Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 19:31   

bo2904 napisał/a:
To co grają w Chojnicach to profanacja piłki nożnej
Skąd sie wziął ten Jan Kuźma w składzie jeszcze takiego słabeusza nie widziałem

Sprawa Sandecji chyba sama się wyjaśni za niedługo bo to co grają to spadek gwarantowany

Ta profanacja piłki nożnej, to jest już w większości meczów od rundy jesiennej. Nie trzeba było być żadnym "prorokiem" żeby wiedzieć, że będziemy walczyć o utrzymanie do ostatniego meczu. Wszystko to "dzięki" żądzy grania młodzieżowcami i wygrania sytemu "pro junior". Jak na razie wszystko zmierza do tego, że coraz bliżej spadek z ligi i mimo, że są na pierwszym miejscu w tej klasyfikacji, to nie dostaną ani złotówki jeśli Sandecja spadnie.
Jak spadniemy, to można będzie pomarzyć o inwestorze (aktualnie negocjacje się przeciągają, bo pewnie chcą wiedzieć czy Sandecja się utrzyma). Miasto kasy nie da (w sumie koszty utrzymania drużyny w 2 lidze są nie wiele mniejsze co w 1 lidze) i co ... 4 liga, a wtedy nowy stadion nie będzie potrzebny i stąd też może to przeciąganie się przetargu w czasie. Każdy czeka czy Sandecja się utrzyma w lidze.
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 19:34   

Komuś może być na rękę jak spadniemy bo wtedy nie trzeba będzie stadionu budować szukać inwestora i już potem szybko pójdzie zanim się nie oglądniemy wylądujemy w 4 lidze...
_________________

Ostatnio zmieniony przez bzyku Pią Lip 03, 2020 19:35, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
Fani Bianconeri
KKS SANDECJA

Dołączył: 12 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 19:34   

W lidze trzeba mieć jakieś cele naszym będzie utrzymanie. Jedno jest pewne ciekawie w tej lidze będzie do ostatniej kolejki
_________________
Hej Hej Sandecja
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 19:39   

Nie chciałbym być w skórze prezydenta Handzla i całej ekipy Koalicji Nowosądeckiej w przypadku spadku klubu i chyba byłoby to równoznaczne z upadkiem klubu, brakiem budowy stadionu, nowego inwestora itd. Ta prezydencka ekipa zapisałaby się w annałach klubu jako ekipa grabarzy, a niestety wsparcie niektórych ważnych osób w Stowarzyszeniu kibiców byłoby niezłą groteską w tej historii.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
maciek

Dołączył: 16 Cze 2009
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 19:44   

Rzadko piszę na forum ale to co widzę to jest obraz nędzy i rozpaczy brak słów to nawet nie 2 liga gdzie trzeba biegać trener taki sam o warsztacie osiedlowego szewca a do tego prezydent paw i mamy obraz Sandecji żal dupe ściska
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
goral

Dołączył: 17 Maj 2009
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 20:03   

Kilka tygodni temu, były jakieś newsy o sprzedaży Sandceji. Czy już wiadomo kto kupił Sandecję, czy może nie kupił, i zawodnicy przestali dostawać garze jakie im obiecano. Bo gra ostatnich 3/4 meczy pokazuje, jak by zawodnicy strajkowali bo nie sądzę, że są tak diabelnie słabi.
Nawet na Polsat Sport podczas transmisji z Poznania, coś wspominali, ze piłkarze chcą się pokazać, bo ktoś ma kupić klub?
I nie mogę nigdzie znaleźć info co się z tym dzieje.
[Profil] [PM]
 
 
kibicKKS

Dołączył: 04 Cze 2010
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 20:21   

goral napisał/a:
Kilka tygodni temu, były jakieś newsy o sprzedaży Sandceji. Czy już wiadomo kto kupił Sandecję, czy może nie kupił, i zawodnicy przestali dostawać garze jakie im obiecano. Bo gra ostatnich 3/4 meczy pokazuje, jak by zawodnicy strajkowali bo nie sądzę, że są tak diabelnie słabi.
Nawet na Polsat Sport podczas transmisji z Poznania, coś wspominali, ze piłkarze chcą się pokazać, bo ktoś ma kupić klub?
I nie mogę nigdzie znaleźć info co się z tym dzieje.


