Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 17:22   

Zestawienie klubów I ligi, jeśli chodzi o tzw. "medialność": http://1liga.org/aktualno...ice-1-ligi-1567
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 17:33   

Jesteśmy blisko, ale proszę pamiętać, że to jest sport – podkreślił Ryszard Nowak.

Te słowa załatwiają całą sprawę. Jakby ktoś nie wiedział.
[Profil] [PM]
 
 
nakaz

Dołączył: 25 Mar 2016
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 17:36   

Czy ktoś wie dlaczego nie gra Gliwa I Małkowski i kiedy wrócą?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 17:48   

Małkowski pauzował za kartki. Gliwa miał jakaś kontuzje ale szczegółów nie znam
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 20:27   

Gliwa skręcona kostka.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 21:47   

Jak Gliwa przychodził w poprzedniej rundzie to "wszyscy" po nim jechali i wyśmiewali, a w tej rundzie to co mecz płacz o niego. Radliński jest już "be", już źle broni? Czy są jakieś inne powody takiej sytuacji?
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 22:28   

Gliwa w 2 meczach zachował czyste konto, a Radliński w 3 meczach stracił 5 bramek. Inna sprawa ze przeciwnicy strzelili tylko raz na bramkę Gliwy.
Jak Michal wróci do składu to (obym się mylił) opinie o nim znowu będą podobne jak w Lubinie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 22:50   

aidos napisał/a:
Jak Gliwa przychodził w poprzedniej rundzie to "wszyscy" po nim jechali i wyśmiewali, a w tej rundzie to co mecz płacz o niego. Radliński jest już "be", już źle broni? Czy są jakieś inne powody takiej sytuacji?

Gdzie było jakieś najeżdżanie na Radlinskiego ? Bo sobie nie przypominam. Nikt chyba nie narzekał jaki to on "be" a jedynie było wspomniane ze Gliwa zachowałby się być może lepiej w niektórych sytuacjach. A teraz było zwykle pytanie o to co się dzieje bo ani nie broni ani nie ma go na ławce. Odpowiedz na pytanie udzieloną i po co jakis ferment z tematem Radlinskeigo ? Fakt jechano po Gliwie, jak widać raczej nie słusznie. Ale po Radlinskim nikt nie jedzie i nie wyczekuje Gliwy twierdząc ze Radlinski jest zly
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 23:20   

@arek88 Czytaj ze zrozumieniem. Nikt (czyli np. Ja) nie napisał o "najeżdżaniu" na Radlińskiego, zapytałem tylko dlaczego nagle "wszyscy" fascynują się Gliwą gdy 5 miesięcy temu po nim "jechali". A Radliński został tym sposobem sprowadzony jakby z automatu na boczny tor, na zamiennika, gdy na jesieni był jednym z "bohaterów".
Osobiście wolę Radlińskiego, ale również nie mam nic do Gliwy, tylko kłuje mnie po oczach, że co drugi post jest nagle o tym czemu Gliwa nie gra... a pół roku temu większość wklejała filmiki z YouTube z jego udziałem.
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 00:11   

aidos napisał/a:
@arek88 Czytaj ze zrozumieniem. Nikt (czyli np. Ja) nie napisał o "najeżdżaniu" na Radlińskiego, zapytałem tylko dlaczego nagle "wszyscy" fascynują się Gliwą gdy 5 miesięcy temu po nim "jechali". A Radliński został tym sposobem sprowadzony jakby z automatu na boczny tor, na zamiennika, gdy na jesieni był jednym z "bohaterów".
Osobiście wolę Radlińskiego, ale również nie mam nic do Gliwy, tylko kłuje mnie po oczach, że co drugi post jest nagle o tym czemu Gliwa nie gra... a pół roku temu większość wklejała filmiki z YouTube z jego udziałem.


Tez to złe ująłem, chodziło mi po prostu o to, ze nikt nie twierdzi ze Radlinski jest teraz zły. Przynajmniej niespecjalnie zauważyłem to na forum. A pytania o Gliwe traktuje jak o każdego innego zawodnika, bo była mowa ze kontuzja ale ze na kolejny mecz już będzie a tu nagle okazuje się ze minęły 3 kolejne mecze a wciąż nie ma go nawet na ławce, a co do tego który lepszy to myśle ze ciężko obecnie stwierdzić
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 20:09   

Proponuje następne mecze wyjazdowe oddać walkowerem bo to szkoda się ośmieszać w dalszym ciągu. W sobote przeczuwam porywającą frekwencje.
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 20:20   

PPP111 napisał/a:
Proponuje następne mecze wyjazdowe oddać walkowerem bo to szkoda się ośmieszać w dalszym ciągu. W sobote przeczuwam porywającą frekwencje.

Proponuje się nie ośmieszać tymi wypocinami. Kto ma być to będzie .
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 20:21   

Tak, a mecze u nas niech nam wszyscy oddają walkowerem bo i po co się mają ośmieszać.
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 20:30   

Po co pompują "balonik" jak nie chcą awansować, to jest wkurwiające, nie sama porażka. Jakoś trudno mi uwierzyć że drużyna która na własnym boisku odprawia wszystkich z pokaźnym bagażem bramkowym na wyjazdach ma taką niemoc. Kolejny raz strzelamy bramkę i powinniśmy mieć mecz pod kontrolą a tu ledwo po niecałej minucie rywal wyrównuje.
Wypadało by zaśpiewać..."K..a mać pasy grać...", a nie obrażać się i nie przychodzić na mecz!!!!
_________________

Ostatnio zmieniony przez bzyku Sro Kwi 05, 2017 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Sro Kwi 05, 2017 20:32   

Cytat:
Kto ma być to będzie .


I wszystko w temacie.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 25