Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Sty 26, 2020 18:28   

Tak jeszcze apropo tych inwestorów co się ustawiają w kolejce do kupna akcji Sandecji, to ubyli kolejni z "kolejki" chętnych https://twitter.com/MichalSmierciak/status/1220782654884319233
W sumie to mnie trochę śmieszy co to za poważni inwestorzy byli, którzy jeśli by wierzyć temu co było wypisywane w sądeckich gazetach mieli już udziały lub całkowitą władzę w jednym z klubów ekstraklasy ukraińskiej i dla nich 8 mln to jakaś kwota zaporowa ? ... jak oni chcieli grać w ekstraklasie, bo chyba po to ktoś przejmuje klub i wykłada spore pieniądze. Chyba powoli możemy sobie między bajki włożyć nadzieję, że ktokolwiek przejmie klub.
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Sty 26, 2020 21:19   

Zegar tyka czas na inwestora i budowę obiecanego stadionu na 8200 się kończy. Zobaczymy co na obecną sytuację włodarze miasta. W czasie blisko 15 miesięcznych rządów nam panującego Ludomira nie zmieniło się wiele więcej nie zmieniło się nic w kwestiach zarządzania klubem, dalszy brak marketingu, promocji i budowy marki jaka może być Sandecja. W kwestii stadionu nie wiadomo czy dotrzymają harmonogramu w podstawowej i najprostszej kwestii jaka jest powołanie spółki celowej, która mieli powołać w styczniu. Żenua
[Profil] [PM]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Sty 26, 2020 22:08   

Do ośmiu lat poprzednika trochę mu brakuje...
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Sty 26, 2020 22:29   

Co by nie gadać na Nowaka ale za jego rządów Sandecja odnosiła swoje największe sukcesy w swojej historii. A prezydent Ludomir Handzel do tej pory co osiągnął z klubem to... to... No w sumie nic. Więc nie wiem do czego pijesz?
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Sty 27, 2020 09:11   

KOALICJA
KN
PL
NOWOSĄDECKA

KWW Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla
al. Stefana Batorego 90
33-310 Nowy Sącz
tel. 18547 70 15, 692 979 397
e-mail hiurolkoalicanowosadecka.pl

Nowy Sącz, 11 września 2018 roku.

Shaun Paul Pke ie !
W nawiązaniu do otrzymanego w dniu wczorajszym pisma, pragne
poinformować, te podczas wielu dotychczasowych spotkan z mieszkańcami Nowego
Sacza pojawiały się pytania o mój stosunek do Sandecji, ale także szerzej - sportu
w Nowym Sączu. Liczba zaniedbań i niezałatwionych w przeszłości spraw jest
ogromna. Nie mamy odkrytego basenu, boisk wielofunkcyjnych na osiedlach, nie
mamy jasnych zasad finansowania sportu mlodziezowego i amatorskiego nie mamy
takte stadionu na miarę potrzeb miasta i regionu. Nie chce się jednak odnosic do
przeszłości. Musimy isć do przodu. Sportowi amatorskiemu i mlodziezowemu oraz
rekreacji ruchowej należy poświęcić odrębną analizę.
Zapewniam, że jesli zostanę wybrany na Prezydenta Miasta Nowego Sącza,
zrobie wszystko by zapewnić w Nowym Sączu najlepsze z motllwych warunki
do funkcjonowania i rozwoju sportu. W tym liście skupię się jedynie na moich planach

Uważam, że Nowy Sącz musi posiadać stadion miejski spelniający co najmniej
wymogi 3 kategorii UEFA, a w miare możliwości dazyć będe do budowy obiektu
4 kategorii. Niezależnie od tego stadion ten musi mieć pojemności minimum 8000
miejsc, co bezwarunkowo umożliwiało będzie organizowanie zawodów sportowych
i innych imprez na najwyższym poziomie, w tym spotkan międzypanstwowych
z uwzględnieniem reprezentacji kraju. Nowy Sącz musi być stać na taki obiekt.
Nie powinno być sytuacji by, z powodu braku miejsc, chętni do wejścia na stadion,
odchodzili od kas z przysłowiowym kwitkiem.
Stoje na stanowisku, te sprawy należy załatwiać kompleksowo i dlatego
zapewniam, it inwestycja przy ulicy Kilińskiego przeprowadzona powinna być
całościowo z możliwością rozgrywania spotkań piłkarskich podczas jej trwania.

