Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Marsze pojednania
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 14:49   Marsze pojednania [Cytuj]

Znalazłem na jednym z portali informację o inicjatywie kibiców piłkarskich. Myślę, że warto przeczytać i zastanowić się - podaję link - www.marsz.prv.pl
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:10    [Cytuj]

ooo no własnie ...http://www.marsz.prv.pl/ ....należałoby sie na szybkiego zastanowić czy nie zorganizować takiego marszu i w NS ?? ...niech każdy wyrazi swoją opinie na ten pomysł i bierzmy sie do roboty, pokażmy ze w NS są także kibice !!
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:28    [Cytuj]

Tak sobie pomyslałem że może nie marsz a wybrac Cię w barwach na msze do Starego Sącza np. w Środe(wiadomo że mecz sie nie odbedzie wiec mozna jechac do Starego Sącza) lub w Czwartek. (Ja już wczoraj byłem na takiej mszy w koszulce Sandecji)

Myśle że szybko i sprawnie mozna takie coś zorganizować i mozemy pokazac ludzia co znaczą kibice Sandecji i kim był dla nich Papiez!
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 10:42    [Cytuj]

w sumie masz racje z udaniem sie na Mszę , ale przecież nie musimy jechać do Starego Sącza ponieważ oficjalne pożegnanie Papieża przez nowosądeczan odbędzie sie na Rynku sądeckim w środe o 18:00...tak pisze na www.nowysacz.pl ... niech każdy sie wypowie jak najszybciej na forum i chdźmy na tę msze !!
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 10:44    [Cytuj]

No moze by i byc jutro wiec niech sie pare osob wypowie na ten temat pusci sie w obieg sms i kazdy zabieze kogos ze sobą i wszycy oczywiscie w barwach i idziemy z pod stadionu do rynku taka moja propozycja!
[Profil] [PM]
 
 
david
Sandecja Nowy Sącz


Dołączył: 16 Sty 2005
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 11:03    [Cytuj]

Moim zdaniem to dobry pomysł z mszą w rynku i trzeba się tam udać !!!
_________________
Od żłobka ,aż po grób w moim sercu jeden klub !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 11:32    [Cytuj]

http://www.korona-kielce.pl/show.asp?id=3416
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 12:02    [Cytuj]

Myślę, że to bardzo pomysł z przejściem ze stadionu Sandecji na Mszę Św. w intencji Papieża Jana Pawła II na sądeckim Rynku.
[Profil] [PM]
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 13:04    [Cytuj]

Moja porpozycja to niech kazdy w barwach przyjdzie na msze w Środe...Ja napewno bede, ale czy z barwami?
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 13:26    [Cytuj]

Zapraszamy kibiców Sandecji w czwartek na białym marszu z Nowego do Starego Sącza w intencji Papieza. Rynek godz. 15.30. Po przybyciu na ołtarz Papieski zostanie odprawiona msza. Czekamy na was


Przeniosłem to z innego pokoju,nie ma sensu zakładac nastepnych tematów na ten temat wiec wszystkich prosze piszcie tutaj takie rzeczy.
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 13:43    [Cytuj]

Spotkanie Młodzieży w Starym Sączu

Pociąg specjalny

W czwartek, 7 kwietnia br. Urząd Miasta Nowego Sącza zapewnia bezpłatny dojazd dwoma pociągami specjalnymi z dworca głównego w Nowym Sączu do Starego Sącza w celu wzięcia udziału w uroczystościach przed Ołtarzem Papieskim.
Godziny wyjazdu: 8.50 i 9.23, powrót – 13.30 i 14.17.
Program uroczystości w Starym Sączu:

10 - zgromadzenie się młodzieży na Placu Papieskim
11 - montaż słowno-muzyczny
10-11.30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego (z czytaniem przez młodzież rozważań Ojca Świętego)
11.30-12.30 - Msza Święta (homilia - nagranie słów Ojca Świętego skierowanych do młodzieży)
12.30 - stworzenie łańcucha "Życie do życia"
12.40 - Anioł Pański
12.50 - odśpiewanie "Barki"
13.00 - zakończenie uroczystości.

