Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Piotr Naimski-nasz poseł?
Autor Wiadomość
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 09:13   

Wybory powinny być co 2 lata, wtedy by się coś działo, a tak kolejne 4 lata zastoju.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Gru 08, 2014 21:29   

https://www.youtube.com/watch?v=7f0X3-uhNBg
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 01:39   

www.megachem.pl napisał/a:
Wybory powinny być co 2 lata, wtedy by się coś działo, a tak kolejne 4 lata zastoju.


A ty co ? Pracujeszw komisji wyborczej?:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Gru 09, 2014 09:40   

Nie, ale po prostu widzę ile nagle się da zrobić remontów, inwestycji jakoś dziwnie parę tygodni przed wyborami. Teraz, po nich okazuje się, że Węgierska bis nie powstanie za tej kadencji, więc pierwsza obietnica wyborcza za 4 lata już gotowa. Za 4 lata, to w tym mieście nie będzie miał kto głosować, bo wszyscy uciekną za chlebem.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 21:21   

OBRONA GÓRNIKÓW http://vod.gazetapolska.p...ne-obrady-sejmu
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 15:20   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
OBRONA GÓRNIKÓW http://vod.gazetapolska.p...ne-obrady-sejmu
Obrona przywilejow pierwszych awanturnikow 3 RP. Obrzydliwa hipokryzja ludzi, ktorzy za wszelka cene chca sie dorwac do koryta. Szkoda ze placa za to prywatni przedsiwbiorcy i ludzie, ktorzy bez zadnej ochrony pracuja w rownie ciezkich warunkach co gornicy pod ziemia. Pan Duda, z wyksztalcenia zwiazkowiec zbija elektorat na blokowaniu drog i rentownych kopalni.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 16:19   

Skończ Panie z tą demagogią.
Z cyklu zaczytane w propagandzie:
Kopex-Ex-Coal, planuje budowę kopalni w Oświęcimiu (domyślam się że od zera), szefem spółki jest nijaki Marek Uszko, były wiceprezes Kompanii Węglowej. ojjjjj.... przypadek na pewno ;)

Universal Energy, planuje zakup 3 upadających kopalni (ciekawe których), prezesem firmy jest Waldemar Mróz, były wiceprezes Katowickiego Holdingu Węglowego. ojjj... ale 2 to jeszcze przyadek być może...

Ale do tego dochodzą Niemcy, budujący kopalnię w Orzeszu (od zera!!), i całkowicie przypadkiem pracuje tam Jerzy Markowski, były SLDowski minister. Ojjj 3 razy to już może być tendencja...

Ciekawe, skoro to taki nieopłacalny biznes, to sporo zagranicznych firm się do niego pcha. Od 25 lat scenariusz jest ten sam, i dotyczy Polskiego przemysłu.
Masz interes w tym jakiś?
Wolę dopłać do Polskiego górnictwa (jako podatnik i przedsiębiorca), niż do Biedronek, i innych korporacji w Polsce zwalnianych z podatków (zapewne tak dla wyrównania wolnego rynku).

Masz jakieś konkrety, w tej sprawie, czy będzie powtarzał te slogany, które od paru dni usilnie próbują wciskać ludziom, ci wszyscy, którzy zniszczyli Polską gospodarkę w ciągu 25 lat??? Pitolenie o wlnych rynkach zostaw dla dzieciaków w podstawówkach. Na tamtym etapie, można taką edukację ekonomiczną prowadzić.

Za rok dwa, będzie pisał jak to Lasy Państwowe są nierentowne, i trzeba je zlikwidować? A majsterkowanie już się zaczęło.

I jeszcze raz proszę o konkret. Które z rentownych kopalni zostały zablokowane przez Dudę? Konkretnie, nazwy, adresy, miasta...

Opony w Warszawie już dawno powinny płonąć.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 16:55   

Tutaj w tej sprawie zdecydowanie zgoda z kolegami którzy wpisali się wyżej.

Co myślicie by zorganizować w Nowym Sączu pikietę solidarnościową z Górnikami?
Włodek?
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ptica

Dołączył: 06 Sty 2010
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 20:52   

A z kiego huja? Jakieś pikiety czy tam jakieś demonstracje w NOWYM SĄCZU. Ja i nie tylko ja wśród moich znajomych nie mamy ochoty dopłacać kolejny raz na górników i ich rodziny. Bo nie i ch**.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 21:13   

Następny...

