Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 19:34   

Dwie drużyny oddały punkty za zeszły sezon, a tu jak bumerang ekstraklasa. Spokojnie teraz w pałę z Chrobrym i wszystko wróci na właściwe tory. Oczywiście lepiej udawać atak na awans, jak gra co sezon o utrzymanie.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 20:56   

www.megachem.pl napisał/a:
Dwie drużyny oddały punkty za zeszły sezon, a tu jak bumerang ekstraklasa. Spokojnie teraz w pałę z Chrobrym i wszystko wróci na właściwe tory. Oczywiście lepiej udawać atak na awans, jak gra co sezon o utrzymanie.


Niestety, mysle ze masz racje. Ale obyśmy sie obaj mylili :D
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 21:22   

www.megachem.pl napisał/a:
Dwie drużyny oddały punkty za zeszły sezon, a tu jak bumerang ekstraklasa. Spokojnie teraz w pałę z Chrobrym i wszystko wróci na właściwe tory. Oczywiście lepiej udawać atak na awans, jak gra co sezon o utrzymanie.


Dlatego najwyższa pora zaczynać wyjść z tego marazmu 1 ligowego i walki o byt ligowy tylko iść do przodu. Rozwijać się. Szubryt powienien postawić na koniec sezonu jasno sprawe, albo oddajecie mi klub w swoje władanie albo bawcie sie dalej w ten cyrk z ktorego nic nie ma sensownego. A to oznacza jedno spadek i marazm 2 a moze i nizej przez długie lata. Tego chcemy? Tak wiem zaraz mnie znowu zjedziecie co ja bredzę ale ja tylko stwierdzam fakty.
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 07:28   

PPP111 napisał/a:
www.megachem.pl napisał/a:
Dwie drużyny oddały punkty za zeszły sezon, a tu jak bumerang ekstraklasa. Spokojnie teraz w pałę z Chrobrym i wszystko wróci na właściwe tory. Oczywiście lepiej udawać atak na awans, jak gra co sezon o utrzymanie.


Dlatego najwyższa pora zaczynać wyjść z tego marazmu 1 ligowego i walki o byt ligowy tylko iść do przodu. Rozwijać się. Szubryt powienien postawić na koniec sezonu jasno sprawe, albo oddajecie mi klub w swoje władanie albo bawcie sie dalej w ten cyrk z ktorego nic nie ma sensownego. A to oznacza jedno spadek i marazm 2 a moze i nizej przez długie lata. Tego chcemy? Tak wiem zaraz mnie znowu zjedziecie co ja bredzę ale ja tylko stwierdzam fakty.


Jak myślisz co zrobi nasz zarząd gdy Szubryt tak postawi sprawę? Otóż pogonią go z klubu a nam wcisną że przedstawił warunki nie do przyjęcia. Naobiecują że będą się staraż pozyskać innego sponsora, może nawet że już rozmowy są w trakcie. No i jakoś to się doturla do końca sezonu bez desperackiej walki o utrzymanie bo drużyna zaczyna nawet nieźle kopać. Uwierz mi że w naszym klubie kibice są na ostatnim miejscu i nikogo w zarządzie nie obchodzi czego oni (czyli MY) chcą.
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 08:54   

www.megachem.pl napisał/a:
Dwie drużyny oddały punkty za zeszły sezon, a tu jak bumerang ekstraklasa. Spokojnie teraz w pałę z Chrobrym i wszystko wróci na właściwe tory. Oczywiście lepiej udawać atak na awans, jak gra co sezon o utrzymanie.

Bez przesady, nie karzą nagle drużynie przegrywać, by walczyli o utrzymanie. Drużyna jakiś potencjał ma. Nawet jeśli nie chcą Ekstraklasy to będą chcieli udawać że walczą - kasa za bilety i oddawanie meczu. Mamy dobry terminarz, na jesień gramy z mocniejszymi drużynami u siebie(Podbeskidzie,Katowice,Chojniczanka), a z teoretycznie słabszymi na wyjeździe (Znicz,Puławy,Chrobry) . A to że u siebie jesteśmy bardzo mocni to chyba wiemy. Ostatnie 10 meczy- 8 zwycięstw 1 remis z Tychami i 1 porażka z Arką. A chyba wiemy jak wyglądały mecze z Arką i GKSem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 08:55   

Piłkarze sportowo o awans na pewno powalczą...wspomnicie moje słowa :)
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 11:20   

