Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Reorganizacja
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 12:25   Reorganizacja [Cytuj]

Witam wszystkich użytkowników.

W najbliższych dniach nastąpi reorganizacja naszych serwisów. Zmiany będą dotyczyły sandecja.pl oraz sandecja.org

Szczegóły podam w najbliższych dniach jednak już teraz forum dyskusyjne zostało przeniesione pod adres sandecja.org/forum

Stary adres sandecja.pl/forum nadal będzie obowiązywał jednak dla porządku podaję właściwy.

Więcej nowości niebawem....
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 21:54    [Cytuj]

Niebawem chyba zapomniałeś a niebawem to już się stanie to co stać się musi więc niebawem na niebawienie będzie za późno więc nie nadużywając niebawienia się słowem niebawem poinformuj cóżeś najlepszego uczynił ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 22:23    [Cytuj]

W takim razie przejdźmy do rzeczy.

Domena sandecja.pl została wydzierżawiona firmie Polskapresse sp. z o.o. i tym samym od dnia 6 marca przyjmie kształt dzisiejszej strony naszasandecja.pl
Z założenia strona ma być na bieżąco aktualizowana, a zawarte informacje będą dotyczyły spraw czysto piłkarskich.

Domena sandecja.org, strona Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, zostaje stroną na której pojawiać się będą informacje z działalności kibicowskiej. Będziemy tam informować o sprawach czysto "kibicowskich" (wyjazdy, mecze u siebie itp.)

Domena sandecja.com.pl, w tej chwili jeszcze nieaktywna. Domenę tą podarowałem Urzędowi Miasta i MKS Sandecja. Pod tym adresem będzie znajdować się oficjalna witryna naszego klubu. Z założenia będą znajdować się tam informacje klubowe "z pierwszej ręki".

Podsumowując:
Nie przez przypadek forum dyskusyjne zostało przeniesione na sandecja.org/forum
Link sandecja.pl/forum nadal będzie działał i na "nowej" sandecja.pl będzie odnośnik, jednak bezpośrednim adresem jest sandecja.org/forum

Ok wtorku, środy przyszłego tygodnia zmianie ulegnie górna grafika naszego forum nawiązująca już do nowego adresu (grafik już na tym pracuje).

Oczywiście szczegółów umowy z Polskapresse i z Urzędem Miasta zdradzić nie mogę ale finansowo zyska na tym m.in. Stowarzyszenie Kibiców Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 23:15    [Cytuj]

A co z osobami, które maja adres mailowy na ...@sandecja.pl ? Nie będzie problemów ? :)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 23:18    [Cytuj]

internacionale napisał/a:
Domena sandecja.pl została wydzierżawiona firmie Polskapresse sp. z o.o. i tym samym od dnia 6 marca przyjmie kształt dzisiejszej strony naszasandecja.pl

Nie bardzo rozumiem, tzn, ze strony naszasandecja.pl juz nie bedzie a informacje z niej beda na sandecja.pl? I sandecja.pl bedzie wygladala jak naszasandecja.pl? Czy na odwrot?
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 23:30    [Cytuj]

Adresy obecnych skrzynek pocztowych w domenie sandecja.pl pozostaną nietknięte. Może się jedynie okazać że w przyszłym tygodniu użytkonicy zostaną poproszeni o ustalenie nowego hasła dostępowego.

Strona naszasandecja.pl przestanie niebawem istnieć a wszystko co prezentują dotychczas, będzie się znajdowało pod adresem sandecja.pl. Narazie będzie to działało na zasadzie "przekierowania" jednak" w ciągu kilkunastu dni domena zostanie przeniesiona definitywnie na serwery Polskapresse.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
goral

Dołączył: 17 Maj 2009
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 19:42    [Cytuj]

Na stronie główniej www.naszasandecja.pl jest miejsce do logowania, czy to będzie ten sam login co na tym forum? Na razie mój tam nie działa a na forum jak widać działa - i mam nadzieję, że z loginami nie będzie zamieszania?:)
Poza tym czy forma forum będzie modyfikowana? Bardzo prosiłbym o zmianę koloru tła lub czcionki, ponieważ w dzień zwłaszcza słoneczny napisanie czegoś na forum to graniczy z cudem. Mam na myśli czcionkę w trakcie pisania by była biała a nie szara/kremowa?
Pozdrawiam.
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 19:45    [Cytuj]

Dane do logowanie nie będą pasowały. Są to dwie oddzielne bazy danych. Może kiedyś...........

Odnośnie modyfikacji forum to ulegnie zmianie jedynie górna grafika która będzie nawiązywać do sandecja.org (jako jedynej strony poświęconej sprawom kibicowania).