Wiesz jak to u nas KMWTW a za 3 kolejki, w których 2 mecze są bardzo ciężkie, obudzimy się w II lidze no ale dalej będzie klepanie się po plecach że wszystko jest super, zdecydowanie lepiej niż za Michałowskiego, a już o niebo lepiej niż przez wszystkie lata za Nowaka.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 21:15   

goral napisał/a:
Kilka tygodni temu, były jakieś newsy o sprzedaży Sandceji. Czy już wiadomo kto kupił Sandecję, czy może nie kupił, i zawodnicy przestali dostawać garze jakie im obiecano. Bo gra ostatnich 3/4 meczy pokazuje, jak by zawodnicy strajkowali bo nie sądzę, że są tak diabelnie słabi.
Nawet na Polsat Sport podczas transmisji z Poznania, coś wspominali, ze piłkarze chcą się pokazać, bo ktoś ma kupić klub?
I nie mogę nigdzie znaleźć info co się z tym dzieje.

Dopóki klub się nie utrzyma w 1 lidze to żadnego inwestora nie będzie. Wyobraź sobie, że chcesz mieć jakieś profity z klubu w ekstraklasie ale żeby do niej wejść będziesz musiał odłożyć te plany o co najmniej rok dłużej i wyłożyć kilka dobrych milionów więcej by się jeszcze wygrzebać z 2 ligi. Przecież to iracjonalne. Myślę, że bez utrzymania nie będzie ani inwestora, ani stadionu, ani nawet 2 ligi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
goral

Dołączył: 17 Maj 2009
Wysłany: Pią Lip 03, 2020 21:18   

A ja mam wrażenie, że piłkarze/zarząd ewidentnie chce spuścić klub do II ligi. Może taki jest warunek "kupujących"?
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Sob Lip 04, 2020 19:47   

Tymczasem Odra Opole remisuje w Mielcu a Puszcza wygrywa na wyjeździe z Wartą Poznań. Wygląda na to, że żeby być pewnym utrzymania to trzeba wygrać wszystko u siebie i jakiś mecz wyjazdowy albo najlepiej oba. Nie wyobrażam sobie porażki ze Stalą Mielec. Ale sami piłkarze są sobie winni takiej sytuacji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 08:34   

Czy nasi piłkarze chcą 1 ligi?
Koronawirus dał nam możliwość oglądania każdego spotkania naszej drużyny. Można dzięki temu zobaczyć jak sprawują się piłkarze u siebie jak i na wyjeździe...
Obserwując wszystkie spotkania po odmrożeniu rozgrywek piłkarskich zastanawia mnie to czy nasi piłkarze na prawdę stracili umiejętności czy może bardziej motywację.
Ja rozumiem że wielu z piłkarzy stanowiących trzon drużyny jest już zaawansowanych wiekowo, ale z kimkolwiek gramy to jesteśmy wyraźnie słabsi fizycznie i motorycznie.
Taktyki i pomysłu na grę brak- zamiast. Po przejęciu piłki ruszyć z kontra, to nasi kopacze są na tyle miłosierni że podają sobie piłkę wszerz boiska albo do tyłu! Pozwalając przeciwnikowi wrócić na swoją pozycję. Widocznie chcemy opanować atak pozycyjne do perfekcji.
Kolejna sprawa to brak dokładności w podaniach. Jak już uda się przedrzeć naszym skrzydłowym pod narożnik pola karnego to dośrodkowania są tak dokładne że w większości sytuacji bramkarz drużyny przeciwnej może przećwiczyć wyskok i łapanie piłki.
Nasza obrona. Mam wrażenie że jeżeli któryś z naszych obrońców wychodzi do przeciwnika aby odebrać piłkę to zawsze kończy się to faulem. Tak jakby sędzia na Sandecjii się uwział bo ilość fauli naszych obrońców zarówno w obronie jak i ataku, przy stałych fragmentach jest ogromna.
Strzały. Nie zauważyłem żeby piłkarze umieli uderzyć piłkę zza pola karnego. Jakikolwiek strzal nie będący strzałem życia zazwyczaj mija bramkę, o ile do niej zdąży dolecieć.
Każdy zna taktykę Sandecjii a mimo to nadal trzymamy się graniem skrzydłami i próba przedarcia się pod pole karne, co jest coraz mniej skuteczne.
Zmiany. Widać że nie mamy kim grać. Wprowadzanie świeżego Korzyma, przy całym szacunku dla niego jest nieporozumieniem. Swoje lata solidnej gry już dawno za nim. Obecnie głównie fauluje.
Podsumowując trudno mi znaleźć argument na to że Sandecja powinna zostać w 1lidze....
[Profil] [PM]
   