W zależności jak się sytuacja rozwinie to może pasowało by w końcu zrobić coś by nie robili z Nas kretynów? Ileż można. Wybory się zbliżają i wiecie co będzie z ust Nowaka po raz już sam nie wiem który obiecywane jaką o potęga ma być Sandecja?! Sraty taty, bujdy na resorach a ciemny lud to kupi a dalej będzie barzel. Pan Szubryt to jedyna i śmiem twierdzić jedyna deska ratunku dla tego klubu, jak nie on to czeka nas b.słaba przyszłośc bo kto inny wyłoży grube mln na klub gdzie organizacja jest na poziomie Amatora Paszyn?
https://www.youtube.com/watch?v=7WlfEcYLJQo W Zabrzu sie nie certolą. Zaraz pewno będzie pusty stadion do odwołania i tyle. U nas wiadomo że ruch 'ultras" jest jaki jest i wrazenia na nikim by to nie robilo nie nie bedzie dopingu czy 200-300 osob mniej na meczu ale boli mnie to że widząć spory potencjał na coś fajnego ktoś nie chce zrobić coś dobrego tylko kantowanie na potęge i to notoryczne. Chciałbym dożyć normalności ale chyba się nie doczekam. Przykre to wszystko. Nie lubię minimalizmu.
[Profil] [PM]
 
 
qqq

Dołączył: 28 Lip 2009
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 14:53   

PPP111 napisał/a:
Chciałbym dożyć normalności ale chyba się nie doczekam. Przykre to wszystko. Nie lubię minimalizmu.


Dopóki klub będzie w rękach miasta będzie marazm i minimalizm tak, jak do tej pory. A dopóki w mieście będzie rządził łysy ze swoją bandą nie oczekiwałbym żadnym większych ruchów w Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 15:19   

Pytanie co się stanie z Sandecja jak by Nowak nie był juz prezydentem tylko rządził jakiś Platformers albo inni Pisowiec ktory sport miał by w poważaniu. Jedynym wyjsciem jest oddanie klubu w prywatne ręcę jakaś spółka czy coś i do przodu. Ale ohh wait przeciez gdzies to juz mieliśmy obiecane jakies 5 lat temu czy dłużej...xDDD
[Profil] [PM]
 
 
szydar

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 15:45   

A prywatne można przekształcić i w miejscu stadionu posadzić ziemniaki .
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
qqq

Dołączył: 28 Lip 2009
Wysłany: Wto Wrz 20, 2016 20:42   

PPP111 napisał/a:
Pytanie co się stanie z Sandecja jak by Nowak nie był juz prezydentem tylko rządził jakiś Platformers albo inni Pisowiec ktory sport miał by w poważaniu.


Któż to wie. Może inny prezydent wreszcie zrobiłby porządek z kolesiostwem, jakie panuje w tym klubie i zdecydowałby się na jedyny sensowny ruch, czyli oddanie Sandecji w ręce ludzi i firm pokroju Szubryta pod szyldem SSA. Nie tylko zrzuci to ciężar finansowy z barków miasta (niemały), zlikwiduje panujące patologie, ale również w końcu byłaby szansa, na to, że ten klub odżyje.

Zresztą @PPP111 - sam pisałeś, że nie lubisz minimalizmu. To bagno, w którym jest obecnie Sandecja - to jest minimalizm. Jeśli ten klub ma zrobić wreszcie krok do przodu, to na pewno musi to zrobić z innymi ludźmi u sterów i z innym człowiekiem w ratuszu, który "ruszy" całe to przedsięwzięcie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 08:52   

Recepta jest prosta. Bez zmian w ratuszu nie będzie zmiany w Sandecji. Czy będzie to dobra zmiana tego nie wie nikt ale kto nie ryzykuje nie pije szampana :)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 16:33   

Piszę tutaj. W Kielcach dziś nastąpi podpisanie przejęcia klubu 75% oddane w ręce Senegalskich inwestorów. Prezydent miasta podjął fajną decyzje i tak powinno byc wszędzie, udziały miasta mniejszościowe a większość w rękach kapitału czy po polskiego czy zagranicznego. U Nas inwestor jest Szubryt , Nowak obiecał że przejmie klub ale jak dalej jest tak każdy widzi. Obietnice Nowaka to jest jedna wielka ściema. No ale takie jaja tyllko w Sączu.
[Profil] [PM]
 
 
qqq

Dołączył: 28 Lip 2009
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 19:14   

PPP111 napisał/a:
tak powinno byc wszędzie, udziały miasta mniejszościowe a większość w rękach kapitału czy po polskiego czy zagranicznego.


Żadne mniejszościowe udziały dla miasta. Kluby powinny jak najdalej uciekać od politycznych patologii, kolesiostwa i sytuacji, w których stają przedmiotem wyborczych przepychanek raz na 4 lata.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 25, 2016 23:43   

z tymi Senegalczykami, to zeby Korona sie nie zdziwila, ze moze byc jak z Flota ...
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 26