Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Kibicowski autobus MPK (projekty, info itd)
Autor Wiadomość
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 18:12   

To zdjecie co jest z tylu albo jakas inna oprawa z machajkami by bardziej pasowala na cala dlugosc autobusu(nawet po obu stronach) bo jest bardziej wyrazista dla kogos kto zobaczy taki autobus to bedzie wiedzial o co chodzi, pokazuje tez ze podczas meczu nie jest nudno, ze cos sie dzieje i jest atmosfera. Oprawa z piro z daleka w ogole nieczytelna i przecietny Kowalski pewnie by nie skumal o co chodzi jakby zobaczyl jakies plomienie na autobusie. Poza tym brak infomacji o tym gdzie miesci stadion czy jakichs hasel zachecajacych do przyjscia na mecz i dopingowania, brak adresow www...
Nie wierze ze jest tak malo pomyslow w tym temacie, moze gdyby zorganizowano konkurs z nagroda pieniezna to by sie ludzie wzieli do roboty choc z drugiej strony ci co maja jakiestam zdolnosci graficzne nie powinni tego robic dla pieniedzy a bardziej jako taka swoja cegielke w promowaniu Klubu, na ktorym im oczywiscie zalezy.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Mar 27, 2013 22:13   

Co do haseł to tak jak pisałem ciężko mi to idzie...
Na razie skupiam się na kwestiach graficznych, dodanie napisu, adresu, czy www to można w 5 minut zrobić... Na hasło myślę że dobre miejsce by było na lewej stronie "na trawie".
Jutro wrzucę jak się uda pozmieniane tak jak mówisz zobaczy się co to wyjdzie... może dzisiaj :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 15:04   

Korzystając z chwili wolnego czasu, moja wizja:

Strona autobusu bez drzwi:
Na calym boku widziałbym zarys przeszlo 100 letniej historii klubu. Nie każdy może się chwalić tak kolorową i ciekawa historią jak Sandecja, uwazam ze warto to wyeksponować. Na tym boku mozna by wstawić zdjęcie obecnego stadionu (przedstawiony w ciekawy sposob) i gdzieś miejscami powstawiać kibolskie i sportowe zdjęcia z historii Sandecji. Sekcji mielismy całe mnustwo, roznych zajebistych opraw cala masa. Cos fajnego z tego by powstalo.

Tyl:
Tutaj to juz typowo "reklama" rzut planu miasta z dojazdem na stadion/ zdjecie stadionu adres/ dane kontaktowe i jakies haselko. Prosto i z przekazem za tych co jechali by za autobusem. Wyeksponowac to tak by mimo wszystko było "jasne i wyrazne" :)

Bok z drzwiami:
Tutaj bym widzial motyw patriotyczny. Mielismy juz kilka albo kilkanascie okazji z ktorych mamy fajne zdjęcia patriotyczne z racami itd Moze byc to patrotyzm lokalny (miasto klub) albo tez wlaczyc do tego motywy narodowe jak godło, biel i czerwień.

Do tego wszystkiego trzeba miec ciut umiejetności by tak to polaczyc by to "zylo"

Mozliwości jakie można wstawic na autobus jest nieskonczenie wiele, mamy dobre zdjecia i grafiki, ciekawe oprawy z pirotechnika itd nic tylko tworzyc :)

Ostatni projekt juz jest blizej tego "zywego":) juz ciekawszy i lepszy :)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 18:32   

To jeszcze takie po poprawkach. Jeszcze coś później może urodze jak wena będzie :D

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 21:26   

Mnie sie podoba, chyba jeden z lepszych projektow. Moze warto pogrzebac troche w zdjeciach z oprawami i pokombinowac jeszcze bo te rozmazane twarze to nie bardzo:) moze znajdzie sie jakies zdjecie z daleka gdzie i tak nie beda widoczne i nie trzeba bedzie zamazywac. Mozna tez tak jak pisze Krzysiek wrzucic z jednej strony zdjecia z historii Klubu z takim efektem postarzalym albo jak na kliszy...Trzeba probowac zeby bylo z czego wybierac, jak ktos ma czas i umiejetnosci to sie moze bawic.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 22:43   

Twarzy jakoś specjalnie nie rozmazywałem, samo sie takie zrobiło przy stylizowaniu... ciut za bardzo ale to da się naprawić szybko w razie "w" ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
młody


Dołączył: 05 Wrz 2010
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 07:36   

Z tyły byś mógł spróbować wkleić zdjęcia z oprawy z Gieksą na której była duża sektorówka z napisem ,, Kilińskiego 47 ,, ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
xXkosiarzXx


Dołączył: 02 Lip 2012
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 07:57   

Projekt bardzo fajny :)
a jeśli szukacie innej oprawy to czemu by nie ta http://ekstraklasa.net/ki...ecie=27#zdjecie :)
_________________
Biała flaga, czarna wstęga,
Biało-Czarni to potęga !
[Profil] [PM]
 
 
mlodykks

Dołączył: 15 Sie 2010
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 12:01   

[Profil] [PM] [E-mail]
   
 
deska180
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 29, 2013 12:56   

nie wiem czy mapa to dobry pomysł bo chyba każdy wie gdzie się nasz stadion znajduje
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 13:13   

Nikt nie mówi co tam MA być:) może być mapka bo to że Ty, ja i nam podobni wiedzą gdzie jest stadion nie znaczy że wszyscy. Może być samo zdjecie stadionu, oprawa Kilińskiego też fajny pomysł. Może być coś zupełnie innego dowolność projekty w 100 % :)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
K@KS


Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 13:15   

Mapa faktycznie chyba nie potrzebna, a jeśli już to może nie ta 'googlowa', ale projekty na te boczne strony autobusu całkiem fajne.
Podobnie jak projekty nitroactive, mnie osobiście ten orzeł tylko tam zupełnie nie pasuje, tylko że sam nie mam pomysłu czym by go zastąpić ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 13:25   

to ze mapka googlowa slaba to inna sprawa :D

orzel taki zbyt amerykanski hehe :D

I tak jesteśmy spóźnieni z projektem wiec nikt nas juz nie goni, jest czas na projekty ;))
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 13:57   

Cytat:
orzel taki zbyt amerykanski hehe :D


Kyrje erejson tożto Polski Orzeł Bielik :P A że hamerykańce zgapiają to co im poradzę :D
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 14:02   

Moze i Bielik Amerykański bo w pozycji iscie amerykanskiej wiec musi miec korzenie z juesej :D
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Kibicowski autobus MPK (projekty, info itd)
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 25