Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 20:26
Spotkanie członków Stowarzyszenia
Autor Wiadomość
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 22:23   

Ksysiu sie zapadł pod ziemie......
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 06:55   

Pewnie zdefraudował kase i uciekł do jakiegoś raju podatkowego:D
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 22:29   

Dementuje pogłoski jakobym zapadł się pod ziemie... a tym bardziej dementuje zdefraudowanie majątku SKS :D (zeby było jeszcze z czym do tego raju uciekać) tu dzież inaczej "ja na raj taki sram" ;))

Drobne kłopoty zdrowotne wykluczyły mnie z życia na jakiś czas... powoli wraca wszystko do normy więc sytuacja na stan dzisiejszy wydaje się opanowana... wszystko przez poświęcanie się dobru kibolskiego grona ;)) skandal !

Spotkanie będzie na pewno. Jutro obadam wolne terminy i pojawi się informacja.

Dziękuje chłopaki za troske i zamartwianie się nad moim losem. Wiedziałem że na Was mogę zawsze liczyć :D
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 06:53   

paragon wystarczy czy fakturę za opiekę paliatywną ci wystawić??:D
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Czw Lut 21, 2013 14:17   

28 luty spotkanie SKS w MOKu o 19 w sali 8A. Składki styczen/luty mile widziane.

Prosze o umieszczenie informacji pod działem na forum.
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 21:25   

Nieco czau od ostatniego spotkania minęło więc czas najwyższy ponownie rzucić parę tematów i kilka spraw wyjaśnić.

Tak więc spotkanie SKS odbędzie się 4 kwietnia to jest czwartek w MOK-u w sali nr 8A o godzinie 19:00. Proszę o podwieszenie informacji pod działem.

Spraw ważnych i ważniejszych:

- kwestia sławnej "piątki" za bilety z Cracovii (będzie gościł na spotkaniu Michał Śmierciak, który tym razem wyjaśni kilka plotek i powstałych w ten sposób historii)

- pojawi się pewnie jakieś info odnośnie wyjazdu na Tychy i całej reszty.

- chętnym przygotuje mniej więcej przebieg trasy wycieczki Nowy Sącz - Budapeszt (wersja lato) w późniejszym czasie wersja zima :D

- być może uda się już na spotkanie ogarnąć jakiś projekt na autobus MPK i go przedstawić

- plus kilka innych ważnych tematów o naszej przyszłości i działalności.

Zapraszam bo dyskusja może być długa i gorąca więc proszę wygospodarować sobie już teraz tą przynajmniej godzinkę luzu.

Póki co tyle ogłoszeń parafialnych: 4 kwietnia , Mok sala 8A 19:00

Pozdrawiam
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 15:15   

Ponawiam prośbę o podwieszenie informacji pod działem. Jeśli tak się nie stanie zaczne upierdliwe spamowanie całego forum :D
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 17:05   

W zwiazku z tym ze w koncu udalo Ci sie zaproponowac odpowiedni termin, prosba zostala rozpatrzona pozytywnie :)
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Wto Kwi 02, 2013 23:12   

Kubuś... jak i cała reszta która przyjdzie będzie miała okazje spędzić ten czas w doborowym gronie :D do Michała Śmierciaka możemy dopisac kierownika od spraw bezpieczeństwa Lucjana Kantora na stadionie który również zapowiedział obecność na naszym spotkaniu. Chciałbym on poruszyć kwestie bezpieczeństwa na stadionie i niebezpieczeństwa do ktorego dopuścili się kibice na ostatnim meczu. Dodatkowo jak zostałem poinformowany przez MŚ Pan Lucjan Kantor również zajmuj się sprawami identyfikacji kibiców, sprawnego wpuszczania itd itd. Każdy chętny może przyjść zadać pytanie dlaczego jest tak a nie inaczej i uzyska odpowiedz u źródła. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dodatkowo... w zwiazku z ostatnia efektowna oprawa chęć spotkania wyraził zarząd klubu Sandecja(spotkanie w innym terminie). Chcą omówić tego typu sytuacje jak również poruszyć inne sprawy stadionowe. Co więcej powraca jak bumerang wizja podpisywania "umowy" między klubem a SKS. Kwestia wypracowania zadowalających obie strony stanowisk. Zwiazku z powyższym każdy kto ma POWAŻNE sugestie, pomysły wraz z rozwiązaniami i konkretnymi przemyśleniami odnośnie spraw kibicowskich na stadionie oraz praw/obowiązków/przywilejów lub ich braku dla kibiców niech pisze to do mnie na priva. Oczywiście spotkanie odbędzie się z gronie zarządu klubu, zarządu SKS. Działamy w interesie wszystkich kibiców i jesteśmy otwarci na wasze pomysły i sugestie.

