Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Wto Sie 20, 2019 14:50   

16.08.2019r miną miesiąc od kiedy Prezydent Ludomir Handzel wystosował pismo do rady nadzorczej Sandecji w sprawie rozwiązania kontraktu Marka Kozioła.
Jako że była to sprawa pilna i priorytetowa wydaje się iż odpowiedź powinna być udzielona stosunkowo szybko osobom które to pismo otrzymały, więc też zapewne SKS. Proszę więc w miarę możliwości o udzielenie informacji w tej budzącej zainteresowanie kibiców sprawie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Sie 20, 2019 15:51   

nowy74 napisał/a:
16.08.2019r miną miesiąc od kiedy Prezydent Ludomir Handzel wystosował pismo do rady nadzorczej Sandecji w sprawie rozwiązania kontraktu Marka Kozioła.
Jako że była to sprawa pilna i priorytetowa wydaje się iż odpowiedź powinna być udzielona stosunkowo szybko osobom które to pismo otrzymały, więc też zapewne SKS. Proszę więc w miarę możliwości o udzielenie informacji w tej budzącej zainteresowanie kibiców sprawie.


Jutro będzie pare słów na ten temat. Czekamy na oficjalne pismo.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jacolmc


Dołączył: 02 Sie 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Sie 22, 2019 14:58   

Czekamy na te parę słówek odnośnie Marka Kozioła
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sie 22, 2019 19:01   

Jest i odpowiedź Rady Nadzorczej naszego klubu.
Zachęcamy do zapoznania się lekturą.
Jak widać, kontrakt był do roku 2020 i nie ma tam wzmianki o aneksie umożliwijącym ,,jednostronne” rozwiązanie kontraktu.
Jest natomiast aneks, w którym jest mowa o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron.
,,ZA POROZUMIENIEM” ma w tym wypadku kluczowe znaczenie.
Mógł go rozwiązać, ale nie musiał.
Dlaczego to zrobił na kilka dni przed zakończeniem swojej prezesury w klubie, nie informując o tym Rady Nadzorczej?
Odpowiedzcie sobie sami.
Czy rzeczywiście chodziło o zaoszczędzenie środków z tytułu wypłat?
Zważywszy na to że następcy Kozioła nie grają za darmo, to chyba nie bardzo....
Nic się tu kupy nie trzyma.
No chyba że w tekscie na transie było więcej prawdy niż uszczypliwości...
Dla niektórych nic się nie stało, dla nas się ,,STAŁO”, bardzo dużo się ,,STAŁO”...

Oto treść pisma, i skan samej odpowiedzi Rady Nadzorczej.

W odpowiedzi na pismo z dnia 16 lipca 2019, w przedmiocie rozwiązania kontraktu zawodniczego z Markiem Koziołem podaję co następuje.
1. Kontrakt z zawodnikiem Markiem Koziołem został rozwiązany na mocy porozumienia stron z dnia 25 kwietnia 2019, zawartego pomiędzy MKS Sandecja S.A. reprezentowaną przez byłego Prezesa Zarządu Pana Tomasza Michałowskiego a Panem Markiem Koziołem.
Chronologia zdarzeń dotyczących kontraktu z Panem Markiem Koziołem wyglądał następująco.
- Kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej zawarty został w dniu 12.06.2018, na czas określony od 19.06.2018r. do 30.06.2020r.
- w dniu 30.07.2018r. kontrakt został zmieniony aneksem, zgodnie z którym wprowadzona została możliwość wcześniejszego rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron po zakończeniu rundy jesiennej 2018 r. lub wiosennej 2019r.
- pismem z dnia 23.04.2019, skierowanym do Prezesa Zarządu Pana Tomana Michałowskiego Pan Marek Kozioł zwrócił się z prośbą o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron z dniem 20.05.2019r.
- w dniu 25.04.2019, nastąpiło zawarcie porozumienia o rozwiązaniu kontraktu z dniem 20.05.2019,
2. Decyzję o rozwiązaniu i sposobie rozwiązania kontraktu z zawodnikiem Markiem Koziołem podjął Pan Prezes Zarządu Tomasz Michałowski nie informując o tym w żaden sposób Rady Nadzorczej.
3. Rada Nadzorcza wiadomość o tym, iż kontrakt z Panem Markiem Koziołem został rozwiązany uzyskała w drugim tygodniu maja 2019.
W dniu 17 maja 2019r. Rada Nadzorcza zwróciła się do aktualnego Prezesa Zarządu MKS Sandecja S.A. Pana Artura Kapelko o wystąpienie pisemne do Pana Tomasza Michałowskiego z wezwaniem do udzielenia wyjaśnień dlaczego zawarte zostało porozumienie o rozwiązaniu kontraktu, czy jego zawarcie było konsultowane z Radą Nadzorczą i ze sztabem trenerskim, oraz o przedłożenie dokumentacji na w/w okoliczności.
W dniu 12 czerwca 2019r. Prez. Zarządu MKS Sandecja S.A. Pan Artur Kapelko zwrócił się do Pana Tomasza Michałowskiego o wyjaśnienie przyczyn rozwiązania kontraktu z Panem Markiem Koziołem.
Pismem z dnia 1 lipca 2019, Pan Tomasz Michałowski oświadczył, iż rozwiązanie umowy z zawodnikiem umotywowane było chęcią zaoszczędzenia przez spółkę środków z tytułu wypłaty wynagrodzenia dla Pana Moka Kozioła za maj i czerwiec 2019, gdyż zawodnik ten nie wyraził chęci pozostania w klubie po terminie 30.06.2019r.
Z uwagi na treść odpowiedzi Pana Tomasza Michałowskiego Rada Nadzorcza uchwalą nr 33/2019 zobowiązała Prezesa Zarządu MKS Sandecja S.A. Artura Kapelko do uzyskania opinii prawnej odnośnie działania byłego Prezesa Zarządu MKS Sandecja S/A. Pana Tomasza Michałowskiego w przedmiocie zmian i rozwiązania kontraktu z zawodnikiem Markiem Koziołem w kwietniu 2019 r. z zastrzeżeniem, iż opinia prawna powinna uwzględniać aspekt zgodności działania Prezesa z przepisami i wymogami PZPN zarówno pod kątem formalnym jak i materialno-prawnym, oraz winna udzielić odpowiedzi na pytanie czy działanie Pana Tomasza Michałowskiego mogło stanowić działanie na szkodę spółki MKS Sandecja S.A.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sie 22, 2019 21:45   