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 10:18   

A czy włodarze chcą 1 ligi? Handzel myśli o Wodociągach, a nie o Sandecji. Zatrudnił prezesa za kilkanaście tys. miesięcznie, o którym kibice Łęcznej twierdzą, że tak jak spuścił ich drużynę, tak spuści Sandecję. Prezes, jako sukces odtrąbił sprzedaż zimą za grosze najlepszego piłkarza, nie sprowadzając nikogo w zamian. Pion sportowy nie istnieje. Drużyna to zlepek emerytów i słabej młodzieży. Dzięki tej młodzieży jarają się przez cały sezon prowadzeniem w klasyfikacji PJS. Napastnika jak nie było tak nie ma. Liderem strzelców jest stoper, a jedynego gola w ostatnim meczu strzelił inny stoper. Przyszły sezon w 1 lidze zapowiada się bardzo atrakcyjnie kibicowsko. Czy z udziałem Sandecji? Oto jest pytanie. Dowiemy się niebawem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak12

Dołączył: 05 Kwi 2014
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 10:21   

Musimy jebnać Wigry u nich i w pozostałych 3 spotkaniach ugrać 4 punkty. Myślę że wtedy się jakoś utrzymamy.
Czy w przypadku nie otrzymania licencji np. przez Bełchatów utrzymuje się inna drużyna z 1 ligi czy wchodzi ktoś z drugiej?
Myślę że Chojniczanka już nie odrobi straty , a o spadek starają się Zagłębie Sosnowiec , my, GKS Jastrzębie, Odra, GKS Bełchatów.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 11:07   

Bełchatów ma strasznie trudny terminarz ale jeśli nie ugramy chociaż 5 pkt to zlecimy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
goral

Dołączył: 17 Maj 2009
Wysłany: Nie Lip 05, 2020 23:01   

5 pkt?
Z kim? Sandecja obecnie przegrywa z zdegradowaną Chojniczanką po tak kiepskim meczu, że trudno było to oglądać.
Z kim Sandecja może "ugrać" 5 pkt. w 4 meczach? Obawiam się, że Sandecja nie wygra jut żadnego meczu w I lidze. Może jakieś dwa remisy.
Już w pierwszym meczu, po przerwie, mimo, ze wygranym 3-0 miałem obawy czy Sandecja się utrzyma.
Wygrana na wyjeździe z Jastrzębiem 2-1 zrodziła u mnie nadzieje, na tak zwany fuks. Ale szczęście na tych 2 meczach się skończyło i została bryndza - to było ostatnie zwycięstwo jak do tej pory Sandecji!
Teraz Sandecja gra z Mielcem, który idzie do Ekstra Klasy. Nie będzie żadnych "ukłonów" zostawią Sandecję z jakieś 3-0 Między czasie Odra gra z Wigrami i wygra, Sandecja znajdzie się za tydzień 2 pkt. pod poprzeczką. I już tej poprzeczki nie przekroczy.
Popatrzcie sami, z bezpośrednimi rywalami o utrzymanie Sandecja przegrywa lub remisuje. W meczach o 6 pkt. Sandecja odstaje.
W 8 meczach Sandecja zdobywa 8 pkt. 2-2-4
Dla porównania:
Chrobry 14
Puszcza 14
Bełchatów 14
Odra 13
Chojniczanka 11

Tak więc, nie jest dobrze.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 24