Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
SMOLEŃSK
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 06:59   

Dlatego ogłaszam narodową zbiórkę na zakup takiej ilość tupolewów, antonowów i każdego innego obiektu latającego (mogą być nawet przysłowiowe drzwi od stodoły) żeby pomieścić w nich całą naszą "k(l)asę polityczną" i jak najszybciej rozpierdolić o najbliższe skały/brzozy/tafle jeziora/cokolwiek innego oby skutecznie zlikwidować to całe robactwo a za rządzenie krajem niech się wezmą specjaliści od ekonomii, gospodarki, rolnictwa itp.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 09:32   

MIŁOSZ (akapit pierwszy)- odnośnie wybuchu wypowiedzi kierowcy autobusu, pracownika salonu KIA, motocyklisty( FILM ANITY GARGAS), wreszcie Pilotów Jaka 40 którzy wylądowali wcześniej( JEDEN Z NICH ZA MÓWIENIE PRAWDY OD SAMEGO POCZĄTKU POPEŁNIŁ ,,samobójstwo,,) oni wszyscy widzieli albo OGIEŃ ALBO SŁYSZELI 2 WYBUCHY.

akapit drugi - odnośnie widoczności skąd wiesz że nic nie widzieli ?? na tym etapie śledztwa wiadomo że raport Millera( obecny wojewoda Małopolski) w którym jest mowa o widoczności HANIEBNIE MIJA SIĘ Z PRAWDĄ NAWET SŁYNNA BRZOZA OKAZAŁA SIĘ O 1 METR KRÓTSZA NIŻ JEGO EKSPERCI TO ZMIERZYLI !!! ( realne są przesłanki że komisja Millera niczego nie badała tylko przepisała raport Anodiny uprzednio go tłumacząc) ODSYŁAM DO ODPOWIEDNICH LINKÓW :-))).

akapit trzeci - no jasne najlepsze są OCZYWISTE OCZYWISTOŚCI I BŁĄD LUDZKI BO AKURAT LUDZIE ZGINĘLI A JAK WIADOMO TRUPY NIE MÓWIĄ WIĘC SIĘ BRONIĆ NIE MOGĄ i wszystko można na nich złożyć - oczywista oczywistość ( popytaj wśród znajomych górników jak wyjaśnia się wypadki w kopalniach) mechanizm i schemat działania taki sam.

akapit czwarty - Kumie uzupełnij swą wiedzę w tym temacie http://news.money.pl/arty...3,0,613559.html
PRZESTAŃ POWIELAĆ KŁAMSTWA O WYJEBANIU MAJORA PIETRUCZUKA Z ARMII http://postepowy.salon24....enerale-blasiku tego qrwa nawet wyborcza nie pisze :-)).

akapit piąty i szósty - tutaj nie chodzi o żadne pierdolenie :-)) tylko o PRAWDĘ BO ONA DAJE SIŁĘ WIARĘ I WYZWOLENIE. TO SĄ FUNDAMENTALNE SPRAWY DLA NASZEGO BYTU JAKO NARODU POLSKIEGO i mówienie tutaj o tym że ktoś pierdoli o zamachach jest z twej strony nietaktem, głupotą, wygodnictwem.
Problem polega na tym, w jaki sposób powinna Polska i my Polacy reagować na upokorzenia, mieszanie się w nasze sprawy ze strony obcych potęg - czy mamy udawać, ze nic się złego nie stało, czy też STAWIAĆ OPÓR i w konsekwencji jegoż ryzykując przegraną walkę?
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 09:47   

PIKI KUMIE ZACNY prawda wyjdzie na jaw wcześniej niż wszyscy sądzą ale później niż bym sobie Ja życzył. PRAWDA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI TYLKO TRZA MIEĆ ODWAGĘ PO NIĄ SIĘGNĄĆ BEZ WZGLĘDU NA KONSEKWENCJE Z PRAWDY PŁYNĄCE ( takie jest moje zdanie nie tylko w tym temacie ale we wszystkich sprawach, wielkich, małych, całkiem przyziemnych i tych głupich). PRAWDA JEST CIEKAWA DLA MNIE NAWET WTEDY GDY JEST DLA MNIE NIEWYGODNA( ot taki ze mnie dziwny gość, zresztą kto mnie zna ten to potwierdzi :-)) :-D hahaa ).
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 12:57   

Ja tylko czekam, aż Kaczor dojdzie do władzy. W końcu będzie coś się ciekawego działo w TV :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 15:05   

