Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Marsze pojednania
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 16:02    [Cytuj]

mk 89 wyglada to tak. Jutro ( czyli we środę ) jest Msza Św. na Rynku w Nowym Sączu. I propozycja była taka, aby udać się do Rynku ze stadionu Sandecji, albo każdy niech przyjdzie sobie indywidualnie. Natomiast we czwartek jest pociąg do Starego Sącza. o godz. 10 zaczyna się spotkanie potem Msza Św. Koniec około godz.13. Co do godziny 18 i spotkania młodzieży akadaemickiej to nic mi o tym nie wiadomo-tymabrdziej nic nie wiem o Marszu o godz. 15.30 z nowosądeckiego Rynku.
[Profil] [PM]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 16:17    [Cytuj]

Ten marsz o 15.30 to inicjatywa Nowego Sacza więc średnio się orientuję. Chyba nie jest to jeszcze oficjalnie ogłoszone. Natomiast co do uroczystosci w Starym Sączu, to we czwartek o 10 jest spotkanie młodziezy wszystkich szkół nie tylko z naszej gminy (na to spotkanie bedzie dojazd pociagami). O 18 we czwartek jest natomiast msza na Błoniach, taka jak codziennie odbywa się od poniedziałku. Jeśli będzie marsz 7 kwietnia z rynku w Nowym to przyjdziecie na tą mszę zapewne.
 
 
tibs
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 16:53   Wyjaśnienia [Cytuj]

Jeżeli chodzi o czwartek o msze o godz. 11 dot. uczniów szkół podstawowych i gimnazjum i własnie dla nich jest podstawiony pociąg. Natomiast jezeli chodzi o marsz to jest to inicjatywa studentów sądeckich którzy chcą ażeby kibice Sandecji przyłączyli się do nich. Marsz rusza o godz. 15.30 spod ratusza i kieruje się na błonie sytarosądeckie gdzie odprawiona bedzie msza przez bp. Stanisława Budzika, a pózniej czuwanie do godz. 21.37 . Informacje na plakatach i ulotkach.
p.s W krakowie nic nie było potwierdzonego o marszu nikt nie organizowal tylko bylo to spontaniczne spotkanie młodzieży i zebrało sie ponad 100 tysięcy. Wiec przybywajcie..
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 18:04    [Cytuj]

myśle że dobrym posunięciem bedzie jesli spotkamy sie jutro o godzinie 16:30 pod stadionem Sandecji w barwach klubowych i wszyscy razem udamy sie do Rynku na mszę świętą na godz. 18:00...nastepnie jeśli rzeczywiście studenci z Nowego Sacz organizują "marsz" w czwartek z Rynku z NS do Starego Sącza to myśle że kibice Sandecji tez mogliby w tym uczestniczyć !! ...a więc niech szybko sie każdy wypowie na ten temat i niech każdy wysyłą sms czy na gg do znajomych o naszej akcji i ruszamy do rynku jutro !!!!!! myśle że to dobry pomysł...
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 18:22    [Cytuj]

No to jutro 16:30 pod kasami w barwach!
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 18:35    [Cytuj]

hmm....to ja już nie wiem gdzie mamy sie spotkać??...czy pod kasami czy pod Merkurym o 17:30 ?!? ... mi sie wydaje ze lepiej pod kasami...o 16:30
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 18:55    [Cytuj]

Prosimy, aby młodzież przybywająca na Plac Papieski w dniu 7.04.2005 przygotowała:
- czerwone serca
- na sercu proszę umieścić swoją myśl lub modlitwę w intencji Ojca Świętego,
- białe tasiemki przypięte do eleganckiego stroju szkolnego

/www.stary.sacz.pl/
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 21:47    [Cytuj]

coś małe zainteresowanie tym tematem na forum:((((( szkoda
[Profil] [PM]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 22:02    [Cytuj]

Faktycznie szkoda. Ale myślę, ze ludzie to czytają i „podają dalej”. Co do jutrzejszego dnia, to pasuje żebyście miedzy sobą ustalili gdzie się spotykacie, bo chyba nie wiadomo czy na stadionie czy pod Kazimierzem.
I ponawiam pytanie o formę ubioru: na czarno, na galowo czy normalnie ?

