Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Oświadczenie SKS
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 20:44   Oświadczenie SKS

Wyjaśnienie decyzji o nieorganizowaniu wyjazdu do Niecieczy oraz kwestii związanych z przyszłością Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

Kilka dniu temu Stowarzyszenie Kibiców Sandecji poinformowało o sprawach organizacyjnych odnośnie wyjazdu do Niecieczy.
Przy zapisie wpłata 20 zł tytułem zadatku a 10 zł dopłata przy wejściu. Koszt podróży tam i z powrotem oraz bilet wstępu na mecz to wydatek 30 zł, w tym cena samego biletu na sektor gości w Niecieczy to 12 zł.

Na ostatni wyjazd do Gliwic na liście wyjazdowej było ok. 130 osób. Na zbiórce pod autokarami stawiło się 80-kilka, reszta pojechała własnym transportem.
Za ten wyjazd dopłaciliśmy po powrocie 400 zł z naszego budżetu. Jako osoba odpowiedzialna za finanse Stowarzyszenia, zdawałem sobie z tego sprawę w chwili wyjazdu z Nowego Sącza – nie takie kwoty się dopłacało (np. Łęczna w tamtym roku – dopłata 1600zł) – a dojechać na mecz jakoś trzeba (jeden autokar za mało, dwa za dużo, cóż bywa i tak…).

Postanowiliśmy więc, że osoby udające się do Niecieczy własnym środkiem lokomocji tak czy inaczej płacą za bilet 20 zł – czyli 8 zł więcej. Nadwyżka zostałaby w całości wpłacona na konto Stowarzyszenia i pozwoliła zabezpieczyć się przed taką sytuacją jak przy wyjeździe do Gliwic (i kilku innych).

Decyzja o kwocie 8zł więcej dla zmotoryzowanych była podjęta na próbę i nie wiedzieliśmy jaki będzie odzew. Spodziewaliśmy się że nie wszyscy będą zadowoleni, jednak mając w pamięci niedawny wyjazd do Bytomia kiedy to każdy uczestnik wyjazdu autokarowego dopłacił 5 zł na cele kibicowskie i nikt się nie sprzeciwiał, nie sądziliśmy, że będzie to jakimś wielkim problemem.

Jednak jak się przekonaliśmy, sytuacja okazała się do niezaakceptowania przez niektóre osoby, o czym świadczy nikła ilość nazwisk na liście wyjazdowej. W tzw „kuluarach” można było też usłyszeć pretensje oraz dziwne plotki w sprawie rzeczonych ośmiu złotych oraz finansów Stowarzyszenia ...

Dodatkowo w związku ze stałym konfliktem i napięciem pomiędzy różnymi grupami i osobami oraz niemożnością porozumienia się i wspólnego działania, postanowiliśmy ograniczyć działalność Stowarzyszenia do bezwzględnego minimum.

Do krytykowania zawsze każdy był skory, najczęściej anonimowo lub za plecami, do pomocy i organizacji bardzo niewiele osób.

Skoro jednak nasz sposób organizacji uważany jest za zły informujemy, że dalsza działalność Stowarzyszenia Kibiców Sandecji zostanie ograniczona.
Damy szansę innym się wykazać i zrobić wszystko lepiej.

Tym samym zawiadamiamy, że:
- nie organizujemy wyjazdów
- nie pomagamy w organizowaniu dopingu i opraw meczowych
- zawieszamy dystrybucję pamiątek, z których wszystkie zyski przeznaczane były na bieżącą działalność kibicowską
- forum dyskusyjne ograniczamy do działów poświęconych tematyce sportowej oraz rozrywce

W chwili obecnej skupimy się jedynie na działalności poza kibicowskiej. Nadal będziemy organizować zbiórki krwi, brać czynny udział w akcjach patriotycznych czy dbać o nasze strony internetowe.

Zaznaczam, że decyzja została podjęta wspólnie z osobami decyzyjnymi i aktywnie działającymi na rzecz Stowarzyszenia Kibiców.

Przypomnę również, że wszystkie decyzje dotyczące bieżącej działalności Stowarzyszenia oraz publikowane na naszym forum dyskusyjnym, podejmowane były wspólnie i w porozumieniu na comiesięcznych spotkaniach, otwartych dla wszystkich.

W najbliższym czasie przygotuję sprawozdanie finansowe z ostatnich wyjazdów, w którym sprecyzowane będzie ile, i na co wydaliśmy. Dokument otrzymają przedstawiciele każdej grupy kibicowskiej (z wiadomych względów takiej informacji nie umieszczę w Internecie).

