Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Procenty
Autor Wiadomość
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 16:48    [Cytuj]

No i w koncu temat odzyl!!!
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 21:05    [Cytuj]

bacin napisał/a:
Widzę, że każdy przechodzi etap coli do whisky.
Kiedyś dziwiłem się jak starszyzna sączyła Johnny'ego z lodem i delektowała się smakiem.
Mi może do uniesień daleko, ale sączyć solo już sączę.

Z takich nowinek (chyba, że to nie nowina, a mój nędzny zapłon): Carlsberg w butli 0,66 się pojawił. Tanio w LIDLu, bo 3,49.


A propos Carlsberga ... zawsze uwazalem go za dobre piwo ... dopoki nie wyjechalem. W Irlandii i Anglii zrobili z tego niesamowitego sikacza. Nie da sie pic. W Anglii ma "moc" 3,8%, a w Irlandii bodajze 4,2%. Podobnie z Heinekenem, choc ten w Anglii ma akurat 5%, a w Irlandii 4,3%. O ile ten angielski jeszcze ujdzie, o tyle irlandzkiego sie nie da pic ...

Dla smakoszy mocnych piw serdecznie polecam litewski Kalnapilis z czarna etykietka (7,3%), jak dla mnie lepszy od Okocimia Mocnego i Debowego Mocnego. Zreszta to ostatnie i tak porzucilem na rzecz Harnasia Mocnego (jak jestem w Polsce, bo w Eire niedostepny) :)

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 21:28    [Cytuj]

ERNESTO napisał/a:
W Anglii ma "moc" 3,8%, a w Irlandii bodajze 4,2%.


hmm ciekaw jestem ile bym musial ich wypic zeby sie upic , 25, 30 ? :)

ERNESTO napisał/a:
Dla smakoszy mocnych piw serdecznie polecam litewski Kalnapilis z czarna etykietka (7,3%), jak dla mnie lepszy od Okocimia Mocnego i Debowego Mocnego. Zreszta to ostatnie i tak porzucilem na rzecz Harnasia Mocnego (jak jestem w Polsce, bo w Eire niedostepny) :)

Osobiscie nie lubie mocnych piw, natomiast z tych lepszych polecam austriackiego Gossera, rewelacja. W realu butelka 0,5 kosztuje 4,69.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bacin

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 23:14    [Cytuj]

ERNESTO , Ty zawsze byłeś fanem mocnych piw. Zawsze piliśmy tylko mocarze, a potem ogrywałeś mnie w PESa. Pewnie sam miałeś sikacze, tylko etykieta inna, a ja miałem śrubę i nie zwracałem uwagi : )

Z abstrakcyjnych alkoholi pamiętam piwo TYTAN z - jeszcze wtedy - SESAMU.

W ogóle co za zboczeine - SESAM.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 09:25    [Cytuj]

DRODZY MOI KRÓTKA LEKCJA HISTORII :-) NA KAŻDĄ KIESZEŃ-CHROBRY ( piastów zawsze mieliśmy mocnych):-D DODAŁBYM JESZCZE KRÓLÓW ELEKCYJNYCH JAN TRZECI SOBIESKI!! ZACNY JEGOMOŚĆ BYŁ.DLA SMAKOSZY I DEGUSTATORÓW POLECAM BURBONA(alkohol nie dynastia :-D) ,,DANIELSOWEGO DŻEKA,,PITY Z GWINTA SMAKUJE NAJLEPIEJ,DLA POCZĄTKUJĄCYCH POMARAŃCZA+,,dżeki,,+10 min.czekania +PEPSI( nie cola). NAJWAŻNIEJSZE!!! TRZA WIEDZIEĆ TRZY RZECZY po pierwsze ILE,po drugie KIEDY, po trzecie Z KIM,SIĘ PIJĘ!!! NA ZDROWIE!!! ;DDDD
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 09:47    [Cytuj]

jak nie skonczysz z krzykami na forum to dostaniesz absolwenta o smaku BANanowym ;p

Dla mnie osobiscie dobrym patentem jest ostatnio odkryta pigwówka oraz rozmajany swego czasu przez wschodzaca gwiazde rugby z NS Kutiego dla przyjaciol Kebab ;) spirytus ze spritem

Pozdro
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 20:48    [Cytuj]

Nie ma to jak najlepsza wersja CAVALIERA czyli Miętowo - Porzęczkowe wino, dostępne i bardzo popularne w 2003, 2004 roku w cenie 6 zł 50 groszy. Do tego dochodziło ok 10 gr za plastykowy kubek i 1 złoty i ileś groszy na bilet w fajną miejscówkę :-)


Obecnie istnieje coś takowego jak GRZANIEC SĄDECKI albo miodowy sam już nie wiem.


