Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:19
Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz
Autor Wiadomość
Daroko

Dołączył: 05 Wrz 2007
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 07:04   Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz

Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz 30 sierpnia, 17:00
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 18:07   

wszyscy do Barcic!!!:)
[Profil] [PM]
 
 
Fallen
;)

Dołączył: 08 Sie 2007
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 19:43   

Ta..mobilizujcie się na ten mecz tak jak na pogoń to wam pks nie odjedzie :D.
_________________
Piknik, dosłownie piknik...
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 22:51   

x_cite to ironia z Twojej strony czy co?Do Barcic to sobie jedźcie na grzyby czy borówki bo tam SANDECJA nie gra tylko w Szczecinie!
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 11:17   

Żadna ironia! Kto ma ochotę jechać jedzie do Szczecina, kto do Barcic to do Barci. I zapewniam Cię tam też gra Sandecja tyle, że druga:)
[Profil] [PM]
 
 
ktoS

Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 15:28   

"rowerowy wyjazd na mecz" ;]
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 16:02   

Jaka druga?Wydaję mi się że jest tylko jedna drużyna o nazwie Sandecja w Polsce i w tę sobotę gra w Szczecinie.No proste że jedźcie do Barcic przecież wydacie tylko po parę złotych za przejazd i chwila moment będziecie po meczu w domu a ze Szczecina przecież relację sobie przeczytacie z meczu a potem na "pińcet" stron komentarzy na forum napiszecie i będziecie spoko lux "kybyce" ;) Po co jechać tyle drogi za "Waszą" kochaną Sandecją i tracić na to tyle pieniędzy i czasu i w pysk zarobić bo "wyjazdowicze" to Hólikany są i tylko bić się jeżdżą bo tak w RTK i Gazecie Krakowskiej pisali,jeszcze w sobotę w wakacje gdzie można grilla zrobić czy na jakąś imprezkę iść.Ale za tydzień na Kilińskiego obowiązkowo bo przecież Kibicem jestem to pasuję przyjść wspomóc swój klub...ehhh Kibicowsko nie zasługujemy nawet na 2 ligę w chwili obecnej...Póki większość ludzi utożsamiających się z NASZYM KLUBEM nie zmieni swojego podejścia choćby nawet do kwestii wyjazdowych! Od siebie dodam że h** mnie strzela że nie mogę pojechać na taki wyjazd do Szczecina,gdzie różnie bywa i możliwe że może być to jedyny wyjazd tam w historii Sandecji,bo póki co po kilku kolejkach nie jest przesądzone że Sandecja czy Pogoń się utrzyma w 1 lidze... Pozdro
PS. NIE USUWAĆ CZASEM MOJEGO POSTA!
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 17:39   

Hehe, i znowu ten sam temat. Zabawne jest stwierdzenie, że tylko "wyjazdowicze" to kibice - w takim razie to Sandecja ma ich z 50:)

Ja na wyjazdy nie jeżdzę i nie czuję się ani o gram gorszym kibicem od wyjazdowiczów. W ten sposób no to patrząc, tzn. każdy według własnych reguł będzie sobie definiował kibica, to do niczego nie dojdziemy. Ja przykładowo zdefiniuje sobie kibica, że to ktoś kto po porażce swojej drużyny chodzi zmartwiony i powinien być podkurwiony przynajmniej przez 3 dni, a część wyjazdowiczów po ugoszczeniu przez zgody napierdoli się i już nie ma powodów do zmartwień bo pozytywnie na nastrój działają %:) No i co? Równy absurd.

To tak samo jak z tematem - czemu ludzie z C nie przychodzą do młynu? Bo ludzi z C (w większości) interesuje przebieg meczu, doping dla SANDECJI i dobra atmosfera na stadionie. Tak ciężko zrozumieć, że nie każdy ma ochotę śpiewać o policji, pzpn, pozdrawiać zgody (które dla większości znaczą tak naprawdę nic albo bardzo niewiele) albo odwracać się dupą do murawy - tzn do tych którym kibicujemy - i skakać:)
Zaraz pewnie się dowiem, że to nie są kibice (i to nic że tak naprawdę SĄ KIBICAMI SANDECJI od 20 czy 30 lat kiedy połowy młynu jeszcze na świecie nie było)...

Również proszę o nieusuwanie posta oraz ewentualnie przeniesienie go do odpowiedniejszego wątku. Sorry za OFFa

PS: mecz w Szczecinie oczywiście ważniejszy od meczu rezerw:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 19:55   

Gdzie ja Ci człowieku w tym poście "potępiłem" tych którzy nie jeżdżą na mecze?Gdzie ja Ci tu stworzyłem jakąś hierarchie który kibic jest ważniejszy?Więc skoro kur** pozwoliłeś sobie skomentować mojego posta to czytaj go chociaż ze zrozumieniem... Jak nie umiesz zrozumieć o co mi chodziło to się nie wysilaj i nie pisz tutaj swoich przemyśleń a zwłaszcza na tematy o których nie masz zielonego pojęcia! (czyt.młyn,KIBIC,doping,zgody itp.)A Ty co robisz takiego dla "Twojego" ukochanego klubu?Bo chyba tylko to że płacisz za bilet na meczach u siebie i oglądaniu meczu bo o wyjeździe i poświęceniu czasu dla "Twojej" ukochanej Sandecji to chyba można zapomnieć... Naucz się odróżniać KIBICA od zwykłego widza bo Ty chyba Nim jesteś.A jeśli myślisz że Tych co jeżdżą na wyjazdy motywuje tylko alkohol i pierdolą wynik meczu to Ty chyba jednak masz coś z głową...Bez pozdrowienia!
PS.NIE USUWAĆ CZASEM MOJEGO POSTA po raz drugi.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 20:42   

grubas_KKS napisał/a:
Gdzie ja Ci człowieku w tym poście "potępiłem" tych którzy nie jeżdżą na mecze?Gdzie ja Ci tu stworzyłem jakąś hierarchie który kibic jest ważniejszy?


