Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Spotkanie członków Stowarzyszenia
Autor Wiadomość
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 23:43   

I jeszcze Bianco niech tu zapłacze stary pesymista i lamentoholik :),to już wogóle będzie ,,kropka nad i''..

U Nas ,zawsze jest coś żle ,ale i tak wychodzi dobrze..
Więcej ruchów,a mniej pierdolenia..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 07:36   

Pamiątkowa fotka z wczorajszego spotkania...

[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 07:45   

zauwazcie jeszcze jedno czy z kazdego spotkania bojetnie czy stowarzyszenia czy nie udalo sie wszystko w 100% ustalic pogadac ??
zazwyczaj konczylo sie na gadce a konkretow nie bylo nigdy albo nie bylo konsekwencji (nie zawsze)
dodatkowo obecna sytuacja nie sprzyja niczemu dobremu dlatego ja wcale sie nie dziwie ze wyszlo jak wyszlo
brakuje organizacji i konsekwencji pewnych dzialan , choc przewaznie bylo tak ze na zywiol nam lepiej wychodzi niz ustalone rzeczy
czasem lepiej sie spotkac w 3-4 osoby ktore chca zrobic cos i na nich bazowac niz angazowac w to mnostwo osob
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
AJKA


Dołączyła: 12 Sty 2009
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 08:46   

Dlatego wczoraj wieczorem było miło, zabawnie oraz rodzinnie pomijając wstydu, którego musieliśmy się najeść na początku za tą żenująco niską frekwencję, ale dowiedzieliśmy się od piłkarzy paru ciekawych rzeczy na temat przygotowań, planów na rundę, nastrojów w drużynie i postrzegania nas jako kibiców przez nich. My przekazaliśmy piłkarzom co od nich wymagamy i jak mają grać, oraz obiecaliśmy im wsparcie w miarę możliwości na dobre i na złe. Patrząc na miny nowych to byli lekko zdziwieni, że tak na luzie podchodzimy do tego, bardziej chyba się spodziewali wymogu awansu do ekstraklasy za wszelką cennę. Wróciliśmy trochę z Janem i Markiem do starych czasów kiedy Sandecja nie marzyła nawet o I lidze i o zawodnikach takich jak Janic, Chmiest, Trochim czy Zbozień i Borovicanin, którzy już znają realia w jakich żyjemy tutaj w Sączu i zdają sobie sprawę, że już nam sprawili mnóstwo radości tym co osiągneli -jak sami powiedzieli. Padło jeszcze parę pytań i deklaracji. Na koniec wspólne podziękowania oraz prośba o wsparcie ''Nie tylko na ŁKSie czy GieKSie, a na takich meczach jak sobotni i w szczególności na wyjazdach".
_________________
NASZA PASJA NASZYM ŻYCIEM
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 09:13   

Moją sugestią było bardziej stwierdzenie faktów oraz utwierdzenie się w takim zacnym powiedzeniu "z niewolnika nie ma pracownika",nikt nikogo nie zmusi do czegokolwiek(Ci co mnie znają wiedzą o jakie sytuacje mi chodzi),np.wczoraj,kto chciał to przyszedł,informacja o spotkaniu była odpowiednio wcześnie zamieszczona,więc w tym przypadku nie ma co się tłumaczyć nie wiedzą o spotkaniu.Ale... bądźmy dobrej myśli jak zawsze.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kamel

Dołączył: 08 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 12:32   

Weźcie jeszcze jedną rzecz pod uwagę.. Od dłuższego czasu spotkania stowarzyszenia odbywają się raz na 3/4 miesiące, na dodatek w środku tygodnia, a informacja pojawia się 2 dni wcześniej.. Grubas, uważasz,że jest to odpowiednio wcześnie? Jak tak, to Ci się bardzo dziwie, bo na początku istnienia stowarzyszenia informację pojawiały się 2/3 tyg przed spotkaniem (tak, uważam iż jeżeli chodzi o specyfikę sądeckiego "ludu", było to odpowiednio wcześnie).

Można by wiele rzeczy tu napisać, co jest źle, w stowarzyszeniu, czy ogólnie, ale internet to nie jest miejsce do tego, choć z tego co widzę, parę osób uważa i robi odmiennie..

