się też daje, a wczoraj nie? Nie rozumiem tego. To było danie argumentów nieprzychylnym radnym. Zresztą frekwencja na stadionie w tej rundzie też daje argument takiemu np. panu Hojnorowi. Proszę tylko bez osobistych wycieczek o ruszaniu tyłka. Bardzo chętnie byłbym wczoraj, lecz niestety praca poza Sączem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 09:31   

Dla kogo ten stadion, dla kogo te miliony?
Takie pytanie niechcący podsłuchałem.
Zadał je jeden z decydentów Prezydentowi.
Pytanie celne. I bolesne.
W miedzyczasie radni, dyrektorzy pytali mnie: —co was tak mało?
-Ano, mało, wstyd? Wstyd!
——————
Miasto podeszło do spotkania, rzeczowo i profesjonalnie, przygotowani byli bardzo dobrze.
Każdy kto ma cokolwiek wspólnego z Sandecją, zarówno z samym klubem, jak i z budową stadionu był obecny.
Od Prezydenta począwszy, przez Viceprezydenta do dyrektorów i kierowników poszczególnych działów włacznie.
Byli piłkarze, był exprezes i obecny prezes, była rada nadzorcza i kilku radnych.
Reasumując, byli wszyscy, którzy o przybycie byli poproszeni.
Zabrakło jedynie nas-kibiców.
A chłopaki, którzy się pojawili musieli się zmierzyć z pytaniami-,,a gdzie wy jesteście”
Musieli się wstydzić za nieobecnych.
Bo nieobecni żyją tym co wróbelki ćwierkają a:
,,Wróbelki ćwierkają że klub będzie odcięty od gotówki, i startujemy od czwartej ligi”
I dwie strony pierdolenia głupot.
Można poszukać wiedzy u źródła, można też plotkować jak przekupka na rynku maślanym.

Wiedza, ukrócenie plotek to nie jedyny cel takich spotkań. Kolejnym celem jest pokazanie siły, zamanfestowanie swoją obecnością tego że nam ,,zależy”... że jest dla kogo budować, że jest dla kogo ratować sam klub.
Żeby wesprzeć Ratusz w swoich działaniach, i ułatwić Radnym podjęcie trudnych decyzji, bo to nie jest tak że Prezydent jest zły, że Rada jest zła.
Oni wszyscy są odpowiedzialni za miasto, a miasto to nie tylko Sandecja.
Tysiące Sądeczan jest przeciwko zarówno budowie stadionu, jak i finansowaniu stadionu.
To jest też ich elektorat, przed którym odpowiadają.
A nasza liczna obecność, ma pomóc im w podjęciu trudnej decyzji.

I teraz zadamy pytanie, dla kogo ten stadion? Dla kogo te miliony?
Dla tej garstki co chodzi na mecze, i jeździ na wyjazdy?
Bo reszcie z Was, nie jest potrzebny stadion tylko stały dostęp do internetu. Wirtualna przestrzeń w której za wszelką cene chcecie zaistnieć.
Bo tylko tam możecie żyć plotkami, tam możecie napierdalać na radnych, na prezydenta.
Gdy daje się Wam możliwość, konfrontacji, rozmowy twarzą w twarz, to Was nie ma.
Tak więc to nie Mularczyk, nie Handzel Was w chuja robi. To nie oni są źli, sami jesteście sobie winni.
Sami przes ZANIECHANIE.
Za bardzo odlecieliscie, postawiliśmy więc Wam szanowni forumowicze pomóc w powrocie to realnego świata.
I na jakiś czas, zamykamy forum.
A Was zapraszamy na wyjazd do Jastrzębia!!!

LICZBA KIBICÓW NA SPOTKANIU 20, MAX 30 osób
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Sob Cze 22, 2019 17:32   

Na spotkaniu Prezydent miasta mówił, że we wtorek ( dwa dni po naszym feralnym „posiedzeniu”) miał się spotkać z potencjalnym sponsorem/inwestorem. Czy wiadomo coś więcej w tej sprawie ? Temat nadal aktualny czy już upadł ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Cze 22, 2019 22:19   

Gustlik95 napisał/a:
Na spotkaniu Prezydent miasta mówił, że we wtorek ( dwa dni po naszym feralnym „posiedzeniu”) miał się spotkać z potencjalnym sponsorem/inwestorem. Czy wiadomo coś więcej w tej sprawie ? Temat nadal aktualny czy już upadł ?


