Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
PZPN i Reprezentacja
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 10:30    [Cytuj]

https://sport.onet.pl/mundial-2018/reprezentacja-polski/jerzy-brzeczek-nowym-selekcjonerem-reprezentacji-polski/28elhxc

Nowy trener :D Pamiętam jak rok temu pogonili Go z GKS-u Katowice kiedy wchodziliśmy do ESA, potem przebłysk w Płocku i teraz taki awans...no nic powodzenia życzę i sukcesów!!
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 13:50    [Cytuj]

Wg. mnie dobry wybór, ale jak będzie to czas pokaże.
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 14:23    [Cytuj]

A według mnie to był najwyższy czas żeby dostał kadrę ktoś kto ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, ktoś kto potrafi usadzić gwiazdki na miejscu a nie ktoś kto ledwo miał jeden dobry sezon w najlepszej lidze świata ;)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 14:38    [Cytuj]

arek88 napisał/a:
A według mnie to był najwyższy czas żeby dostał kadrę ktoś kto ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, ktoś kto potrafi usadzić gwiazdki na miejscu a nie ktoś kto ledwo miał jeden dobry sezon w najlepszej lidze świata ;)

czyli kto wg ciebie?
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 15:13    [Cytuj]

polak_ns napisał/a:
arek88 napisał/a:
A według mnie to był najwyższy czas żeby dostał kadrę ktoś kto ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, ktoś kto potrafi usadzić gwiazdki na miejscu a nie ktoś kto ledwo miał jeden dobry sezon w najlepszej lidze świata ;)

czyli kto wg ciebie?


Nie wiem może R.Mroczkowski.
Nie miałem żadnego kandydata, nie śledziłem żadnych zapowiedzi ani domysłów. Liczyłem na gościa z większym doświadczeniem niż ktoś kto został wywalony z Katowic a następnie miał jedna udana przygodę w Płocku. Tyle. Bez żadnych konkretów. Od wyszukiwania kandytatów chyba ma PZPN swoich ludzi bardziej kompetentnych ode mnie. A co ich wizja pokaże? Zobaczymy
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 15:51    [Cytuj]

Zdecydowanie tym razem trenerem powinien być ktoś z zagranicy. Ktoś kto ma doświadczenie i jakieś wyniki na poziomie międzynarodowym. Pewien etap i pewien pomysł na kadrę skończył się z chwilą odpadnięcia z MŚ. Ten turniej pokazał dobitnie jak podniósł się poziom gry w piłkę we wszystkich krajach. Tylko nie u nas, gdzie ciągle stawia się na "polską myśl szkoleniową" (cokolwiek to k... ma znaczyć) i gdzie nadal żyje sie sukcesami sprzed 40 lat. I biorą teraz takiego Brzęczka, któremu niektórzy jeszcze wystawiają laurki jaki to prze ch..., a który na ławce trenerskiej nie osiągnął NIC, więc autorytet z niego dla piłkarzy żaden. Ale za to swój chłop, będzie się można zakumplować i dalej robić jaja na tych durnych filmikach z przygotowań. A na jesieni mecze z Włochami i Portugalią...
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 16:38    [Cytuj]

Zlatko Dalić to miał prze wyniki zanim został trenerem albo Southgate kojarzony raczej z porażkami reprezentacji ;)
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 18:43    [Cytuj]

polak_ns napisał/a:
arek88 napisał/a:
A według mnie to był najwyższy czas żeby dostał kadrę ktoś kto ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, ktoś kto potrafi usadzić gwiazdki na miejscu a nie ktoś kto ledwo miał jeden dobry sezon w najlepszej lidze świata ;)

czyli kto wg ciebie?

Zagraniczny. Z Polski nie było nikogo ciekawego. Może poza Probierzem który odmówił. No ale jak już bierzemy kogoś z Polski to lista lepszych była długa. Nawet ten głupi Mroczkowski, Brosz, Michniewicz, czy nawet Magiera.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 20:12    [Cytuj]

młodyC napisał/a:
polak_ns napisał/a:
arek88 napisał/a:
A według mnie to był najwyższy czas żeby dostał kadrę ktoś kto ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, ktoś kto potrafi usadzić gwiazdki na miejscu a nie ktoś kto ledwo miał jeden dobry sezon w najlepszej lidze świata ;)

czyli kto wg ciebie?

Zagraniczny. Z Polski nie było nikogo ciekawego. Może poza Probierzem który odmówił. No ale jak już bierzemy kogoś z Polski to lista lepszych była długa. Nawet ten głupi Mroczkowski, Brosz, Michniewicz, czy nawet Magiera.


No ale kto zagraniczny, podaj jedno nazwisko.

