Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Paź 23, 2019 18:00   

jacek55 napisał/a:
Najdi co ty pierdolisz ,jak ty uzalezniasz przyjście na mecz od tego gdzie się załatwisz to ja ci szczerze gratuluję ,myśląc twoim tokiem na nowym stadionie może nie prasować kolor glazury w kiblu co po niektórym .


Dla Ciebie być może toytoy nie stanowi problemu, ale są tacy dla których jest to problem.
Zwłaszcza dla kobiet. Na początku lat 90, ze smakiem jadłem hamburgery z mikrofali, teraz bym się nie tknął.
To co kiedyś było normą, teraz jest poniżej minimum. Ostatnio KubaNS podał mi fajny przykład : ilu ludzi jeździło po wałach nad Dunajcem kiedyś, a ilu jeździ teraz jak zrobili ścieżki?
Rozumiem Twój tok rozumowania, i uważam podobnie. Ale czas fanatyzmu przemija.
Ludzie chcą komfortu i widowiska.
A ten fanatyzm widać na wyjazdach, w sieci setki lajków, komentarzy. A na wyjazd często jest problem z zebraniem ludzi do autokaru.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Paź 23, 2019 18:07   

Nie chodzi strikte o mnie ale jeśli chodzi na przykład o to gdy chcesz wziąć na mecz żonę lub dzieci, znajomych to już roznie bywa z namową nowych ludzi do przyjścia na mecz. Niektórzy zwracają na to uwagę i nie mają zamiaru załatwiać swoich potrzeb jak jaskiniowcy lub wejścia do smierdzacego toi toia z olana deska.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Paź 27, 2019 19:55   

Kurcze co oni z tymi meczami w piątek ,porażka normalnie przecież, ludzie pracują
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Paź 28, 2019 06:55   

jacek55 napisał/a:
Kurcze co oni z tymi meczami w piątek ,porażka normalnie przecież, ludzie pracują


Zgadza się. Ostatni mecz jaki zagramy w piątek to mecz z Grudziądzem, dwa ostatnie to Sobota o 17ej.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jgns
Saczers72

Dołączył: 29 Sie 2008
Wysłany: Pon Paź 28, 2019 08:07   

Oby więcej takich eksperymentów nie było z tymi piątkami!!
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pon Paź 28, 2019 08:18   

jacek55 napisał/a:
Kurcze co oni z tymi meczami w piątek ,porażka normalnie przecież, ludzie pracują


Przeciez była ankieta do kibiców na wniosek sztabu szkoleniowego i tam zdecydowaliśmy że mogą być w piątek.
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pon Paź 28, 2019 13:19   

PPP111 napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Kurcze co oni z tymi meczami w piątek ,porażka normalnie przecież, ludzie pracują


Przeciez była ankieta do kibiców na wniosek sztabu szkoleniowego i tam zdecydowaliśmy że mogą być w piątek.


Gdzie była ta ankieta ? Ile osób w niej wzięło udział ?
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Paź 28, 2019 14:31   

arek88 napisał/a:
PPP111 napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Kurcze co oni z tymi meczami w piątek ,porażka normalnie przecież, ludzie pracują


Przeciez była ankieta do kibiców na wniosek sztabu szkoleniowego i tam zdecydowaliśmy że mogą być w piątek.


Gdzie była ta ankieta ? Ile osób w niej wzięło udział ?


Na stronie KibiceSandecji. Wzięłi udział około 900 osób. 70% było za meczami w piątek.
Aczkolwiek w żadnym stopniu nie było to jednak miarodajne. I był to słaby pomysł.
Tak czy siak, meczy w piątek nie będzie. I nie ma czego roztrząsać.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Paź 28, 2019 22:23   

Tak była ankieta- czy jesteś za meczem w piątek o 19.10 i tyle.
Sobota 17.00 lub 18.00- najlepszy termin.
[Profil] [PM]
 
 
Tomson

Dołączył: 26 Wrz 2018
Wysłany: Wto Paź 29, 2019 12:50   

Mam pytanie trochę z innej beczki, co się dzieje z naszym ruchem kibicowskim? Na K47 brak/żenujący doping o małej liczbie, o wyjazdach nic nie slyszałem od dłuższego czasu, rozumiem że jest zakaz ale wiele ekip jezdzi na zakazach, wszyscy narzekamy na sytuacje w klubie, na sztab, na sytuacje ze stadionem, ale nie robimy nic w kierunku frekwencji i dopingu, dla kogo ten stadion ma być?? Skoro stadion świeci pustakmi a narazie ma pojemność 3k.