Moim zdaniem temat upadł. Cały czas jakiś tam potencjalny sponsor, pojawia się na horyzoncie i tak jak szybko się pojawia, tak szybko znika...
Dopóki nie będzie stadionu, dopóty nie będzie inwestora. Szukać trzeba, ale osobiście nie wierze w to że znajdą.
Ogłoszenie przetargu, będzie pierwszym konkretem dla potencjalnego inwestora.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Nie Cze 23, 2019 14:42   

rudeboyz napisał/a:
Gustlik95 napisał/a:
Na spotkaniu Prezydent miasta mówił, że we wtorek ( dwa dni po naszym feralnym „posiedzeniu”) miał się spotkać z potencjalnym sponsorem/inwestorem. Czy wiadomo coś więcej w tej sprawie ? Temat nadal aktualny czy już upadł ?


Moim zdaniem temat upadł. Cały czas jakiś tam potencjalny sponsor, pojawia się na horyzoncie i tak jak szybko się pojawia, tak szybko znika...
Dopóki nie będzie stadionu, dopóty nie będzie inwestora. Szukać trzeba, ale osobiście nie wierze w to że znajdą.
Ogłoszenie przetargu, będzie pierwszym konkretem dla potencjalnego inwestora.


Dzięki za info. Na spotkaniu prezydent zapewniał, że stadion powstanie, pozostaje czekać.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pon Lip 01, 2019 20:29   

Szymon Gieroba został nowym członkiem sztabu szkoleniowego pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz, w którym będzie sprawował funkcję trenera przygotowania fizycznego. Zastąpi na tym stanowisku Sebastiana Leciaka.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 02, 2019 13:05   

Według strony internetowej "Słoni" nasze lokalne "Gran Derbi" czyli mecz Termalica-SANDECJA odbędzie się 27 lipca (w sobotę) o 17:00.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lip 17, 2019 11:24   

Jak zapewne pamiętacie, 25 kwietnia został rozwiązany kontrakt z Markiem Kozłem.
W Stowarzyszeniu zawrzało.
Głosy oburzenia dochadziły też do nas właściwie, z każdej strony, i każdej możliwej grupy kibiców.
Pomimo tego że za czasów prezesury Tomasza Michałowskiego, relacje na lini SKS-Klub, ukladały się wzorowo, a jego samego oceniliśmy bardzo dobrze.
Postanowiliśmy zbadać sprawe.
Udało nam się ustalić że kontrakt Marka Kozła z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ obowiązywał do czerwca 2020(!).
Został on rozwiązany dzięki tajemniczemu ,,zapisowi” w swoim kontrakcie.
Jakiemu? Tu już pewności nie mamy.
Ale najprawdobniej chodzi o klauzule która umożliwiała mu rozwiązanie kontraktu po roku.
Jednak takie zapisy nie są zobowiązujące, i nie mają mocy prawnej. Zresztą PZPN uczulał i informował o tym kluby.
Reasumując klub mógł, ale nie musiał rozwiązywać kontraktu z Kozłem.

Dlaczego go rozwiązali? Nie wiemy.
Dlatego poprosiliśmy o wyjaśnienie Radnych i Pana Prezydenta Ludomira Handzla.
Problemu z ich strony nie było.
Poniżej screen pisma do Rady Nadzorczej i Zarządu Klubu.

P.s. Marek Kozioł po raz kolejny odchodzi w ,,dziwnych”okolicznościach, ale o tym co sądzimy o samym Koźle i jego zachowaniu,
napiszemy w niedalekiej przyszłości. I nie będzie to nic miłego.

Samo pismo jest na naszej stronie na Fejsbuku.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 23:41   

Kontrakt z Markiem został rozwiązany "w dniu" czy "z dniem" 25 kwietnia br.??
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 20, 2019 10:50   

Masahiko, chyba w dniu.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sob Lip 20, 2019 18:46   

Ale Maruś się chyba trochę przeliczył bo poszedł na 3 :D
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 25