mozliwe. Ekonomia podpowiada, że każda inwestycja powinna być realizowana
mozliwie szybko, poniewaz generuje to mniejsze koszty a uciążliwości trwają krócej.
Bede zatem stal na stanowisku, że stadion miejski powinien powstać niezwłocznie
w najszybszym możliwym terminie. Stadion to nie tylko zawody sportowe i koncerty.
To także pomieszczenia, które powinny zarabiać w różny sposób. Funkcja rozrywkowa
i rekreacyjna musi uzupełniać oferte stadionu (spa & wellness, fitness, siłownia, itp.).
Z tego trzeba rozliczyć szanownego pana Prezydenta Handzla.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Sty 27, 2020 14:36   

Co mu zrobisz? pogrozisz palcem
W tym mieście nigdy nic nie będzie normalnego z wszystkim mają problem ,jak nie z pozwoleniem to z projektem coś nie tak,to znowu jakaś spółka ma powstać ,wszystko po to aby odciągać i mydlić oczy
Do tego wszystkiego nasuwa się tytuł komedii " Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Tomson

Dołączył: 26 Wrz 2018
Wysłany: Sro Sty 29, 2020 13:46   

najdi napisał/a:
Co by nie gadać na Nowaka ale za jego rządów Sandecja odnosiła swoje największe sukcesy w swojej historii. A prezydent Ludomir Handzel do tej pory co osiągnął z klubem to... to... No w sumie nic. Więc nie wiem do czego pijesz?


Handzel w kwestii stadionu zrobił tyle co nowak, czyli jak nie było tak nie ma.
Jeśli chodzi o Nowaka to trzeba się zgodzić za jego kadencji był awans i nie można o tym zapominać, ponieważ zrobił bardzo dużo dla Sandecji.
Nie krytykowałbym jednak Handzla za to, że Sandecja jest niżej w tabeli, bo po co bez stadionu pchać się na miejsca premiowane awansem, skoro można grać w 1 lidze z niższymi kosztami a bez stadionu i tak awansować nie możemy.
Wydaje mi się, że dla obecnego prezydenta najważniejszymi celami jest znalezienie inwestora, żeby odciążyć miasto i zarazem ustabilizować sytuacje finansową klubu i po 2 budowa stadionu, która jest szansa że się uda w przyszłości.
Po zakończeniu kadencji przyjdzie czas na rozliczenia.
[Profil] [PM]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Sro Sty 29, 2020 16:24   

najdi napisał/a:
Co by nie gadać na Nowaka ale za jego rządów Sandecja odnosiła swoje największe sukcesy w swojej historii. A prezydent Ludomir Handzel do tej pory co osiągnął z klubem to... to... No w sumie nic. Więc nie wiem do czego pijesz?


Co za głupota. Chyba to logiczne, że były sukcesy skoro zawodnicy byli lepsi i sama sytuacja wyglądała o niebo lepiej. To właśnie rządy Nowaka i ślepe wierzenie w jego obietnice doprowadziło klub do miejsca w którym teraz się znajduje. Handzel może i Midasem nie jest i pewnie nigdy nie będzie, ale takiego buractwa i kłamstw jak za poprzednika jeszcze nie odwalał. Jeżeli ktokolwiek pragnie Sandecji rozwijającej się i dążącej do normalności, to nie możliwe jest by ten klub miał nadal jakikolwiek związek z miastem. Dopóki nie będzie normalnych, prywatnych właścicieli to Sandecja dalej będzie pośmiewiskiem i przykładem piłkarskiej patologii.
[Profil] [PM]
 
 
maciek

Dołączył: 16 Cze 2009
Wysłany: Sro Sty 29, 2020 17:32   

ble ble ble za - Nowaka Sandecja nie była Barceloną ale byli sponsorzy wspierający klub w miarę swoich możliwości a teraz? kto = życzę ci chłopie abyś doczekał prawdziwych sponsorów za rządów obecnego prezydenta ale jakoś jestem w tym temacie sceptykiem i chyba nie ja jeden
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Sty 29, 2020 20:06   

💯 % Maciek a Pan Prezydent niech się w końcu weźmie za realizację obietnic przed wyborczych ,którymi sypał jak z rogu obfitości.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Czw Sty 30, 2020 15:43   

jacek55 napisał/a:
💯 % Maciek a Pan Prezydent niech się w końcu weźmie za realizację obietnic przed wyborczych ,którymi sypał jak z rogu obfitości.


