Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
SMOLEŃSK
Autor Wiadomość
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 06, 2013 23:04   SMOLEŃSK

http://www.kontrowersje.n...a_ych_komisarzy

DOBRY TEKST MATKI KURKA WARTY PRZECZYTANIA
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 08:02   








bez urazy kumie .... :D
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 08:11   

ojj KUMIE KIEDYŚ SIĘ TEGO BĘDZIESZ WSTYDZIŁ
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 10:52   

Tak, jak ABW zapuka o świcie ;-).

Sącz to jest ciekawe miejsce- jak wybory ogólnokrajowe wygra PO, to w Sączu PiS, jak wygra PiS, to w Sączu PO.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 14:30   

bardzo dobra analiza Smoleńska i wszystkiego co z tego WYNIKA http://naszeblogi.pl/3616...arto-towarzysze
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 21:06   

Przecież w tych wypocinach nic nie ma.
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 22:42   

Jestem po `lekturze` National Geographic i Anicie Gargas ... jeden bazuje na faktach (i raportach), ale jest strasznie uproszczony, drugi ... budowany w napieciu, grozie, nieco faktow, nieco pieprzenia ... zaden nie jest w stanie mnie przekonac do czegokolwiek. Zalozmy jednak, ze to Gargas ma racje ... odpowiedz tylko na jedno pytanie, tylko tak racjonalnie ... jesli byl zamach, to kto go przeprowadzil ?

PO ? Po co ? Jesli szanse na utrzymanie wladzy przez L. Kaczynskiego bylo niemal zerowe

Ruscy ? Chyba strzal w stope biorac pod uwage ich mozliwosci militarne ... przeprowadzac zamach na wlasnym terenie

a moze USA ? Zeby wszyscy mysleli, ze to Ruscy i wywiazal sie konflikt zbrojny ?


Z mojego punktu widzenia krzywe jest glownie zachowanie sie polskiej strony w stosunku do wraku - w sensie w jaki sposob z nim sie obchodzono, `zabezpieczono` (czyt. nie) itp.

Nie odpowiadaj mi linkami, bo jakos zadne do mnie nie przemawiaja.

A co do Jarka ... sluchajac go jest on totalnie oderwany od rzeczywistosci. Od 10.4.2010 na wszystko reaguje tak jak wyzej wkleil radziufan ... i poza tym, ze ma swoich fanatykow, to politycznie sie skonczyl ... kiedys moze i mozna bylo z nim toczyc jakies dyskusje, teraz SMOLENSK KURWAAA !!!!

Pozdro kumie :)
[Profil] [PM]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 23:37   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
bardzo dobra analiza Smoleńska i wszystkiego co z tego WYNIKA http://naszeblogi.pl/3616...arto-towarzysze


Po przeczytaniu tekstu stwierdzam, że nic z niego nie wynika. Tak się składa, że miałem przyjemność obejrzeć materiał emitowany w NG. W sumie wszystko szybko pokazane, bez zagłębiania się w szczegóły.

Cały film pokazuje jednak jak to rzeczywiście mogło wyglądać. Jak dla mnie nic nowego, dokładnie taki sam pogląd wyrobiłem sobie po katastrofie i jakoś nie wyobrażam sobie aby mogło tam dojść do jakiegokolwiek zamachu.

Wiadomo, że w sytuacji gdy niektórych spraw nie da się wyjaścinić, pojawią się zaraz mędrcy, którzy niewytłumaczalne tłumaczą teoriami spiskowymi albo siłami nadprzyrodzonymi. Ja jednak od zawsze staram się racjonalnie przyjmować świat i twardo stąpać po ziemi.

Przyznaję, że osobiście jestem w opozycji względem poglądów reprezentowanych przesz zacnego Kuma.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 01:04   

ja przykładowo ma mieszane zdanie do tego czy był zamach czy nie, czy to wypadek czy nie, trudno to ustalić i raczej ( niestety ) nie dowiemy się prawdy, ale bardzo dziwną sprawą jest :
1) że jakiś czas wcześniej był nieudany zamach na L. Kaczyńskiego w Gruzji
2) po tym wypadku ( zakładamy że to wypadek) nagle dużo ludzi którzy coś powiedzieli publicznie, mieli swoje zdanie, może dowody ? dopadł seryjny samobójca, bardzo to dziwne i mam jakieś dziwne przeczucia że te 3 odrębne sytuację mają jakiś wspólny mianownik. Na dzień dzisiejszy był to nieszczęśliwy wypadek i tego się trzymamy, chodź nie do końca jestem pewien ale nie mam żadnych dowodów wiec przyjmujemy że to wypadek.

a tak z drugiej strony zakładają że to zamach to co dalej? wojna z ruskimi? to nas w ciągu godziny zmiątą z map europy, ue, nato pomogli by nam ? z jednej strony jedynie prawda jest ciekawa jak pisał Mackiewicz z drugiej jakby się okazało że to był zamach, to co dalej ?
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 13:08   

nunek87 napisał/a:

1) że jakiś czas wcześniej był nieudany zamach na L. Kaczyńskiego w Gruzji


Jak już to prędzej ten zamach był na Saakaszwiliego.
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 13:31   

