Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 13:46   

kmks napisał/a:
Zastanawia mnie jedno... Jeżeli prezes w wywiadach mówi że nie ma środków finansowych na Kurowskiego, zwalnia się Stacha, a w jego miejsce przychodzi Wójtowicz i Jałocha. Czyli dwóch trenerów ( w miejsce jednego) którzy na pewno mało nie będą zarabiali.. Gdzie tutaj logika? oszczędności? nie ma zawodników do grania za dużo ale 2ch trenerów za to ściągnięto..

Zastanawiające..

Stach ma racje. Pieniądze są ,może nie kokosy ale są. Ale Adrian Danek też jest.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 13:52   

Kurowski przychodził tutaj z myślą regularnego grania, a nie zarabiania kokosów.
No ale jeśli w klubie jest tak źle, że nie stać ich na pensje dla młodzieżowca no to sytuacja najlepsza nie jest
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 14:03   

kmks napisał/a:
Zastanawia mnie jedno... Jeżeli prezes w wywiadach mówi że nie ma środków finansowych na Kurowskiego, zwalnia się Stacha, a w jego miejsce przychodzi Wójtowicz i Jałocha. Czyli dwóch trenerów ( w miejsce jednego) którzy na pewno mało nie będą zarabiali.. Gdzie tutaj logika? oszczędności? nie ma zawodników do grania za dużo ale 2ch trenerów za to ściągnięto..

Zastanawiające..


Bieda w klubie jest i każdy o tym wie. Oszczędza się na wszystkim a każdą złotówkę ogląda się kilka razy zanim siė wyda. Oprócz tego że odeszedł Piotr Stach, raczej napewno odejdzie Dino a niepewny los jest Dawida, który także był w sztabie i pomagał trenerowi. Finansowo pewnie wyjdzie na zero.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 15:54   

http://www.90minut.pl/new...-Grudziadz.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 21:13   

INTERNACIONALE jak do tego wszystkiego podchodzą kopacze jeśli masz na ten temat wiedze. Chodzi o całą tą sytuacje i jak widzą nowego trenera
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sob Lut 28, 2015 16:37   

Kurowski już strzela
http://www.90minut.pl/sparing/1/sparing10915.html
_________________

[Profil] [PM]
 
 
jedrzej

Dołączył: 10 Sie 2009
Wysłany: Sob Lut 28, 2015 20:53   

Nie pitolicie, że bieda jest bo bieda zawsze była jest i będzie. Dostali kasę od miasta pomniejszoną o kilka procent więc nie ma co przesadzać, że jest źle. Z tego co wiem Fakro też
daję transzę stałą od 5 lat i budżet jak na 1 ligę nie jest zły plus reszta sponsorów. Przypuszczam, że prezesowi albo jego "doradcom" poprzestawiało się w baniakach i myślą, że pakietem oszczędnościowym utrzymają 1ligę, a każdy inteligentny i znający się na piłce wie, że piłkarska wiosna jest trudniejsza od jesiennej. Nie odnoszę się tylko do Kurowskiego, bo strasznie Go nie żałuję ale połowa kadry wychowanków prezentuje poziom nie 2 ale 3 czy 4 ligi. Ciekaw jestem dlaczego przy niewiele większym budżecie udawało się pozyskiwać bardzo dobrych piłkarzy a teraz na siłę stawia się na słabych wychowanków typu Fałowski i ten co ma adekwatne nazwisko Słaby itp. Pytam się więc co się dzieje z tych oszczędności co nie zostają wydawane na lepszych piłkarzy jak w poprzednich sezonach?!!! Ja również nie jestem zwolennikiem szastania kasy na prawo i na lewo ale uważam, że kasa jest na lepsze transfery, i to może się zemścić w Czerwcu jak zawitamy do 2ligi. Zobaczycie po 4kolejkach będzie 1pkt i Wójtowicz dymisja, przypomnę wam to za 5 tygodni. Pozdrawiam Hej
[Profil] [PM]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Sob Lut 28, 2015 21:06   

