Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sob Lis 09, 2019 09:25   

Powiem tak ,byłem zaskoczony mile poziomem i jakością gry Sandecji pierwszy raz od długiego czasu wychodziłem ze stadionu zadowolony nie tylko z wyniku ale z jakości gry .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Lis 11, 2019 07:55   

https://www.dts24.pl/prez...imi-podmiotami/
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Wto Lis 12, 2019 08:32   

Jak trener nie wpuszcza samych młodzieżowców do pierwszego składu to widać że i dobry wynik da się osiągnąć ...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sro Lis 13, 2019 08:24   

Młodzieżowcy robią Nam robote w Pro Junior system gdzie jestesmy liderem.
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sro Lis 13, 2019 08:32   

PPP111 napisał/a:
Młodzieżowcy robią Nam robote w Pro Junior system gdzie jestesmy liderem.


https://www.laczynaspilka...eason=2019/2020
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Lis 13, 2019 09:29   

https://gazetakrakowska.pl/sandecja-przejdzie-w-obce-rece-prezes-klubu-trwaja-rozmowy/ar/c1-14575871
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lis 13, 2019 09:51   

Autor tego tekstu w DTSie napisał bzdurę, teraz na siłę próbuje wyjść z twarzą , żeby zachować resztkę swoje wiarygodności dziennikarskiej.
Rozmowy trwają, zawsze gdzieś trwają rozmowy. Na chwile obecną nic z nich nie wynika, i nie zanosi się na to żeby w najbliższym czasie coś miało wyniknąć.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Czw Lis 14, 2019 15:16   

Pytanko mam :) jak wygląda sprawa akcji na zniesienie prohibicji na stadionie?. Czy coś wskurano w tej sprawie?. Pytam bo lubie się napić :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Lis 14, 2019 15:37   

Wojtek Trochim odchodzi z Chojniczanki .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Lis 14, 2019 18:00   

Rozmowa z Prezesem Sandecji https://sadeczanin.info/telewizja-sport-i-zdrowie/rozmowa-dnia-tajemniczy-inwestor-sandecji-jest-czy-go-nie-ma-pytamy
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Lis 14, 2019 21:01   

podpinam się, drugi raz, pod pytanie co z tą prohibicją?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lis 15, 2019 09:55   

radek napisał/a:
Pytanko mam :) jak wygląda sprawa akcji na zniesienie prohibicji na stadionie?. Czy coś wskurano w tej sprawie?. Pytam bo lubie się napić :)


Nie wiem kiedy to pójdzie pod głosowanie, czekamy aż projekt uchwały się pojawi na sesji Rady Miasta.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Lis 16, 2019 01:03   

rudeboyz napisał/a:
radek napisał/a:
Pytanko mam :) jak wygląda sprawa akcji na zniesienie prohibicji na stadionie?. Czy coś wskurano w tej sprawie?. Pytam bo lubie się napić :)


Nie wiem kiedy to pójdzie pod głosowanie, czekamy aż projekt uchwały się pojawi na sesji Rady Miasta.


Sądząc po fakcie, że zbieraliście 300 podpisów to obstawiam, że mamy tutaj do czynienia z obywatelska inicjatywą uchwalodawcza. Jeśli projekt wraz z podpisami został złożony to zgodnie z prawem powinien zostać rozpatrzony na najbliższej sesji Rady Miasta. Co oznacza ze projekt prawdopodobnie jeszcze nie został zgłoszony do Przewodniczącej Rady Miasta. No chyba ze mówimy o "petycji" jak pisaliscie m.in. na fcb, ale wtedy nie rozumiem czemu akurat 300 podpisów.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lis 16, 2019 10:51   

Masahiko napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
radek napisał/a:
Pytanko mam :) jak wygląda sprawa akcji na zniesienie prohibicji na stadionie?. Czy coś wskurano w tej sprawie?. Pytam bo lubie się napić :)


Nie wiem kiedy to pójdzie pod głosowanie, czekamy aż projekt uchwały się pojawi na sesji Rady Miasta.


Sądząc po fakcie, że zbieraliście 300 podpisów to obstawiam, że mamy tutaj do czynienia z obywatelska inicjatywą uchwalodawcza. Jeśli projekt wraz z podpisami został złożony to zgodnie z prawem powinien zostać rozpatrzony na najbliższej sesji Rady Miasta. Co oznacza ze projekt prawdopodobnie jeszcze nie został zgłoszony do Przewodniczącej Rady Miasta. No chyba ze mówimy o "petycji" jak pisaliscie m.in. na fcb, ale wtedy nie rozumiem czemu akurat 300 podpisów.


To był projekt obywatelskiej inicjatywy, organizatorem był klub, szczerze mówiąc nie wiem jaki po zebraniu był dalszy bieg tematu. Bo się tym jakoś specjalnie nie interesowałem.
Ale się dowiem. I dam znać.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Lis 16, 2019 11:18   

Czyli środowisko Sandecji znowu prekursorem. Tym razem w tego typu inicjatywie. Ładnie :) z ciekawością czekam na dalsze informacje.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 24