Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
matys1812

Dołączył: 16 Maj 2011
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 06:45   

Ciekawe czy władze klubu zdają sobie sprawę, że w przypadku spadku nagroda za pro junior system przepada.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Jack

Dołączył: 13 Lip 2008
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 11:38   

TURNIEJ MEDULIN CUP 2020 szczegóły:

https://www.arenahotels.c...edulin-cup-2020
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 12:18   

Czy Sandecja TV jedzie razem z piłkarzami do Chorwacji ? ;), czy będzie można liczyć na filmiki z zgrupowania ?, orientuje się ktoś czy mecze z tego turnieju będą transmitowane w internecie ?
[Profil] [PM]
 
 
Tomson

Dołączył: 26 Wrz 2018
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 12:37   

Lucas_93 napisał/a:
najdi napisał/a:
Co by nie gadać na Nowaka ale za jego rządów Sandecja odnosiła swoje największe sukcesy w swojej historii. A prezydent Ludomir Handzel do tej pory co osiągnął z klubem to... to... No w sumie nic. Więc nie wiem do czego pijesz?


Co za głupota. Chyba to logiczne, że były sukcesy skoro zawodnicy byli lepsi i sama sytuacja wyglądała o niebo lepiej. To właśnie rządy Nowaka i ślepe wierzenie w jego obietnice doprowadziło klub do miejsca w którym teraz się znajduje. Handzel może i Midasem nie jest i pewnie nigdy nie będzie, ale takiego buractwa i kłamstw jak za poprzednika jeszcze nie odwalał. Jeżeli ktokolwiek pragnie Sandecji rozwijającej się i dążącej do normalności, to nie możliwe jest by ten klub miał nadal jakikolwiek związek z miastem. Dopóki nie będzie normalnych, prywatnych właścicieli to Sandecja dalej będzie pośmiewiskiem i przykładem piłkarskiej patologii.


ale pie*dolisz głupoty gdyby nie nowak to by ekstraklasy nie było, zawodnicy byli lepsi bo nowak dawal duzo kasy i klub bylo stac na utrzymanie tych lepszych zawodników, nowak sam sobie wizerunek zepsuł nierealnymi obiecankami o stadio
nie, co do tych prywatnych wlascicieli to racja, miasto nie powinnno być właścicielem.
[Profil] [PM]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 22:02   

Cytat:
Bartłomiej Kasprzak zerwał więzadło krzyżowe
Bartłomiej Kasprzak z Sandecji Nowy Sącz podczas sparingu ze Stalą Mielec zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie. Przerwa w treningach 27-letniego pomocnika ma wynieść około 7-8 miesięcy.

Kasprzak w kwietniu 2019 również zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. W trwającym sezonie Fortuna I ligi nie zagrał w żadnym spotkaniu.

http://www.90minut.pl/new...o-krzyzowe.html
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Lut 02, 2020 15:31   

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/polonia-warszawa-tonie-wyblakle-czarne-koszule/wzm07hh?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport

Oby te wojny polityczne nie skończyły się tak
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wiktorinho97

Dołączył: 08 Sty 2020
Wysłany: Pon Lut 03, 2020 07:21   

Pierwszy mecz na wyjeździe w Tychach zapowiada się trudno, ale wyobrażam sobie jak bardzo pozytywnie wpłynąć może na drużynę wygrana w tym spotkaniu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Lut 03, 2020 18:40   

rudeboyz napisał/a:
Masahiko napisał/a:
Czyli środowisko Sandecji znowu prekursorem. Tym razem w tego typu inicjatywie. Ładnie :) z ciekawością czekam na dalsze informacje.


To był pomysł i inicjatywa klubu. My włączyliśmy się w akcje, zbierania podpisów. Jak dla mnie to piwa może nie być, sikacz o pojemności 0.4 ml i maksymalnej mocy 3.5%, za 8/9 zł to moim zdaniem pomyłka.
No ale że oprócz zysku ze sprzedanej beczki, można dostać niezłe pieniądze od browaru... to trzeba się postarać żeby to przeszło.😜

Wstępnie; uchwała ma wskoczyć w porządek obrad na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w grudniu.
Będzie to sesja poświęcona tylko i wyłącznie Sandecji.


