Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
DAJ SIEBIE ODDAJ KREW !! - 1 CZERWCA ZBIÓKA KRWI !!!
Autor Wiadomość
Sądeczanin

Dołączył: 27 Lip 2007
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 18:16    [Cytuj]

a panowie i panie :) takie pytanie do której można tą krew oddawać ? od 8 do ? nie wiem czy cały dzień czy do określonej godziny może jest gdzieś podane a mi umknęło
_________________
SANDECJA DLA NIEKTÓRYCH LITER PARĘ DLA MNIE ŻYCIE CAŁE!!
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
AdoDC

Dołączył: 01 Kwi 2009
Wysłany: Wto Maj 31, 2011 18:22    [Cytuj]

Sądeczanin napisał/a:
a panowie i panie :) takie pytanie do której można tą krew oddawać ? od 8 do ? nie wiem czy cały dzień czy do określonej godziny może jest gdzieś podane a mi umknęło


W środę 1 czerwca w godzinach 8.00 - 13.00 odbędzie się zbiórka krwi organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 05:57    [Cytuj]

Ważne żeby być przed 13 żeby zdążyc z rejestracja no chyba że będą dzikie tłumy...;)


No to Pany i Panie do zo ! :D
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 11:14    [Cytuj]

I jak tam wampiry ??:)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
AdoDC

Dołączył: 01 Kwi 2009
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 14:01    [Cytuj]

Myślę ze zbiórka jak na 1 raz wypadła dobrze :)
Więcej opisz KrzysieKKS jak wróci...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 15:26    [Cytuj]

http://sadeczanin.info/aktualnosci-sport/art/18954
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sro Cze 01, 2011 23:15    [Cytuj]

34 sądeckie wampiry oddały krew dla najbardziej potrzebujących dzieciaków, 3 osoby nie zostały dopuszczone do oddania krwi w tym jedyny piłkarz który przybył tego dnia Marcin Chmiest. Były dwie siatkarki Sandecji ale z tego co wiem dziewczyny nie opowiedziały ostatniego słowa i na dniach przyjdą kolejne które nie zdążyły ze względu na egzaminy itd.Łącznie zebraliśmy tego dnia 15,300ml krwi (całkiem niezły wynik)
Organizacyjnie wypadło całkiem niezle, ważne ze mamy materiał na kolejne zbiórki i pewnych błedów, niedociągnieć nie powtorzymy:) o ile kolejne akcje będziemy przeprowadzać.

Ocene jak wypadło itd zostawiam tym co brali udział jak zechcą to podzielą sie opinią do czego oczywiście zachęcam :)

Jakby ktoś chciał oddać krew np. jutro, piatek, przyszły tydzień lub jakikolwiek inny dzień w roku może swoją krew dodać na wspólne "konto" SKS wystarczy że przy rejestracji powie że krew chce oddać dla Stowarzyszenia Kibiców Sandecji a Panie będą wiedziały o co chodzi:) o tym wkrótce pojawi się osobny temat:)

Na dniach pojawi się więcej informacji :)))

Pozdrawiam
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 07:24    [Cytuj]

Bardzo proszę - z mojej perspektywy :)

http://www.sandecja.tv/21...iorke_krwi_.htm
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
MisQ
Amor vincit ómnia

Dołączył: 28 Sie 2007
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 16:17    [Cytuj]

Będąc jednym z uczestników akcji napisze kilka słów ;]

Całokształt wyszedł bardzo pozytywnie. Zaczynając od przygotowań do samego dnia zbiórki było przynajmniej dla mnie, dużo obaw czy wszystko wypali tak jakbyśmy chcieli ;) Moje obawy okazały się bezpodstawne i nieuzasadnione. Liczba osób która przyszła i zadeklarowała chęć oddania krwi na rzecz SKS przerosła moje oczekiwania i mogę z tego tytułu bardzo podziękować wszystkim osobom które się do tego przyczyniły a zarazem zachęcić następne do wzięcia udziału w następnej akcji.

Kobiety w centrum krwiodawstwa działały na wysokich obrotach widać było pod koniec już duże zmęczenie ale było warto ;) wynik naszej zbiórki bardzo pozytywnie odebrany i oby tak dalej.

Osoby chętne do pomocy przy organizowaniu następnych zbiórek mile widziane.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 19:35    [Cytuj]

Chwila czasu więc małe podsumowanie I zbiórki krwi organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Sandecji.
Łączna ilość osób które zgłosiły chęć oddania krwi w ramach akcji SKS to 37 z czego 3 osoby nie zostały dopuszczone do oddania krwi a pozostałe 34 osoby oddały wymaganą ilość (450 ml). W sumie zebraliśmy 15 litrów i 300 ml bezcennego płynu który zgodnie z ustaleniami w RCKiK zostanie przeznaczony dla dzieci które pilnie potrzebują krwi. Spore grono osób wiedziało o akcji w której brali udział, część osób całkiem przypadkiem natrafiła na nasza zbiórkę i bez zastanowienie przyłączyli się nie szczędząc dobrych słów pod adresem kibiców. Cieszy fakt że główną siłę stanowiła młodzież której wcale nie trzeba było zachęcać do wspólnego upuszczania krwi. Jak już zostało wspomniane pielęgniarki pracowały bardzo intensywnie i jestem pod wrażeniem zaangażowania z ich strony i niesłabnącego poczucia humoru. W rozmowie na zakończenie wszystkie Panie zgodnie twierdziły że są pod wrażeniem tego co udało się osiągnąć i że udało się przyciągnąć młodych do oddania krwi. Dostaliśmy zaproszenie na kolejne zbiórki z czego skorzystamy po krótkim odpoczynku :) Na zakończenie jeszcze trochę wazeliny http://www.rdn.pl/info_ns...n_inn2011064204

