Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 18:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
Tomko54

Dołączył: 13 Mar 2009
Wysłany: Sob Lis 30, 2019 19:55   

Jeszcze jakby ta Puszcza coś grała to by nie żal było a grała tak samo jak my albo jeszcze gorzej...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nowy74

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Sob Gru 14, 2019 20:24   

Zbigniew Jakubas najprawdopodobnie zakupi akcje Motoru Lublin
(sprawa inwestora w Motorze Lublin jest w trakcie finalnych ustaleń. Kwestie formalno-prawne związane z kodeksem spółek handlowych są procedurami rozłożonymi w czasie).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sob Sty 11, 2020 04:10   

Miał być podany plan przygotowań a tu narazie widze pełny spontan :) . Na 90 minut można poczytać z kim zagramy sparingi z których można wywnioskować że będzie zgrupowanie gdzieś na północy. Transfery rzecz osobna oczuwiście tajemnice :) . Cóż forum umiera a szkoda. Walczyć Trenować Sandecja Musi Panować !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Sty 11, 2020 09:47   

radek napisał/a:
Miał być podany plan przygotowań a tu narazie widze pełny spontan :) . Na 90 minut można poczytać z kim zagramy sparingi z których można wywnioskować że będzie zgrupowanie gdzieś na północy. Transfery rzecz osobna oczuwiście tajemnice :) . Cóż forum umiera a szkoda. Walczyć Trenować Sandecja Musi Panować !!!

Dokładnie widzę, że nic się nie zmieniło w kwestii organizacyjno-medialnej. Mamy 11 styczeń i brak oficjalnej informacji o sparingach ?! :), brak informacji gdzie będzie obóz przygotowawczy, chyba, że jeszcze rozważają oferty "last minute" do Turcji, Cypru itd. ;D. To ma być poziom organizacyjny klubu 1 ligowego ?. W dodatku kolejna mała "afera" o której można było przeczytać ostatnio w prasie, że drużyna rozpoczęła przygotowania na obiektach PWSZ, z której władzami klub nie miał podpisanej nowej umowy :) (po tym artykule oczywiście szybko taką umowę podpisano). Co do transferów, to zapewne sprzedamy wszystkich zawodników po których ktoś się zgłosi (Thiago, Flis), a sprowadzimy jakiś młodych zawodników "no-name", bo wiadomo trzeba utrzymać 1 miejsce w klasyfikacji "pro-junior system". Kasy nie ma (brak sponsorów i nikogo nie widać na horyzoncie), więc głównie liczą na to, że z tego wpadnie im około 2 mln zł, tylko jedno małe "ale" ... jak na razie to wszystko wskazuje na to, że będziemy walczyć o utrzymanie, a samymi młodzieżowcami plus paroma "emerytami", to my w tak wyrównanej lidze nic nie zdziałamy i żeby nie było tak, że się obudzimy po zakończeniu sezonu w innej lidze, w której klub nie dostanie żadnych pieniędzy za klasyfikację "pro- junior", mimo tego nawet, że będzie w niej na 1 miejscu.
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Sro Sty 15, 2020 10:09   

„Piłkarze lecą na obóz, co nas bardzo cieszy.
Jeszcze bardziej nas cieszy że wyjazd w całości jest sponsorowany”

Ciekawe co to za tajemniczy sponsor .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Sty 15, 2020 15:00   

To jest dużo ciekawsze niż cały okres przygotowawczy...

https://www.dts24.pl/andr...now-w-sandecji/
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sro Sty 15, 2020 15:21   

Masahiko napisał/a:
To jest dużo ciekawsze niż cały okres przygotowawczy...

https://www.dts24.pl/andr...now-w-sandecji/


Broń Nas Panie Boże od tej dwójki. Jedynie Szubryt ok ale tym panom juz dziekujemy.
Cieślicki Barcice pociagnał na Dno a Sandecje chce ratować? Nie widzi się to prawde mówiac. Pytanie jaki to ma sens i czy innych opcji nie ma?
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sro Sty 15, 2020 16:12   

Masahiko napisał/a:
To jest dużo ciekawsze niż cały okres przygotowawczy...

https://www.dts24.pl/andr...now-w-sandecji/

Poziom dziennikarstwa level hard. To że Szubryt jest w dobrej relacji z Dankiem to wiadomo ale żeby robić Cieślickiego prezesem zwariowałem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Sty 16, 2020 09:20   

mam nadzieje ze to tylko sezon ogorkowy….
a obecnie nam panujący nawet o tym nie pomysli
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sty 16, 2020 12:58   

28 stycznia ma być sesja nadzwyczajna. Następnie powołanie spólki celowej. Terminów sesji było już kilka więc osobiście nie jestem jakoś specjalnie podekscytowany, i nie zdziwie się jak usłyszymy o kolejnym terminie. Grunt że budżet ustalony, a w nim są środki zabezpieczone.