Fakt jest taki że kadra jest bardzo wąska i nie czarujmy się dość słaba. Naprawdę może być kłopot na wiosnę, bo już po dzisiejszym sparingu można policzyć że przy 2-3 kontuzjach mamy co najwyżej 15 ludzi do grania. Nie pisze tu o wszystkich wychowankach bo oprócz 2-3 reszta kompletnie nie nadaje się na ten poziom rozgrywkowy.
Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy ale to jest stąpanie po bardzo kruchym lodzie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 10:36   

To jest tragedia jak wygląda teraz skład ... napastnika jak zwykle brak (nie jestem w stanie tego pojąć jak można pomijać tak ważną pozycję) ... o naszych "gwiazdach" wychowankach to już wcześniej było napisane więc nie ma już sensu tego samego pisać ... podsumowując z tak "liczną" kadrą i z tak "wartościowymi" zmiennikami na każdą pozycję jestem coraz bardziej pewny niestety, że 2 liga zawita do Nas już za pół roku.
[Profil] [PM]
 
 
flowbone

Dołączył: 14 Paź 2011
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 16:33   

Jeszcze w temacie Kurowskiego. http://www.sportowefakty....a-i-nie-chciala
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 13:54   

Salka o 18 na środowe spotkanie SKS klepnięta, skopiuje z innego tematu:

Cytat:
Najbliższe spotkanie wypada nam w przyszłą środę.
Dobry termin na przedyskutowanie aktualnej sytuacji w klubie, wokół niego jak i u nas.

A że kolejny raz zaserwowano nam coś wybitnie niestrawnego to wie chyba każdy.

I teraz możemy nie robić nic (czytaj - skupić się na swoich sprawach kibicowskich a sprawy klubowe zostawić), możemy wydać jakieś oświadczenie w tej sprawie, możemy też sięgnąć po jakieś bardziej radykalne formy wyrażenia swojego niezadowolenia np poprzez bojkoty, protesty, happeningi :) itp.

Wszystko zależy od was i czy będziemy mówić jednym głosem.
Okazja do przedyskutowania tych kwestii jest dobra, "tylko" muszą się zjawić ci którzy chcą się wypowiedzieć, chcą coś zrobić.

Żeby było jasne ja (na tą chwilę) nie namawiam do żadnych rewolucji itp. ale sporo takich głosów się już pojawiło, więc warto je wziąć pod uwagę.

Oprócz afer trenergate / transfergate trzeba by też skupić się nad innymi bieżącymi problemami (a jest ich niestety mnóstwo).
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 19:37   

Zarząd MKS Sandecja postanowił odnieść się do zarzutów byłego trenera Piotra Stacha, które ten przekazuje ostatnio w mediach...

http://www.sandecja.com.p...a_Nowy_Sacz.htm
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 19:51   

Cytat:
2. Kontrakt z Kamilem Kurowskim, mimo wcześniejszych uzgodnień i złożonych przez obie strony podpisów, nie mógł wejść w życie z prostego powodu: nie dopełnienia przez menedżera piłkarza niezbędnych formalności związanych z warunkami umowy wypożyczenia. Wobec powyższego Zarząd Klubu na tym etapie ostatecznie zrezygnował z pozyskania tego zawodnika.


Skoro formalności nie były spełnione to nie podpisuje się umowy ani tym bardziej jej nie ogłasza na oficjalnej stronie. To jest bezdyskusyjna KOMPROMITACJA.
[Profil] [PM]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 20:24   

internacionale napisał/a:
Zarząd MKS Sandecja postanowił odnieść się do zarzutów byłego trenera Piotra Stacha, które ten przekazuje ostatnio w mediach...

http://www.sandecja.com.p...a_Nowy_Sacz.htm

Jak zwykle Śmierciak obrócił kota ogonem. Kto nie wchodził jeszcze w ten link,niech tego nie robi. Nawet nie warto tego czytac...
[Profil] [PM]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 20:32   

Ja pie*****! Propaganda godna Goebbelsa czy Ławrowa. Całe to oświadczenie to po prostu kpina w żywe oczy z kibiców. Trzeba być bez ambicji i honoru żeby się pod czymś takim podpisać.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.24 sekundy. Zapytań do SQL: 26