tu:
grubas_KKS napisał/a:
No proste że jedźcie do Barcic przecież wydacie tylko po parę złotych za przejazd i chwila moment będziecie po meczu w domu a ze Szczecina przecież relację sobie przeczytacie z meczu a potem na "pińcet" stron komentarzy na forum napiszecie i będziecie spoko lux "kybyce"


a w następnym poście, tu:
grubas_KKS napisał/a:
o wyjeździe i poświęceniu czasu dla "Twojej" ukochanej Sandecji to chyba można zapomnieć... Naucz się odróżniać KIBICA od zwykłego widza bo Ty chyba Nim jesteś





grubas_KKS napisał/a:
A jeśli myślisz że Tych co jeżdżą na wyjazdy motywuje tylko alkohol i pierdolą wynik meczu to Ty chyba jednak masz coś z głową...


Hehe, a przecież napisałem: "Równy absurd". Więc cytując ciebie samego: "Jak nie umiesz zrozumieć o co mi chodziło to się nie wysilaj i nie pisz tutaj swoich przemyśleń "



grubas_KKS napisał/a:
Bez pozdrowienia!


Pozdrawiam!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 22:35   

"Łał" ale jesteś ekstra.No to zagiąłeś mnie... W tym co napisałem tutaj :

"No proste że jedźcie do Barcic przecież wydacie tylko po parę złotych za przejazd i chwila moment będziecie po meczu w domu a ze Szczecina przecież relację sobie przeczytacie z meczu a potem na "pińcet" stron komentarzy na forum napiszecie i będziecie spoko lux "kybyce"

pisałem to o Was,zwykłych widzach którzy przychodzą oglądać mecz bo z kibicowaniem i dopingowaniem zespołu to raczej nie macie nic wspólnego...a z poświeceniem czasu żeby ruszyć tyłek i gdzieś dalej pojechać wspomóc piłkarzy to już nie mówię...Na samym końcu napisałem "kybyce" ...to taka ironia.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 22:44   

Oj, widać, że dawno cię w Sączu nie było jeśli myślisz, że tylko na sektorze F (a raczej pewnej jego części) się dopinguje:)

Widzowie to są na sektorze A - więc uwierz mi, że wiele osób spoza młyna także ma jednak coś wspólnego z kibicowaniem i dopingowaniem - i to często całkiem niemało.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 22:57   

grubas_KKS napisał/a:
Kibicowsko nie zasługujemy nawet na 2 ligę w chwili obecnej...Póki większość ludzi utożsamiających się z NASZYM KLUBEM nie zmieni swojego podejścia choćby nawet do kwestii wyjazdowych!!

Popieram
[Profil] [PM]
 
 
sandeczanin

Dołączył: 28 Mar 2009
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 01:19   

dosłownie jak dzieci w piaskownicy...moja łopatka nie moja...moja Sandecja nie twoja moja. Każdy kibic, widz jest potrzebny. Idąc tropem myślenia Grubasa powinno się zrobić klatkę ( o ironio już jest) dla kibiców gospodarzy(tych "prawdziwych" dopingujących). zabronić innym noszenia (czy też lansowania ) gadżetów związanych z Sandecją. Wyprodukować tylko 100 szt i sprzedawać tym którzy przejechali przynajmniej 400 km za drużyna (w jedną strone licząc). Panowie SANDECJA jest klubem wszystkich tych co się z nią utożsamiają. Czy poprzez chodzenie i oglądanie (samo w sobie)meczu czy też poprzez krzyczenie, dopingowanie, bicie braw, c Czy choćby u naszych "braci" z Kielc jest coś takiego związane z barwami?? Że źle że noszą że źle że mają?? Chyba nie...Co wyjazd powtarza się to samo...Wyjazd do Stróż gadka że nasrało się 1000 osób ale jak będzie wyjazd dalej to 20 jedzie. Wole 20 którzy jadą bo tak chcą niż 100 którzy jadą żeby nie być lamusem wśród znajomych...W rozmowie kiedyś (bardzo luźnej) z jednym ze starszych kibiców (podczas wyjazdu) powiedział mi że jeśli ktoś nie czuje bakcyla, atmosfery to po co ma jechać. Wtedy popsuje atmosfera się tym którzy to czują całym sobą. Panowie szacunek należy sie każdemu kto się utożsamia z Sandecją. Czy to jest niemy widz czy też najwierniejszy wyjazdowicz. Bo Sandecje tworzą wszyscy kibice (ci bardziej bierni i ci czynni ) Pozdrawiam.
P.S Nich mi ktoś wytłumaczy co znaczy że kibicowsko nie zasługujemy nawet na 2 ligę?? Moim zdaniem zasługujemy w tym momencie bardziej niz 3/4 drużyn z 1 ligi i połowa z Ekstraklasy!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 07:52   

wreszcie ktos cos madrego napisal (sandeczanin) nie rozumiem po co te kłotnie....eh ale no taki to już Sądecki zwyczaj chyba .....ja tylko powiem ze to nie ten temat na takie rozmyslania i ze wszystko co piszecie to wszyscy juz wiedza
aha tak na marginesie zeby byc na meczu w Barcicach wcale nie jest powiedziana ze nie bedzie sie na meczu w Szczecinie - roznica 22 godzin - do zrobienia;)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Rezerwy i Juniorzy Sandecji » Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 25