Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Gospodarka, inżynieria, nowe technologie, zasoby naturalne
Autor Wiadomość
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 23:36   

Idź pieprzyć farmazony gdzie indziej. Masz tych tematów wystarczająco dużo...

Ciekawie, krótko, zwięźle o smogu
https://www.youtube.com/watch?v=TlmT54keGPI
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lis 14, 2017 10:15   

PO TYGODNIU CIŚNIENIE SKOCZYŁO ??
A MOŻE WÓDKA ZA CIEPŁA :-))
LUB/ I
NIE ZAFIURCAŁO :-DD jak potrzebowało
TAKA FRUSTRACJA :-)))
nie ładnie tak grubiańsko i nie przystoi towarzyszowi majorowi :-))) haaa,haaa

PS.jest jeszcze możliwość taka że towarzysz major z tej firmy co link lub ktoś z rodziny Hii,Hii
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolo

Dołączył: 01 Maj 2009
Wysłany: Sro Lis 15, 2017 10:44   

nitroactive napisał/a:
Idź pieprzyć farmazony gdzie indziej. Masz tych tematów wystarczająco dużo...

Ciekawie, krótko, zwięźle o smogu
https://www.youtube.com/watch?v=TlmT54keGPI


Prymitywny ten filmik, dzieciom w przedszkolu można go puszczać, kończy się mit globalnego ocieplenia to trzeba ludzi łupić pod innym pretekstem np. smog , a jak się nie uda to się wymyśli coś innego.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Lis 15, 2017 17:57   

Też tak niedawno myślałem.
Poczytaj co to benzoalfapireny (tak wiem trudne słowo), jakie ich stężenie jest w powietrzu np. dzisiaj w NS, dowiedz się co to PM2.5, i dlaczego szpital w NS musiał dobudować nowy oddział onkologiczny. Możesz pogadać z pielęgniarkami czy lekarzami czy prawdą jest to co się mówi o nowotworach. Poedukuj się o spalaniu, sprawności pieców... No ale ty pewnie z tych co to muszą mieć wyłożone na tacy w linku, bo inaczej sam nie pomyślisz, nie poszukasz. Wiec w wybuchy i płaską ziemię w okół której krąży słońce pewnie też wierzysz ;)

A Gmaila proszę o uważne przeczytanie tytułu wątku, bo Ambergold nie ma nic wspolnego z treścią tego wątku. Masz swoje śmietnikowe wątki na afery POPiSu, i tam sobie możesz spazmować. Ja tu chciałem promować naukę, ale jak widać post wyżej spustoszenie w umysłach młodych ludzi jest potężne.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolo

Dołączył: 01 Maj 2009
Wysłany: Sro Lis 15, 2017 21:09   

Misiu kolorowy, na temat przyczyn nowotworów to słyszałem już kilkanaście teori i każdy mędrzec stręczył swoją teorię np. Czarnobyl, jedzenie, GMO,antybiotyki, szczepienia,smog, brak ruchu, niezdrowy tryb życia, używki, stres itd itd
A ten filmik co dodałeś to można trochę przerobić pod każdy powyższy temat i możemy się nad nim onanizować.....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Lis 15, 2017 21:54   

Tak myślałem że zamiast pomyśleć będziesz wolał się onanizować.
Przyczyn nowotworów jest wiele, a nasze powietrze to jedna z nich. Nie oczekuj tu prostej odpowiedzi typu link z dowodem na tajemniczą prawdę odkrytą specjalnie dla ciebie gdzieś w ukrytej strefie internetu. Filmik to filmik, imbecyl wrzuci do kosza, ktoś inny się zastanowi o poszuka dalej. Ty wybrałeś pierwsze rozwiązanie. Najgorsze w tym wszystkim że taki ktoś jak ty będzie palił śmieci, a ja i inni będą się tym truć.
Jak zmądrzejesz kiedy to zapisz się na wolontariat do szpitala. Może zrozumiesz że warto.
Każda z przyczyn nowotworów które wymieniłeś, jest udowodniona naukowo (nie, nie przez macierewicza). Jakbyś czytał wartościowe rzeczy, a nie tylko linki gmaila to być wiedział.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolo

Dołączył: 01 Maj 2009
Wysłany: Sro Lis 15, 2017 22:26   

nitroactive napisał/a:
Tak myślałem że zamiast pomyśleć będziesz wolał się onanizować.
Przyczyn nowotworów jest wiele, a nasze powietrze to jedna z nich. Nie oczekuj tu prostej odpowiedzi typu link z dowodem na tajemniczą prawdę odkrytą specjalnie dla ciebie gdzieś w ukrytej strefie internetu. Filmik to filmik, imbecyl wrzuci do kosza, ktoś inny się zastanowi o poszuka dalej. Ty wybrałeś pierwsze rozwiązanie. Najgorsze w tym wszystkim że taki ktoś jak ty będzie palił śmieci, a ja i inni będą się tym truć.
Jak zmądrzejesz kiedy to zapisz się na wolontariat do szpitala. Może zrozumiesz że warto.
Każda z przyczyn nowotworów które wymieniłeś, jest udowodniona naukowo (nie, nie przez macierewicza). Jakbyś czytał wartościowe rzeczy, a nie tylko linki gmaila to być wiedział.