Na spotkanie młodzieży we czwartek o godz. 10 proszeni są wszyscy !!! Nie tylko podstawówki, gimnazja i szkoły srednie, ale wszyscy młodzi ludzie, którzy chcą pożegnać się z Ojcem Świętym, którzy pragną dołączyć się do łancucha serc i zaśpiewać Papiezowi jego ukochaną „Barkę”.
Marzy mi się żeby starosądeckie błonia wypełnił tak silny i głośny śpiew serc, jak jeszcze nigdy.
Dlatego jeszcze raz proszę o przyswojenie sobie słów „Barki” (podałam na poprzedniej stronie).

Tu jest link do strony, z której można ściągnąć mp3:

http://www.grupamedialna....18&ImpPodKat=20
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 07:01    [Cytuj]

To ja ustalam że o 16:30 pod Kasami na Kilińskiego dzisiaj a jak ktoś nie da rady to będziemy ze stadionu przechodzili koło Kazimierza i reszta dołączy!

Mam taką prosbe aby rozesłać smsy po tych co nie maja dostępu do internetu i napisać żeby wzieli barwy!

Aha no i Esmeralda możesz przyjsc jak Ci się podoba!
[Profil] [PM]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 13:48    [Cytuj]

Co Wy z ta esmeraldą ??? :]

Wybieram się na tą mszę na pewno, zastanawiałam się czy brać szal. Skoro jednak będzie grupa kibiców w barwach, to czemu miałabym nie brać. Dzięki S@ndecja za zaproszenie, ale to jest Wasze spotkanie – Kibiców Sandecji i nie będę się wpychać. Natomiast na rynku na pewno się pojawię.
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 15:05    [Cytuj]

blanca estrella napisał/a:
Co Wy z ta esmeraldą ??? :]

Wybieram się na tą mszę na pewno, zastanawiałam się czy brać szal. Skoro jednak będzie grupa kibiców w barwach, to czemu miałabym nie brać. Dzięki S@ndecja za zaproszenie, ale to jest Wasze spotkanie – Kibiców Sandecji i nie będę się wpychać. Natomiast na rynku na pewno się pojawię.


nie przesadzaj, czy Wisly szalik moze komus przeszkodzic? Chyba nie...
 
 
tibs
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 17:52   Biały marsz [Cytuj]

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza a wszczególności studentów nowosądeckich uczelnii na Biały Marsz w czwartek o godz. 15.30 na sądecki Rynek. Przejdziemy na ołtarz papieski gdzie odbędzie się msza i czuwanie do godz. 21.37. Po czuwaniu podstawione beda darmowe autobusy do Nowego Sącz.
Zapraszają studecji Nowego Sącz
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 19:23    [Cytuj]

Nas całe 13 osob w barwach na mszy przed ratuszem w Nowym Sączu...
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 12:28    [Cytuj]

Jutro w Krakowie odbędzie się "Marsz zjednoczenia kibiców" - informuje internetowa strona akcji.

Marsz rozpocznie się o godzinie 18 na Plantach przy ul. Dominikańskiej. Następnie kibice mają przejść ul. Dominikańską i Franciszkańską pod Pałac Arcybiskupi. Po odmówieniu modlitwy za papieża fani ruszą do ul. Piłsudskiego i skierują się pod stadion Cracovii. Tam kibice chcą uczcić pamięć Jana Pawła II minutą ciszy, a także zapalić świece.

Plan marszu przewiduje następnie przejście przez Błonia na stadion Wisły, gdzie ma się odbyć msza święta.

W TAKIM MARSZU NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ KIBICÓW SANDECJI !!!!
>> S'S << ON' TOUR 2005
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Marsze pojednania
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24