Sandecja to MY! Pokażmy, że warto inwestować w ten klub bo jest jest dla kogo budować ten stadion, wiem że zostało mało meczów w tej rundzie ale zmobilizujmy się wszyscy, każdy bierze znajomego, nie ma że się nie chcę, bo za niedługo możemy skończyć w 2 lidze albo i niżej
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Wto Paź 29, 2019 13:59   

77 minuta i 3-0 w plecy. Gra Sandecji masakra. Zero środka. Kilka podań w linii obrony i długa ba Klichowicza i Korzyma. Kartki dla Ciufy zasłużone. Według mnie gra Sochy to jest tragedia. Ogólnie to awans Stargardu zasłużony.. Niestety... Może gdyby Danek w 30 minucie wykorzystał sete to by inaczej sie potoczyło.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Wto Paź 29, 2019 14:02   

Ale pokazali formę w dzisiejszym meczu Pucharowym !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Wto Paź 29, 2019 14:52   

Zaczynam poważnie niepokoić się o nasz klub.
Słaba forma sportowa, brak stadionu, kiepskie zarządzanie klubem, coraz słabszy marketing..
Mam wrażenie, że w klubie zapanował marazm, a wszystko działa siłą rozpędu.

Szczególnie zawiedziony jestem nowym prezesem. Przyjęty z nadziejami jak na razie rozczarowuje. Strata poprzednich sponsorów (Szubryt, Fakro) przy braku jakichkolwiek nowych, brak widoku poważnych inwestorów, brak jakichkolwiek widocznych działań, zapaść marketingu (również w kontekście przyszłorocznej rocznicy klubu).. ogólnie, żadnych wymiernych osiągnięć. Jedyne co na razie się udało to sięgnięcie do kieszeni miasta po kasę.
Może to trochę wcześnie, ale mam wrażenie, że miasto postawiło na złego konia. Z takim przewodnictwem raczej daleko nie zajedziemy..

Kwestie stadionu pomijam. Czekam na odważnego który w końcu go zbuduje. Jak dla mnie sytuacja bez zmian, miasto więcej markuje niż robi w tej sprawie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 29, 2019 15:05   

Gdzie są włodarze miasta? Interesuje się ktoś ta Sandecja w ratuszu? Prezes albo niech przedstawi jakiś plan naprawczy i inwestorów a jak nie ma pomysłu to go wypierdolic na zbity pysk. Stadion tajemnica nie wolno się zapytać ani nic napisać bo tematy pozamykane. Inwestorzy widmo. Jakaś masakra.
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Paź 29, 2019 15:52   

Pan Prezes to człowiek "widmo". Ile dni w tygodniu jest w Nowym Sączu ?, jeśli go nie ma, to kto sprawuje rządy na miejscu ? ... Pani księgowa ?, bo przecież nie ma stanowiska wiceprezesa. ZERO nowych sponsorów. Od czasu mianowania nie było ani jednego wywiadu z Prezesem w prasie lokalnej, pewnie większość kibiców nawet nie wie jak wygląda :).
Na razie pod każdym względem w Sandecji jest "równia pochyła", a postawa piłkarzy, to już jest dramat. Od kilku sezonów napastników mamy tylko z nazwy, a to co było naszym dużym atutem czyli obrona i bramkarze teraz nie istnieje. Można powiedzieć, że wygrana z Wigrami, to był niestety taki "wypadek przy pracy", patrząc na "popisy" piłkarzy z ostatnich kilku meczów.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 26