Co do Danka, Cieślickiego i Szubryta. Z bardzo wiarygodnych (ale nie oficjalnych) źródeł wiem że ,,jakieś” tam rozmowy są, ale jak bardzo one zaawansowane, jakie są wzajemne oczekiwania, kto ile włoży, i kto jakie funkcje będzie pełnił w klubie? No i czy zostanie ona sfinalizowana?
Nie wiadomo.
Moim zdaniem na jakąkolwiek krytyke, czy też radość jest stanowczo za wcześnie.
Trzeba poczekać na szczegóły.

Jedno jest pewne, pieniędzy starczy max do końca sezonu.
I jak kogoś nie znajdą, to lecimy z ligi. Nie wiadomo tylko jak nisko. Wiadomo za to na jak długo, mianowicie na kolejne sto lat, bo nie wierze w to że jak polecimy, to kiedykolwiek się podniesiemy i wrócimy na wyższe klasy rozgrywkowe. Nie pozwolą nam na to. Problem zostanie rozwiązany, klub zmarginalizowany. I spokojnie zajmą się innymi sprawami.
Dlatego nie jestem wybredny, bo perspektywy są nieciekawe.
Nazwisko Szubryta mnie uspakaja. Jest kapryśny, ale jest bardzo mocno związany z regionem. I nie sądze żeby pozwolił na zniszczenie klubu.
Co do Danka mam mocno mieszane uczucia, bo sporo dziadostwa narobił, ale jakby nie patrzeć największe prosperity klubu było za jego kadencji. Wziął klub w trzeciej lidze zostawił w ekstraklasie.
Ponieważ okazało się szejkowie arabscy nie są zainteresowano włożeniem petrodolarów w Sandecje, to myśle że z braku konkurencji ta trójca nie byłaby dramatycznym rozwiązaniem.

Ponoć są też zainteresowane jakieś ,,inne podmioty” czyli Ukraińcy, i jeszcze jeden lokalny przedsiębiorca. Ale rozmowy są znacznie mniej zaswansowane niż z ,,Trójcą”.

Ratusz ma w planie ogłosić konkurs gdzie potencjalni ,,nabywcy” mają przedstawić wizje rozwoju klubu, sposoby finasowania i formy zabezpieczeń finasowych.
Brzmi to zabawnie, nie rozumiem tego jest to moim zdaniem głupie. Ale ja też nie za bardzo się znam na tego typu ruchach.
Więc może to ja jestem głupi.
W każdym razie jest taki pomysł, i prawnicy pracują nad formą tego konkursu.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Matix1986

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Czw Sty 16, 2020 17:01   

Władze tego miasta są jak bohaterowie bajki sąsiedzi. Myślą,kombinuja ale gowno z tego wychodzi. Najpierw jakieś memorandum czy coś tam, potem udumali ze za 40 mln zrobia stadion na ex , teraz jakies konkursy. Jakby Ci inwestorzy walili drzwiami i oknami. Może lepiej wrócić na swoje miejsce i spokojnje sobie oglądać jak piłkarze sie kopią po głowach w 4 lidze, niż żyć od paru lat ciągła nadzieja z której itak nic niewynika.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 14:35   

https://gazetakrakowska.pl/sandecja-ukraincy-sa-dzis-na-rozmowach-w-ratuszu/ar/c2-14721416
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 15:14   

fanatycznie napisał/a:
https://gazetakrakowska.pl/sandecja-ukraincy-sa-dzis-na-rozmowach-w-ratuszu/ar/c2-14721416

Tutaj jeszcze jeden wywiad z Prezesem Sandecji i ciekawe porównania nt. ciąż u ludzi i zwierząt ;) https://gazetakrakowska.pl/prezes-sandecji-z-wyplatami-poki-co-jestesmy-na-biezaco-wywiad/ar/c2-14712370
Jakby tak wierzyć w to co wypisują w tych artykułach, to Sandecja jest bardzo łakomym kąskiem i jest kolejka chętnych do przejęcia udziałów w spółce :), to w takim razie już wiadomo dlaczego w Ratuszu chcą rozpisać konkurs dla potencjalnych inwestorów ;).
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 16:32   

Oczywiście :)

Najbardziej podoba mi się ten fragment wywiadu:
"Co do sponsorów to chciałbym wszystkich uspokoić. Dynamicznie budujemy nasz produkt."
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 16:45   

Tiago w Cracovii.*1
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 25