Nie trzeba dopłacać. Wystarczy mądrze zarządzać tym co jest, i będą zyski.
A nawet jeśli, to wolę dopłacać Górnikowi ze Śląska, niż bałerowi z Niemiec, Holandii, czy innej Francji.

Jeszcze w kwestii tych zajebistych poborów co to górnicy rzekomo zarabiają.
https://www.facebook.com/zarobkigornikow

To nie górnicy niszczą przemysł, tylko managerowie dobierani z klucza partyjnego, i innych konotacji, tórzy swoją robotę (zarządzenie) wykonują skrajnie źle, abstrahując od tego czy to jest zwykła głupota, czy cyniczne wykańczanie jednej z ostatnich gałęzi przemysłu ciężkiego w Polsce, ważnej o tyle, że zapewniającej energię.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 21:28   

Nitroactive nie znam ciebie i nie wiem ile masz lat ale jeśli się chcesz edukować to proszę bardzo:
http://stooq.pl/n/?f=919168&search=kopex masz na papierze wyniki spółki Kopex.
Jak widać da się ale poza skarbem państwa. Jeśli ty wierzysz w uczciwość polityków i ich popleczników to nie mam co z tobą dyskutować. Wbrew pozorom część prezesów to ludzie uczciwi i świetnie przygotowani. Nie mają oni jednak często wpływu na przedsiębiorstwa bo decyzje zapadają odgórnie poprzez nakazy polityków.

Dla odmiany masz ku*** swojego ekonomistę krzykacza
http://pl.wikipedia.org/w...C4%85zkowiec%29
Powalające CV

Chcesz dopłacać do górnictwa? Może dopłacisz mojemu ojcu do emerytury.Płaci 1100zł miesięcznie i dostanie niecałe 800zł bo dopłacał do wielu pasożytów na garnuszku skarbu państwa?? Wolne dla przedsiębiorcy? Tak ! jak sobie załatwisz L4.
Wytłumacz ludziom z Sądecczyzny, których duża część pracuje ciężko na budowach, że mają banalnie lekką pracę w porównaniu do górników.

Za granicą to się mój drogi zapierdala a takie bezczelne czarne hieny jak te związki zawodowe z solidarności nie istnieją. Poza tym nie porównuj polskich państwowych molochów do spółek zarządzanych rynkowo bo się ośmieszasz.

Na koniec wytłumacz mi pojęcie "państwowe" i "liberalizm" bo ani pierwsze ani drugie w tym kraju nie istnieje.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ptica

Dołączył: 06 Sty 2010
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 21:38   

I po temacie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 21:45   

Mój wiek to bardzo istotny argument. Po co te pojechanki ad personam?
Dziekan napisał/a:
Jak widać da się ale poza skarbem państwa.

W ramach skarbu państwa też się da organizować sprawnie działające firmy. Przykłady: KGHM, PGE, Lasy Państwowe (zanim zabrali się za ich niszczenie, to Niemcy przyjeżdżali do nas uczyć się urządzania lasów).
Cytat:
Jeśli ty wierzysz w uczciwość polityków i ich popleczników to nie mam co z tobą dyskutować. Wbrew pozorom część prezesów to ludzie uczciwi i świetnie przygotowani. Nie mają oni jednak często wpływu na przedsiębiorstwa bo decyzje zapadają odgórnie poprzez nakazy polityków.

No i sam potwierdziłeś to co ja mówię. Winny nie jest Górnik, tylko fatalne zarządzanie.

Cytat:
Dla odmiany masz ku*** swojego ekonomistę krzykacza
http://pl.wikipedia.org/w...C4%85zkowiec%29
Powalające CV

A to już słabe jest gościu... Coś ty się tego didaskalia Dudy tak uczepił.
To ja odbiję piłeczkę w taki sam sposób. Masz tu...
http://www.naszdziennik.p...rka/123611.html
A tu masz jego CV
http://pl.wikipedia.org/w...n_J%C4%99drysek

Cytat:
Chcesz dopłacać do górnictwa? Może dopłacisz mojemu ojcu do emerytury.Płaci 1100zł miesięcznie i dostanie niecałe 800zł bo dopłacał do wielu pasożytów na garnuszku skarbu państwa?? Wolne dla przedsiębiorcy? Tak ! jak sobie załatwisz L4.
Wytłumacz ludziom z Sądecczyzny, których duża część pracuje ciężko na budowach, że mają banalnie lekką pracę w porównaniu do górników.

