Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 10:56   

Już nawet w Tarnowie będą modernizować stadion: http://www.gazetakrakowsk...iejski,9810597/ ... najbardziej ciekawa w tym jest informacja, że będą chcieli pozyskać środki na modernizację z Ministerstwa Sportu. Czyli co jest taka możliwość, a u nas jak zwykle nic się nie da. Tym bardziej jest to śmieszne, że przecież nasze miasto "słynie" na całą Polskę z wielbicieli "jedynie słusznej partii", więc nie widzę problemu, żeby i dla Nas znalazły się pieniądze na modernizację stadionu, tylko najpierw trzeba w ogóle złożyć papiery o dotację, a jak widać każdy ma to głęboko w "czterech literach".
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 12:22   

Niektorzy nigdy NIC nie zrozumieja. Ale mozecie szydzic, smiac sie i tyle. Niektorzy potrafia cos zmieniac, tworzyc tylko nie w Saczu. Odsyłam do str.1 jak to pan prezes pieknie mowil jacy to w Saczu sa wspaniali kibice, dobre slowo o sponsorach tez sie wyrwało, o i nawet padlo slowo Ekstraklasa. A co mamy ppo tych 7-8 latach? Dalej to samo bagno co było i zero progresu. Do tego dolozyc te słynna "lawine inwestycjji" ktorej podobno zadna sila by nie powstrzymala i slowa Nowaka jak to ma byc wspaniale. Niektorzy naprawdę powinni przejrzeć na oczy i zobaczyc iz przyszlosc Sandecji nie rysuje sie kolorowo i jest blizej upadku na samo dno niz budowania czegokolwiek. i tak to proces na lata a nie ma miesiace ale ile przez te 4 miechy udalo sie zmienic, małych spraw a cieszylo ze wraca normalnosc, ale jak sie okazalo nie na dlugo.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 14:21   

PPP111,widzisz problem polega na tym że na 1 lidze się nie zarabia,tu sie tylko dokłada..a na dokładanie nie ma chętnych.Miasto ma związane ręce bo nie może dać klubu ,,komuś" klubu tylko dlatego że ,,ktoś" chce ten klub dostać.
Kolejna sprawa na miasto są potężne naciski żeby wycofało kase z Sandecji,a Nowak jest prezydententem nie tylko kibiców.a zdecydowana większość nie chće stadionu,bo uważa że jest masa bardziej potrzebnych inwestycji.
Proponujesz bojkot,ok bojkotujemy,tylko podziel się swoją wiedzą a nie plotkami i własnym domniemaniami:
-dlaczego Szubryt nie objął prezesury?
-czy na stoprocent chciał być prezesem?
-czy jestś pewien że to Danek go nie puszcza?
-a skoro Danek i Nowak to tacy nieudacznicy to dlaczego Szubryt się nie wycofał całkowicie?
Jaki masz pomysł na spłate dlugów?czy może ktoś ma za nas je spłacać? W dużej mierze te długi to nie wynik nieudolności ale nacisków na utrzymanie się w 1 lidze za wszelką cena ..czyli żyjemy ponad stan
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
polak12

Dołączył: 05 Kwi 2014
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 14:22   

Odpuść PPP111. tutaj niektórzy ludzie są ograniczeni po prostu na forum. Widzą lepiej i innym Ch** do tego. Tak myślą. Proste myślenie, prostych ludzi. Większość tych ludzi to +35 lat. Łapią wszystko to co ktoś im nagada, tak jak Łysy przed wyborami ( to tu zachęcali żeby głosować na niego ), tak jak i PiS ale to nie temat na politykę. Inną sprawą jest ze w mieście nie ma hajsu. Tylko że urzędnicy sądeccy są ograniczeni żeby zwrócić się o fundusze zewnętrzne do innych instytucji. Nie mówię żeby od razu lecieć pod ratusz i tam coś robić. Małymi kroczkami należy wychodzić z tego miejsca, w którym ugrzęźliśmy ale do tego ludzie muszą dojrzeć. Nie zdziwię się jak za jakiś czas gdy polecimy do 3 ligi Ci sami ludzie będą "kurwować" tutaj i żałować że teraz nic nie działaliśmy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 15:16   

