Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014

Wysłany: Nie Paź 20, 2019 19:59   

Ja słyszałem nie o pieniądzach, które podobno są, ale konflikt z trenerem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Max1990

Dołączył: 27 Maj 2011
Wysłany: Nie Paź 20, 2019 23:13   

młodyC napisał/a:
Ja słyszałem nie o pieniądzach, które podobno są, ale konflikt z trenerem.

Bardzo możliwe że coś jest na rzeczy wystarczy zobaczyć zachowania piłkarzy choć by Malłkowskiego i nerwowa atmosferę w drużynie
_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !!!
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Paź 21, 2019 08:00   

arkoniusz napisał/a:
Calkiem możliwe. Nie ma sponsorów, to nie ma kasy, miasto też się średnio interesuje. Wcale się nie zdziwię jak PP odpuszcza bo szkoda kasy. BTW. Będzie jakiś wyjazd do Stargardu na mecz bo jestem w okolicy i na pewni się na nim pojawię.


Pieniądze na chwile obecną nie są przyczyną. W tym roku klub dostał 8 mln Złotych. I
Nie ma zaległości.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pon Paź 21, 2019 08:41   

Max1990 napisał/a:
młodyC napisał/a:
Ja słyszałem nie o pieniądzach, które podobno są, ale konflikt z trenerem.

Bardzo możliwe że coś jest na rzeczy wystarczy zobaczyć zachowania piłkarzy choć by Malłkowskiego i nerwowa atmosferę w drużynie


Moim zdaniem w przerwie zimowej powinni odejść Ci piłkarze, którzy ten konflikt mają, w szatni ma rządzić trener a nie piłkarze .
Baran, basta, małkowski, korzym - w tym momencie są najsłabszym ogniwem tego zespołu.
Baran jest już po prostu za stary, dużo fauli, strat, kartek.
Basta - nigdy nie wiedziałem co chłop robi na boisku, nasz najsłabszy obrońca.
Korzym - przed kontuzja był dobrym napastnikiem. Nie gra w ogóle , a pewnie za jego pensje ze dwóch młodych może grać.
Małkowski- moim zdaniem jeden z najlepszych zawodników ostatnich kilku lat, szybki, błyskotliwy, skuteczny. Tylko teraz prócz chodzenia obrażonym po boisku to nie robi nic innego.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Paź 21, 2019 10:14   

Jak nie o kasę chodzi to może jakieś spotkanie motywujące z zawodnikami i trenerem pasowało by zorganizować żeby nie było za póżno
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jgns
Saczers72

Dołączył: 29 Sie 2008
Wysłany: Pon Paź 21, 2019 13:56   

bo2904 napisał/a:
Jak nie o kasę chodzi to może jakieś spotkanie motywujące z zawodnikami i trenerem pasowało by zorganizować żeby nie było za póżno
Nie kasa ,nie trener,to może zwyczajnie się nie chce ?!
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 08:10   

Dokładnie stara gwardia za duzo kozaczy, są coraz starsi i wiele nic nie wnoszą do gry tylko odcinaja kupony. Co do Kafarskiego dziwi mnie nagonga na niego, Młody bardzo ambitny trener ze swoja filozofia gry majacy ambicje gry o duze cele a ciagle jazda na niego, a kim on ma tu grac jak nie ma kim? Starzy bez sztycha, młodzi sa tacy jak kazdy widzi. Głupota było by zwalnianie trenera ileż to już razy to przerabialismy że trener był "tym najgorszym"? Ogolnie w klubie chyba nie dzieje się dobrze, stadionu brak ciagle oddalaja terminy jakiś postanowien, sponsorów brak, ten plan powrot do Ekstraklasy w 3 lata to dziś brzmi jak groteska.
[Profil] [PM]
 
 
roni

Dołączył: 23 Lut 2017
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 11:20   

Dostali polecenie żeby spaść do niszej ligi. Tyle w temacie
[Profil] [PM]
 
 
roni

Dołączył: 23 Lut 2017
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 11:22   

Albo kasa, nie wyobrażam sobie nic innego.
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 14:02   

roni napisał/a:
Dostali polecenie żeby spaść do niszej ligi. Tyle w temacie

W II lidze koszty utrzymania drużyny są takie same praktycznie jak w 1 lidze, więc imo ruch bez sensu by to był.
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 14:11   

roni napisał/a:
Dostali polecenie żeby spaść do niszej ligi. Tyle w temacie


Może ktoś zweryfikować te teorie? Jak kłamie lepiej żeby tacy nie pisali bzdur bo i tak wiemy jak zwykle zbyt mało a takie gadanie tylko poteguje nieporzebne plotki wprowadzajace zamieszanie.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 16:41   

A kto się z nami liczy pytam ,darmowych karnetów wydano 2000 tyś a ile było kibiców na ostatnim meczu pytam ,co nie którzy zaczną znowu chodzić jak będą dopłacać do biletu takie powiedzmy 50 plus smutne ale prawdziwe.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 18:41   

Poniekąd trzeba popatrzeć na sprawę z innego punktu widzenia i zrozumieć że ludzie mają dość załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w toi toiach lub pod płotem. Koło się zamyka nie mając nowoczesnego stadionu nie przybędzie nowych kibiców a i starych bywalców zaczyna ubywać, piłkarze grają o nic a przez całą tą sytuację sponsorów brak i nowych nie będzie bo po co wykładać kasę skoro z góry wiadomo że żadnych korzyści z tego nie będzie. Nie wspominając już o klubowym marketingu którego w Sandecji nie było nigdy. Od kiedy Sandecja awansowała do ekstraklasy wychodzą co chwilę jakieś kompromitujące klub lub/i miasto fakty. Bez budowy stadionu nigdy Sandecja nie zbuduje marki która pozwoli naprawić swój wizerunek i być dobrym partnerem potencjalnych inwestorów/ sponsorów co pozwoli walczyć o coś więcej niż teraz a i kibice wtedy się znajdą. Taka jest kolej rzeczy i innej drogi nie ma.
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Wto Paź 22, 2019 21:56   

Jeżeli chodzi o stadion, marketing i całą otoczkę w okół klubu to sama prawda
Ale postawa zawodników to odrębna sprawa, powinni swoją grą i wynikami pokazać że też im zależy
Od poprzedniego sezonu skład praktycznie się nie zmienił, ale gra i wyniki diametralnie

Ciężko to sensownie wytłumaczyć!!!
Jak już wcześniej pisałem może spotkanie motywujące na treningu zawsze to coś niż wypisywanie na forum teorii spiskowych
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Paź 23, 2019 16:23   

Najdi co ty pierdolisz ,jak ty uzalezniasz przyjście na mecz od tego gdzie się załatwisz to ja ci szczerze gratuluję ,myśląc twoim tokiem na nowym stadionie może nie prasować kolor glazury w kiblu co po niektórym .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.32 sekundy. Zapytań do SQL: 24