Bez paniki, nie dojdzie. Czeka nas wiec kolejne pasmo sukcesow i udanych rzadow. By zylo sie lepiej. Z perspektywy Holandii, rzeczywiscie jest Wojtek "ciekawie" i "smiesznie" ;)
Troche bardziej trzymajac sie tematyki watku. Dziwi mnie na prawde swietny humor wielu osob, zwiazany z katastrofa lotnicza w ktorej zginela blisko setka osob, bez znaczenia na to w jaki sposob to sie stalo i jak wazne lub mniej byly te osoby.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 20:22   

Kuba, taki stan ewoluował. O ile ludzie na początku byli faktycznie poruszeni, wstrząśnięci tą katastrofą lotniczą (nie zamachem) to przez to wszystko co się później wydarzyło, ciągłe rozprawianie o Smoleńsku, o zamachu, o tym i o tamtym sprawiło, że każdy ma tego dość i reaguje w ten sposób. Mniej więcej od Wawelu się zaczęło.

gmail, czemu jeśli Kaczyńska twierdzi, że to był zamach nie odda kasy z odszkodowania? Z odsetkami oczywiście. Wszak polisa ubezpieczeniowa nie obejmowała śmierci wskutek zamachu. Hmm?

http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9 - to rozumiem pochwały za niewykonanie polecenia w Tbilisi.
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 20:28   

gmail, czemu jeśli Kaczyńska twierdzi, że to był zamach nie odda kasy z odszkodowania? Z odsetkami oczywiście. Wszak polisa ubezpieczeniowa nie obejmowała śmierci wskutek zamachu. Hmm? ZAPYTAJ TYCH KTÓRZY TO PYTANIE POSTAWILI PIERWSI JEST ICH I CIEBIE GODNE I WIELE O STAWIAJĄCYCH TAKIE PYTANIA MÓWI :-))
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 21:53   

No ale był zamach - nie należy się kasa z polisy ubezpieczeniowej. Proste. System zero-jedynkowy. Albo był, albo nie.

Wytłumacz mi zatem co to o mnie mówi?
Ja wiem, że pewnie wolałaby aby jej rodzice żyli niż te pieniądze - ale tego nie rozpatrujemy przecież i trzeba te dwie sprawy rozgraniczyć.
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 22:36   

ZAPYTAJ WŁADZY CZEMU WYPŁACIŁA ODSZKODOWANIA PRZED ZAKOŃCZENIEM ŚLEDZTWA??
TWOJE PYTANIE Z LUDZKIEGO PUNKTU WIDZENIA TO CZYSTE QRESTWO STAJESZ NA RÓWNI Z PALIKOTEM ,HALICKIM , PITERĄ widać tobie to towarzystwo odpowiada GRATULUJĘ :-))
TWOJE WYWODY TO CZYSTY PRZEJAW ZNIECZULICY OT DOCHOWALIŚMY SIĘ NOWEGO POKOLENIA KTÓREGO TY JESTEŚ ,, JASNĄ GWIAZDĄ,,
ps. jak zadajesz takie szujowate pytania to TUTAJ MASZ ODPOWIEDZ http://lubczasopismo.salo...rty-kaczynskiej
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 14:05   

Cytat:
Kuba, taki stan ewoluował. O ile ludzie na początku byli faktycznie poruszeni, wstrząśnięci tą katastrofą lotniczą (nie zamachem) to przez to wszystko co się później wydarzyło, ciągłe rozprawianie o Smoleńsku, o zamachu, o tym i o tamtym sprawiło, że każdy ma tego dość i reaguje w ten sposób. Mniej więcej od Wawelu się zaczęło.

Nie ma to dla mnie zadnego znaczenia. Usprawiedliwianie sie w ten sposob zupelnie do mnie nie trafia.
Nie, nie kazdy. Ty i Tobie podobni to nie jest kazdy. Ile ludzi, tyle opini na ten temat. Nie widze tez niczego zlego z "rozprawianiu o Smolensku". Rozumiem, ze sa ludzie, ktorzy juz znaja odpowiedz, jak to sie stalo, kto ponosi odpowiedzialnosc, co zawiodlo itd.. Ja tego w dalszym ciagu nie wiem. Inna sprawa jest to ze obecna forma w jakiej nam to serwuja jest ciezka do przyjecia. Nie zmienia to jednak tego ze, dziwia mnie zachowania o jakich pisalem w poprzednim poscie. Postawa Kaczynskiego, Tuska, Palikota, Halickiego czy Wojtka z Rytra , nie powinny miec wplywu na to co sami soba reprezentujemy. Tyle.
Pzdr.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 19:20   

wborzecki@gmail.com napisał/a:

ps. jak zadajesz takie szujowate pytania to TUTAJ MASZ ODPOWIEDZ http://lubczasopismo.salo...rty-kaczynskiej