Ponadto zawiadamiam wszystkich zainteresowanych, że Stowarzyszenie Kibiców Sandecji nie otrzymało w ostatnim roku żadnego wsparcia finansowego od osób związanych z klubem MKS Sandecja (bo i takie plotki można było ostatnio usłyszeć). Ostatnia pomoc finansowa jakiej nam udzielono dotyczyła wyjazdu na mecz z Pogonią Szczecin w marcu 2011 roku (500zł). W odpowiedzi na pojawiające się oskarżenia oświadczam także, że nie przyjąłem nigdy żadnych pieniędzy na działalność kibicowską czy też działalność Stowarzyszenia nie informując o tym fakcie członków Stowarzyszenia czy osób aktywnie działających i organizujących ruch kibicowski.

Zaznaczam, że moja, i nie tylko moja, działalność na rzecz ruchu kibicowskiego była całkowicie charytatywna. Wielokrotnie poświęcałem własny czas i pieniądze, dążąc do obranego celu jakim było dobro Sandecji i jej kibiców.

Teraz czas na kogoś innego, życzymy powodzenia w działaniu …

Na stadionie oczywiście nadal będziemy obecni gdyby ktoś chciał porozmawiać, coś wyjaśnić czy zaproponować.

Miłosz Jańczyk
Stowarzyszenie Kibiców Sandecji

ps1.
Pieniądze zebrane zbierane przez członków Stowarzyszenia na kurtki ortalionowe zostaną zwrócone a każdy zainteresowany powinien zwrócić się do użytkownika Grubas_KKS.

ps2.
Osoby, które wpłaciły zaliczkę na wyjazd do Niecieczy, otrzymają zwrot pieniędzy. Będzie to możliwe podczas meczu Sandecji z Olimpią Elbląg. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt PW.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
AJKA


Dołączyła: 12 Sty 2009
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 21:02   

W związku z sytuacją opisaną powyżej my jednogłośnie jako dziewczyny działające na Sandecji podpisujemy się pod tym i tym samym informujemy, że nie będziemy prowadziły żadnej zbiórki pieniędzy na meczach, nie będziemy rozdawały ulotek reklamujących wyjazdy, czy też pomagały przy oprawach. Jesteśmy jednak pełne wiary, że to da do myślenia wielu osobom i szybko wszystko powróci do normy... Power Girls Sandecja.
_________________
NASZA PASJA NASZYM ŻYCIEM
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Snoopi86

Dołączył: 25 Maj 2009
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 21:38   

Ludzie nie wstyd wam o 8zl sie wyklocac? I nie chodzi mi o stowarzyszenie, czy to az ku*** taki majatek? gdyby nie te osoby to pewnie niektorzy z was w zyciu by nigdzie nie pojechali... i czy naprawde nie warto wrzucic te pare zlotych wiecej raz na jakis czas zeby to wszystko jakos funkcjonowalo normalnie? ku*** rece opadaja... ortaliony Brygada Bianconeri...tylko gdzie ta brygada???????
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 21:42   

Jako że mnie to bardzo mocno dotyczy też się podpisuję od tym obiema rękoma. Nie będę pisał co zrobiłem, a czego nie przez 12 lat wyjazdów i nie pamiętam ile lat w Nowym Sączu. Wiele wyrzeczeń, czasu, prywatnych pieniędzy i zdrowia zostawione w tym wszystkim na każdej płaszczyźnie kibicowskiej komuś jednak to widocznie nie pasowało więc trzeba przekazać pałeczkę najważniejsze że z Honorem! Mam nadzieje bo wiele razy do tego dążyłem że wszystko wróci do normy jak za starych dobrych czasów...

Pod postami podpisuje się też całe TRAVEL GANG'04
[Profil] [PM]
 
 
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 21:50   

Oświadczenie w im.kibiców i fanatyków z os.WOJSKA POLSKIEGO..
Uprzejmie informuje,że duże grono osób os.Wojska Polskiego podpisuje się pod wyżej wymienionym oświadczeniem SKS..

Ostatnimi czasy w szeregach kibiców BIANCO NERI więcej dzieje się złego jak dobrego, dlatego część ludzi zmęczona jest ciągłym narzekaniem,oczernianiem,i sianiem różnej maści farmazonów..Wpływ na to ma dużo czynników oraz ludzi,z którymi ciężko się jest dogadać,bądź w ogóle to nie jest możliwe..Nie mamy na celu siać r o z p i e r d o l u na ,,mieście’’,gdyż jak na Nasze małe miasto i tak jest tego za dużo,ale gdy pewne granice zostaną przekroczone nie będziemy stać biernie..