Ja o tym że się na 1 lidze nie zarabia już pisałem kilka miesięcy temu i można to zobaczyć. Brak forsy ok zgoda no to dlaczego nie dopuszcza się człowieka z wizją i własną kasa by coś zmienić? Po co Nowak opowiada bujdy że będzie wymiana prezesów jak Szubryt bedxie chciał wejsc a teraz milczy? To jest projekt na lata ale od czegoś trzeba zacząć i stopniowo budować klub na nowo. Szubryt w 4 miechy zrobił więcej iż obecnie przez 4 lata gdzie najlepiej im wychodziła zmiana trenerów co było tylko pośmiewiskiem na cały kraj. Ilu sponsorów przyciągnął Szubryt z sobą w ostatnim czasie? Trochę ich było np.Termy Szaflary. To są tylko moje przemyślenia bo ja tak to widzę im że większość i tam ma to gdzieś i fajnie że jest jak jest ale nie droga a za 1-2 lata będzie spadek i wtedy dopiero będziemy w czarnej tj Sandecja i wtedy dopiero bedxie sie działo.
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 15:32   

Wszystko będzie zależeć od osób decyzyjnych w klubie, mieście i w stowarzyszeniu kibicowskim ale według mnie takie najbardziej pilne rzeczy które należałoby załatwić to:

- Stworzenie podmiotu na którego będzie przepisany herb, nazwa klubu i barwy. Podmiot składałby się oczywiście z ludzi ze Stowarzyszenia Kibiców i innych zasłużonych dla Klubu osób które gwarantowałyby, że żadni przedsiębiorcy, prywatni właściciele nie będą sobie tych rzeczy zmieniać. Taki podmiot mógłby go udostępniać klubowi, tak aby herb nie dostał się w jakieś prywatne ręce, np Danka czy Szubryta. To też byłoby istotne w przypadku gdyby klub miał zaczynać od nowa.

- Zorganizowanie akcji "Stadion dla Sandecji" w której znane osobowości sportu czy miasta popierałyby inicjatywę budowy nowego stadionu.

- Zgłoszenie zespołu do B-klasy w celu ubezpieczenia się, który mógłby w razie upadku klubu już dziś powoli wchodzić do wyższych lig tak by Sandecja w tym najgorszym przypadku nie zaczynała od A-klasy.

Nie wiem. Jak Wy to widzicie? To tylko takie luźne przemyślenia.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 16:42   

lithium1989 napisał/a:

- Zgłoszenie zespołu do B-klasy w celu ubezpieczenia się, który mógłby w razie upadku klubu już dziś powoli wchodzić do wyższych lig tak by Sandecja w tym najgorszym przypadku nie zaczynała od A-klasy.

Nie znam się jakoś bardzo ale wydaje mi się że gdyby coś poszło nie tak to moglibyśmy zacząć od 3 ligi gdzie są nasze rezerwy, ale bardzo możliwe że się mylę ;)
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
Asmodeus

Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 16:50   

http://sportowefakty.wp.p...ardzo-potrzebne

PPP111 proponuje zostań prezesem stowarzyszenia wtedy osobiście w imieniu wszystkich kibiców wystosujesz zapytanie do ratusza albo może lepiej zostań prezesem klubu wtedy będziesz miał pole do popisu :) A tym czasem wyłącz CM-a

Podaj mi chociaż jedno oficjalne zródło gdzie jest napisane że Szubryt chce ale mu nie dają ?

Wszędzie on sam się wypowiada że na razie pomoc dla klubu na takich zasadach jak aktualnie
_________________
O la la oli ..O la la ole..Sandecja wygra a my za to opijemy się
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
vanacastin
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 17:37   