Ale w tym linku nie ma odpowiedzi na moje pytanie.
Owszem, polisa obejmowała podróże krajowe i zagraniczne, ale była klauzula, że polisa nie obejmuje śmierci wskutek zamachu, dlatego twierdzę że odszkodowanie w wyniku katastrofy należy się, ale jeśli to był zamach to zgodnie z umową ubezpieczenia odszkodowanie nie powinno zostać wypłacone.

Odszkodowania i renty wypłacone/wypłacane przez rząd to inna sprawa - z nimi też się nie do końca godzę. W szczególności jeśli chodzi o renty.

Kuba - pisałem każdy w kontekście tych osób z 'dobrym humorem', chociaż i tu trafniejsze byłoby sformułowanie, że zdecydowana większość żartujących, drwiących etc.
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 21:14   

Cytat:
Owszem, polisa obejmowała podróże krajowe i zagraniczne, ale była klauzula, że polisa nie obejmuje śmierci wskutek zamachu, dlatego twierdzę że odszkodowanie w wyniku katastrofy należy się, ale jeśli to był zamach to zgodnie z umową ubezpieczenia odszkodowanie nie powinno zostać wypłacone.


Możesz mi zacytować fragment polisy w którym mowa jest o zamachu? Lub cokolwiek co potwierdzałoby Twoje słowa?
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 21:52   

a co mi tam,proszę bardzo :)

Kod:
Ubezpieczenie pary prezydenckiej nie obejmowało zamachu

Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu - donosi onet.pl. Informację potwierdziła Kancelaria Prezydenta.

Kancelaria Prezydenta przekazała, że ubezpieczyciel prezydenta nie ponosiłby odpowiedzialności, gdyby doszło do nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub, gdyby do innego zdarzenia doszłoby w związku z "działaniami wojennymi, stanem wyjątkowym i akcjami terrorystycznymi" oraz "zamieszkami, rozruchami lub bójkami (z wyjątkiem obrony koniecznej)".


z racji tego że nie jest to ,,niezależna" ,,wpolityce",,,niepoprawni"tylko onet, to jest to z pewnością kłamstwo,zaprzaństwo,i manipulacja :) :) :)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 22:46   

rudeboyz napisał/a:
a co mi tam,proszę bardzo :)

Kod:
Ubezpieczenie pary prezydenckiej nie obejmowało zamachu

Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu - donosi onet.pl. Informację potwierdziła Kancelaria Prezydenta.

Kancelaria Prezydenta przekazała, że ubezpieczyciel prezydenta nie ponosiłby odpowiedzialności, gdyby doszło do nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub, gdyby do innego zdarzenia doszłoby w związku z "działaniami wojennymi, stanem wyjątkowym i akcjami terrorystycznymi" oraz "zamieszkami, rozruchami lub bójkami (z wyjątkiem obrony koniecznej)".



z racji tego że nie jest to ,,niezależna" ,,wpolityce",,,niepoprawni"tylko onet, to jest to z pewnością kłamstwo,zaprzaństwo,i manipulacja :) :) :)


I dalej nic konkretnego, nic o zamachu...standardowe umowy zawierają klauzule jakie potwierdziła kancelaria...akcje terrorystyczne, działania wojenne...stany wyjątkowe i dopiero w tym bójki, rozruchy, zamieszki. Czyli ktoś kto sam udaje się na takie tereny objęte wojną i stana,i wyjątkowymi, nie podlega ochronie. Nie ma nic o zamchu. Słowo zamach użył Halicki i dziennikarze, nikt nie potwierził, wręcz przeciwnie.
Niektórzy chcą na siłe przeczytać to czego nie ma. Lemingi wstrętne ;)
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 23:03   

Kod:
Ubezpieczenie pary prezydenckiej nie obejmowało zamachu

Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu - donosi onet.pl. Informację potwierdziła Kancelaria Prezydenta.


no chyba bardziej konkretnie być już nie może:)

a oto opinia M.Kaczyńskiej

Kod:
Marta Kaczyńska w wywiadzie udzielonym Jackowi Karnowskiemu stwierdziła, że zgadza się z coraz częstszymi tezami naukowców, że na pokładzie prezydenckiego Tu-154M doszło do dwóch wybuchów
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » SMOLEŃSK
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 25