Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka - Świat
Autor Wiadomość
misns

Dołączył: 17 Gru 2009
Wysłany: Sro Mar 07, 2018 11:36   

nunek87 napisał/a:
wborzecki@gmail.com napisał/a:
BORYS JOHNSON O BOJKOCIE MŚ, W ROSJI PO OTRUCIU BRYTYJSKIEGO SZPIEGA
https://kresy24.pl/po-otruciu-bylego-rosyjskiego-szpiega-w-wielkiej-brytanii-londyn-nie-wyklucza-bojkotu-pilkarskiego-mundialu/
SIĘ ROBI CIEKAWIE JEŚLI BĘDZIE TAK JAK Z LITWINIENKĄ MOŻEMY ANGLII W ROSJI NIE ZOBACZYĆ.


Mam pytanie, bo jest Pan członkiem PiS, dlaczego co chwile raczy nas Pan jakimiś tanimi linkami, gdzie większość to jakaś tania propaganda (wypisz wymaluj jak PO tylko w druga stronę) a jak są poważne sprawy ja stadion i na co może mieć Pan wpływ (w końcu członek PiS w NS) to dziwnie Pan milczy i unika tematu ? Zauważyłem, jak coś jest przeciw naszej kochanej władzy w mieście to dla Pana temat nie istnieje.
Jako osobie która chciała by być radnym lub kimś wpływowym w mieście chluby to nie przynosi.
Pozdro.

Tez z checia przeczytam odpowiedz.
_________________
...A ty Bracie mój,zawsze przy mnie stój...
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Mar 07, 2018 13:30   

Mam pytanie, bo jest Pan członkiem PiS, dlaczego co chwile raczy nas Pan jakimiś tanimi linkami, gdzie większość to jakaś tania propaganda (wypisz wymaluj jak PO tylko w druga stronę)

SPAWA OBECNOŚCI ANGLII NA MŚ. W ROSJI NIE JEST BZDURĄ ANI TANIM LINKIEM, JEŚLI UWAŻASZ ŻE TO CO ZAMIESZCZAM TO TANIA PROPAGANDA TO TWOJA SZANOWNA SPRAWA.
NIE MA PRZYMUSU CZYTANIA :-DD

poważne sprawy ja stadion i na co może mieć Pan wpływ (w końcu członek PiS w NS)

NIE MAM NA TO WPŁYWU WIEC SIĘ NIE ODZYWAM PUBLICZNIE ,JESTEM ZWYKŁYM SZARYM CZŁONKIEM PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.

to dziwnie Pan milczy i unika tematu ? Zauważyłem, jak coś jest przeciw naszej kochanej władzy w mieście to dla Pana temat nie istnieje.

MAJĄCYM INNE ZDANIE NA WIELE SPRAW W MIEŚCIE POCZĄWSZY OD SOWIECKIEGO POMNIKA . WIERZĄCYM W TO CO ROBIĘ DLA IDEI I SPRAWY SUWERENNEJ I NIEPODLEGŁEJ RZECZPOSPOLITEJ.
Jako osobie która chciała by być radnym lub kimś wpływowym w mieście chluby to nie przynosi.
Pozdro.

TO ŻE KOLEDZY PARTYJNI BĘDĄ CHCIELI WYKOŃCZYĆ POLITYCZNIE PRZY WYBORACH SAMORZĄDOWYCH W KTÓRYCH STARTOWAŁEM TO BYŁO PEWNE
ALE TO ŻE ZNAJDĄ POMOCNIKÓW WŚRÓD MOICH PRZYJACIÓŁ Z SANDECJI Z KTÓRYMI OD LAT90 RYZYKOWAŁEM ZDROWIE I ZYCIE ZA NASZ KLUB TEGO SIĘ W ŻYCIU NIE SPODZIEWAŁEM
TYM MNIE POKONALI :-))

ODNIEŚLI ONI WSZYSCY SUKCES :-)) WYGRALI CHWAŁA IM CO ZASIALI TO ZBIERAJĄ.

WIĘC NIE PISZ MI KOLEGO CO KOMU CHLUBY NIE PRZYNOSI
BO NIC NIE WIESZ (lub udało ci się mnie sprowokować do publicznego wpisu ) I W DUPIE POLITYCZNEJ BYŁEŚ :)) NIE MASZ WIEDZY JAK TO SIĘ W MIEŚCIE NASZYM DZIEJE ZACZNIJCIE NIM ŻYĆ BĄDZCIE ŚWIADOMYMI OBYWATELAMI POSIADAJĄCYMI WIEDZĘ BĘDZIE WAMI TRUDNIEJ MANIPULOWAĆ
;-)))
ps.JEŚLI JESTEM PROSZONY O POMOC NIGDY NIE ODMAWIAM, TAK TEŻ BYŁO W SPRAWIE STADIONU KTÓRY UWAŻAM ZA RZECZ WAŻNIEJSZĄ NIŻ MOJE UZASADNIONE ŻALE DO CZĘŚCI MYCH KOLEGÓW PO SZALU.

