Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:27
Nasze strony internetowe
Autor Wiadomość
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:18   

A ja mam nadzieję, że klub nie będzie chciał wystartować ze swoją tv i nie będzie jakiejś głupiej rywalizacji tylko pójdzie po rozum do głowy, dogada z SKS i wspomoże finansowo działania osób robiących świetną robotę. A najważniejsze że robią to z serduchem dla Sandecji a nie dla wynagrodzenia.
Jeszcze brakuje tyle, żeby SKS potrafiło załatwić sponsorów i ten cały zarząd można by było wy....rzucić a klubem zajęła by się osoba oddana Sandecji - Marzenie:)
[Profil] [PM]
   
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:23   

Ja dodam, że logistycznie i "hostingowo" bylibyśmy w stanie przeprowadzać relacje na żywo z meczów Sandecji.

Problemami są:
- czynnik ludzki + licencje, pozwolenia
- sprzęt (dodatkowa kamera i aksesoria)

Obiecuję że do rozpoczęcia następnego sezonu zrobię wszytsko co możiwe aby strona działała tak jak tego oczekujecie !
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:26   

Cytat:
Jeszcze brakuje tyle, żeby SKS potrafiło załatwić sponsorów i ten cały zarząd można by było wy....rzucić a klubem zajęła by się osoba oddana Sandecji - Marzenie:)

Z tym to "trochę" przesadziłeś ... Sam wiele razy się kłóciłem z prezesem Dankiem, z wieloma rzeczami i działaniami zarządu się nie zgadzam itp le co by o nim nie powiedzieć czy nawet o obecnej sytuacji w klubie to kto pamięta żeby w Sandecji było kiedyś lepiej?
Wiadomo że zawsze jest i zawsze będzie coś do poprawy ale nauczymy się cieszyć i szanować to co mamy.

A dla porządku trzymajmy się też odpowiednich tematów i tu mówimy i pomysłach czy dodatkach do strony a na aktualną sytuację czy marketing w klubie są odpowiednie działy.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 22:30   

Wiem, że przesadziłem - stąd ten uśmieszek na końcu.
Myślę że można niektóre posty w tym mój wyrzucić bo rzeczywiście się trochę śmietnik robi.
Pozdrawiam
[Profil] [PM]
   
 
collo

Dołączył: 12 Cze 2009
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 13:39   

Strony super. Telewizja internetowa to genialny pomysł.
Od razu nie chce wyjść na kogoś kto narzeka i w ogóle, jednak jeśli mam podpowiedzieć co do działania stron to:
Czy jest możliwość i jest w planach przeprowadzanie wywiadów video z piłkarzami "po godzinach"? Jak np wywiady naszych Braci np. http://www.youtube.com/watch?v=g-uMu9Ir0V0
Wiem, że wielu z Was zna się z piłkarzami, ale jest też duże grono kibiców którzy ich tak dobrze nie znają i wydaje mi się, że taki video wywiad z zadawanymi pytaniami np przez internatów będzie się cieszyć popularnością. Biorąc pod uwagę to, że wywiady z piłkarzami są na stronach tylko po meczu i można w nich usłyszeć tylko wrażenia piłkarzy dotyczące danego meczu.

I jeszcze jeśli można powiedzieć coś o oficjalnej stronie klubu to według mnie jest na niej trochę mało informacji.Nie wiem ile osób ją redaguje, i wiem, że pewnie mają one mało czasu, ale wydaje mi się, że nie powinno być tak, że news o jakimś transferze czy jakimś ważnym wydarzeniu najpierw jest na stronie "naszoklasowej" albo na innym portalu sportowym, a nie na oficjalnej stronie klubu.


To tylko takie luźne pomysły i uwagi z mojej strony. Powstał taki temat więc uważam, że te wskazówki mogą pomóc zwiększyć popularność właściwych stron o naszym klubie.


Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 14:11   

Cytat:
Czy jest możliwość i jest w planach przeprowadzanie wywiadów video z piłkarzami

W planie na pewno było/jest nagrywanie wywiadów pomeczowych itp, ale do tego na razie brakuje środków i ludzi w komplecie.
Twoja propozycja jest ciekawa i pomyślimy nad realizacją.

