Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Siłownia
Autor Wiadomość
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 13:53    [Cytuj]

nie będzie jednak walki...prawdopodobnie http://sport.fakt.pl/rutk...y,423604,1.html
[Profil] [PM]
 
 
Michaell186

Dołączył: 03 Sty 2014
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 11:57    [Cytuj]

z Miśkiem Koterskim miał walczyć - MMA schodzi na psy a szkoda bo poza Polską jest to sport szanowany i na poziomie a u nas pseudogwiazdki promowane na wielkich mistrzów :)
_________________
https://goodcv.eu/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 17:09    [Cytuj]

Siemano ! Mam pytanie do wszystkich ćwiczącyh tu panów ! Jestem z rocznika '97 (niecałe 17 lat), ćwiczyłem swego czasu w domu dość sporo z dobrymi efektami bo jak na swój wiek zawsze byłem wyrośnięty, no ale podczas gry w piłkę nabawiłem się kontuzji kolana, która wyeliminowała mnie z treningów jakichkolwiek na ponad pół roku (odnowienei się itd) no i jak to po takim okresie siedzenia na dupie odłożyło się trochę tego i owego tu i tam, więc mam pytanie, co polecacie na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha i jak ja to nazywam cyca :)
Byłbym wdzięczny za zestaw ćwiczeń do domu, gdyż mieszkam po za Sączem i nie mam dostępu do siłowni, a fajnie by było w te wakacje znów jakoś na plaży wyglądać :)
PS: Żeby nie było niedomówień ostatnio byłem u lekarza na kontrolę i stwierdził, że mogę wrócić do ćwiczeń.


Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc bo wypada jakoś wyglądać, a mam już dość tego wymuszonego odpoczynku i braku ćwiczeń no i tegop wyglądu przede wszystkim !
Będę wdzięczny za każdą pomoc, zwłąszcza że u nas na sektorze nie brakuje dużych chłopów hehe
a i swego czasu robiłem a6w z dobrym skutkiem, choć różne opinei na ten temat krążą, z tego co wiem mitem jest, iż a6w nie pomaga w sapalaniu gdyż organizm czerpię energie z tłuszczu po ok 20minutach treningu



A i edytuje post żeby dopisać, że wolałbym to zrobić bez żadncyh odżywek a moje wymiary to 180cm wzrostu z hakiem na 91 kg
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
KAPI

Dołączył: 19 Sie 2011
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 19:38    [Cytuj]

CHCESZ zbic z wagi to wez sb pobiegaj moze nie daleko ale swoim tempie i grubo ubrany albo ortalion ktory nie przepuszcza powietrza to ci pomoze jesli bd biegal codzienie to potygodniu zobaczysz efekty jak zbijesz dzies do 80kg to wroc na silke i i cwicz ale na twoim miejscu z takimi warunkami wolabym sztuki walki bo silownia nic nie daje tylko wyglad a co ci z tego skoro przyjdzie chlopaczek co wazy 60kg i cie rozwali kazdy mysli jak chce taki jest moje zdanie zycze ci powodzenia do zobaczenia na f w marcu
[Profil] [PM]
 
 
gogo1910
Od małego na całego!

Dołączył: 26 Wrz 2010
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 20:08    [Cytuj]

Moim zdaniem waga nie jest jakaś zła. Radziłbym robić brzuszki(nie tylko ten najprostsze ale różnorakie) i pompeczki. Pompki można robić na wiele sposobów np. na krzesłach wąsko,szeroko i polecam drążek(jeśli nie masz to możesz sobie zrobić nawet na jakimś drzewie które ma w miarę prostą gałąź) Tak jak napisał kolega wyżej polecam sztuki walki, nie jest to jakiś bardzo drogi sport a jakże przydatny ;) Pozdro, ćwicz ostro! ;))
_________________
Niech każdy o tym pamięta, Wyjazd rzecz święta!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 10:05    [Cytuj]