Aby przejąć choć częściową kontrolę nad klubem, czy wręcz zawłaszczyć sobie stanowiska w zarządzie wcale nie trzeba pikietować, strajkować lub wywozić kogoś na taczkach. Struktura prawna Sandecji jest taka, że pełną władzę mają tam członkowie Stowarzyszenia, których liczba obecnie zapewne została zmniejszona do minimum - aby nikt z zewnątrz się nie wpieprzał. Podejrzewam w skład członków wchodzi drużyna, sztab i garstka działaczy, czyli sami swoi, wszyscy głosują tak jak to rozpisano wcześniej na kartce. Co można zrobić? Otóż wystarczy żeby kilkadziesiąt osób zapisało się do Stowarzyszenia, czego zarząd nie może zabronić. Wówczas prezes ze swoją świtą i władze miasta, będą musieli poukładać się z kibicami, bo Ci mając większość w strukturach mogą przegłosować na walnym zgromadzeniu co tylko będą chcieli. Zatem w takim przypadku pan Danek dostaje ultimatum, że powiedzmy do 5 osobowego zarządu wchodzi przedstawiciel lub więcej przedstawicieli trybun, podobnie z komisją rewizyjną. Wtedy skończą się tajemnice, oszukiwanie, gdyż pojawi się wgląd we wszystkie dokumenty, obecność na posiedzeniach zarządu itp. Jeśli obecny zarząd na to nie pójdzie, to wtedy można porozmawiać z władzami miasta sugerując konsensus, strasząc możliwością wywrócenia wszystkiego do góry nogami i budowania klubu powoli od nowa, na zdrowych zasadach.
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 10, 2016 18:20   

za czasow III ligi bylo tak, ze czlonkiem klubu (nie stowarzyszenia) mogl zostac kazdy po wnieieniu oplaty rocznej (ok. 60 pln wowczas, ale z tego co pamietam, to juz wtedy miala byla podnoszona). Statut klubu mial byc tez zmieniany, ze jedynie czlonkowie, ktorzy sa od co najmniej 3 albo 4 lat (nie pamietam) w klubie maja prawo do glosu podczas walnego - czy zostalo to zmienione, nie mam pojecia. Pasowaloby sie dowiedziec i ... no wlasnie, co dalej ?

Pozdro
[Profil] [PM]
 
 
vanacastin
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 21:07   

ERNESTO napisał/a:
za czasow III ligi bylo tak, ze czlonkiem klubu (nie stowarzyszenia) mogl zostac kazdy po wnieieniu oplaty rocznej (ok. 60 pln wowczas, ale z tego co pamietam, to juz wtedy miala byla podnoszona). Statut klubu mial byc tez zmieniany, ze jedynie czlonkowie, ktorzy sa od co najmniej 3 albo 4 lat (nie pamietam) w klubie maja prawo do glosu podczas walnego - czy zostalo to zmienione, nie mam pojecia. Pasowaloby sie dowiedziec i ... no wlasnie, co dalej ?

Pozdro


Statut powinien być dostępny. Klub musi być zarejestrowany w KRS. Wydaje mi się, że obostrzenia dotyczące stażu w stowarzyszeniu nie przeszły, ponieważ słyszałem o zawodnikach głosujących na walnym zebraniu, a niewielu u nas jest przez tak długi czas.

Tego typu działanie będzie lepszym straszakiem niż jakikolwiek protest, bo władze zauważą, że istnieje realna szansa na mocną opozycję w strukturach, a na to sobie nie pozwolą. Wtedy szybko przystąpią do rozmów i negocjacji.
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 13:58   

Myślę że to ci stało się z meczem rezerw z Zakopanem pokazuje sytuację w klubie. Nie pojechali na mecz podobno z powodu problemów kadrowych. Nie wiem jaka tam jest sytuacja, ale nie jestem za tym żeby rezerwy łączyły się z Barcicami, bo gdyby kiedyś miało wszystko pieprznac to przynajmniej mamy drużynę w czwartej lidze. Jak nie ma kto tam kopać to niech zrobią nabór czy coś tam. Jest dużo chłopaków z regionu którzy by chcieli grać w rezerwach i zawsze mieć jakąś szansę pokazania się. Zresztą juniorzy też mogą grać.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 21:13   

ponoć będą transfery z samego euro

https://sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci/andrzej-danek-ju%C5%BC-w-pary%C5%BCu-szykuj%C4%99-wielki-doping
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 22:31   

Pojechali ustalać strategię na kolejny sezon :-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Wto Cze 14, 2016 23:51   

Podobno obserwują Kapustkę ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 25