Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:42
Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 08:14   

Dobrze że Masashiko zwrócił na to uwage.
Ten zapis nie ma logicznego sensu, więc pewnie wkradła się tam literówka. Gdyby kombinowali coś z nazwą, to raczej w ogóle by się tam nie znalazł.
Tak czy siak, muszą to poprawić. I poprawią. W poniedziałek pójdzie pismo w tej sprawie.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 10:22   

Ten zapis jest jak najbardziej logiczny. Daje możliwość dodania nazwy sponsora do nazwy drużyny występującej w rozgrywkach ligowych. Obawiam się, że bez zmiany uchwały Rady Miasta nie będzie można zmienić tego zapisu ;) radze się spieszyć, bo posiedzenie juz chyba we wtorek.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 11:03   

Masahiko napisał/a:
Ten zapis jest jak najbardziej logiczny. Daje możliwość dodania nazwy sponsora do nazwy drużyny występującej w rozgrywkach ligowych. Obawiam się, że bez zmiany uchwały Rady Miasta nie będzie można zmienić tego zapisu ;) radze się spieszyć, bo posiedzenie juz chyba we wtorek.


Doskonale sobie, zdaje sprawe z konsekwencji.
Chodzi mi raczej o brak sensu ogólnego.

Spółka nie dokona zmiany nazwy prowadzonego przez siebie Miejskiego Klubu Sportowego „Sandecja”, przy czym za zmianę nie uważa się występowanie Klubu w rozgrywkach piłki nożnej prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz w jakichkolwiek innych rozgrywkach pod nazwą „Sandecja”, rozszerzonej ewentualnie o inne dodatkowe człony”

W pierwszym zdaniu jest zabezpieczenie nazwy, a dalej że: ....Za zmiane ,,nie uważa się”... to jest przecież alogiczne, ale wywal samo ,,nie” i nabiera to sensu.

Zresztą Handzel był uczulany na utrzymanie nazwy, i herbu, i wielokrotnie podkreślał że w nazwe i herb nie można ingerować. Przed wyborami jak prosiliśmy kandydatów o pisemną opinie jak widzą dalsze funkcjonowanie klubu, wypowiedział sie jednoznacznie że nazwa i herb jest nie do ruszenia, i że bedzie tego pilnował.
Ja po prostu nie wierze w to że mógłby próbować aż tak frajerski numer wywinąć. Pół miasta by mu do gardła skoczyło. Perfidia której żaden kibic by mu nigdy wybaczył, i on zdaje sobie z tego sprawe.

No ale, gdybyś nie zwrócił na to uwagi mogłoby to rzeczywiście stanowić w przyszłości problem.

P.S. Jakbys wyłapał jeszcze jakies ,,kwiatki” to daj znać.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 16:48   

"Frajerski numer wywinoć " Pan Handzel nie raz mijał się z prawdą wystarczy przeczytać list z 11 09 2018 r ,kiedy obiecywał złote góry razem z KN ale być może się mylę ???? i oby...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 17:54   

Spokojnie, w Ratuszu jest juz złożone odpowiednie pismo z naszej strony. Jesteśmy też po rozmowie z Prezydentem w tej sprawie. Możecie spać spokojnie.
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 18:31   

radziufan napisał/a:
Spokojnie, w Ratuszu jest juz złożone odpowiednie pismo z naszej strony. Jesteśmy też po rozmowie z Prezydentem w tej sprawie. Możecie spać spokojnie.

Czy można uzyskać informację od kiedy dokładnie liczone będzie te 21 dni w ciągu których dokumenty będą mogli składać potencjalni inwestorzy chcący kupić akcje Sandecji ?
Ostatnio zmieniony przez SilverCommander Nie Kwi 26, 2020 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 18:32   

Cieszę się że mogłem pomóc :)

Jak dla mnie cała ta umowa to trochę taka nierealna. 5 milionów kary za spuszczenie klubu do obecnej 2 ligi? Kto poświadczy taką kasą za kilkunastu piłkarzy, którzy po prostu mogą się okazać za słabi. W dodatku w obecnej sytuacji gospodarczej wywalenie kilku milionów złotych na prowadzenie zabawki jaką będzie klub sportowy? Nie sądzę... Jednak życzę powodzenia i trzymam kciuki, aby się udało.

I taka myśl mi się pojawiła, bo jak wszyscy wiemy w radzie miasta trwa permanentna wojna. Gdyby okazało się że sponsora nie uda się znaleźć, a środki na koncie klubu się wcześniej czy później skończą, to nie ma się co oszukiwać, że opozycyjna większość rady miasta może nie zgodzić się na dofinansowanie klubu twierdząc, że "przecież Pan Prezydent obiecywał, my daliśmy zgodę na sprzedaż. Niech się Pan wykaże."...
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 19:08   

Nie dostaniemy juz złamanego grosza z kasy miejskiej.
Po pierwsze; przy potężnym spadku dochodów, miasta nie będzie stać na dotowanie klubu
A po drugie nawet gdyby kasa była, to RM byłaby głupia gdyby zgodziła się na dotacje.
Wszytkie karty ma w ręce LH, musi się wykazać. Dostał to co chciał, musi sobie poradzic. Nie ma wyjścia awaryjnego.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 19:34   

Wszystko w rękach LH? I tak i nie.
Przecież cała opozycja była za tym aby nie sprzedawać. Więc w dobroci serca dofinansują kolejny rok a i LH będzie miał czyste ręce jak nikogo nie znajdzie.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Kwi 26, 2020 22:55   

aidos napisał/a:
Wszystko w rękach LH? I tak i nie.
Przecież cała opozycja była za tym aby nie sprzedawać. Więc w dobroci serca dofinansują kolejny rok a i LH będzie miał czyste ręce jak nikogo nie znajdzie.


De facto przeciw była tylko jedna osoba. Reszta się wstrzymała ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Kwi 29, 2020 08:41   

Na wczorajszej sesji rady miasta nie poruszono kwestii zmiany wzoru umowy. Czy wiadomo dlaczego się tak stało? Punkt zostaje w takiej formie?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Kwi 29, 2020 11:41   

Masahiko napisał/a:
Na wczorajszej sesji rady miasta nie poruszono kwestii zmiany wzoru umowy. Czy wiadomo dlaczego się tak stało? Punkt zostaje w takiej formie?


W poniedziałek rano poszło pismo na dziennik podawczy. Czekamy na odpowuedź.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Kwi 30, 2020 13:15   



_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Wto Maj 05, 2020 19:44   

Czy wiadomo już może więcej kiedy ruszy I liga i jak będzie wyglądał grafik Sandecji?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Sro Maj 06, 2020 18:39   

Pytanko czy są dostępne maseczki na twarz z logo Sandecji?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Aktualna sytuacja w klubie - temat zbiorczy.
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 25