I jeszcze jedno.. Grubas.. Z tekstami typu,że po tej rundzie będzie koniec kibicowania, możesz sobie dać spokój..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 13:00   Re: Spotkanie członków Stowarzyszenia

kolafy napisał/a:
internacionale napisał/a:
W najbliższy czwartek 3 marca, odbędzie się przedsezonowe spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Sandacji na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Postaramy się aby na spotkanie przybyło kilku zawodników, z którymi będzie można porozmawiać na tematy dotyczące najbliższych spotkań oraz sytuacji w klubie.

Zebranie odbędzie się w sali 109 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców !


FAJNIE ŻE TO JEST NIEDOSTATECZNA INFORMACJA NA TEMAT TEGO CO SIĘ DZISIAJ ODBYŁO, TAK JAK MIŁOSZ NAPISAŁ Z 280 PRZYSZŁO 8 W TYM DWIE PGS ;) ZAŁOŻĘ SIĘ ZE SETKA Z TEJ LICZBY PODANEJ PRZEZ MIŁOSZA MIESZKA NIE DALEJ NIŻ 3 KM OD HALI I NIE MOŻE W DWA DNI ZORGANIZOWAĆ SOBIE 30 MINUT W CZWARTEK O 18 :))


JAK BY BYŁO MAŁO TO JESZCZE RANO WIĘKSZOŚĆ OBECNYCH PIŁKARZY NIE WIEDZIAŁO NIC O SPOTKANIU, A JEDNAK SIĘ POJAWILI WIĘC NIE PIERDOLCIE JUŻ BO SIĘ ku*** PŁAKAĆ CHCE!


Mniej się emocjonuj to może dostrzeżesz też inne rzeczy. Pojawiła się informacja o SPOTKANIU CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA na które BYĆ MOŻE przyjdzie kilku zawodników.

Co przeciętnego kibica obchodzi spotkanie członków stowarzyszenia? I po co miałby na nie przychodzić? Jaka frekwencja była na wcześniejszych spotkaniach?
Pretensje można by mieć, gdyby zorganizować SPOTKANIE Z PIŁKARZAMI, rozreklamować je i gdyby wtedy przyszło nawet nie 7-8 osób a 15.
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 13:38   

ku*** bo zaraz wyjdę z siebie co to za pojebane wymówki ja pie***** jak można być tak zajebiście bezczelnym do kurwy nędzy może jeszcze zaproszenia pisemne wysyłać do Panów albo przyjechać i odwieź pod dom. Zamiast siedzieć cicho bo daliśmy ciała to jeszcze filozofie wiecznie nic nie wiedzący i nie poinformowani oraz szukający dziury w całym, było info miesiąc wcześniej, nawet dwa i tak przychodziły zawsze te same osoby w liczbie sztuk 20 max 30 bo reszcie się nie chce dupy ruszyć albo ich jedynym źródłem informacji i księgą skarg i wniosków jest net, a jak coś się zrobi to niezadowolenie bo w dwa dni mieszkając parę metrów od hali czasu nie ma jak zorganizować. Co przeciętnego kibica obchodzi hehehe padłem, a co to w SKS sami gwiazdorzy sceny piłkarskiej Polski czy Tańca z Gwiazdami, a słowo zapraszamy zainteresowanych to do dzieci z Algerii było skierowane czy do Grzesia Lato razem z prezydentem Komorowskim? Dla kogo jest to Stowarzyszenie się pytam dla naszego widzi mi się czy dla całej społeczności na Sandecji jak tak to traktujesz to lepiej sobie zostań w domu i odetnij kabel od klawiatury bo bzdury piszesz jak redaktorzy Gazety Wyborczej! Wstydź się że nawet dziewczyny z PGS przyszły i je to interesuje, a Ty o tym wiedziałeś i dupy Ci się nie chciało ruszyć bo masz wyjebane na SKS i pewnie oglądałeś skoki narciarskie, a teraz tu będziesz filozofował! ;]

W ogóle kto Ci moda dał jak Ty chłopie nie wiesz po co było stworzone SKS ?
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 14:01   

Panowie, Panie - było minęło...
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Podsumowując dyskusję można napisać - Kto nie był niech żałuje, i niech te słowa będą najlepszym podsumowaniem zaistniałej sytuacji.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 14:02   

Tak jak mówiłem - mniej się emocjonuj, a wtedy zrozumiesz pewne rzeczy i być może nawet przyznasz mi rację.
Dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, bo ja mówię jedno a Ty widzisz drugie dodatkowo atakując przy tym. Nie na tym polega dyskusja.