A teraz z innej strony:
Organizacyjnie wypadło całkiem niezłe, jest wiele do poprawy, kilka pomysłów nie sprawdziło się a inne pojawiły się za późno, mamy materiał i podstawy do przemyślenia organizując kolejna taką akcje.
Informacje o akcji można ocenić pozytywnie w kilku mediach temat był podnoszony kilka razy i na samej akcji odwiedziły nas media: RDN, Dziennik Polski, ESKA, Sądeczanin Sandecja.tv ;). Następnym razem postaramy się zainteresować tematyką krwiodawstwa większe grono mediów tak by więcej młodych osób przekonało się że warto jest pomoc innym.
Nie będę ukrywać że sam osobiście jestem zawiedziony postawą piłkarzy... Informowani z dużym wyprzedzeniem zapewniali że zjawią się nas wesprzeć. Cóż wyszło jak wyszło nawet Emil czekał na nich wytrwale ale się nie doczekał. Tym bardziej Marcin Chmiest zasługuje na szacunek że jako jedyny wybrał się nas odwiedzić i nawet zdecydował się pierwszy raz oddać krew co niestety nie wypaliło.
Wielkie podziękowania za pamiątki które dodatkowo dodały koloru całej akcji i były miłym elementem zaskoczenia :)

Wypadło nieźle, wynik jak na pierwszy raz bardzo dobry, temat krwi poruszany często co cieszy bo to bardzo ważna sprawa. Krótko mówiąc: stać nas na więcej. Jest kupa luda na stadionie i w mieście którym dobro Sandecji nie jest obojętne i liczymy że przełamią się na kolejnej zbiórce o której więcej... w odpowiednim czasie :)

Serdeczne dzięki wszystkim którzy brali udział w I zbiórce krwi, zapraszamy ponownie i zachęcamy innych do udziału.

Tyle mi na wątrobie leżało ;)

Sugestie dawców krwi (a wiem że co najmniej kilku z forum było) mile widziane :)


Do następnego i pozdrawiam !!
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
simo_n

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 20:51    [Cytuj]

W tygodniu bardzo dużo osób (w tym ja) nie ma możliwości oddania krwi. Na codzień mieszkam i studiuje w Krakowie i przyjazd w środku tygodnia jest bardzo kłopotliwy. Piątek był by dużo lepszym dniem :) Może tak na rozpoczęcie nowego sezonu? :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 09:37    [Cytuj]

Już wyjaśniam :)
Mamy świadomość że w tygodniu wiele osób tak jak Ty nie jest w stanie wygospodarować wolnego czasu. Dlaczego więc zdecydowaliśmy się na środe ? Środa jest dniem "luzniejszym" w RCKiK, przychodzi mniej osób i można było to wykorzystać nie wyciągając obsługi w któryś weekend (swoją droga wszystkie weekendy do końca roku mają zajęte na zbiórki wyjazdowe). W poniedziałki i piatki w krwiodawstwie jest najwiekszy natłok ludzi dlatego nie chcieliśmy przychodzić bo i tak stacja w ciągu dnia jest w stanie pobrac krew od około 50 os.. i wiele od nas mogłoby się nie zmieścić w tej 50-tce. Poza tym wiele osób czyta temat i nawet wstepnie sie nie deklaruje nie mówiąc o nawiazaniu "dialogu" więc ciężko wyczuć czy będzie 5 czy 25 a moze 40 osób. Mozliwości są duże bo nawet autokar z krakowa możemy dostać tylko pytanie czy faktycznie nie bedzie nas 5 - 10 osób ? Wtedy szkoda czasu i zachodu. Na rozpoczęcie sezonu ? Hmm... Jak znam życie sezon ruszy w lipcu więc przerwa jest za krótka: dla faceta 2 minimum 2 miesiace dla kobiety minimum 3 miesiace. Prawdopodobnie kolejna będzie wrzesień/październik a jeśli będzie jeszcze następna to wtedy na rozpoczecie rundy :) ktoś jeszcze o coś chce zapytać ?:)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
MisQ
Amor vincit ómnia

Dołączył: 28 Sie 2007
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 16:07    [Cytuj]

W dniu dzisiejszym ruszył profil na Facebooku dla Honorowych Dawców Krwi przy Stowarzyszeniu Kibiców Sandecji. Zamieszczane w nim będą wszelakie informacje związane z krwiodawstwem.

http://www.facebook.com/p...4791612?sk=wall
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » DAJ SIEBIE ODDAJ KREW !! - 1 CZERWCA ZBIÓKA KRWI !!!
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24