Kiedy p. Artur Kapelko, zwany prezesem weźmie się do roboty?
Nie tylko w tym temacie. Gdzie nowi sponsorzy, partnerzy biznesowi? Podpisał chociaż jedną nową umowę sponsorską? Chłop nic nie robi. Olał min. p. Szubryta, Fakro poszło swoja drogą- daleko na dotacji z UM nie pojedziemy. Kasa jest do końca roku- potem?
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Sie 23, 2019 06:33   

Cytat:
Pan Tomasz Michałowski oświadczył, iż rozwiązanie umowy z zawodnikiem umotywowane było chęcią zaoszczędzenia przez spółkę środków z tytułu wypłaty wynagrodzenia dla Pana Moka Kozioła za maj i czerwiec 2019, gdyż zawodnik ten nie wyraził chęci pozostania w klubie po terminie 30.06.2019r.


To jest hit ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Nie Sie 25, 2019 06:21   

Od której godziny otwarte są dziś kasy żeby nabyć wcześniej bilet? Orientuje się ktoś?
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
jacolmc


Dołączył: 02 Sie 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Sie 25, 2019 18:40   

Nie wiem kto stoi za transferem Michała Walskiego ale wygląda mi to na sabotaż.Chłopak ma 22 lata a po 10 minutach słania się na nogach zero szybkości gra tylko do tyłu może to fajny człowiek ale piłkarz bardzo przeciętny żeby nie napisać słaby.
[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Pon Sie 26, 2019 19:08   

:) Ja w ogóle nie wiem nic....Michałowski dobry, Michałowski zły. Kto dobry, kto zły. Prezes dobry, prezes zły. Czuje się tak, jak w filmie CUBE. Kurw* jestem zamknięty w pudle i kompletnie nic nie wiem. Widzę tylko biel ścian. Widzę tylko własne odbicie. Kurw* ja chyba wariuję.

PS:

Czy nowy prezes Sandecji przez czas swojej prezesury, zrobił cokolwiek, co widać na zewnątrz ?

PS2:

Może zbierzmy 1000 osób, wplaćmy po 1000 zł - mamy bańkę. 1000 osobowy zarząd :) to jest ewenement.
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 03 Cze 2010
Wysłany: Wto Sie 27, 2019 13:55   

eSKa napisał/a:

PS:

Czy nowy prezes Sandecji przez czas swojej prezesury, zrobił cokolwiek, co widać na zewnątrz ?


A nie widzisz tego co widać? Brak Szubryta, Brak Toyoty, kicha na sektorze rodzinnym. Naprawdę nie widać rządów nowego prezesa? :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
miras1983

Dołączył: 12 Cze 2009
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto Sie 27, 2019 15:24   

No kicha że sponsorami
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Sie 28, 2019 12:33   

kibicKKS napisał/a:
eSKa napisał/a:

PS:

Czy nowy prezes Sandecji przez czas swojej prezesury, zrobił cokolwiek, co widać na zewnątrz ?


A nie widzisz tego co widać? Brak Szubryta, Brak Toyoty, kicha na sektorze rodzinnym. Naprawdę nie widać rządów nowego prezesa? :)


Osobiście to nad brakiem Toyoty, najbardziej ubolewam😜
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Sie 28, 2019 14:41   

Oj nieprawda p.Prezes jednak coś robi , na każdym spotkaniu domowym przybija piątkę z kibicami na sektorze VIP .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 03 Cze 2010
Wysłany: Czw Sie 29, 2019 21:24   

jacek55 napisał/a:
Oj nieprawda p.Prezes jednak coś robi , na każdym spotkaniu domowym przybija piątkę z kibicami na sektorze VIP .


A to zwracam honor :)

rudeboyz napisał/a:
Osobiście to nad brakiem Toyoty, najbardziej ubolewam😜


Ja ubolewam bo to zawsze jakaś zaoszczędzona złotówka dla klubu była. Lepsza Toyota niż nic :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Pią Sie 30, 2019 22:34   

Hehe, fajny ten nowy prezes i prezydent, zupełnie taki jak nas zapewniano na tym forum, że będzie ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 25