Póki co ograniczamy swoją działalność do zaprzestania dopingu na Kilińskiego 47,a także zachęcania na wyjazdy i organizowania ich,oraz nakręcania jakichkolwiek mobilizacji na spotkania Naszej drużyny..Na jaki okres czasu..zobaczymy..Może na chwilę ,a być może na dłużej..Na pewno nikt na stałe nie ,,zniknie’’ z ruchu kibicowskiego i tam,gdzie będzie możliwość , ochota i sens tam na pewno będziemy i MY..
Nie jeden mecz u siebie czy wyjazd pokazał ,że na taką małą ,,mieścinę’’ mamy potencjał i siłę przebicia,jednak wszystko musi iść za jednością ,zgodą i szacunkiem w swoich szeregach..Póki co u Nas tego nie ma..

Ps.odnośnie nazwy ,grupy i ostatniej ,,afery’’ ortalionowej z logiem BRYGADA BIANCONERI..Oficjalnie nigdy taka grupa nie istniała..Nie oficjalnie jak najbardziej w czasach ,gdy panował ład i braterstwo..Kiedy ,,Cz’’ wydał pierwsze ortaliony..Kiedy na mecz jechało Nas 30 os.,ale każdy był ze sobą jak brat i za sobą skoczyłby w ogień..W drodze do Buska,czy na wiele innych ciekawych wojaży..Wtedy nawet po ,,dołkach’’leżało się wesoło..Najgłupsze to ,że tym składem,który teraz skaczę sobie do ,,gardeł’’ i ,gdzie kiedyś byłoby to nie do pomyślenia..Flaga BRYGADA BIANCONERI,została uszyta u Nas na os.i sfinansowana przez osoby wtedy ,,dowodzące’’..

Nic..Trzeba ,żyć dalej,ale już na pewno nie wrócą czasy ,kiedy właśnie w te parę osób było tak pięknie i mimo słabych frekwencji czy u siebie czy wyjazdowych i tak było zajebiscie..Żeby nie było wypowiedz czerpię tu z własnych doświadczeń wyjazdowych od 2003r,bo wcześniej nie dane mi było jeździć na wyjazdy czy chodzić na mecze do siebie..Z resztą każdy wie jak było kiedyś ,a jak jest teraz ..

Os.Wojska Polskiego..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
Ostatnio zmieniony przez małolat_19 Wto Kwi 17, 2012 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
sz3ur

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 23:02   

Jako mieszkaniec WP powiem tylko tyle: juz atmosfera była elegancka,już wszystko dochodzilo do normy a to co teraz sie stało spowoduje ze znów będzie pusto a na wyjazdy pojedzie 30 osob bo reszta nie bedzie sie chciala mieszac w wewnetrzny konflikt....szkoda...to dołączę i chyba na tym skończe
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
marchw

Dołączył: 01 Kwi 2010
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 23:18   

Ja w imieniu całej grupy FC Łącko mogę powiedzieć że osoby które teraz są oczerniane przez innych odkąd tylko pamiętam przyczyniały się dla dobra Sandecji, gdyby nie takie osoby jak Kolafy i inni związani z SKS to taka grupa jak FC Łącko nigdy pewnie by nie powstała, bo to właśnie oni nas w to całe życie kibicowskie wciągnęli(za co dla nich wielkie dzięki;)). Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć że odkąd chodzę na Sandecję zauważyłem jak wielki wysiłek wkładają pewne osoby aby to wszystko funkcjonowało, niestety są też tacy którzy to wszystko krytykują, a sami od siebie nic nie wnoszą… Mamy nadzieje że w niedługim czasie wszystko wróci do normy.

FC Łącko podpisuje się wszystkimi rękami pod oświadczeniem wydanym przez Stowarzyszenie Kibiców Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kazek G f H


Dołączył: 06 Mar 2008
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 23:22   

Stary dobry i jakże poczciwy Gorzków również odbija od tego całego bagna, i podpisuje się pod oświadczeniem Stowarzyszenia.

małolat_19 napisał/a:

Nie jeden mecz u siebie czy wyjazd pokazał ,że na taką małą ,,mieścinę’’ mamy potencjał i siłę przebicia,jednak wszystko musi iść za jednością ,zgodą i szacunkiem w swoich szeregach..Póki co u Nas tego nie ma..


Ano.
_________________
Brutal Fans Hooligans - Glinik Gorlice ... :)
[Profil] [PM]
 
 
Busta

Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 23:33   

Mi najbardziej szkoda tych osób które poświęciły swój czas i energię aby odbudować to co zostało zniszczone a czego punktem kulminacyjnym był wyjazd do Łodzi. Po ostaniem wyjeździe do Bytomia widać że im się to udało. Kumaci sobie poradzą. Szkoda najbardziej tych młodych którzy angażują się w doping, starają się jeździć na wyjazdy, rozwieszają plakaty i wspierają ruch ultras. Oni za chwilę stracą wiarę w senes tego wszystkiego skoro kilka osób jest w stanie zniszczyć coś czemu gotowi byli poświęcić wile rzeczy aby doświadczyć uczuć jakie daje WSPÓLNOTA KIBICOWSKA.
_________________
Pasiaste Serce Mam
[Profil] [PM]
 
 
jedrzej

Dołączył: 10 Sie 2009
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 07:18   

