Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czego brakuje na stronie ??
Autor Wiadomość
Blendzior
GF

Dołączył: 23 Paź 2004
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 18:56    [Cytuj]

w dziale "terminarz" jest mały bład bo pisze :

Kod:
OKS 1945 Olsztyn    vs    Resovia


a powinno być :

Kod:
OKS 1945 Olsztyn    vs    Sandecja Nowy Sącz
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 22:37    [Cytuj]

dzis razem z Miłoszem wspolnie wzielismy sie do roboty i uzupelnilismy dzialy ;

II liga , kadra i linki:) wiec juz na stronce jest praktycznie wszystko:)


pozdro:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kihol
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 21, 2009 00:23    [Cytuj]

Bardzo cieszy mnie fakt ze wreszcie Sadeccy biznesmani zaczeli inwestowac w reklame na stronach pilkarskich. Milym zaskoczeniem dla mnie bylo zobaczyc na stronie mojego kochanego klubu nie reklame jakiegos bukmachera tylko nasze sadeckie firmy. Powiem krótko: Na prawo jazdy do RUTKOWSKIEGO, po okulary do WALCZYKA.
Czekam na wiecej i gratuluje pomyslowosci zwłaszcza z tymi "najpiekniejszymi bramkami sezonu". Myslalem ze nagral ktos wszystkie bramki Sandecji:))

Pozdrawiam sympatyków
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 07:48    [Cytuj]

Kihol napisał/a:
Bardzo cieszy mnie fakt ze wreszcie Sadeccy biznesmani zaczeli inwestowac w reklame na stronach pilkarskich. Milym zaskoczeniem dla mnie bylo zobaczyc na stronie mojego kochanego klubu nie reklame jakiegos bukmachera tylko nasze sadeckie firmy. Powiem krótko: Na prawo jazdy do RUTKOWSKIEGO, po okulary do WALCZYKA.
Czekam na wiecej i gratuluje pomyslowosci zwłaszcza z tymi "najpiekniejszymi bramkami sezonu". Myslalem ze nagral ktos wszystkie bramki Sandecji:))

Pozdrawiam sympatyków


Ja jeszcze dodam że binguj.pl to także sądecka inicjatywa.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 12:34    [Cytuj]

Jak zauważyliście, od kilku dni przybyło kilka nowych reklam na stronie i na forum. Oprócz sądeckich firm zainteresowanych tą formą reklamy, zapisałem się także do jednego z programów afilacyjnych (tradedoubler.com).

Nie chce mi się rozpisywać o szczegółach ale na dzień dzisiejszy najkorzystnieszą ofertę przedstawiła firma Hestia. Płacą 50 gr za każde kliknięcie w ich banner (z unikalnego IP). Dlatego w tym miejscu wychodzę do Was z prośbą aby podczas wizyty na forum lub na stronie kliknąć raz w ich banner.

Dla Was to niewielki wysiłek a mi zarobione pieniądze pomogą w utrzymaniu i dalszej rozbudowie serwisu.../Miłosz
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 19:45    [Cytuj]

A niech Ci będzie. Przez tydzień uzbieram Ci na piwko :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
kamilyes

Dołączył: 26 Sty 2009
Wysłany: Wto Cze 30, 2009 19:48    [Cytuj]

A ja na Fajki :)
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 10:17    [Cytuj]

A tak po cichutku i bez pompy :) zaszły pewnie zmiany w ukłądzie i funkcjonowaniu strony Stowarzyszenia , zmienił się nieco układ modułów i menu, dodano możliwość komentoania artykułów itp.

Więcej informacji tutaj.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 23:16    [Cytuj]

A ja nadal zwracam się z prośbą o klikanie w bannerki na forum !! Chciałbym zebrać nieco środków aby móc zaoferować Wam niebawem (myślę że to kwestia kilku dni) coś nieco odmiennego niż forum kibiców (przecież nie tylko sportem człowiek żyje ;)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 23:24    [Cytuj]

ale można co dziennie klikać w banerki? czy tylko liczy sie jak pierwszy raz klikne?;]
[Profil] [PM]
   
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 23:31    [Cytuj]

Każdy może kliknąć raz na dobę ! :) Czyli klikamy codziennie !
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 23:48    [Cytuj]

Klikam codziennie, na zgrzewke juz masz :D

Milosz po co piszesz na glownej o licencjach dla klubow II ligi? Przeciez to nas nie dotyczy, to samo jak na pasku "lecialo" wynik sparingu GKS Katowice-Kolejarz 0-1 bo wygladalo to tak jakbys "promowal" tych... zza miedzy , nie rozumiem juz nic.........
Ostatnio zmieniony przez Grzechotnik Sro Lip 08, 2009 00:21, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 23:56    [Cytuj]

Katowice sa z nami w lidze przeciez ?

Milosz - przypominaj o tym klikaniu, ja staram sie pamietac, ale przypomnienie to gwarancja, ze klikne (zapewne pare innych osob rowniez)

Pozdro
P.S. Rutkowski jest zle zlinkowany ... w zasadzie w ogole nie jest zlinkowany (na glownej)
P.P.S. Link do binguj.pl otwiera sie w tym samym oknie (tez na glownej)
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 23:59    [Cytuj]

ERNESTO napisał/a:
Katowice sa z nami w lidze przeciez ?


Zgadza sie , ale jak juz pisze o tych Katowicach to niech bedzie konsekwentny i pisze wyniki sparingow wszystkich druzyn z naszej ligi na tym "pasku" ;) Podejzewam ze by nie nadazyl ;)
Pozdro :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Lip 08, 2009 00:00    [Cytuj]

Grzechotnik napisał/a:
Klikam codziennie, na zgrzewke juz masz :D

Milosz po co piszesz na glownej o licencjach dla klubow II ligi? Przeciez to nas nie dotyczy, to samo jak na pasku "lecialo" wynik sparingu GKS Katowice-Kolejarz 0-1 , nie rozumiem juz nic.........


Tak jak napisałem. Okres wakacyjny, nie dzieje sie praktycznie nic, a każdy czeka na jakiegoś newsa. Strona musi żyć a informacje nt. naszej byłej II ligi to dla niektórych ciekawostka... Staram się codziennie wrzucać coś nowego ale akurat dzisiaj musiałem się poratować taką informacją. "Nikogo nie ubyło..." a news w miarę ciekawy (jak dla mnie).
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Czego brakuje na stronie ??
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24