Z piw pijam tylko LECHA, żadne inne piwo mi nie smakuje, nie wypije ani nie powącham nic innego.

Wódki - nie pijam, a jak muszę to tylko BOLS.

Spirol - po wyjeździe na Stal w 2004 <?> nie degustuję.

Ulubiony napój - PEPSI COLA z cytryną lub COCA COLA z wiśnią. Bez alkoholu....czyli chu* nie napój :P
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
MARCO

Dołączył: 15 Lut 2010
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 22:03    [Cytuj]

Jak czytam wypowiedzi odnośnie alkoholi to chciałbym przypomnieć trunek , który był spożywany od zawsze czyli winko firmy '' Bacaracik" a do tego woda mineralna dowolnego typu gdyż po wypiciu połowy buteleczki tego zacnego trunku można było spokojnie dolać wody pitnej i konsumpcja zaczynała się od nowa , a co za tym idzie dobry humor trwał znacznie dłużej za niższą cenę.
_________________
moja misja to nie tylko JP
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 22:14    [Cytuj]

Wódka każda jest niedobra:) a jakoś niespecjalnie jestem w stanie wyczuć różnice pomiędzy markami, no chyba że już różnica na poziomie surowca (żyto, ziemniaki itp)

Ale tak się kiedyś zastanawiałem jak to jest że to cholerstwo przecież takie niedobre a i tak się to pije przy różnych okazjach.

No ale jeśli jest dobrze zmrożona to jakoś przechodzi :)

No ewentualnie od czasu do czasu mix wódka + red bull albo inny tego typu wynalazek (byle nie burn), wchodzi dobrze ale z tym to trzeba konkretnie uważać.

Natomiast wszelkiego rodzaju łyskacze, brandy itp wszystko co ciemnie to kojarzy mi się tylko i wyłącznie ze zwykłą przepalanką z dorabianą ładną etykietą i dobrym marketingiem moje chamskie gardło nie jest w stanie przełknąć.

Tequilla? hm ok, szczególnie w wersji "bum bum" czyli w literatce ze spite lub 7up i odpowiednio wstrząśnięta, ale nigdy więcej w dużych ilościach :)

Wino (tzn faktyczne wino a nie wino marki wino:) ) to jeśli już to jakieś półwytrawne co najwyżej.
A jeśli już mowa o Cavalierach itp to za moich czasów szkolnych na "stołach" królował tzw "sądecki szampan" czyli zestaw wino (najlepiej Corrida porzeczkowa) + woda mineralna + plastikowy kubek :) ale proporcji odpowiednich nie zdradzę :D

Piwo jak to piwo, jedno lepsze, drugie gorsze ale przynajmniej ma smak i gasi pragnienie:) Carlsberg kompletnie mi nie podchodzi, Heńka lubię bardzo, dawniej smakował mi Grolsh, który jakoś zniknął z rynku na jakiś czas, ostatnio widziałem że pojawił się znowu ale nie miałem okazji obadać.
Z rodzimych dawniej było bardzo fajne jasne pszeniczne piwo Piast, Lech w miare ok, niestety ostatnio coraz mniej tyskiego w tyskim, Okocim OK jest OK :)
O piwach można by długo wymieniac, szczególnie że teraz piwem nazywane jest dużo wynalazków co z piwem wiele wspólnego w sumie nie mają albo nie zmieściły by się w definicji klasycznego piwa.
Ale z takich innych to np Desperado od czasu do czasu można łyknąć.