Odnośnie koloru czcionki to nie będzie on modyfikowany. Oczywiście zdaję sobie sprawę że na niektórych monitorach o słabym kontraście mogą wystąpić kłopoty ale zdecydowana większość osób nie ma problemów. Niestety nie jestem w stanie zadowolić wszystkich.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 22:00    [Cytuj]

Cytat:
Odnośnie koloru czcionki to nie będzie on modyfikowany. Oczywiście zdaję sobie sprawę że na niektórych monitorach o słabym kontraście mogą wystąpić kłopoty ale zdecydowana większość osób nie ma problemów. Niestety nie jestem w stanie zadowolić wszystkich.



Mi tam kolor odpowiada i nie mam żadnych problemów z czytaniem, ale można by było zrobić drugi "komplet".
Biało-czarny obecny i np żółto-czarny. Wiem, że to w tym skrypcie jest możliwe i nie było jakiś większych problemów z dodawaniem różnych zestawów kolorów. A każdy z użytkowników dobierał sobie swoją "skórkę".

Taki sobie luźny pomysł.
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 07:06    [Cytuj]

Cytat:

Strona naszasandecja.pl przestanie niebawem istnieć a wszystko co prezentują dotychczas, będzie się znajdowało pod adresem sandecja.pl


A jak na razie mamy coś zupełnie odwrotnego i najlepszy z możliwych adresów sandecja.pl przestał istnieć i przekierowuje na "naszą klasę";).
Super rozwiązanie ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 08:41    [Cytuj]

Rozwiązanie tymczasowe, lada dzień wszystko będzie ustawiona jak należy.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 18:02    [Cytuj]

Tak w miarę możliwości zebrane "do kupy" w jednym miejscu informacje na temat zmian na naszych stronach internetowych, gdzie czego szukać itp:

http://www.sandecja.org/1,319,Reorganizacja.htm
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
TERRORYSTA
BO TAK!

Dołączył: 13 Wrz 2009
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 18:05    [Cytuj]

COŚ MI DALEKJ NIE GRA Z TYMI ZMIANAI ADRESÓW ITP, MUSZĘ SIĘPRZEZ TO PRZEGRYŹĆ:) NA SPOKOJNIE.
CHYBA JUŻ ZA STAY JESTEM NA TAKIE NAGŁE ZMIANY, ALE WIDOCZNIE TAK MIAŁO BYĆ LEPIEJ DLA OGÓŁU :))

POZDRAWIAM
_________________
SILENCE! - I'LL KILL YOUR SPAM!
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 18:16    [Cytuj]

Ale czego tu zgredziu nie rozumieć?

Po prostu Miłosz sprzedał siebie i nas w pakiecie i tyle :D
Strona sandecja.pl jest teraz prowadzona przez kogo innego, jest teraz sporo newsów, wywiadów itp, z jakością, a przede wszystkim wyglądem bywa różnie ale się nie odzywam bo mnie zaraz znowu Masahiko wirtualnie pobije:D
Z forum zmienił się w zasadzie jak na razie fizyczny adres, ale jak wpiszesz sandecja.pl/forum to zostaniesz przekierowany na właściwy i tu w zasadzie różnicy nie ma, zresztą skoro napisałem post to znaczy, że dałeś rady pomimo twej geriatrii i demencji :D:p
sandecja.com.pl będzie oficjalna stroną klubu. Kiedy? sam chciałbym wiedzieć, ode mnie to już najmniej zależy w tej chwili ...
Strona Stowarzyszenia przechodzi od jakiegoś czasu drobny lifting, pojawiają się funkcjonalności typu "mała rzecz a cieszy" :D, może się uda teraz jeszcze dorobić wyświetlanie kilku najnowszych newsów z forum bezpośrednio na stronie głównej serwisu tak aby dostęp do forum był jeszcze szybszy.
Co do zawartości to jak już mówiliśmy nie ma sensu pisać tam relacji, bo jeszcze mnie nie pogięło żeby z laptopem na wyjazd jechać:D a jak się wraca na drugi dzień to średni sens jest pisać coś albo kopiować z innych stron, stąd też pojawił się dział "Linki", gdzie można znaleźć niezbędne informacje.

Chyba tyle...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wel

Dołączył: 02 Sie 2009
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 20:00    [Cytuj]

Pozostaje zwyczajem rodem z Onetu postawić [*] przy sandecja.pl

Niestety, moja dotychczasowa współpraca z firmą Polskapresse nie pozwala mi inaczej myśleć.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Reorganizacja
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 24