Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
Temat ogólny
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 10:26   Temat ogólny

Jako, że ostatnimi czasy nasze forum dostczące Sandecji powoli zaczęło przypominać forum polityczne, postanowiłem utworzyć dowy dział poświęcony tylko i wyłącznie Polityce.

Możecie sobie tutaj wrzucać linki i dyskutować o wszystkim co jest związane z działaniami politycznymi.

Osobą odpowiedzialną za porządek w tym miejscu mianowałem aktywnego ostatnio Włodka.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 12:38   

O RZESZ TY ORZESZKU TO ŻEM AWANSOWAŁ NA ZIELONEGO UFOLUDA :-))
NO TAK W TYM ROKU MIKOŁAJ ŚWIĘTY JEST NIEŹLE .....
TO WIDOMY ZNAK KOŃCA ŚWIATA :-DDD
ps. I ŻYWY Z STĄD NIE WYJDZIE NIKT :-))
SKOR TAK TO: WIR BEGRÜSSEN ORAZ WE WELCOME I VITAME ORAZ W MOIM ULUBIONYM JĘZYKU ÜDVÖZÖLJÜK
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 12:50   

No to Kumie z politycznego punktu widzenia pasuje tego ZIELONEGO UFOLUDA oblać. Czyli rezerwacja u Ponurego Żniwiarza i ognia, w sensie I ŻYWY Z STĄD NIE WYJDZIE NIKT :-))
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 14:05   

Milosz doj.... po calosci, przeciez to bedzie cenzura jakich mało ;D
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 15:07   

Włodek, masz wkońcu swój dział i możesz sobie tutaj robić co chcesz. Niestety miarka się już przebrała. Codziennie rano gdy wchodziłem na forum to gdzie nie spojrzeć wszędzie linki do jakiś gazet, portali itp. Na każdym kroku jakieś wywody polityczne.

Możesz sobie tutaj teraz rządzić i panować ! :)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 19:48   

I co to zmieni? Zamiast spamować w jednym temacie będzie wrzucał jeszcze więcej linków, bo przecież teraz cały dział trzeba zapełnić.

Poza tym czy tworzenie działu dla 1 osoby ma sens? Jakoś chętnych do dyskusji nie było - może dlatego, że o jakiejkolwiek dyskusji nie mogło być mowy, bo jak dyskutować z kimś za pośrednictwem linków? Jak dyskutować z kimś kto na argumenty odpowiada jadem, wyzwiskami i atakiem?

W końcu jak taka osoba ma być moderatorem? Wszyscy wiedzą, że jakiegokolwiek obiektywizmu nie można się po nim spodziewać - ale tak to jest jak czyta się ciągle to samo i podnieca jakby to była prawda objawiona. Sieczka w głowie. Dramat.

Czas przybrać rolę adwokata diabła, bo wszyscy zwariujemy.
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 20:11   

Nie zwariujemy..., poznamy prawdę :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 20:24   

no to tak PO PIERWSZE NIE CHCĘ BYĆ MODERATOREM!!!!
PO DRUGIE NIKT ŻE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ O TYM A WPADAŁO BY BO SIĘ MIŁOSZ ZNAMY LATA
PO TRZECIE DNL SIECZKĘ TO MASZ TY I TWÓJ WPIS POWYŻEJ O TYM ŚWIADCZY NAJDOBITNIEJ
PO CZWARTE JA MAM CO Z CZASEM ROBIĆ W REALNYM ŚWIECIE I NIE MUSZĘ WYSŁUCHIWAĆ SŁUŻBOWO TAKICH LUDZI JAK POWYŻEJ :-p :-D
TAK ŻE STANOWCZO ODMAWIAM
A SWOJĄ DROGĄ CHCIAŁBYM POZNAĆ KULISY MOJEGO ,,AWANSU,, BO ZNAJĄC MIŁOSZA LATA ON NA TO SAM NIE WPADŁ.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
małolat_19


Dołączył: 25 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 20:56   

Jeszcze najlepiej zablokujcie inne działy dla Włodiego i shoutbox ;D ;) ..
_________________
Until they kill me,I'll be livin this life,I know U feel me..
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 21:00   

Z nikim się nie konsultowałem, sam podjąłem decyzję żeby stworzyć dla Ciebie oddzielny dział polityczny bo jak wszyscy widzimy piłkarsko już dawno się nie wypowiadałeś. Teraz mam nadzieje mieć święty spokój w pozostałych działach i mam nadzieję, że wszystkie swoje emocje będziesz wyładowywał właśnie tutaj.

Jako, że dział powstał tylko i wyłącznie z myslą o Tobie, stąd też jesteś jego moderatorem.

ps. W normalnych okolicznościach za to spamowanie setkami linków dawno dostałbyś bana ale wszyscy wiemy, że jesteś osobą "wyjątkową", dlatego też postąpiłem jak postąpiłem.

