Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
KOSZ - kartki, bany, wycięte posty itp.
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 12:07   KOSZ - kartki, bany, wycięte posty itp. [Cytuj]

W tym temacie będzie można przeczytać o wszystkich działaniach moderatorów tj. o wlepionych żółtych kartkach, banach, wyciętych postach, tematach itp.

Dobrze by było aby każdy z moderatorów swoje działanie opisał równiez tutaj, bo do działu z ostrzeżeniami mało kto zagląda.

Dodatkowo postuluję, aby treść wyciętego posta czy tematu najpierw tutaj wkleić przed wycięciem, by w razie czego, np. na wyraźne zyczenie reszty użytkowników, można go było potem z łatwością przywrócić.

To chyba tyle. Mam nadzieje, że pomysł okaże się trafny.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
Ostatnio zmieniony przez Bianconeri Nie Mar 20, 2005 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 14:00    [Cytuj]

Czy nie lepiej dzial ten zrobic nie jako wazne ogloszenie, a jako zwykle w dziale www.sandecja.pl i dopisac w watku "ZASADY", ze takie cos istnieje i podac link do watku ?

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 14:19    [Cytuj]

Jako ważne ogłoszenie jest widoczne we wszysktich działach na raz i chyba o to chodiz, bo będą tu wrzucane wyciete wątki z wszystkich działów a także ostrzeżenia i bany za "działalnośc" we wszystkich działach.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 20:39    [Cytuj]

No a moim zdaniem wlasnie nie powinno to byc widoczne wszedzie. Kto bedzie chcial sobie sprawdzic, to sobie sprawdzi, z tym, ze moderatorzy obowiazkowo ...

IMO troche burdel sie robi bo juz 3 wazne ogloszenia z czego kosz spokojnie moglby siedziec w www.sandecja.pl (bo i tak sie tam nic nie dzieje) i nie byc waznym ogloszeniem. Zasady obowiazkowo przyklejone i jeden okazjonalny topic dopuszczalny (w tej chwili sa to szale) ...

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Mar 20, 2005 10:49    [Cytuj]

No niech ci będzie - miej choć raz coś miłego od życia :D

Zgodnie z umową i życzeniem wszystkich usunąłem temat "Kartki, bany ..."

[ Dodano: 2005-03-25, 13:39 ]
Kolega der ze Stalowej Woli będzie sobie musiał trochę odpocząc od forum, skoro umie tylko bluzgać.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 08:42    [Cytuj]

eSKa napisał:
Bo Wisła wyżywa się na vlepkach - Jeden gość, którego w TESCO na Kapelance na Ruczaju namierzylismy - sam powiedział, ze vlepka (Sracovia - nigdy nie zejdziemy na ludzi) jest głupia hehehe

Ciekawe czy to ze strachu :) czy faktycznie tak mówił.



"Wisłaaaaaaaa to nie krakowski klub...to milicyjny klubbbbbbb"


POZDRO Esmeraldo czy jak CI tam ;)


Vlepa „Sracovia – nigdy nie wyjdziecie na ludzi” to odpowiedź, a raczej riposta na vlepę Cracovii „Cracovia – nigdy nie zejdziemy na psy”. Moim zdaniem też nie jest jakas szczególnie udana.
Jeśli chodzi o vlepy anty to właśnie Craxa pierwsza zaczęła je propagować (z tego co wiem). Niektórzy jednak uwazają, że to wiślacki rekin był pierwszy(zwlaszcza ludzi z Cracovii).
Mówisz że Wisła wyżywa się na vlepach. Twoim zdaniem lepiej wyżywać się latając z kosami i śpiewając „Wisła to stara ...” ?

Pozdro od Esmeraldy :]

[ Dodano: 2005-04-02, 09:58 ]
S@NDECJA napisał:
blanca estrella napisał:
Nie no, fajne :]

Ciekawe swoją drogą, ile Craxa ma przyśpiewek, w których nie ma nic o psach, Białych Gwiazdach, Wiśle, policji itd...
Sam doping mają niezły, szkoda tylko że w jakichś 75% składa się z kawałków tudziez tekstów antywislackich.
(Nie mówię że u nas na Reymonta się nie bluzga, żeby nie było bulwersacji)

Cóz widać jak bardzo Waszym przyjaciołom jesteśmy potrzebni ;)


Nie byłaś nigdy ma meczu Cracovi... wieć nie mów o tym czego nie wiesz bo troszke się mylisz!


ps.Prosze wrucic do tematu...