Drążek mam i korzystam, napewno skorzystam z waszych propozycji, a co do sportów walki to trafiliscie w sedno bo tyle co kontaktowalem sie z 'Halnym' czy moja kontuzja nie bedzie przeszkadzać przy uprawianiu boksu bo o np mma mogę zapomnieć ;/
tak jak kolega pisał sama waga 90kg nie jest zła i mi tez nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, rozchodzi sie o te paskudnie zwisajace brzuch i klatkę :)
dzięki wielkie za pomoc pozdro ! :)
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
Biancos

Dołączył: 10 Kwi 2009
Wysłany: Sob Sty 11, 2014 15:05    [Cytuj]

Same brzuszki nic Ci nie dadzą bez odpowiedniej diety. Mięśnie brzucha możesz mieć naprawde mocne, lecz nie będą one widoczne, gdyż nadal będzie zalegała tkanka tłuszczu. Jak kolega wyżej napisał, najlepszą opcją jest bieganie. Spróbuj, a sam się przekonasz. Co do klatki, to jeżeli nie masz możliwości takich jak np ławeczka i hantle na rozpiętki to rób pompki i urozmaicaj to cwiczenie np wąsko ręce, szeroko, głową w dół, a nogi na np krześle bądź na odwrót.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Sermin
Sermin

Dołączył: 13 Sty 2014
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 14:13    [Cytuj]

biancos dobrze mówi same ćwiczenia nic nie dają to samo tyczy się samej diety.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
kks13
Saczersik

Dołączył: 30 Sie 2010
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 21:25    [Cytuj]

Jaką siłownie polecacie ?
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 21:38    [Cytuj]

Ja pewnego czasu na zbicie tłuszczyku zbędnego zakupiłem sobie na zimę rowerek stacjonarny na alledrogo i tak od 20 min na dzień doszedłem do godzinki a efekty takiego treningu widać bardzo szybko i oczywiście dieta bez ujemnego bilansu kalorycznego nawet najintensywniejsze aeroby nic ci nie dadzą :)

PS. Wiem może takie jeżdżenie w 4 ścianach to trochę nudne ale jak zapuścisz jakiś film lub coś obejrzysz przy okazji w TV to idzie się do wszystkiego przyzwyczaić ;) jak dla mnie na zimę idealne rozwiązanie. Brzuszki to możesz ćwiczyć nie zaszkodzi ale od brzuszków wagi nie zrzucisz ;) A i jeszcze jedno nie zniechęcaj się i pamiętaj brzuszek spalisz na samym końcu jako ostatni :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 09:45    [Cytuj]

Z siłowni to FitNation i w Galerii Trzy Korony- bo masz zarówno zajęcia aerobowe, jak i samą siłownię- maszyny. Polecam też siłownię na WSB.

Nowa otworzyła się na Zamenhofa- Pekin, także na otwarcie mogą być dobre promocje.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
gogo1910
Od małego na całego!

Dołączył: 26 Wrz 2010
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 09:53    [Cytuj]

kks13, zależy jak cenowo stoisz ;)
_________________
Niech każdy o tym pamięta, Wyjazd rzecz święta!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Mateusz1234

Dołączył: 30 Maj 2013
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 17:23    [Cytuj]

Jeśli naprawdę będziesz chciał zmienić swój wygląd to będziesz mógł to zrobić na każdej siłowni, bez podziałów na te "lepsze " i "gorsze" :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks13
Saczersik

Dołączył: 30 Sie 2010
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 21:17    [Cytuj]

Mateusz1234 napisał/a:
Jeśli naprawdę będziesz chciał zmienić swój wygląd to będziesz mógł to zrobić na każdej siłowni, bez podziałów na te "lepsze " i "gorsze" :)

Wiem , wiem , lecz chodzi mi o najlepsza atmosferę na siłowni i sprzęt.
[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 09:00    [Cytuj]

kks13 napisał/a:
Mateusz1234 napisał/a:
Jeśli naprawdę będziesz chciał zmienić swój wygląd to będziesz mógł to zrobić na każdej siłowni, bez podziałów na te "lepsze " i "gorsze" :)

Wiem , wiem , lecz chodzi mi o najlepsza atmosferę na siłowni i sprzęt.


TYLKO YORK Na Millenium ;D
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » Siłownia
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 24