Cytat:
I jeszcze jeśli można powiedzieć coś o oficjalnej stronie klubu to według mnie jest na niej trochę mało informacji.Nie wiem ile osób ją redaguje, i wiem, że pewnie mają one mało czasu, ale wydaje mi się, że nie powinno być tak, że news o jakimś transferze czy jakimś ważnym wydarzeniu najpierw jest na stronie "naszoklasowej" albo na innym portalu sportowym, a nie na oficjalnej stronie klubu.

Częściowo masz rację i się z tobą zgadzam, ale tu nie chciałbym zbyt głęboko wnikać w pewne "smaczki" w funkcjonowaniu naszego kochanego klubu. Główny problem jest w przepływie informacji a w zasadzie jego braku ...
Więcej rąbka tajemnicy może Miłosz uchyli jak uzna za stosowne.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 17:42   

Na stronie głównej sandecja.tv pojawiła się mała sonda:

Jakie filmy wolisz oglądać?
- Jeden dłuższy film (np z dopingu)
- Kilka krótszych filmów
- Bez różnicy, każdy film cieszy :)

Głosować można raz na godzinę z jednego adresu IP a sonda dla was, żeby Miłosz potem postarał się robić takie filmy jak chcecie:)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Maj 21, 2011 12:18   

W kilkudniowej sondzie pt "Jakie filmy wolisz oglądać?" oddano w sumie ponad 200 głosów:

- Jeden dłuższy film (np z dopingu): 80 głosów
- Kilka krótszych filmów: 31 głosów
- Bez różnicy, każdy film cieszy :): 95 głosów

Z czego wynika, że każdy film cieszy kibica, ale jest spora grupa która chciałaby oglądać dłuższe materiały filmowe.
Będziemy się starać spełnić oczekiwania.

A pewnie za jakiś czas pojawi się kolejna sonda do badania opinii społecznej:) na temat wyglądu i funkcjonowania serwisu.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Wrz 27, 2011 22:08   

http://www.sandecja.tv/7,...ijac_serwis.htm
Miłosz pewnie napisze coś więcej w tym temacie, ale chyba w sumie wiadomo o co chodzi a jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o ... :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 07:20   

Generalnie wszystko zostało już napisane w linku powyżej. Chciałbym zakupić sprzęt i zaangażować do pomocy przynajmniej jeszcze jedną osobę. Najpilniejszym wydatkiem wydaje się być statyw z głowicą i zapasowy akumulator.

Dodam jeszcze, że trapią nas kolejne problemy w związku z umową jaką kluby I ligi mają podpisać z Orange Sport. Cały czas trwają negocjacje i nie wiacomo ile i czy wogóle będzie można pokazywać fragmenty meczów w internecie. Stosowny dokument z klubu został już do władz Orange wysłany - czekamy na odpowiedź.

Ponadto bardzo chciałbym aby na meczach oprócz samego widowiska piłkarskiego, utrwalać doping, oprawy i inne wydarzenia towarzyszące poszczególnym spotkaniom.

Oczywiście marzeniem jest jeszcze zapis z wycieczek za Sandecją po Polsce, ale to dopiero odległa przyszłość...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 11:31   

Nie wiele ale wpłacone ;)
[Profil] [PM]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 17:25   

Skromny studencki przelew został wysłany:)
Panowie i Panie: wpłacamy, wpłacamy !
[Profil] [PM]
   
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 17:51   

Takiej inicjatywy nie wypada nie poprzeć. Nie dużo ale zawsze coś :)

Życzę powodzenia i dalszego rozwoju strony !!
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
INDOR
WHAT'S UP

Dołączył: 16 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 30, 2011 18:41   

Może kiedyś u nas takie relacje będą;)

http://www.itv24.com.pl/live/
[Profil] [PM]
   
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 08:42   

Bardzo dziękuję za dotychczasowe wpłaty.

Jeśli chodzi o relacje LIVE to nie jest to jakaś super skomplikowana sprawa. Rozważałem nawet kiedyś takie coś http://www.megalive.com/ jednak po krókich testach okazało się że trzeba dysponować na stadionie uploadem min. 1MB/s

Przy uploadzie 512kb/s nie dało się nic wysłać. (w przypadku mojej kamery, która nagrywa w wysokich rozdzielczościach)

ps. Do Radzionkowa jedzie nasz wóz transmisyjny :) Relacja z meczu jeszcze dzisiaj późnym wieczorem lub w nocy :)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Nasze strony internetowe
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25