Skończ pitoliić, powtórzę jeszcze raz na górnictwie można zarabiać, wiedzą o tym wszyscy dookoła, nie szerz ciemnoty, bo nie mówimy tu o Caritasie, tylko o przemyśle wydobywczym !!! A jak chcesz wiedzieć to ja pracuję w przeciwieństwie do Ciebie na Sądecczyźnie, i po raz kolejny powtórzę, że wolę dopłacać do Polskiej gospodarki, niż do Niemieckiej, czy Francuskiej. Przy czym nie ma konieczności dopłacania, wystarczy dobrze zarządzać. To jest wciskanie ciemnoty, podobnie jak ortodoksyjne podejście do prywatyzacji jakie tu prezentujesz, i jakie kultywowane jest z tragicznymi skutkami w całej Polskiej gospodarce.

Dziekan napisał/a:
Za granicą to się mój drogi zapierdala a takie bezczelne czarne hieny jak te związki zawodowe z solidarności nie istnieją.

Myślisz że masz do czynienia z idiotą???
Ja dobrze wiem jak się "zapierdala", tylu ludzi wyjechało zapierdalać do Anglii, Iralndii, Niemiec, Szwecji czy Norwegii. I dobrze że tam nikomu się w głowie nie mieści pracować po 17h dziennie, jak mi sie to zdarza robić czasami.
Poczytaj o socjalu w Anglii, jaką kasę można ciągnąć od pastwa. Z kogo robisz idiotę?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ptica

Dołączył: 06 Sty 2010
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 22:10   

Człowieku bo ci żyłka pęknie.Możesz przytaczać tysiące różnych opinii, z niektórymi się zgadzam z innymi nie, ale nie zmienia to faktu, że my jako społeczeństwo (CAŁE) za to płacimy z moich min. ku*** pieniędzy.A o ile lubię moje ciężko zarobione pieniądze nie mam ochoty się nimi dzielić z np. górnikami bo co? bo mordę mocniej drą?Ile to już lat?
Założę się że za parę lat jak nie daj boże wygra pis to zamkną nie cztery kopalnie ale o wiele więcej.Piszę tak prosto to, co słyszę na co dzień. Nie chce mi się szukać opracowań i wypowiedzi różnych "specjalistów i autorytetów" bo nie mam czasu ani ochoty bo muszę zarabiać na swoją rodzinę a nie znowu zgadzać się na dokładanie itp,itd bla bla bla.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 22:33   

Jakie dokładanie... Myślisz że jak Niemcy otwierają u nas kopalnie, to po to żeby dokładać kasę do Polskiej gospodarki? Czy po to żeby na niej zarabiać? Wystarczy odciąć pasożyty, kilku spasionych "managerów", i ich kominy płacowe, ukręcić kilku pośredników, i nagle się okaże że jednak można. Ale trzeba ludzi z jajami, a nie mitologizowania prywaty. Zwłaszcza zachodniej.

PS. jeszcze mnie taka refleksja naszła odnośnie tego dokładania. Zlikwidujemy kopalnie, kilkadziesiąt tysięcy ludzi pójdzie na bruk. Dostaną odprawy, 2 letnie wynagrodzenia, zasiłki, i pierdylion innych świadczeń, pójdą do urzędów tfu tfu, pracy, dostaną opiekę lekarską dla siebie i rodzin. Jak myślisz, kto za to zapłaci? Podatnik. Mało tego, ci górnicy, utrzymują obecnych emerytów, czyli w bankrutującym ZUSie, jeszcze mniej grosza. Jak myślisz, kto przejmie to obciążenie? Podatnik. To tyle w kwestii dokładania, i niedokładania. Będziesz dokładał jeszcze więcej, tylko o tym nie myslisz. Jak widzisz, lepiej żeby oni pracowali, dokładali się do PKB, a kopalnie przynosiły zyski do budżetu itd itp. Niż skasować coś, co może przynosić dochody, tylko dlatego, że jacyś zblazowani kapitaliści wyssali z palca teorię, że państwowe nie może zarabiać, bo tak.

Na koniec poczytaj to
http://narodowcy.net/publ...twie-slow-kilka
Ileż pozycji "ma" nie jest wliczanych do tego niby ujemnego bilnasu. I Iluż to ludzi, daje się nabrać na te manipulacje. Tak wiem, Ty nie masz czasu...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Piotr Naimski-nasz poseł?
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26