Pozdrawiam

BTW: Kilka osób dostało priva odnośnie powyższych informacji:
Bianconeri, Radek, Kubus, Hanys, Kazek, Ajka, Hipis_ns ;), Rudy, YG-US, Włodek.

Pozdrawiam
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
KAPI

Dołączył: 19 Sie 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 20:00   

SKORO TU MOWA O TO WSZYSTKO TO PO 1. ZAPYTAJCIE O NAGŁOŚNIENIE DLA KIBICOW 2. ZAPYTAJCIE SIĘ O STADION A NIE W CH**A WALCIE 3. nIECH ZARZAD ZMIESZY CENY BILETÓW BO CHYBA ICH COS POPIESCIŁO ZE MAMY DAWAC 15ZŁ ZA CAŁY BILET GDZIE DRUZYNA JEST NA 14 MIEJSCU MOIM ZDANIEM POWINO BYC TAK ZE BILET CAŁY 12ZŁ A ULGOWY 10 I TYLE A CO DO OPRAWY BYLA ZAJEBISTA A NA MŁYNIE NIE BYŁO SŁYCHAĆ GOSCIA PROWADZĄCEGO DOPING DLATEGO POTRZEBNE JEST NAGŁOŚNIENIE BY NIE RAZ DO DOPINGY MÓGŁ WŁACZYĆ SIĘ CAŁY STADION PROSZE O PORUSZENIE TEMATU AUTOBUSU MPK BY WYBRAC TEN PROJEKT BYŚMY MOGLI OD NOWEGO SEZONU NIM JEZDZIC I TO BY BYŁO NA TYLE DZIĘKUJE PROSZĘ O PORUSZENIE TYCH SPRAW A I CO Z TYMI PIENIEDZMI Z CRACOVI CZY PRZEZ TO WYJAZD DO TYCH BEDZIE TANSZY ?
[Profil] [PM]
 
 
Rudy
Young-Group '04


Dołączył: 15 Sie 2007
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 22:29   

KAPI napisał/a:
SKORO TU MOWA O TO WSZYSTKO TO PO 1. ZAPYTAJCIE O NAGŁOŚNIENIE DLA KIBICOW 2. ZAPYTAJCIE SIĘ O STADION A NIE W CH**A WALCIE 3. nIECH ZARZAD ZMIESZY CENY BILETÓW BO CHYBA ICH COS POPIESCIŁO ZE MAMY DAWAC 15ZŁ ZA CAŁY BILET GDZIE DRUZYNA JEST NA 14 MIEJSCU MOIM ZDANIEM POWINO BYC TAK ZE BILET CAŁY 12ZŁ A ULGOWY 10 I TYLE A CO DO OPRAWY BYLA ZAJEBISTA A NA MŁYNIE NIE BYŁO SŁYCHAĆ GOSCIA PROWADZĄCEGO DOPING DLATEGO POTRZEBNE JEST NAGŁOŚNIENIE BY NIE RAZ DO DOPINGY MÓGŁ WŁACZYĆ SIĘ CAŁY STADION PROSZE O PORUSZENIE TEMATU AUTOBUSU MPK BY WYBRAC TEN PROJEKT BYŚMY MOGLI OD NOWEGO SEZONU NIM JEZDZIC I TO BY BYŁO NA TYLE DZIĘKUJE PROSZĘ O PORUSZENIE TYCH SPRAW A I CO Z TYMI PIENIEDZMI Z CRACOVI CZY PRZEZ TO WYJAZD DO TYCH BEDZIE TANSZY ?