ps2 . misns LUDZIE WIEDZĄ :-))
BEZ ODBIORU
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Sro Mar 07, 2018 14:22   

Nie miałem na myśli żadnej prowokacji - nie imponuje mi to jak partiom politycznym by drugą stronę sprowokować. Jestem długo na forum (zarejestrowałem się po powrocie z meczu Górnik - Sandecja, który przegraliśmy 0:1) i jakbym miał kogoś tutaj wskazać, na kogo można liczyć w sprawach polityki - czyli takich jak stadion, to byłbyś pierwszym którego bym wskazał. Zawsze się udzielałeś dużo, za czasów rządów PO dużo ich negowałeś itp (co osobiście popieram). A tu nagle duże poruszenie, chłopaki ze stowarzyszenia staja na głowie, a ty ku mojemu osobistemu zawodowi siedzisz cicho w tym temacie (ktoś już na forum Cie do tablicy wywoływał).
Co do bycia w dupie politycznej to masz racje jestem i raczej mi nie śmieszno by poznać tajniki jak to się obywa (awans np. P. Wichera na prezesa itp - nepotyzm w czystej postaci)
Jestem zwykłym obywatele, który szuka odpowiedniego kandydata na którego zagłosuje na jesień, który spowoduje i będzie się starał żeby miasto jak i Sandecja się rozwijało. Który nawet wbrew jedności partyjnej powie swoje zdanie, a nie będzie stał posłusznie. Obecnym rządzącym daleko do tego ....
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Mar 07, 2018 15:11   

Jestem pewien że forumowy "gmail" zrobił więcej w temacie stadionu niż niejednemu się wydaje.

Jestem z zupełnie innej bajki, nie podzielam zapewne większości poglądów, ale Pana Borzęckiego szanuję za działalność społeczną i oddanie lokalnej społeczności. W dodatku jest niezwykle lojalny, nie tylko wobec partii, ale przede wszystkim wobec własnych poglądów. Są rzeczy na które mimo sympatii politycznych, układów i znajomości nie mamy wpływu. Po prostu.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 07:37   

Potwierdzam Włodek ma poglady, niezłomne. Ktore mu niejednokrotnie tylko zaszkodziły. Jeżeli wydaje sie komuś, że partia PiS to monolit światopogladowy, czy inny, to się bardzo myli. Brak stadionu w Nowym Saczu, dostosowanego do wymogòw ekstraklasy, to nie sprawa polityczna. To raczej jakieś zaślepienie ogòlne, zaniedbanie, ktòre obciaza nas wszystkich. A to co sie dzieje teraz to niesamowia niemożność, głupota.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 09:02   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
SPAWA OBECNOŚCI ANGLII NA MŚ. W ROSJI NIE JEST BZDURĄ

Oczywiście że jest. Ktoś (bo nie wiadomo nawet kto) otruł rosyjskiego szpiega w jakimś angielskim mieście i z tego powodu Anglia ma nie jechać na MŚ w piłce nożnej do Rosji? Bo jakiś polityk tak mówi??? Proponuję zejść na ziemię.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Mar 20, 2018 21:52   

Kaddafi jednak sfinansował kampanię wyborczą Sarkozy'ego :-))

https://wpolityce.pl/swiat/386849-kaddafi-sfinansowal-kampanie-wyborcza-sarkozyego-byly-prezydent-aresztowany-otrzymal-piec-milionow-dolarow
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 22, 2018 20:29   

POCZĄTEK WOJNY HANDLOWEJ USA - CHINY
http://www.rmf24.pl/ekono...ora,nId,2560297

ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE?
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Wto Mar 27, 2018 08:57   

Znając życie to pewnie nic dobrego. To dwa z trzech największych mocarstw na świecie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Maj 01, 2018 21:45   

NIECH ŻYJE WOLNA BAWARIA
http://fakty.interia.pl/s...yze,nId,2573226
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Sro Maj 02, 2018 11:16   

Łabędzi śpiew
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 09, 2018 21:45   

ROZGRYWKA USA Z IRANEM https://wpolityce.pl/swiat/393425-trump-wycofal-usa-z-porozumienia-nuklearnego-z-iranem-netanjahu-doceniamy-te-decyzje-iran-odpowiada-to-historyczne-doswiadczenie
A W TLE IZRAEL
ZOBACZYMY Z JAKIMI SKUTKAMI DLA POLSKI ??
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 21:20   

https://www.youtube.com/watch?v=_ZTPXIvfiys

ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA METODĘ I SPOSÓB DZIAŁANIA
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radpns

Dołączył: 30 Sie 2010
Wysłany: Pią Maj 18, 2018 12:05   

Tak samo działają u nas w kraju tylko zamiast broni używają obecnego rządu, który klęczy przed nimi. Chciałbym dożyć takiej chwili, że o naszym kraju będziemy sami decydować o naszych sprawach, a nie np. Jonny Daniels lub p Merkel.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Pią Maj 18, 2018 16:26   

Patrząc na ten film myślę że gdyby druga wojna światowa potrwała by ze trzy lata dłużej problem izraelsko-palestyński by nie istniał
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka - Świat
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26