Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Procenty
Autor Wiadomość
maro

Dołączył: 21 Cze 2009
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 19:28    [Cytuj]

A jeśli chodzi o mnie i o alkohol to nie mamy ze sobą ''prawie'' nic wspólnego,oprócz tego,że pracuję w hurtowni alkoholu.

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 19:41 ]
Przepraszam.Hurtownia ALKOHOLI.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 20:04    [Cytuj]

Ja preferuję trunki różne różniste. Z piw jak najbardziej polskie browarki- Lech, chodź dawniej był smaczniejszy, Tyskie ponad wszystkie, Wareczka. Czasem Desperados- ale to "piwo" dla dziewczyn.

Z wódeczek bardzo podchodzi mi Wyborowa, poza nią Absolut, Finladia. Generalnie lubię raz na czas sobie dziabnąć w towarzystwie.

Ze spirytusu sobie coś pokombinować też jest miło- pół na pół, do tego miód, cytryna, tydzień spokoju i szafa gra.

Genialną rzeczą jest Gruszkówka- z dobrego źródełka, jak się trafi, to palce lizać.

Wina- bardzo lubię, ale tylko czerwone i wytrawne i tego też umiarkowane ilości.

Generalnie mam patriotyczne podejście- smakują mi trunki Made in Poland. Chodź bywają na Słowacji lubię dziabnąć Borovicke z piwkiem- polecam Saris Tmave i Zlaty Bazant tmave- znaczy ciemne.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 20:29    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
Polecam piwo pszeniczne "Paulaner".


Jak dla mnie mistrzostwo swiata to piwo. Dzis je pierwszy raz pilem (a to wlasnie za sprawa Masahiko ktory tutaj polecal to piwko ;) ) .
Kolor taki bursztynowy, piana wysoka, gęsta, i pozostaje w szklance/kuflu dlugo po wypiciu piwa, rewelacja.
Jedyny minus to cena, butelka pol litrowa 5,59.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bacin

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 21:02    [Cytuj]

Istnieje polskie piwko pszeniczne, CIECHAN. Nie wiem o ile gorsze od Paulanera, ale tańsze na pewno : )
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 22:47    [Cytuj]

^^
jest też Okocim pszeniczne, dość dobre
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 19:25    [Cytuj]

bacin napisał/a:
Widzę, że każdy przechodzi etap coli do whisky.
Kiedyś dziwiłem się jak starszyzna sączyła Johnny'ego z lodem i delektowała się smakiem.
Mi może do uniesień daleko, ale sączyć solo już sączę.



olej Jasia W. toż to zwykły bimber,i totalny syf tego sie nie da pić,a co dopiero delektować smakiem..no może po za zieloną etykietą,ona jest w miare ok :) juz znacznie lepszy jest Ballantine's ( z ,,blendów" z dolnej półki )-ma w miare ,,neutralny" smak i jest dość łagodna , w sam raz na poczatek romansu z whisky,a jak masz pare złotych więcej w kieszeni to zaatakuj nieśmiertelnego czarnego Jacka Danielsa,kosteczka lodu i bedzie ci wchodził jak mojej córeczce soczek bananowy :D :D :D
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 20:52    [Cytuj]

Po ostatnich testach utwierdzam się w przekonaniu, że Carlsberg to syf, Łomża eksport również na minus.
Za to Łomża niepasteryzowane w tej małej śmiesznej buteleczce całkiem przyjemne, Kasztelan niepasteryzowany bardzo dobry.
Teraz osuszam wynalazka zwanego Cornelius Wiezen Bier, piwo pszeniczne z Piotrkowa Trybunalskiego, dość dziwne w smaku, lekko słodkawe i jakby posmak goździków i jabłka z cynamonem:) więc pewnie będzie dobre na upały, na które się raczej nie zanosi :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
major


Dołączył: 19 Sty 2007
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 21:58    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
Po ostatnich testach utwierdzam się w przekonaniu, że Carlsberg to syf, Łomża eksport również na minus.
Za to Łomża niepasteryzowane w tej małej śmiesznej buteleczce całkiem przyjemne, Kasztelan niepasteryzowany bardzo dobry.


Generalnie zgadzam się w całej rozciągłości. Jedynie nie potępiałbym tak Łomży Eksport, ot takie lekkie piwo, trochę za mało czuć chmielem ale wypić można. Kasztelan klasa sama w sobie. Jakby co polecam także mało znane Ciechany (kilka rodzajów):) Mi naprawdę podchodzą, tylko zazwyczaj kiepsko z ich dostępnością. Ogólnie eksperymentowanie z takimi mniej znanymi piwami, z poza grona największych koncernów to jak najbardziej pozytywne doświadczenie.
_________________
LIBERTA PER GLI ULTRAS
[Profil] [PM] [WWW]
   
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 23:27    [Cytuj]

Mnie tam smakuje Calsberg.
Ostatnio w Carrefour była promocja więc się nieco szarpnąłem...

(w samochodzie 60 zgrzewek 20 czerwiec)


(stan na dzisiaj - nieco ubyło...)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 23:34    [Cytuj]

Dobre dobre hehe , ale gorszy chyba nie jestem od ciebie, wrzucę fotke po mistrzostwach , "troszkę" opróżnionych puszek sie u mnie nazbierało w piwnicy ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 11:17    [Cytuj]

Ja ostatnio zacząłem jeździć do Browaru Grybów po ichniejsze wynalzki i tak mi się smak pomieszał, że jak mi nawet Tyskie nie podchodzi.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 21:16    [Cytuj]

Najlepszą częścią chujowego meczu który właśnie oglądam jest pyszne piwko Faxe które właśnie popijam :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 20:06    [Cytuj]

Na ul. Zielonej w biedronce promocja pszenicznego Paulanera . Normalnie butelka 0,4 kosztuje 4,29 , w promocji za jedyne 2,49 . Sam dzis zakupiłem 30 sztuk. Polecam !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 13:04    [Cytuj]

CYDR LUBELSKI - POLECAM!!! :)

Cydr jest od niedawna dostepny w Polsce, produkuje go juz kilka browarow(probowalem paru, ten wg mnie jest najlepszy). Jesli ktos pije napoje typu Shandy czy inne Radlery itp. to cydr powinien mu smakowac, zwlaszcza ze nie zawiera polowy tablicy Mendelejewa jak w/w. Pewnie nie kazdemu podejdzie ale to juz kwestia gustu. Widziany ostatnio w sklepach 24 ;)
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 13:45    [Cytuj]

szok, że tak porywający temat zawieruszył się w odchłani forum :)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Procenty
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25