Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 20:27
Nasze strony internetowe
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 21:23   Nasze strony internetowe

Wiadomo:

sandecja.org - strona "firmowa":) Stowarzyszenia.
sandecja.com.pl - oficjalna strona klubu, powstająca również przy naszym udziale.
sandecja.tv - najnowsze dzieło w postaci telewizji internetowej.

Jeśli sandecja.org / sandecja.com.pl mają od dłuższego czasu pewien wyrobiony zarówno poziom jak i styl, tak sandecja.tv jest nowością pod względem charakteru jak i sposobu prowadzenia serwisu.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, pomysły sugestie itp co do serwisu internetowego to zapraszam do dyskusji w tym temacie.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 21:40   

Jeśli chodzi o sandecja.tv to chciałbym wyjaśnić kilka kwestii które już zdążyły się przewinąć.

Bramki, skróty, relacje z meczów - to póki co pobożne życzenia. Aby zrealizować taki materiał trzeba spełnić kilka warunków.

- Przynajmniej dwie kamery, (jedna filmuje cały mecz, po meczu wywiady z piłkarzami, druga doping i konferencje prasową).

- To samo tyczy się operatorów. Póki co jestem sam z jedną kamerą. W pierwszej połowie stoję za bramką, filmuję od czasu do czasu trybuny, oraz mecz. W drugiej połowie idę na młyn żeby choć trochę obejżeć spotkanie. Pod koniec meczu zawijam się do budynku i przygotowyję konferencję pomeczową.

- Jeśli chodzi o pokazywanie materiałów z samego spotkania to sprawa jest nieco skomplikowana. Prawami do transmisji dysponowała Polska Liga Piłkarska, odsprzedała je TVP. Na dzień dzisiejszy to właśnie TVP dysponuje pełnymi prawami i to właśnie oni jako jedyni mogą cokolwiek pokazywać z meczu. Dlatego m.in. zniknęła z naszego stadionu w ubiegłym sezonie stacja tv-ns.pl

- Istnieje jednak szansa. We czwartek w Warszawie nasz rzecznik prasowy Dariusz Grzyb będzie rozmawiał z osobami decyzyjnymi w TVP i możliwe że uda się wynegocjować jakieś 3-4 minuty skrótu który moglibyśmy pokazywać w internecie.

- Jest to oczywiście sprawa na przyszły sezon bo tak jak wcześniej wspomniałem, potrzebny jest sprzęt (który będę chciał skompletować w przerwie) no i oczywiście będę starał się zaangażować kogoś do pomocy.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 22:17   

Dzięki wielkie dla Was za takie stronki. Naprawdę zrobione profesjonalnie.

Co do propozycji w sprawie kanału tv, to można by było wykorzystać potencjał a i archiwum sandecja.net.
Zdjęcia jak i filmiki są także godne uwagi :). Oczywiście za aprobatą obu stron.


A "marketingowiec" już się zarejestrował na YouTubie > by kanał założyć :P...nie czekam na odpowiedź ;).
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 23:09   

Wielki szacun za wykonaną robotę. Przykre jest to, że marketingowiec działający od 5 miesięcy nie potrafi takiej strony załatwić mając na to środki, a stowarzyszenie dysponujące niedużym budżetem potrafi.
Wstyd Panie Marcinie B. Wielki Wstyd!
[Profil] [PM]
   
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 07:05   

Cytat:
Przynajmniej dwie kamery, (jedna filmuje cały mecz, po meczu wywiady z piłkarzami, druga doping i konferencje prasową)

To myślę że nie będzie problem - jak już się pasożyta z klubu pozbędziemy to klub za zaoszczędzone na tym pieniądze może na kupować dwie dobrej jakości kamerki (i to co miesiąc) a i tak jeszcze na bieżącą działalność coś zostanie ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 08:59   

http://www.sadeczanin.inf...sport/art/17547
Miłosz jak ty pięknie wyglądasz z profilu (na fejsbuku:D) ;)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 09:20   

ŁADNY TO ON JEST TYLKO TEN PROFIL JAKIŚ NIE TEGES :-D:-D
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
simo_n

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 11:11   

Mam pytanie, czy menu poziome na górze, ma wyświetlać się w dwóch linijkach? Czy jest to błąd natury technicznej?

Jeżeli chodzi o transmisje, to ciekaw jestem ile TVP sobie zażyczyła od jednego meczu. Wiecie może?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 11:12   

Menu wyświetla się w jednej lini. Sprawdzone na różnych przeglądarkach w różnych konfiguracjach.