PS
To co robiłem wczoraj jest moją prywatną sprawą, ale skoro tak bardzo Cię to interesuje to byłem u znajomych na urodzinach, na halę mam nie kilkaset metrów, a ponad 100 km.
[Profil] [PM]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 14:05   

No to się najlepiej nie wypowiadaj bo tak czy tak byś nie przyszedł, a zawsze mają Ci do powiedzenia co ich sprawa nie dotyczy :))
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 15:55   

Jaka znajdziesz i pokażesz mi słowo KONIEC KIBICOWANIA napisane przeze mnie w tamtym poście to Ci piwo/kole/wino/herbatę czy cokolwiek pijasz postawię.Jesteś studentem to powinieneś umieć czytać ze zrozumieniem,w moim "słowniku" słowo KLĘKNIE znaczy podupadnie,a mianowicie styl kibicowski(argumentów jest dużo i sam o tym wiesz doskonale)Mecze u siebie to nie wszystko.Zresztą sam dobrze napisałeś że internet to nie miejsce na tego typu konwersacje i przemyślenia.I nie chce mi się więcej już wypowiadać na ten temat.
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 08:34   

kamel napisał/a:
Weźcie jeszcze jedną rzecz pod uwagę.. Od dłuższego czasu spotkania stowarzyszenia odbywają się raz na 3/4 miesiące, na dodatek w środku tygodnia, a informacja pojawia się 2 dni wcześniej.. Grubas, uważasz,że jest to odpowiednio wcześnie? Jak tak, to Ci się bardzo dziwie, bo na początku istnienia stowarzyszenia informację pojawiały się 2/3 tyg przed spotkaniem (tak, uważam iż jeżeli chodzi o specyfikę sądeckiego "ludu", było to odpowiednio wcześnie).


Dodam jedynie że wtedy spotkania były sobota/niedziela a informacja była podana z wyprzedzeniem to i tak na spotkania nie raz przychodziło po pare osób (rekord chyba 5 os.) Więc wszystko w "normie" ;) Nie ma tragedii kolejne info dać wcześniej i dobrać lepszy termin a na pewno bedzie lepiej bo sezon ogórkowy włąśnie się kończy :)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
kamel

Dołączył: 08 Paź 2004
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 09:53   

Nie jestem jasnowidzem,żeby wiedzieć co w twoim "Słowniku" znaczy słowo klęknie, dla mnie to praktycznie bez różnicy. Co nie zmienia faktu, czy z takimi postami, ze słowem klęknie, czy innym, możesz dać sobie spokój. Ludzie to jest internet, czytają to różni ludzie, pewnie na czele z komisarzami z sądeckiego w11, którzy czytając takie bzdety mają tylko uśmiech na mordzie.. A pisząc o "klęknięciu" kibicowania, konfliktach, czy też wojnach osiedlowych, pogłębiacie ten uśmiech, kto wie, czy nawet nie ułatwiacie pracy.. Mniejsza z tym, to nie jest miejsce, ktoś chce pogadać, czy to o znaczeniu słowa "klęknie", czy też o innych kwestiach kibicowania, jest mecz, są spotkania na żywo itp..

Kończąc off top, Krzysiek może masz rację, ale z tego co pamiętam, spotkania wtedy wadziły też z wyjazdami na zgody itp.. Internazionale, zrób spotkanie powiedzmy 3 kwietnia (niedziela), o 19, odpowiednio je rozreklamujemy, a uwierz mi, frekwencja na pewno będzie większa, niż 10 osób.. I może będzie to dobra okazja,żeby zachęcić wiele osób do spotykania się co miesiąc, do tego będziemy mogli pogadać o dalszym funkcjonowaniu itp...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 10:27   

Spotkania jeśli wadziły to tylko dlatego ze inne terminy jeszcze bardziej kolidowały np. naszymi wyjazdami itd zawsze dobierany był w miare wolny termin.

A i tu Cie zaskocze :) podczas trwania sezonu na spotkania przychodzilo więcej osób niż w czasie przerwy między rundami/sezonami. Dlaczego tak a nie inaczej ? dlatego że podczas trwania sezonu jest więcej tematów do przedyskutowania ( mecze u siebie, wyjazdy, gadzety, oprawy itd) w przerwie np zimowej wiele tematów odpada pozostaje opłącenie składek, luzna rozmowa, ewentualne pomysły przed kolejna rundą.

Nie ma co przeżywać kolejne spotkania zgromadzą więcej osób :)) 3 kwietnia zdaje się być dobrym terminem :)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Spotkanie członków Stowarzyszenia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25