Ernesto odnośnie filmu National Geographic który jest dla ciebie STRASZNIE UPROSZCZONY to skonfrontuj z rzeczywistością tylko jeden namacalny dowód,
to jest jak w rzeczywistości wyglądała kontrola wierzy w Smoleńsku a jak na filmie.
Film National Geographic pt. ,,Śmierć Prezydenta,, jest KŁAMSTWEM
PO TO JEST KOMISJA ANTONIEGO MACIAREWICZA ZŁOŻONA Z PONAD 100 NAUKOWCÓW POLSKICH I AMERYKAŃSKICH BY WYJAŚNIĆ CZY ZAMACH BYŁ CZY NIE. BO MILER I JEGO KOMISJA TO KPINA Z POLSKI.A RAPORT ANODINY TO PROWOKACJA.
A TWOJE GDYBANIA KTO I DLACZEGO TO O KANT DUPY POTŁUC :-))
BO JEŚLI ZAMACH BYŁ A MOIM ZDANIEM NA TYM ETAPIE ŚLEDZTWA WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE.
TO NIKT TEGO NIE MÓGŁ ZROBIĆ BEZ UDZIAŁU POLSKICH ZDRAJCÓW.
Natomiast oddzielną sprawą jest zachowanie się polskich władz, mediów i całego tego PRZEMYSŁU OGŁUPIANIA OBYWATELI POLSKICH po Tragedii Smoleńskiej.
Musisz wiedzieć że za cały ten festiwal kłamstw i oszczerstw są kary więzienia i oni o tym doskonale wiedzą.
I ZA TO SAMO NIEZALEŻNIE OD ŚLEDZTWA SMOLEŃSKIEGO POWINNI JUŻ BEKNĄĆ I SIEDZIEĆ W WIĘZIENIACH.
odnośnie linków to są tematy w których Ja prochu nie wymyślę ani Ameryki nie odkryję dlatego je zamieszczam bo są ludzie lepiej obeznani i poinformowani niż Ja.
A co do JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO TO MA RACJĘ ale o tym to sobie pogwarzymy Kumie przy chmielu czekając na KARMAZYNOWEGO MŚCICIELA :-))
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 13:56   

MIŁOSZ,, Tak się składa, że miałem przyjemność obejrzeć materiał emitowany w NG. W sumie wszystko szybko pokazane, bez zagłębiania się w szczegóły.,, słowo PRZYJEMNOŚĆ WIELE O TOBIE MÓWI :))) A ZWROT ZAGŁĘBIANI SIĘ W SZCZEGÓŁY RÓWNIEŻ- oto drogi KUMIE MIŁOSZU zadam ci proste pytanie:
Gdyby w wypadku lotniczym zgineła twoja rodzina też byś się nie zagłębiał w szczegóły??
Miłoszu ,,że w sytuacji gdy niektórych spraw nie da się wyjaścinić,, ŻYJEMY W 21 WIEKU SĄ TECHNIKI WOJSKOWE I CYWILNE O KTÓRYCH NAM ZWYKŁYM ZJADACZOM CHLEBA SIĘ NIE ŚNIŁO takoż wszystko się da wyjaśnić jeśli się tego na prawdę chce BO TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI I JEST CIEKAWA :-))
KUMIE ,,pojawią się zaraz mędrcy, którzy niewytłumaczalne tłumaczą teoriami spiskowymi albo siłami nadprzyrodzonymi,, CI MĘDRCY TO PONAD 100 NAUKOWCÓW POLSKICH Z P.A.N. I AMERYKAŃSKICH Z POTĘŻNYM DOROBKIEM NAUKOWYM POMOCNYM W WYJAŚNIANIU TEGO CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU.
JEŚLI MI NIE WIERZYSZ a masz takie prawo poszukaj i poczytaj w necie CZY TO SĄ MĘDRCY CZY NAUKOWCY
pozdro KUMIE :-))
pamiętaj że prawda, uczciwość, przyzwoitość to jest to czego naszym elitom brakuje i czego się w Polsce nie egzekwuje ale tak nie będzie WIECZNIE, za niedługo się to zmieni.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 16:22   

No fakt był zamach.
Dziwne tylko, że kilkaset osób zgromadzonych wtedy wokół lotniska w Smoleńsku żadnego wybuchu nie słyszało a jedynie pierdolnięcie samolotu o ziemię.

Druga sprawa, Co za piloci, którzy nie widząc kompletnie niczego lecą na oślep z najważniejszymi ludźmi w kraju i próbują lądować na lotnisku którego nie widać.

Jak dla mnie sprawa w miarę oczywista. Oczywiście na katastrofę złożyło się wiele czynników jednak najważniejszym był BŁĄD ludzki.

Pierwszym pilotem tupolewa był pilot, który podczas sytuacji w Gruzji 2 lata wcześniej był pilotem drugim. Gdy w sytuacji gdy pierwszy pilot nie uległ presji Kaczyńskiego i wylądował gdzie indziej i być może uratował życie głowie państwa w nagrodę został wyjebany ze służby.

Stres, presja i warunki atmosferyczne. Oto główne powody katastrofy wg mnie. I pierdolenie o jakiś zamachach już naprawdę jest męczące....

Niewątpliwym jest, że ktoś za sterami był za bardzo ambitny i nie chciał mieć po karierze jak kolega. Dopóki się w polskich głowach nie zmieni mentalność to nigdy nie będzie dobrze. W przypadku samolutu na pokładzie najważniejszy jest pilot i tylko pilot. I choćby sam papież z setką głów najważniejszych państw świata było na pokładzie i twierdziło inaczej - to właśnie pilot MUSI mieć komfort podejmowania decyzji! Tak w przypadku rządowego samolotu nie było....
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 20:12   

no to sie teraz zacznie....... :D
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
piki

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 21:12   

radziufan napisał/a:
no to sie teraz zacznie....... :D

co się zacznie ?? :) Jeden i Drugi ma rację a prawda wyjdzie na jaw jak nasze dzieci będą dorosła( a nawet wnuki) a Nas już dawno nie będzie ( będziemy wtedy wąchać kwiatki od spodu) :((((((((((((((((
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » SMOLEŃSK
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 26