Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:19
Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz
Autor Wiadomość
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 09:13   

Kod:
...::: Futbol Club Barcelona :::..


A to to dla "Lansu"? Czy może ważniejsza drużyna niż ta z NS? No chyba, że to tylko reklama ale to i tak bardzo kontrowersyjnie wygląda zwłaszcza do tego co piszesz.

Do Szczecina nie pojadę bo mam tysiac róznych powodów, ale do Barcic czemu nie. Ładna pogoda, mozna rodzine zapakowac do samochodu i wycieczkę zrobić ;) a przy okazji zobaczyć graczy z pierwszego składu. I zamiast ogladać Galicje, Paszyn, Jedność
czy Helene na pewno bardziej wole pojechac do Barcic.

Dużo jeszcze można by napisać, kto jest lepszym kibicem. Czy ja kibic piknik z sektora A, ale chodzący na mecze w barwach swojego klubu. Czy Ty, kibic zza wielkiej wody, noszący w podpisie barwy innej drużyny.

PS Mojego posta możecie śmiało wywalić.
[Profil] [PM]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 10:07   

a czemu moderatorzy spokojnie patrza jak sie rozmywa temat ? nie lepiej zrobic temt "wyjazdy" i poprzenosic posty ?

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 15:01 ]
Barciczanka Barcice 1-2 Sandecja II Nowy Sącz

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 15:01 ]
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4626.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
INDOR
WHAT'S UP

Dołączył: 16 Paź 2004
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 16:57   

P.S Nich mi ktoś wytłumaczy co znaczy że kibicowsko nie zasługujemy nawet na 2 ligę?? Moim zdaniem zasługujemy w tym momencie bardziej niz 3/4 drużyn z 1 ligi i połowa z Ekstraklasy!!

Hahaha jak dla mnie mega beka po tej wypowiedzi.Nie masz pojęcia o czym piszesz.No, ale nie ma co się dziwić skoro tylko mecze oglądasz w Sączu.
Grubas daj sobie spokój.Szkoda zdrowia.Nastała teraz "inwazja" pikników i różnego typu ekspertów:)
[Profil] [PM]
   
 
jgns
Saczers72

Dołączył: 29 Sie 2008
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 23:18   

byłem na meczu w Barcicach rezerw i to co miejscowi "jechali" po Sandecji to szok! pewnie tacy siedza na A. Wyzywali Krupe i Banie od najgorszych skr........ Dlaczego? Moze sie im nie podoba jej graja w Saczu?!! Proponuje dalej prowadzic kłotnie miedzy soba..........
[Profil] [PM]
 
 
sns1910

Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 09:58   

Cytat:
P.S Nich mi ktoś wytłumaczy co znaczy że kibicowsko nie zasługujemy nawet na 2 ligę?? Moim zdaniem zasługujemy w tym momencie bardziej niz 3/4 drużyn z 1 ligi i połowa z Ekstraklasy!!


Że nie zasługujemy to rzeczywiście przesada, bo doping i frekwencja w meczach z Motorem czy Podbeskidziem były na niezłym poziomie, no i fakt że wyjazdy były na sam początek tak odległe też nie pomógł w zebraniu tam dobrej ekipy. Zresztą tak jak piłkarze, tak my dopiero się uczymy tej ligi i z czasem na pewno będzie coraz lepiej i z wyjazdami, i z regularną frekwencją.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kls86


Dołączył: 07 Lut 2008
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:33   

Zamiast tych wywodów, może by ktoś podał wynik meczu, kto grał z pierwszego składu jak się prezentowali itp.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 16:56   

wyzej podałem wynik meczu :) a co do prezentowania sie graczy to nic nie powiem bo nie byłem
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mivi
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 23:46   

ja bylem. prezentowali sie calkiem dobrze. jedynie momentami bylo widac bezradnosc jak np konczac mecz w 9 to zamiast wybijac pilke do przodu to podawali miedzy soba we wlasnym polu karnym

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 23:52 ]
zreszta jak ktos sie interesuje dwojka to zamiast jezdzic kazdy pojedynczo to lepiej wyskoczyc wieksza grupa.
jak by ktos byl zainteresowany to pisac na e-mail: ivi.marcin@gmail.com ,
mozna tez wejsc na strone http://sandecja2.futbolowo.pl/sandecja2/index.php
jest jeszcze w fazie budowy ale z dnia na dzien wyglada lepiej.
wszystkie pomysly mile widziane.
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 00:27   

aidos - dla Ciebie to co mam w podpisie tzn. Futbol Club Barcelona może być czymkolwiek chcesz,kim Ty dla mnie jesteś żebym musiał Ci spowiadać dlaczego tak sobie tam wpisałem.To już nie mam pytań co do takich ludzi jak Ty...

[ Dodano: Czw Wrz 03, 2009 00:27 ]
PS.Zamknijcie już ten temat w pizdu.Mecz z Barcicami już się skończył.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 13:13   

Barciczanka, Barciczanka - LKS! :d

Zamykamy!
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Rezerwy i Juniorzy Sandecji » Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25