Pozostawiam polę do popisu !!
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 22:19   

A O CZYM MAM PIŁKARSKO NAPISAĆ :-)) O NOWYM SPONSORZE O STARYM O KULISACH ICH POZYSKANIA I STRACENIA.
MOŻE MAM NAPISAĆ O TYM CZY O TAMTYM ALE TEGO NIE ZROBIĘ BO JESTEM LOJALNY WOBEC MYCH KOLEGÓW!! I TY O TYM WIESZ DOSKONALE :-)) I ONI RÓWNIEŻ.
CZY O TYM CO SIĘ W KLUBIE DZIEJE :-)) I KTO POD KIM DOŁKI KOPIE KTO NA KOGO SZCZUJE.
O TYM WSZYSTKIM OWSZEM ROZMAWIAM Z OSOBAMI KTÓRE MAJĄ WŁADZĘ I REALNY WPŁYW NA TO WSZYSTKO.
PRZYPOMNIJ SOBIE PEWNE SZCZEGÓLNE WALNE ZEBRANIE W SALI RATUSZA 10 LAT TEMU, MOJE TAM WYSTĄPIENIE I CO Z TEGO WYNIKŁO. A WYNIKŁO TO WSZYSTKO CO TERAZ MAMY CZYLI PIERWSZA LIGA I OBECNE WŁADZE.
MIŁOSZ SZCZERZE NIE WIERZĘ ŻE SAM ZADECYDOWAŁEŚ O TAKIM AWANSIE O KTÓRY NIE ZABIEGAŁEM I JEGO NIE CHCĘ.
NIE MAM NA TO WPŁYWU TO W KOŃCU TWOJA STRONA I TY JESTEŚ JEJ WŁAŚCICIELEM.
MIŁOSZU DROGI ŚWIĘTY SPOKÓJ TO MY BĘDZIEMY MIEĆ NA CMENTARZU :-)) I OBY JAK NAJPÓŹNIEJ :-)
MYŚLĘ ŻE SWOIMI LINKAMI BURZYŁEM SPOKÓJ PARU WPŁYWOWYM OSOBOM KTÓRE MNIE SIĘ BOJĄ
e spamowania setkami linków były w działach ciekawe linki, śmiesznostki i inne duperele i już o tym kiedyś dyskutowaliśmy publicznie
A TAK PO LUDZKU JAKO CZŁOWIEK STAREJ DATY NALEŻAŁO ZE MNĄ PODGADAĆ O TYM ,, WYRÓŻNIENIU ,, Z TWEJ STRONY W TRZY OCZY :-)) BO JAK MASZ DO MNIE INTERES TO NUMER FONA ZNASZ I Z NIEGO KORZYSTASZ.
TAK NA KONIEC: JA SIĘ NIE ZMIENIĘ NIE PODDAM SIĘ NIGDY ZAWSZE BĘDĘ ROBIŁ TO CO UWAŻAM ZA SŁUSZNE PRAWE I DOBRE DLA MOJEGO KLUBU MIASTA KRAJU.
KOCHAM TO CO ROBIĘ A MÓJ KLUB JEST MOJĄ NAJWIĘKSZĄ MIŁOŚCIĄ SPORTOWĄ OD PONAD 30 LAT
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
tom71


Dołączył: 07 Lis 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 22:36   

http://www.youtube.com/watch?v=SAryYC33kAw
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE-MYŚLĘ ŻE TEGO NIE ROZPIERDOLICIE...


http://www.youtube.com/watch?v=SAryYC33kAw
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 13:41   

Twój ostatni post jest sednem sprawy :)
Postawiłeś się w ciężkim dylemacie moralnym, mówić prawdę, czy być lojalnym wobec swoich...
Dużo mówisz o prawdzie, ludzie żądają prawdy o Sandecji, ale ponad prawdą stoi lojalność. Reszta to "pjar".
Już wiesz czemu nie trawię polityki i tego całego środowiska? Takich właśnie niekonsekwencji w tym światku jest aż nad to... ;) Mowa oczywiście o całości środowiska politycznego.

To na razie tyle, nie zamierzam się zbyt mocno udzielać w tych tematach, co byś nie myślał że ja z urzędu bezpieczeństwa przybył ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 16:38   

Jesli chcesz poznac prawde, a nie 'pjar' zacznij poswiecac naszemu klubowi wiecej czasu, niz 90 minut raz na dwa tygodnie. Nie wiem czy zauwazyles, ale wystarczy czasem tylko czytac miedzy wierszami, aby dowiedziec sie o wiele wiecej o Sandecji. Duzo informacji wnosza posty internacionale, Wlodka czy Bianco ... wystarczy tylko uwaznie czytac.

Od `pjaru' to masz MS ... pisze co musi napisac, albo ubiera informacje w slowa tak aby wilk byl syty i owca cala (edit: nie jest to krytyka, uwazam, ze robi swietna robote w dialogu pomiedzy klubem, a kibicami. Dzieki niemu ten dialog w ogole istnieje. Nieporownywalny do poprzedniego niedorzecznika). Innym specem od tego fachu jest Daniel Weimer.

Wlodka o 'pjar' posadzac raczej nie mozna ... chyba, ze ew. milczenie nazywasz w ten wlasnie sposob. Powinienes sie cieszyc, ze jest ktos kto od czasu do czasu uchyli rabka tajemnicy.

Ponadto wymienione osoby poswiecily (i nadal poswiecaja) dla tego klubu mnostwo czasu (takze w czasach III i IV ligi), a to zaowocowalo pewnymi kontaktami, dodatkowymi informacjami itp. Tylko nie wszystkie informacje sa do obiegu publicznego, a zadna z tych osob nie jest anonimowa ...

Pzdr
Ostatnio zmieniony przez ERNESTO Pią Lis 23, 2012 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 16:51   

Czytanie między wierszami i snucie domysłów się cały czas na tym forum odbywa. Ale akurat nie o tym pisałem ;) I nie posądzałe Włodka o pjar, poczytaj dokładnie mój post, w kontekście polityk rzecz jasna, a nie działalności kogoś na rzecz Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Temat ogólny
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26