Wyjazd do Tychów bedzie tańszy, być może jak pojedziesz Stowarzyszenie jeszcze Ci dopłaci, zrobi bułki na drogę i może Krzysiek podrzuci Ci browarek ;-)
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 22:38   

KAPI napisał/a:
SKORO TU MOWA O TO WSZYSTKO TO PO 1. ZAPYTAJCIE O NAGŁOŚNIENIE DLA KIBICOW 2. ZAPYTAJCIE SIĘ O STADION A NIE W CH**A WALCIE 3. nIECH ZARZAD ZMIESZY CENY BILETÓW BO CHYBA ICH COS POPIESCIŁO ZE MAMY DAWAC 15ZŁ ZA CAŁY BILET GDZIE DRUZYNA JEST NA 14 MIEJSCU MOIM ZDANIEM POWINO BYC TAK ZE BILET CAŁY 12ZŁ A ULGOWY 10 I TYLE A CO DO OPRAWY BYLA ZAJEBISTA A NA MŁYNIE NIE BYŁO SŁYCHAĆ GOSCIA PROWADZĄCEGO DOPING DLATEGO POTRZEBNE JEST NAGŁOŚNIENIE BY NIE RAZ DO DOPINGY MÓGŁ WŁACZYĆ SIĘ CAŁY STADION PROSZE O PORUSZENIE TEMATU AUTOBUSU MPK BY WYBRAC TEN PROJEKT BYŚMY MOGLI OD NOWEGO SEZONU NIM JEZDZIC I TO BY BYŁO NA TYLE DZIĘKUJE PROSZĘ O PORUSZENIE TYCH SPRAW A I CO Z TYMI PIENIEDZMI Z CRACOVI CZY PRZEZ TO WYJAZD DO TYCH BEDZIE TANSZY ?


Na przyszłośc używaj normalnych liter oraz przecinków i kropek bo trudno Cię zrozumieć.

Nie bardzo wiem o co chodzilo Ci w pkt 2....kto wg Ciebie wali w ch*** ??? chyba nie SKS??
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 23:05   

EEee... No pewnie ja to chętnie wykonam masaż i podrapie po plecach jeśli zechcesz. :D A że na wyjazdach nie pijemy to browar rozbije Ci na głowie ;))

Radek: Ze my w ch**a walimy to całe miasto wie... nie ma już co ukrywać :D 200 zł to co ? za darmo to było haha :D

Lekko niezrozumiałe żądania jak i cała wypowiedz.
Nagłośnienie to sprawa MOSiRu, zresztą w innym temacie ktoś wyjaśnił, sprzęt dobry tylko ustawienie anten itd. może być złe. Kwestia kilkunastu minut by to sprawdzić i ustawić.

O stadionie to zapomnij. Źle Ci na takim jaki mamy ? W naszym kraju jak i poza gra się na gorszych. Nie jesteśmy w stanie obecnie zapełnić tego więc po co nam inny ? Jest skromny, kameralny, klimatyczny jednym słowem zajebisty.

Co do biletów uwaga słuszna i ja jestem zdanie ze wszystkie ulgowe/całe powinny być po „dychu”. Temat warty poruszenia aczkolwiek efekt chyba jest możliwy do przewidzenia.

Autobus MPK to nasza sprawa, od klubu jedynie możemy oczekiwać wsparcia finansowego lub innych ciekawych rzeczy :D

Wyjazd na GKS Tychy będzie po 45 zł ani więcej ni mniej. Sprawia z Cracovią nie ma nic do ceny wyjazdu a i Twoja wiedza pochodzi z dziwnego źródła. Chcesz znać sprawę zapraszam na spotkanie jutro o 19:00 do Moku. Dowiesz się szczegółów jak było i jak później się to potoczyło.

Pozdrawiam
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 06:56   

Przecież jego argumentacja z tańszym wyjazdem na Tychy (do Jaworzna:D) jest bardzo logiczna.

Jak idę na zakupy do sklepu, braknie mi przy kasie parę zł które potem obiecuję właścicielowi donieść następnym razem to przy kolejnych zakupach to co mu byłem winien to jeszcze mi odejmuje od kwoty więc mam jeszcze taniej.

Przecież to oczywista oczywistość i ja wam się dziwię że się dziwicie :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 14:55   

Ciii... to taki chłyt marketingowy ;)))
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Spotkanie członków Stowarzyszenia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26