Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
PZPN i Reprezentacja
Autor Wiadomość
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 18:51   PZPN i Reprezentacja [Cytuj]

Założyłem taki temat bo z tego co zauważyłem nie ma go na forum, a poniekąd powinny nas interesować sprawy pzpn-u i reprezentacji (nawet bardziej niż polityka) więc będzie miejsce na dyskusje.
Niedługo wybory w PZPN więc będzie się działo, a dzisiaj poznaliśmy nowego trenejro repry- Waldemara Fornalika, i to już chyba oficjalnie bo info znalazłem na 90minut.pl

http://www.90minut.pl/new...rezentacji.html

Jak dla mnie lepszym kandydatem mógł być jedynie Kasperczak. Teraz pora na zmianę prezesa, i reszty betonu...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 09:02    [Cytuj]

Mam tylko nadzieje ze Fornalik postawi na Polakow w kadrze(tak jak to robil w Ruchu) i w koncu skoczy sie ten francusko-niemiecki trend.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 11:04    [Cytuj]

Dzisiaj się dowiedziałem że Fornalik o nominacji dowiedział się z TV, a Piechniczek na konferencji nie omieszkał przypomnieć że 30 lat temu Polska coś tam wygrała już nawet nie wiem o co mu chodziło... ale profesjonalizmu to tam nigdy nie było za dużo :/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 14:06    [Cytuj]

Piechniczek to coś tam gadał miotał się sam chyba nie wie na jakie pytania odpowiadał.
[Profil] [PM]
 
 
gogo1910
Od małego na całego!

Dołączył: 26 Wrz 2010
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 15:01    [Cytuj]

Kur** przestańmy żyć historią z 74 i 82! Liczy się to co tu i teraz...
_________________
Niech każdy o tym pamięta, Wyjazd rzecz święta!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 17:49    [Cytuj]

gogo1910 napisał/a:
Kur** przestańmy żyć historią z 74 i 82! Liczy się to co tu i teraz...


Problem w tym że ci panowie jakoś tego nie są w stanie pojąć. Żałosny był wywód Piechniczka, który stwierdził że raz piłkarze raz siatkarze odnoszą sukcesy... Tylko Siatkarze są cały czas w czołówce i to była kwestia czasu kiedy coś wygrają, a piłkarze zawsze byli w d...e i te dwa półsukcesy (bo 3 miejsce to nie wygrana przecież) zaciemniają im obraz.

Ale z kolei głupio myśleć że coś się zmieni, zwłaszcza po ostatnich wyborach w MZPN... więc ja tracę nadzieję, albo będzie jakaś rewolucja, albo znowu wybiorą Latę, albo Kręcinę.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 14:41    [Cytuj]

Powoli zbliża się dzień wyboru nowego prezesa PZPN.Tutaj możemy śledzić na kogo poszczególne kluby i związki planują głosować: http://wyborypzpn.pl/#sondaz

I trochę humoru: http://www.youtube.com/wa...=2&feature=plcp
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 18:50    [Cytuj]

No właśnie na onecie twierdzą że Boniek walczy...

http://eurosport.onet.pl/...,wiadomosc.html

Z tych wszystkich kandydatur to chyba najlepsza opcja, chociaż na pewno nie idealne...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 21:44    [Cytuj]

Niestety,ale tutaj przychylę się do słów niedocenianego Jana Tomaszewskiego,ktory jak zwykle przepowiada to co złego stanie się w polskiej piłce a i tak wszyscy mają go za wariata.

Zmiana prezesa niewiele da.Trzeba wy**bać wszystkich i rozpocząc budowę tego czegoś zwanego PZPN od nowa.

Polecam wywiad z JT. http://www.weszlo.com/new...a_wasze_pytania
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 22:47    [Cytuj]

Z jednej strony racja, z drugiej znowu jebie to populizmem, bo wiadomo że takie coś jest niemożliwe. Na całym świecie tak jest że byli piłkarze się ogrzewają przy związkach. I tak samo będzie tutaj. Nie jestem idealistą. Tu chodzijedynie o to żeby oni oprócz tego całego kólka wzajemnej adoracji i wzajemnych interesów robili też coś dla polskiej piłki, żeby podstawowe rzeczy były dobrze organizowane i zarządzane.
Układów się nie da zlikwidowac, niezależnie czy Boniek będzie prezesem czy Benedykt 17...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 07:11    [Cytuj]

PIERDOLICIE GUPOTY :-))) MI OSOBIŚCIE GRA PIŁKARSKIEJ DRUŻYNY NARODOWEJ BARDZO SIĘ PODOBAŁA!!! DO PUKI MA NAJUKOCHAŃSZA ŻONA NIE UŚWIADOMIŁA MI ŻE PARAOLIMPIADA W LONDYNIE JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA :-D:-D:-D :-))
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 17:21    [Cytuj]

JAK DO TEGO DOJDZIE TO KLĘKAJCIE NARODY http://wpolityce.pl/wydar...polskim-kibicom
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 05:45    [Cytuj]

E dobrze będzie i kulturalnie - zamiast hymnu Anioł Pański, zamiast sędzia ch** to sędzia grzech itp :]
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 06:38    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
E dobrze będzie i kulturalnie - zamiast hymnu Anioł Pański, zamiast sędzia ch** to sędzia grzech itp :]


W białym klasztorze i w kolejowym mają być telebimy a zakonnice będą podawać wino mszalne.
[Profil] [PM]
 
 
kinol

Dołączył: 22 Lut 2012
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 10:26    [Cytuj]

Bianconeri napisał/a:
E dobrze będzie i kulturalnie - zamiast hymnu Anioł Pański, zamiast sędzia ch** to sędzia grzech itp :]


proponuję Bogurodzicę
Władek Jagiełło mawiał że dobrze zagrzewa do boju
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » PZPN i Reprezentacja
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 25