Faktycznie nie bylam bo pierwsze od wielu lat derby na Kałuży są dopiero przede mną. Oglądam natomiast mecze Cracovii w telewizji, a tam słychać doskonale doping i widać „oprawy”...
Nie chce się kłócić, ale uważasz, że większość dopingu na Cracovii nie dotyczy Wisły ?

(PS.1 Błądzić jest rzeczą ludzką, ja się Cracovią aż tak bardzo nie interesuję, co nie znaczy że w pewnych oczywistych rzeczach i klimatach się nie orientuję)

(PS.2 Przepraszam szanownego moda za offtopic, ale chcialam odpowiedziec ;))

_________________
Wiele Serc, Jedno Bicie - Wisła Kraków Ponad Życie...

Powrót do góry


eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 20
Wysłany: 2005-04-02, 10:39


--------------------------------------------------------------------------------

eSKa - sentyment od Starej Koloni - NAJSTARSZA KOLEJOWA DZIELNICA SĄCZA.


Powrót do góry


Izka_Korona
SK'03

Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 6
Skąd: Kielce
Wysłany: 2005-04-02, 13:58


--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Bede strzelac.
'03 oznacza ze urodzilas sie w 1916 roku ? ;D


nie '03 oznacza ze urodzilam sie w 1973 roku ale blisko bylas;)

maly off-topic:
Temat Wisla - Cracovia jest bardzo burzliwy wiec nawet nie powinniscie go zaczynac bo wiadomo ze kazdy bedzie bronil swoich racji!!Ja tez za Wisla nie przepadam ale nie bede tu nikomu ublizala bo to do niczego nie prowadzi!!
Blanca mam pytanie do Ciebie bo pod Twoim nickiem pisze ze jestes ze Starego Sacza - ciekawi mnie bardzo czy jezdzisz na wszystkie mecze, ktore Wisla rozgrywa u siebie i czy zaliczasz jakies wyjazdy??Pozdrawiam


Powrót do góry


david
KKS Sandecja

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 52
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2005-04-02, 14:24


--------------------------------------------------------------------------------

Tylko się nie pobijcie :D <hahaha>

_________________
TAKICH DWÓCH JAK NAS TRZECH TO NIE MA ANI JEDNEGO.

Powrót do góry


blanca estrella
WISŁA KRAKÓW


Wiek: 18
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 18
Skąd: Stary Sącz
Wysłany: 2005-04-02, 16:26


--------------------------------------------------------------------------------

david napisał:
Tylko się nie pobijcie :D <hahaha>


eeee rozumiem ze to do mnie i do Izki?
Na razie chyba nie mamy o co się bić :D Ale thx za troskę :]

[ Dodano: 2005-04-02, 16:31 ]
Izka,
To prawda że temat Wisła – Cracovia jest burzliwy, ale nie znaczy że nie można go poruszać.
Przecież nikt tu (na razie:]) nie bluzga, ani nie wyzywa się. A rzeczowa dyskusja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Poza tym zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć.

Jesli chodzi o Twoje pytanie to staram się być na większości meczów na Reymonta, ale niestety nie zawsze mam możliwość. W zeszłej rundzie przykładowo wszystkie karnety zostały wykupione i nie było biletów na mecze ligowe. Mimo to udało mi się być na derbach ;) i meczu z Legią. Poza tym wszystkie pozostałe pucharowe (poza Realem), PP i charytatywne (Legia) zaliczyłam. Wyjazdy mam na razie tylko 4 (Katowice 2x, Zabrze, Jaworzno).
W tej rundzie - sparing z Żiliną i ligowy z GKS.
Właściwie w miarę regularnie staram się być na Reymonta od jakichs 2 lat. Ciężko było dogadać się w tej kwestii z „siłami wyższymi”, ale dla chcącego nie ma nic trudnego.

Pozdro

_________________
Wiele Serc, Jedno Bicie - Wisła Kraków Ponad Życie...

Powrót do góry


Ewidentne rozmywanie tematu ''Dlaczego masz taki nick?''
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 08:48    [Cytuj]

No w sumie racja, ale akurat wypowiedzi nawet sensowne i bez jakichs głupich bluzgów na siebie itp. więc może warto by je przenieśc do jakiegos osobnego tematu
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 08:51    [Cytuj]

No wiadomo że bluzgów nie ma itd ale nie potrzebnie rozmywaja temat, moim zdaniem niech sobie to posiedzi w koszu!
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 19:44    [Cytuj]

Wyczyściłem troche temat srodowego meczu, bo zrobiło się niesmacznie ....
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:34    [Cytuj]

INDOR
WHAT'S UP

Dołączył: 16 Paź 2004
Posty: 33
Wysłany: 2005-04-04, 23:23


--------------------------------------------------------------------------------

OJ KLACIORZ TROCHE TYCH MECZY SANDECJI SIĘ OGLĄDA.


