Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:27
Odmalowanie klubowych kas...
Autor Wiadomość
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 20:45   

Więc jak by nie było do zmiany, obowiązkowo musi to być zdjęcie nasze!
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 23:00   

kolafy napisał/a:
projekt 4 spoko i podbijam pytanie kogo to zdjęcie bo chyba nikt by nie chciał żeby zdjęcie jakiejś Legii czy Ruchu było u nas na budynku, to ważne.


Hehe nie to Wiślacy są ;)

A tak poważnie to zdjęcie z serwisu arkowcy.pl:) po odbiciu na lewą stronę i kadrowaniu bo inaczej nie pasowało nie dało by się tego zgrać. Co do wykonania to jak patrzę na niektóre grafiti na mieście to myślę że są w NS ludzie którzy dali by radę. Większość tych grafiti są cieniowane (a chyba o to chodzi że to największa trudność).
W razie czego mogę podrzucić po kolei nakładane warstwy, bo według mnie najwygodniej byłoby ludziom malującym, malować w ten sposób właśnie, aczkolwiek nie znam się na tym akurat. No i jeszcze plik większy z projektem 3000x ileś tam pikseli może być lepiej widoczny.
Co do zabezpieczenia to warto poszukać coś o tych farbach. Może się da coś wymyślić.

Fajnie że paru osobom się podoba:)

Kazek G f H napisał/a:

Co do wykonania to myślę że oczywiście że się da, w 100% nie da się rzecz jasna odtworzyć zamysłu projektanta ale myślę że wykonawca tej pracy by sobie z nim elegancko poradził. Brawo za projekty, chylę czoło.


Wiadomo że raczej nikt nie zamówi plotera i nie wydrukuje na ścianie zdjęcia, ale myślę że dadzą radę to odwzorować dość dokładnie. Na etapie malowania wypada wywalić to drzewko które tam na skrzynce rośnie XD ;)

kolafy napisał/a:
Więc jak by nie było do zmiany, obowiązkowo musi to być zdjęcie nasze!
Szukałem ale takiego nie znalazłem... Tyle że że tu chodziło o postać kibica z racą, więc to raczej mniej istotne, ewentualnie można by to zmieć tak, że kibić jest w pasach czy coś w tym stylu, bo sama twarz czy coś nie będzie rozpoznawalna- to jest koncecja. Ewentualnie jak ma ktoś podobne zdjęcia, ale naszych opraw z racami to niech podeślę, zrobię BW i wrzucę do tego projektu i na forum jak coś ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wooojtek


Dołączył: 18 Lip 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 06:36   

Może weź któreś zdjęcie z Narodowego dnia pamięci Zolnierzy Wykletych ? Tam są nasze zdjęcia z racą, na sandecja.net.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 06:43   

nitroactive obadaj priv, osobiście proponuje zdjęcia z "małych" derbów Sącza lub z fety z okazji awansu Pasów do 1 ligi zdjęcia odpowiedniej rozdzielczości na pewno dostaniesz od fotografów bo cudze chwalimy, a swego nie znamy ;)
[Profil] [PM]
 
 
marchw

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 09:46   

A może któreś ze zdjęć z tej galerii będzie pasowało: http://sandecja-foto.pl/g...60.html#joomimg
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 10:06   

Bianconeri napisał/a:
Tylko jeśli się nam uda ten malunek to chyba trzeba będzie warte honorową przy budynku wystawić:)
Bo na pewno nie braknie "bohaterów" żeby coś nabazgrać ...


Dlatego warto pokryć to antygrafem.
[Profil] [PM]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 13:10   

Na stacjach trafo wiele do zaszalenia nie ma niestety. Zdjęcia wrzuce wieczorem.

Projekty ida w dobra strone :) ładnie panowie ładnie :)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 13:50   

KrzysieKKS napisał/a:
Projekty ida w dobra strone :) ładnie panowie ładnie :)


Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie.. u nas w ekipie nie ma osób które potrafiłyby namalować na ścianie którykolwiek z wyżej przedstawionych projektów. Uważam, że projekt powinien być maksymalnie prosty tj. napis wykonany ładną i czytelną czcionką + herb Klubu.

Pozdro
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kazek G f H


Dołączył: 06 Mar 2008
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 14:05   

Osz Ty, aż tak słabo w NAS wierzysz? :D, damy rade jak to mówi Wojtek Sokół :)
_________________
Brutal Fans Hooligans - Glinik Gorlice ... :)
[Profil] [PM]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 14:11   

Kazek, samo namalowanie tła (światła jupiterów) stanowi nie lada wyzwanie, nie wspominając już o kibolach z racą. Moim zdaniem ten projekt jest niewykonalny, chyba że klub zatrudni do tego celu graficiarza artystę i zapłaci za pracę jak za woły.

EDYTKA:
Poniżej link do tematu z zdjęciami klubowych grafiti, zanim ktoś zrobi projekt na fotoszopie, niech obczai jakie są nasze możliwości artystyczne:

http://www.sandecja.org/f...der=asc&start=0

Pozdro
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kazek G f H


Dołączył: 06 Mar 2008
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 14:25   

Jaki wynajem graficiarza za hajs, Owca spokojnie. Wszystko jest wykonywalne, oczywiście nie w 100% jak na projekcie ale da się przenieść to na ścianę. Rozmawiałem z kilkoma osobami jest to wykonalne jak najbardziej. Nie ma co szukać dziury w całym, nie ma projektów jest źle, są projekty to źle bo coś tam. Tego typu praca to kwestia cieniowania, nie jest tak wymagająca jak oddanie czegoś z najmniejszym szczegółem. Ja się na tym nie znam, po prostu cytuje słowa osoby znającej się na rzeczy doskonale.
_________________
Brutal Fans Hooligans - Glinik Gorlice ... :)
[Profil] [PM]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 14:30   

Projekty idą do przodu bo jest w czym wybierać i temat ożył na nowo to już dużo :)))

A zdjęcia z racami są jeszcze z hasania po lesie część I :D

Swoją drogą w tym roku też szykuje się dreptanie po lasach :) ale wszystko w odpowiednim czasie miejscu :))
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 14:31   

W takim razie chylę czoła przed osobami, które mają takie zdolności ( ;
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 16:09   

Owca, Pośmigaj np. po Gorzkowie tam na garażach pełno jest takich cieniowanych grafiti, czy chociażby cała ściana kamienicy na Grodzkiej, dlatego zarzuciłem takim projektem, bo wiedziałem że w NS ktoś to jest w stanie wykonać, z resztą na studiach miałem gościa właśnie z Gorzkowa który się tym zajmował/ zajmuje z nawet nie wiem czy przypadkiem nie brał udziało w poprzednim malowaniu kas czy czegoś tam, no ale po studiach jakoś się kontakt urwał... może nie koniecznie ktoś kto chodzi na mecze, ale to chyba bez znaczenia;) Po za tym nie chodzi tutaj o wydrukowanie zdjęcia na ścianie, ja rzucam ogólny zarys całości, a że robię to na fotografiach no to są szczegóły, ale na nich nie ma się co skupiać.

Kazek G f H, Ja myślę że drobne szczegóły fotografii śmiało można potraktować "artystycznie".

No to są warianty z naszymi zdjęciami:

w4a.

w4b.

w4c.

w4d.

Przy c i d trochę bardziej wkomponowałem kolorystycznie herb klubu żeby nie był taki wycięty z całości.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Świeżak

Dołączył: 17 Paź 2010
Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 16:19   

Jak najbardziej, wersja B. Co do tematu, mi też się wydaję że to jest trudne ale w każdym razie być musi.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Odmalowanie klubowych kas...
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25