Więcej alkoholi nie pamiętam, za wszystkie żałuję, proszę o pokutę i rozgrzeszenie
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 22:28    [Cytuj]

WYBACZAM CI SYNU CHOĆ ZGRZESZYŁEŚ :D MOWĄ ,UCZYNKIEM I ZACHOWANIEM ;-)
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 23:41    [Cytuj]

Polecam piwo pszeniczne "Paulaner".
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 00:00    [Cytuj]

Coz, jesli chodzi o czyste to jest wiele dobrych wodek...Ciezko byloby wskazac ta najlepsza. Podobno za najlepsza wodka Swiata wybrana na ostatnich targach w Londynie jest Zoladkowa 'De Luxe'. Z pewnoscia do ''czolowki'' sie zalicza. Oprocz niej Absolut porzeczkowy, Pan Tadeusz, Debowa, finlandzki Maximus co wchodzi jak woda...
Spirytus tez nie jest zly. Pod warunkiem, ze ktos potrafi dobrze zrobic. Z reszta co to za sztuka:) Zdarzaly sie przejscia ale smak na spirol i tak zawsze powraca.

Co do whiskey to opilem sie troche szkockich, troche amerykanskich, irlandzkich ale chyba najlepsza jest jednak wg mnie irlandzki 'Jameson' choc nie pogardzilbym wcale innymi znanymi markami; rowniez irlandzki Tullamore, czarny Jonny Walker, Grant's...Tylko nie JD, JD poszedl w odstawke juz jakis czas temu, bo smierdzi rozpuszczalnikiem, Jim Beam tez z reszta...

Piwero. I tu tez mnostwo rodzajow dobrego piwa z calego Swiata. Ja jednak nie jestem od delektowania sie jednym kuflem przez caly wieczor i w sklepie z polki biore co jest, najczesciej Lecha. Nauczylem sie tez bedac na wyspie pic cydr, jakblkowe piwo(nie mylic z Redsem bo Reds to piwo smakowe a to robione jest z fermentowanych jablek) do ktorego nie bylem dlugi czas przekonany ale jak juz zaczalem je pic to pije i pije. I pije...hehe. Nie ma to jak zimny 'Bulmers' w upalny dzien, zajebiscie orzezwia. Poza tym to piwo sie nie pieni i w tutejszych pubach nie ma zwyczaju nalewania go ''do kreski'' tylko nalewa sie ''z czubkiem''. Dlateo przy 4 takich kuflach w pubie piaty jest jakby gratis:)

Wina od czasu do czasu tez lubie sie napic, juz nie te za 5 zlotych. Biale, czerwone, wytrawne i polwytrawne, dobrze jest czasem do obiadu lub pod wieczor. Za to kac po winie chyba najgorszy:)
A z tanich win najbardzej wchodzilo mi Lapino Sadeckie(wisniowe). Zajebisty napoj, produkuja je jeszcze? Chetnie bym sobie przypomnial jak to smakuje...
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 00:41    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
No ewentualnie od czasu do czasu mix wódka + red bull albo inny tego typu wynalazek (byle nie burn), wchodzi dobrze ale z tym to trzeba konkretnie uważać.


A propos Burna, z swego czasu zakupilem sobie butelke Ginu (Bombay Gin czy cos) i byl tak niedobry, ze nawet z Tonikiem nie dalo sie tego pic. Jako, ze Burn jest dosc slodkawy, to postanowilem zmiksowac ... w smaku rewelacja, wypilem kilka szklaneczek, a pozniej ... mialem taka pikawe serca, ze podziekowalem i nie pijam juz w ogole zadnych napojow typu Burn/Red Bull itp (nie tylko z alkoholami, ale nawet samych) :)

Odnosnie Tequilli - troszke cytryna posmarowac reke, nalozyc na to sol i lizemy reke, pijemy Tequille i zagryzamy cytrynka. Do przezycia ;)

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 07:54    [Cytuj]

JEŚLI TEQUILLA TO TYLKO TAKA KTÓRA JEST ROBIONA W 100% Z SOKU Z AGAWY(w naszym mieście praktycznie nie do kupienia) do tego TYLKO SÓL MORSKA I LIMONKI( W ŻADNYM WYPADKU CYTRYNY)
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Grzesiek_91

Dołączył: 20 Maj 2008
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 08:51    [Cytuj]

A to co za twór? http://i41.tinypic.com/mjlk78.jpg
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Procenty
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 24