PS Brosz kontrakt w Górniku, Mroczkowski w Widzewie, a Michniewicz i Magiera dostali inne zadania.
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Czw Lip 12, 2018 21:51    [Cytuj]

Zinedine Zidane.

kurna chlopie uwaliles sie tego nazwiska na sile, zeby wymienic. Czyli co na calym swiecie nie ma nikogo z wiekszymu kompetencjami, sukcesami, kto moglby ten zespol prowadzic tak?
Skoro jesteś ekspertem, to powiedz mi, jakimi argumentami Ciebie przekonuje Brzęczek? Jednym udanym sezonem w Plocku? Tym ze na Nawalke nikt nie stawial, a okazal sie okej? Ciezko z takimi pilkarzami nie byc okej, bo takiej kadry nie mielismy. Czemu uwazasz, ze to swietny wybor?
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Pią Lip 13, 2018 06:28    [Cytuj]

arek88 napisał/a:
Zinedine Zidane.

kurna chlopie uwaliles sie tego nazwiska na sile, zeby wymienic. Czyli co na calym swiecie nie ma nikogo z wiekszymu kompetencjami, sukcesami, kto moglby ten zespol prowadzic tak?
Skoro jesteś ekspertem, to powiedz mi, jakimi argumentami Ciebie przekonuje Brzęczek? Jednym udanym sezonem w Plocku? Tym ze na Nawalke nikt nie stawial, a okazal sie okej? Ciezko z takimi pilkarzami nie byc okej, bo takiej kadry nie mielismy. Czemu uwazasz, ze to swietny wybor?


A no uczepiłem się z tego względu, że przychodzili do nas Beenhakker i Petrescu(którego przerosła szatnia wisły k.) i u nas sukcesu nie osiągnęli, a wróżono, że na pewno będzie. Ja bym widział kogoś pokroju Okuki, ale on sam już chyba zakończył karierę w Chinach, a tematu zagranicznego trenera z tego co wiem nie było.

Dlaczego uważam, że Brzęczek będzie dobry? Boniek mówi, że ma żar w oczach, Beger powiedziała by, że to kurwiki, a gość po prostu ma zapał do pracy i pojęcie na temat tego co chce osiągnąć i najlepszy moment jest właśnie teraz na takiego trenera bo może się pokazać z dobrymi rywalami w Lidze Narodów i pierwszy się uderzę w pierś jak go wyjebią po tej lidze narodów..
Przypomina trochę to sytuację z selekcjonerami top 4 mundialu aktualnie. Southgate, któremu się pamiętało błędy z kadry(Brzęczek tracący piłkę w meczu ze Szwecją), Deschamps zwolniony z 3 klubów, Martinez i Zlatko Dalić, również bez jakichś wielkich sukcesów. Tej 4 też nie wróżono sukcesów kiedy przychodzili, a mimo to zagrali na nosie ekspertom w swoich krajach, a Deschamps najbardziej jak zdobył srebro na ME 2016 i teraz znowu top 2.
Nie powiedziałem, że Brzęczek to świetny wybór, a dobry kandydat. A z dwójki Brzęczek, Wdowczyk wolę tego 1. Tematu innego trenera nie było z tego co wiem. Niby ktoś przebąkiwał o Włochu, ale to był farmazon.

A czym cię przekonuje Zidane? Udanymi 2 latami w Realu? Ciężko z takimi zawodnikami czegokolwiek nie ugrać mając taki sztab ludzi za sobą, którzy ci doradzają i pomagają ;))
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 13, 2018 07:15    [Cytuj]

ja zawsze uważam ze trener nie gra na boisku tylko piłkarze, ale tych piłkarzy trzeba umiec wybrać i ich odpowiednio poustawiać na boisku.
Czy Brzęczek to potrafi?? nie wiem, jakos jestem sceptyczny ale każdemu trzeba dac kredyt zaufania.
Nasza kadra potrafi grac dobrze, co wiele razy udowodniła. do Brzęczka trzeba dołożyć dobrego psychologa i może się coś uda.
Zobaczymy
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pią Lip 13, 2018 09:50    [Cytuj]

@polak_ns

ten Zidane to tak z przymrużeniem oka, bo właśnie jak można nie ugrać czegoś z takim składem. No i właśnie..jak można było nie ugrać tyle z naszą kadrą ile się udało na tle takich zespołów jak Armenia, Kazachstan czy Rumunia. Przyszły wielkie mecze i nie mieliśmy argumentów pod żadnym względem dlatego twierdzę, że przydałby się nam ktoś z doświadczeniem, a nie ktoś komu znowu go braknie w najważniejszym momencie jak na mudnialu. A nazwiskami nie sypię, bo konkretnych nie miałem na myśli i uważam, że w PZPN są od tego ludzie by kogoś proponować i potem wybrać. Nie skreślam Brzęczka, trzymam kciuki, liczyłem na coś innego ale już niedługo Liga Narodów i zobaczymy co będzie w stanie pokazać. Zar w oczach, pasję, chęci ma na pewno. Ale czy to wystarczy?
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Pią Lip 13, 2018 09:58    [Cytuj]

Ale sam widziałeś jak to wyglądało z Kazachstanem(remis), męczarnie z Aremnią,słaby pierwszy mecz z Danią, która odrobiła 2 gole, wpierdol w drugim meczu od duńczyków i przeprawa z Czarnogórą, która sama sobie mecz zjebała.
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Pią Lip 13, 2018 14:07    [Cytuj]

polak_ns napisał/a:
Ale sam widziałeś jak to wyglądało z Kazachstanem(remis), męczarnie z Aremnią,słaby pierwszy mecz z Danią, która odrobiła 2 gole, wpierdol w drugim meczu od duńczyków i przeprawa z Czarnogórą, która sama sobie mecz zjebała.


No właśnie dlatego czas na zmiany i myślałem, ze będą bardziej radykalne, ktoś całkiem z zewnątrz :) nie dało się nie wyjść takim składem z tej grupy eliminacyjnej a sam mundial zweryfikował nasz poziom. Nowy trener nie będzie miał łatwo no ale oby zaskoczył :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » PZPN i Reprezentacja
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 24