Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:20
Sandecja - Limanovia głosowanie
Autor Wiadomość
luki1313pl

Dołączył: 31 Mar 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 17:21   Sandecja - Limanovia głosowanie

Na stronie GŁOSOWANIE znajduje się głosowanie jaki mecz ma byc transmitowany na malopolskaTV. wsród jednych z kandydatów jast nasza sandecja II z zespołem Limanovii. Oddajmy głos abyśmy mogli obejrzeć naszą sandecję. Napewno atrakcja dla osób za granicą którzy mogliby obejrzeć rezerwy naszego zespołu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 21:11   

Daje ten temat jako ogłoszenie gdyż jak by nie patrzył to jakaś promocja dla naszego klubu wiec głosujemy jeśli już jesteśmy tą 3 siłą Małopolski! ;)
I też na przekór Glinikowi, Unii i Hutnikowi... :))
[Profil] [PM]
 
 
KS Limanovia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 21:37   

Witam

Zachęcamy również byście oddawali glos na ten mecz bo walka napewno będzie na boisku!!!

Na ostatnim glosowaniu przegraliśmy z Krakusami 33 glosami ( 451-418 na forum admin dane podal )więc jak polączymy sily to nie ma szans by nas przebili!!!

Na chwile obecną prowadzą w glosach Glinik- Hutnik- 107 sandecja II-limanovia 82 glosy!!!

Pozdrawiam i licze że RAZEM możemy więcej!!
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 07:13   

Panowie głosować na Nasze rezerwy! to nic nie kosztuje:)
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 08:10   

Głosować, głosować bo doganiamy już ten arcy ciekawy mecz 14 drużyny z ostatnią IV ligi Małopolskiej... :))
[Profil] [PM]
 
 
Raffio
Raffio


Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:08   

a jeszcze temu meczu dodaje smaczek że Tajduś jest trenerem Limanovii ;P
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 11:46   

Sandecja II Nowy Sącz - Limanovia Limanowa 18 września, 16:00


Mecz odbędzie sie dokładnie o tej porze kiedy to takze u siebie gramy z Piastem na Kilińskiego. A rezerwy w Zawadzie. Ciekawe jak bedą wyglądać 18 dla obu ekip :P:P:P

Wiec wekszego sensu nie ma bo chyba każdy będzie dopingował Sandecje na Piaście.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
misiek_1984
Misiek

Dołączył: 31 Sie 2008
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 12:59   

Z tego co ja czytałem chyba w Dzienniku Polskim to mecz rezerw ma być rozegrany w niedzielę o 12. Ale nie jestem pewien, jak wpadnie mi w ręce jeszcze to wydanie DP to potwierdzę tutaj powyższą informację.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 13:17   

KaKaEs1910 napisał/a:
Sandecja II Nowy Sącz - Limanovia Limanowa 18 września, 16:00


Mecz odbędzie sie dokładnie o tej porze kiedy to takze u siebie gramy z Piastem na Kilińskiego. A rezerwy w Zawadzie. Ciekawe jak bedą wyglądać 18 dla obu ekip :P:P:P

Wiec wekszego sensu nie ma bo chyba każdy będzie dopingował Sandecje na Piaście.


Ja wiem że dla większości i to znacznej mecze Sandecji ograniczone są tylko do występów na własnym terenie. Jak nie widzisz większego sensu puszczania transmisji rezerw z meczu w Telewizji Internetowej bo gramy swój mecz w tym samym czasie to powodzenia przecież nie chodzi o to żeby to był mecz do oglądania dla nas tylko dla promocji klubu. Na ŁKS pewnie nie byłeś bo mecz był w TV na Widzewie pewnie też, przypuszczam że Warte też odpuścisz ''kibicu'' bo przecież na ch** MAM JECHAĆ NA WYJAZD CZY IŚĆ NA MECZ JAK MAM GO W DOMKU PRZED TV! ;)
[Profil] [PM]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 13:37   

Najlepiej sie wkurzać i nie wiadomo co jeszcze wyzywać od kibicu? czyż nie tak. A prawda jest taka że kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi i wyciagłes za daleko idace wnioski. A ODNOSNIE KIBICU JESZCZE. Nie każdy jest pełnoletni Nie kazdy jest mądry Nie kazdy ma prace by jeżdzić na wyjazdy Ktoś kto ma poniezej 18 lat ma jezdzić na wyjazdy. kto moze to jedzie a nie. I NIE KAŻDY W TYM PRZYPADKU MA NADZIANYCH STARYCH BY TAKI WYJAZD SPONSOROWALI. Docen to że niektórzy potrafia sie stawić na mecz u siebie czasem w mniejszych czasem w wiekszych ilosciach.

Kolejne twoje oskarżenie.

Na ŁKS nie byłem bo z dupy kasy nie wezme !!!!!!!!!!!! A życie człowieka nie ogranicza sie tylko do kibicowania i jeżdzenia po POLSCE. kady ma swoje problemy i wydatki!!!
Widzew i wszystkie mecze u siebie od roku na wszystkich byłem czy padało czy nie czy w strugach deszczu sciagało sie koszulki czy nie byłem a wcześniej przed tym rokiem z przerwami bo byłem jeszcze młodszy............ Masz lub macie kase to jeżdzcicie wszedzie i zawsze ale nie każdy tak ma
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 13:53   

żeby jeździć nie trzeba mieć 18 lat, nie trzeba srać kasą i mieć nadzianych jak ty to ująłeś "starych". wystarczą dobre chęci.
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 14:25   

Zeszliśmy trochę z tematu. Istnieje wątek rozterek wyjazdowych i możemy się przenieść do niego z dyskusją, ja tylko na koniec dodam że podpisuje się po postem polak_ns i na tym zakończymy! :))
[Profil] [PM]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 14:26   

Dobra chłopaki nie odbiegajcie zbytnio od tematu...bo kto CHCE i nie ma jakiś większych problemów życiowych to jeździ.

W temacie chodzi o "promocje" klubu i tego sie trzymajmy, glosujemy !!!!
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 20:18   

wlasnie zaglosowalem i prowadzimy 293 do 292 glosow...;)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
kuba_ns


Dołączył: 05 Sie 2009
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 20:20   

jak ja glosowałem był remis
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Rezerwy i Juniorzy Sandecji » Sandecja - Limanovia głosowanie
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25