Kto nie chce iśc może pojachać pociągiem.
[Profil] [PM]
 
 
tibs
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 14:19    [Cytuj]

Jeżeli chodzi o msze o godzinie 11.00 w czwartek to ona dotyczy szkół podstawowych , gimnazjum. Msza akademicka czyli młodzieżowa jest o 18.00 poprzedzona Białym marszem z Rynku Nowego Sącza.
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 14:35    [Cytuj]

S@NDECJA napisał/a:
Zapraszamy kibiców Sandecji w czwartek na białym marszu z Nowego do Starego Sącza w intencji Papieza. Rynek godz. 15.30. Po przybyciu na ołtarz Papieski zostanie odprawiona msza. Czekamy na was


Przeniosłem to z innego pokoju,nie ma sensu zakładac nastepnych tematów na ten temat wiec wszystkich prosze piszcie tutaj takie rzeczy.


hmmm ja juz nic nie rozumiem...

Ktos napisal ze jest pociag a Ty piszesz ze ma byc marsz...z nowego do starego...oO

To wkoncu co i jak...
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 14:37    [Cytuj]

Na spotkaniu, tak jak już napisał x -cite, będzie odśpiewana ulubiona pieśń Papieża – „Barka”. Chcialam podkreslic ta inicjatywe, dlatego wklejam słowa, bo dobrze by było, aby jak najwięcej osób je znalo.
Myślę, ze większość kojarzy tekst, ale chodzi o to aby cała pieśń została zaspiewana głosno, z głębi serca, w darze naszemu Ojcu Świętemu.

Myśleliśmy o zrobieniu karteczek z tekstem, ale kiedy się okazało, że będzie tak wielu uczestników, okazało się to po prostu nie możliwe. Pozostaje rozporiwadzanie w szkolach.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy będą obecni we czwartek na Błoniach.


"Barka"

1. Pan kiedyś stanął nad brzegiem,
Szukał ludzi gotowych pójść za Nim;
By łowić serca
Słów Bożych prawdą.

Ref. /2 x/
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś,
Twoje usta dziś wyrzekły me imię.
Swoją barkę pozostawiam na brzegu,
Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów.

2. Jestem ubogim człowiekiem,
Moim skarbem są ręce gotowe
Do pracy z Tobą
I czyste serce.

3. Ty, potrzebujesz mych dłoni,
Mego serca młodego zapałem
Mych kropli potu
I samotności.

4. Dziś wypłyniemy już razem
Łowić serca na morzach dusz ludzkich
Twej prawdy siecią
I słowem życia.

[ Dodano: 2005-04-05, 15:38 ]
tibs napisał/a:
Jeżeli chodzi o msze o godzinie 11.00 w czwartek to ona dotyczy szkół podstawowych , gimnazjum. Msza akademicka czyli młodzieżowa jest o 18.00 poprzedzona Białym marszem z Rynku Nowego Sącza.


O godzinie 10 bedzie obecna mlodziez ze wszystkich szkol - podstawowych, gimnazjum i srednich.

[ Dodano: 2005-04-05, 15:40 ]
mk89 napisał/a:
S@NDECJA napisał/a:
Zapraszamy kibiców Sandecji w czwartek na białym marszu z Nowego do Starego Sącza w intencji Papieza. Rynek godz. 15.30. Po przybyciu na ołtarz Papieski zostanie odprawiona msza. Czekamy na was


Przeniosłem to z innego pokoju,nie ma sensu zakładac nastepnych tematów na ten temat wiec wszystkich prosze piszcie tutaj takie rzeczy.


hmmm ja juz nic nie rozumiem...

Ktos napisal ze jest pociag a Ty piszesz ze ma byc marsz...z nowego do starego...oO

To wkoncu co i jak...


Marsz odbędzie się o godz. 15.30 z rynku w N.S. A pociągi są podstawione na uroczystości o godzinie 10.
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 14:52    [Cytuj]

blanca estrella, jak w Srode jest msza o 18 u Nas to ja sie juz w tym pogubilem, ale jak mi ktos to wytlumaczy to postaram sie byc na wszystkich uroczystosciach...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Marsze pojednania
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25