Liga Typerów nie jest przeznaczona do jakiś komentarzy a po 2 istnieje osobny temat do komentowania meczu Stal-Sandecja
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 12:21    [Cytuj]

Prosba: wycinajcie tez posty niepotrzebne, typu:
"masz racje"
"ok"
"ech"
"no"

itp, itd, bo wiele do dyskusji nie wnosza ...

No i prosba do Milosza, zeby usunac licznik postow spod nicka

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 14:13    [Cytuj]

Ernesto myślisz że występuje na forum zjawisko ścigania się w liczbie postów ??
Na każdym porządnym forum użytkownicy mają taki licznik bo przynajmniej wiadomo z kim ma się doczynienia (czy z jakimś nowicjuszem czy z jakimś starszym stażem forumowiczem).
Sam nie wiem co o tym myśleć...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 14:26    [Cytuj]

Poczyściłem trochę tematy z "ochów" "achów" "ychów" i "no" :))

Co do licznika to mi nie przaszkadza, zresztą tkaich typowych nabijaczy to na szczęście jeszcze nie mamy, choć parę osób zbliża się do granicy ciemniej strony mocy :D

No ale od czego są reprymendy, kartki itp ...


A własnie - co do żółtych kartek to pasowałoby, aby osoba ukarana i tym wiedziala i slad p otym byl nie tylk ow dopwiednim miejscu w panel uadministracyjnym (gdzie praktycznie nikt oprócz moderatorów nie zagląda) tylko np podnickiem danje osoby pojawiała się informacja że taką kare optrzymal - obojetne może to być napis "zólta kartka" lub jakas ikonka przedstawiająca taką karteczke labo coś w tym stylu.
na pewno da się cos takiego zrobić

[ Dodano: 2005-04-25, 18:23 ]
Chodź kolega Gronosta :))j bardzo na mnie krzyczał to wyciąłem większość postów w Hyde Parku nie związanych z danym tematem, bo burdel był coraz większy ....
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 20:52    [Cytuj]

Autor Wiadomość
blanca estrella
WISŁA KRAKÓW


Wiek: 18
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 114
Skąd: Stary Sącz
Wysłany: 2005-04-26, 21:40


--------------------------------------------------------------------------------

S@NDECJA napisał:
Ja wszytkich nie czytam bo są to bardziej pokazówki niz posty z sensem, a z tą wiarą itd. to już tak nie przesadzaj bo to następna pokazówka z twojej strony!


hehe a niby przed kim miałabym chcieć się „pokazać” ? Przed Tobą ? :)
Bardzo dobrze że nie czytasz wszystkiego, na szczęście mamy wolność słowa.
I bardzo Cie proszę żebyś nie oceniał mojej wiary w Wisłę, bo za bardzo mnie nie znasz. Chyba trudno na podstawie wpisów na necie oceniać kogoś, prawda?

Ale Ty chcesz się mnie pozbyć z tego forum :D

PS. Zawsze możesz mnie zbanować, ewentualnie wyciąć posta.

PS2. Do wszystkich – ja napisałam że chciałabym zobaczyć jakąkolwiek polską drużynę z pucharem LM w rękach, a najlepiej Wisłę. Jeśli to będzie Sandecja, ewentualnie Swornica Czarnowąsy to też będę się cieszyć.

_________________
Wiele Serc, Jedno Bicie - Wisła Kraków Ponad Życie...

Nie maja sensu takie posty kazdy wyraził zdanie a jesli jeszcze chcesz mi napisac jakies opowiadanie to zapraszam na priva moze przeczytam! =]
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 00:53    [Cytuj]

admin - ilosc postow tak czy tak bedzie mozna sprawdzic w danych o uzytkowniku. IMO juz pare osob zabralo sie za pisanie jak najwiekszej ilosci postow - wiec lepiej zlikwidowac teraz, poki krzyku bedzie niewiele, niz po kilku miesiacach jak 100 osob bedzie plakalo, ze zabrano im licznik ;)

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » KOSZ - kartki, bany, wycięte posty itp.
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 24