Czy coś wiadomo w kwestii tego projektu uchwały? Tam zdaje się są jakieś przepisy i terminy wynikające z ustawy.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Wiktorinho97

Dołączył: 08 Sty 2020
Wysłany: Wto Lut 04, 2020 09:20   

SilverCommander napisał/a:
Tak jeszcze apropo tych inwestorów co się ustawiają w kolejce do kupna akcji Sandecji, to ubyli kolejni z "kolejki" chętnych https://twitter.com/MichalSmierciak/status/1220782654884319233
W sumie to mnie trochę śmieszy co to za poważni inwestorzy byli, którzy jeśli by wierzyć temu co było wypisywane w sądeckich gazetach mieli już udziały lub całkowitą władzę w jednym z klubów ekstraklasy ukraińskiej i dla nich 8 mln to jakaś kwota zaporowa ? ... jak oni chcieli grać w ekstraklasie, bo chyba po to ktoś przejmuje klub i wykłada spore pieniądze. Chyba powoli możemy sobie między bajki włożyć nadzieję, że ktokolwiek przejmie klub.


Noo czytanie tych wszystkich doniesień jest trochę męczące. Nawet jeśli jest coś na rzeczy to przed oficjalnym kominukatem lepiej to wszystko traktować jak bajkę.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 05, 2020 08:08   

Masahiko napisał/a:
rudeboyz napisał/a:
Masahiko napisał/a:
Czyli środowisko Sandecji znowu prekursorem. Tym razem w tego typu inicjatywie. Ładnie :) z ciekawością czekam na dalsze informacje.


To był pomysł i inicjatywa klubu. My włączyliśmy się w akcje, zbierania podpisów. Jak dla mnie to piwa może nie być, sikacz o pojemności 0.4 ml i maksymalnej mocy 3.5%, za 8/9 zł to moim zdaniem pomyłka.
No ale że oprócz zysku ze sprzedanej beczki, można dostać niezłe pieniądze od browaru... to trzeba się postarać żeby to przeszło.😜

Wstępnie; uchwała ma wskoczyć w porządek obrad na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w grudniu.
Będzie to sesja poświęcona tylko i wyłącznie Sandecji.


Czy coś wiadomo w kwestii tego projektu uchwały? Tam zdaje się są jakieś przepisy i terminy wynikające z ustawy.


Szczerze mówiąc nie bardzo się tym interesowałem. Ostatnie co słyszałem, to że ma być wprowadzona do porządku obrad na nadzwyczajnej sesji rady miasta, poświęconej Sandecji
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Lut 05, 2020 10:41   

rudeboyz napisał/a:

Szczerze mówiąc nie bardzo się tym interesowałem. Ostatnie co słyszałem, to że ma być wprowadzona do porządku obrad na nadzwyczajnej sesji rady miasta, poświęconej Sandecji


Dzięki wielkie za odpowiedź :)

No to czekamy na sesję nadzwyczajną. Może w tej kwestii coś wiadomo?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 05, 2020 12:07   

Masahiko napisał/a:
rudeboyz napisał/a:

Szczerze mówiąc nie bardzo się tym interesowałem. Ostatnie co słyszałem, to że ma być wprowadzona do porządku obrad na nadzwyczajnej sesji rady miasta, poświęconej Sandecji


Dzięki wielkie za odpowiedź :)

No to czekamy na sesję nadzwyczajną. Może w tej kwestii coś wiadomo?


Wstępnie połowa lutego.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Lut 06, 2020 13:24   

Biorąc pod uwagę, że sesja została przerwana po raz 2, tym razem w sposób prawidłowy, to nie ma możliwości wniesienia wniosku o "sesję nadzwyczajną". Już zdarzyło się dwukrotnie, że z pogwałceniem prawa sesja nie została zwołana dwa razy, dlatego może zdarzyć się, tak, że projekty dotyczące Sandecji zostaną włożone na następnej części bieżącej sesji- tj. w 11 lutego o 15:00.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lut 06, 2020 18:27   

www.megachem.pl napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że sesja została przerwana po raz 2, tym razem w sposób prawidłowy, to nie ma możliwości wniesienia wniosku o "sesję nadzwyczajną". Już zdarzyło się dwukrotnie, że z pogwałceniem prawa sesja nie została zwołana dwa razy, dlatego może zdarzyć się, tak, że projekty dotyczące Sandecji zostaną włożone na następnej części bieżącej sesji- tj. w 11 lutego o 15:00.



Super! Dziękuję za odpowiedź ;)

PS. Projekty dot. Sandecji? Oprócz tej odnośnie piwa coś jeszcze znajdzie się w porządku obrad?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Lut 06, 2020 20:20   

Zapewne mowa o ogloszniu konkursu ws sprzedazy spolki Sandecja SA
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 25