Przecież jest demokracja i wolny wybór, Stowarzyszenie miało prawo nawet 40zł ustalić dla tych co jadą autami. Jeśli to akceptuję to się zapisuję i jadę autem, jeśli nie to jadę autobusem albo w ogóle a nie płaczę i narzekam. Jeśli to prawda jak opisują to z stowarzyszenia to ich popieram, ale niektóre sprawy organizacyjne z ich strony to DRAMAT.
[Profil] [PM]
 
 
INDOR
WHAT'S UP

Dołączył: 16 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 07:23   

My kibice Sandecji z osiedla Millenium dalej będziemy dopingować swoją drużyne czy to na meczach u siebie jak i wyjazdowych.Z oczywyistych względów, cały ten "bojkot" NIE POPIERAMY!!!!
[Profil] [PM]
   
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 07:41   

INDOR napisał/a:
My kibice Sandecji z osiedla Millenium dalej będziemy dopingować swoją drużyne czy to na meczach u siebie jak i wyjazdowych.Z oczywyistych względów, cały ten "bojkot" NIE POPIERAMY!!!!


Ja bym tego bojkotem nie nazwal nawet w cudzyslowiu, raczej odpuszczenie i okazja dla innych zeby pokazac na ile ich stac i co potrafia zrobic.
I nie chodzi wg mnie o popieranie tylko o zrozumienie tego co sie dzialo dzieje i bedzie dziac i wycigniecie z tego wnioskow

Wszyscy dobrze wiemy ze od jakiegos czasu cos sie zjebalo i nie znalazl sie sposob zeby to naprawic. Nie potrafiono zalatwic spraw personalnych na uboczu tylko na oczach wielu osob.
Dlaczego?? nie wiem .

Mi jest osobiscie przykro, mimo ze od jakiegos czasu bardzo malo a nawet wcale nie angazowalem sie w zycie kibicowskie na Sandecji, ze tak to sie wszystko potoczylo z.
i co gorsze niektore rzeczy dzialy sie na oczach calej kibicowskiej Polski.


Po cichu wierzę ze uda sie to wszystko odkrecic, ze nie bedzie chorej ambicji

elo...
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
vitov

Dołączył: 20 Paź 2011
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 09:28   NIE POPIERAM KONFLIKTOW

to co sie dzieje to ja nie poperam. Druzyne ma sie w sercu dlatego sie jej kibicuje bo sie ją Kocha i jest sie w stanie dla niej poswiecac. I to w tym jest najwazniejsze by byc oddanym kibicem. Nie wiem o co tam dokladnie poszlo, bo jezeli o te pare zlotych to naprawde jest mi Was zal i ku*** mozna to zamiescic na strone www.zal.pl. Szkoda ze przez te glupie pare zlotych najwiecej ucierpi Sandecja czyli dla nas nasza Ukochana druzyna:(. Jest sie wiernym kibicem albo pizda jak cos jest ustalone to trzeba to docenic i rowniez doceniac starania i wklad poszczegolnych osob. Jakby wyjazd na Niececze kosztowal 50 zl to bym zaplacil a Wam paru zlotych bylo zal. Ciekawe jak sie poczuja nasi pilkarze w Niecieczy jak zobacza ze nie ma kibicow. Napewno morale im spadna, jezeli powiedza ze sie na nas zawiedli to beda mieli racje. Moglismy byc tam i pomoc naszej druzynie w odniesieniu zwyciestwa. CZYM SZYBCIEJ DOJDZIECIE DO POROZUMIENIA TYM MNIEJ UCIERPI NA TYM NASZ KLUB. NIE POPIERAM ZADNYCH KLÓTNI KIBICOW. BO TO NICZEGO DOBREGO NIE WROZY. POZDRO DLA WSZYSTKICH KOCHAJACYCH SANDECJE !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 09:37   

A piłkarze w jakiś sposób będą poinformowani o zaistniałej sytuacji ( brak dopingu, flag, opraw ) ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Milosz_1910


Dołączył: 19 Cze 2008
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 09:42   

Podpisuje się pod wpisem kolegi o nicku Vitov...Ucierpi na tym nasz Klub SANDECJA ! ... Niczemu niewninni pilkarze, ktorzy w tej rundzie pkiazują wielkie zaangazowanie i walke...Trzeba to wszystko szybko zlagodzic i zaczac od "nowa" BEz konfliktow, bez sprzeczek, w jednosci !
_________________
Czy wygrywasz czy nie,
ja i tak kocham Cię,
w moim sercu zawsze jest,
nasz sądecki KKS!!;)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Oświadczenie SKS
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 25