Oceniaj za 8 lat żeby było sprawiedliwie, no chyba że oczekujesz magika: pstryk pyk i już jest stadion, ekstraklasa a może i Liga Mistrzów ;-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Sty 30, 2020 16:34   

Czy wiadomo coś na temat zapowiadanego obozu przygotowawczego w Chorwacji czy dojdzie w końcu do skutku czy nie ? ... obóz teoretycznie rozpoczyna się 2 lutego, dzisiaj mamy 30 stycznia i nic oficjalnie nie zostało potwierdzone. Chyba pierwszy raz od kiedy Sandecja jest w 1 lidze dzieją się takie dziwne rzeczy jeśli chodzi o okres przygotowawczy. Nie wiadomo czy pojadą, nie wiadomo z kim tam zagrają, tym bardziej jest to śmieszne, że przecież ponoć sponsor zapłacił za wyjazd, więc o co tu chodzi.
O potencjalnych sponsorach "ani widu, ani słychu",i nie mam tu na myśli sponsora strategicznego, tylko jakiegokolwiek, jeśli się nie mylę, to od momentu przyjścia nowego prezesa klub nie pozyskał żadnego ! nowego sponsora, za to klub podpisał umowy z nowymi partnerami medialnymi RTK i z radiem RDN, mają oni pokazywać na swoich antenach materiały z życia klubu, drużyny itd., raczej na pewno umowa nie przewiduje żadnego wsparcia finansowego klubu. Może się mylę, może nie, ale w każdym profesjonalnym klubie piłkarskim za takie rzeczy odpowiada klubowa telewizja internetowa czyli w naszym przypadku Sandecja TV. Dlaczego u Nas tak nie jest ? ... po części jestem w stanie zrozumieć dlaczego może tak nie być, mianowicie ze względu na brak pracowników (domyślam się, że za cały projekt Sandecja TV odpowiada tylko Miłosz), oczywiście zapewne chodzi też o finanse, może brak większej ilości sprzętu wideo.
Kolejna sprawa brak odpowiedniego przepływu informacji na linii klub - kibice. Sparing ze Stalą kontuzji ulega dwóch naszych zawodników, Damian Chmiel, Bartek Kasprzak. Od tego czasu minęło kilka dni i nie ma żadnej informacji na temat ich stanu zdrowia, czy wrócą za 2 tygodnie do treningów czy za 3 miesiące, chyba to nie jest ściśle tajna informacja czy tak trudno to napisać ?
Kolejna sprawa transfery ... odnoszę takie wrażenie, że chyba zapomniano w klubie o czymś takim ;), albo inaczej jakby mogli, to sprzedaliby pół drużyny. Może trzeba im tam przypomnieć, że do strefy spadkowej jest tylko 5 punktów, a liga jest bardzo wyrównana. U nas chyba się zapatrzyli na tą ligę Pro Junior i nic innego się nie liczy. Nie wiem czy naszymi "wzmocnieniami" ma być ta młodzież z którą ostatnio podpisano kontrakty ?, bo to nawet śmieszne nie jest. Mam nadzieję, że się jeszcze w miarę szybko opamiętają, żeby się nie okazało, że po 2-3 pierwszych przegranych meczach rundy wiosennej będą robić szybko jeszcze rozpaczliwą "łapankę" zawodników do klubu.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sty 30, 2020 17:21   

Na obóz jadą jutro-Chorwacja. Nie zmieniło się nic
Rumuni dalej zaintersowani zakupem akcji, też nie zmieniło się nic. Właśnie po raz drugi przyjechali do Nowego Sącza. Wiem bo ich widziałem i rozmawiałem z nimi.
Paru lokalnych przedsiębiorców też jest poważnie zainteresowanych.
W przyszłym tygodniu ma być zwołana sesja nadzwyczajna, i Ratusz będzie chcial żeby Rada klepnęła zgode na sprzedaż udziałów w klubie.
Temat się przeciągał bo czekali na wycene Spółki. ( nie mylić z gruntami które były ostatnio wycaniane i które mają być wkładem w NIK).
Potem ten konkurs na zakup klubu.
To chyba tyle.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jgns
Saczers72

Dołączył: 29 Sie 2008
Wysłany: Czw Sty 30, 2020 18:35   

To w końcu są Rumunii?😎😎
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Sty 30, 2020 21:31   

Lista drużyn z którymi Sandecja może zagrać podczas turnieju Arena Cup na Chorwacji https://mobile.twitter.com/MichalSmierciak/status/1222970759661920259
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 24