Jeśli chodzi o transmisje telewizyjne to w ubiegłym sezonie trzeba było zapłacić kilkanaście tysięcy zł. Teraz nie wiem jak sprawa wygląda.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
simo_n

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 11:22   

momentami mam, że wyświetla się w dwóch liniach, ostatnia pozycja nie mieści się i ląduje w nowej linii.

w Firefoxie używam dodatku Noscript i po jego wyłączeniu wyświetla się normalnie. Na innych przeglądarkach działa w porządku.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 12:04   

No jeśli wyłączysz JS-y to m. in. menu jak i kilka innych rzeczy może się nie wyświetlać poprawnie.
Teraz to już ciężko o nieco bardziej zbajerowaną stronę żeby ni było JS-ów, no chyba że cała w obrazkach:) lub we flashu, dlatego wolę JS-y :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
simo_n

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 12:33   

To że JS-y to przyszłość to bardzo dobrze wiem :) JS + CSS3 + HTML5 i masakra :P
Blokuję, bo na pewno wiecie, że js mogą robić "fajne" rzeczy, ale na Sandecja.tv od razu wyłączyłem :) . A odnośnie blokowania skryptów, to pasuje dodać informacje, żę do poprawnego wyświetlania potrzeba obsługi skryptów, jeżeli są zablokowane.

Myśleliście już może nad reklamami na stronie? Chodzi mi o tego typu co są na tv-ns przed filmikami, takie krótkie max 10 sek. to raz, a dwa, myślę, że kibice bardzo chętnie by dorzucili się do strony i na zakup sprzętu. Być na stadionie to jedno, ale później zobaczyć to jeszcze raz, albo dwa to drugie.

I gratulację dla Was, że w kilka tygodni we 2,3 (?) zrobiliście stronę, nad którą od stycznia pracuje sztab ludzi.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mario69

Dołączył: 21 Mar 2011
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:13   

Wielkie dzieki za strony o SANDECJI i teraz jeszcze SANDECJA TV-zajebiscie.Dla nas kibicow naszego klubu,mieszkajacych za granica jest to jedyny sposob sledzenia na biezaco tego wszystkiego co jest zwiazane z naszym KKS.Jedynie RELACJE LIVE mogly by sie poprawic,bo pod koniec wczorajszego meczu byly jakies problemy i nie duzo brakowalo,zebym wywalil przez okno kompa z nerwow haha.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:46   

Ta telewizja powstała z inicjatywy kibiców. I inwestycje w sprzet itp to ida z kasy Stowarzyszenia. Jest taka możliwośc że Sandecja jako z budżetu klubu wspomogła finansowo to przedsiemwziecie ( dofinansowanie tych kamer całego sprzetu potrzebnego do funkcjonowania jak prawdziwa telewizja klubowa, ktorą Internacionale ma zamiar skompletowac w przerwie???? )
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 23:15   

Cytat:
Myśleliście już może nad reklamami na stronie? Chodzi mi o tego typu co są na tv-ns przed filmikami, takie krótkie max 10 sek.

Tak, ale tu zdania są podzielone czy iść w tą stronę.

Cytat:
myślę, że kibice bardzo chętnie by dorzucili się do strony i na zakup sprzętu

Jeśli inni kibice też tak myślą i będzie wola zbiórki to na pewno nie odrzucimy takiej okazji na zebranie środków.

Cytat:
Jedynie RELACJE LIVE mogly by sie poprawic

Tu problem jest tego typu, że my jako tako bezpośrednio relacji live nie prowadzimy. Na zasadzie współpracy na stronie Stowarzyszenia jest zawsze link do relacji prowadzonej przez serwis sportowefakty.pl natomiast 'naszaklasa' prowadzi swoje relacje na swoim oprogramowaniu i tu i tu w zasadzie na przebieg relacji nie mamy wpływu.
Można co najwyżej słać uwagi, pomysły do w/w redakcji.

Cytat:
Jest taka możliwośc że Sandecja jako z budżetu klubu wspomogła finansowo to przedsiemwziecie ( dofinansowanie tych kamer całego sprzetu potrzebnego do funkcjonowania jak prawdziwa telewizja klubowa

W teorii tak, a że teoria teorią a praktyką praktyką to ... :) na pewno będziemy rozmawiać, może coś się uda załatwić jakieś dotacje.
W klubie na nadmiar pieniędzy na pewno nie cierpią, ale może z urzędu miasta coś by się udało.
Na pewno będziemy próbować jak nie tak to inaczej a jak nie to i tak damy radę ... jakoś ... jak zawsze :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Nasze strony internetowe
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25