To jednak masz coś z głową, gdzie ja pisałem że będę palił śmieci?
Była taka anegdota o rosyjskim naukowcu co odkrył nerw łączący oko z dupą.
Na pytanie jakich badań użył, odpowiedział:
-wbił pacjentowi szpilę w dupę a w jego oku pojawiła się łza
- nastepnię tą samą szpilę wbił mu w oko a wtedy pacjent się zesrał
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 10:48   

kolo napisał/a:
nitroactive napisał/a:
Tak myślałem że zamiast pomyśleć będziesz wolał się onanizować.
Przyczyn nowotworów jest wiele, a nasze powietrze to jedna z nich. Nie oczekuj tu prostej odpowiedzi typu link z dowodem na tajemniczą prawdę odkrytą specjalnie dla ciebie gdzieś w ukrytej strefie internetu. Filmik to filmik, imbecyl wrzuci do kosza, ktoś inny się zastanowi o poszuka dalej. Ty wybrałeś pierwsze rozwiązanie. Najgorsze w tym wszystkim że taki ktoś jak ty będzie palił śmieci, a ja i inni będą się tym truć.
Jak zmądrzejesz kiedy to zapisz się na wolontariat do szpitala. Może zrozumiesz że warto.
Każda z przyczyn nowotworów które wymieniłeś, jest udowodniona naukowo (nie, nie przez macierewicza). Jakbyś czytał wartościowe rzeczy, a nie tylko linki gmaila to być wiedział.

To jednak masz coś z głową, gdzie ja pisałem że będę palił śmieci?
Była taka anegdota o rosyjskim naukowcu co odkrył nerw łączący oko z dupą.
Na pytanie jakich badań użył, odpowiedział:
-wbił pacjentowi szpilę w dupę a w jego oku pojawiła się łza
- nastepnię tą samą szpilę wbił mu w oko a wtedy pacjent się zesrał



Co za merytoryczna i błyskotliwa odpowiedź. Prawie mnie przekonałeś do swojej teorii ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 15:25   

TOWARZYSZU NITRO :-) UWAŻNIE CZYTAM.
NOWE TECHNOLOGIE - to jest bowiem najnowsza technologia INSTYTUCJONALNA w dziedzinie grabienia pieniędzy Obywateli Polskich z dorobku ich życia - AMBER GOLD
Dokonana POD rządami PO i PSL pod kierownictwem Donalda Tuska jako Premierem Polskim i ochroną służb specjalnych 3 RP.

ps. przestałeś się rozwijać intelektualnie jeśli tego nie rozumiesz.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 16:32   

Masz swoje tematy polityczne, tam se odgrzewane afery wbijaj, tu jest temat o naukach ścisłych i ich zastosowaniu w przemyśle. Z tego rodzi się silna gospodarka, silna armia, i silne państwo. Reszta to didaskalia :)
Przestałeś się rozwijać intelektualnie jeśli tego nie rozumiesz :) Z Bogiem.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lis 16, 2017 22:15   

KOLEGO NIE ZACHOWUJ SIĘ NIEGRZECZNIE.
TO JA TU JESTEM GOSPODARZEM A TY GOŚCIEM.
ZNAJ PROPORCJE MOCIUM PANIE WPRZÓDY SŁONCE W MIEJSCU STANIE !
PRĘDZEJ W MORZU WYSCHNIE WODA, NIM TY U NAS WODZIREJEM STANIESZ :-)))
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lis 17, 2017 19:18   

Jak ktoś uważa że problemu smogu nie ma to jest ignorantem albo głupi. I w ogóle dzięki za przypomnienie bo właśnie ściągnąłem aplikację monitorującą czystość powietrza, z której korzystałem już w tamtym roku - Kanarek :) Polecam, zwłaszcza jak się uprawia sport na dworze w "sezonie smogowym".
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Wto Lis 21, 2017 22:50   

AMERYKANIE WCHODZĄ ZE SWOIM GAZEM DO POLSKI
https://wpolityce.pl/gospodarka/368150-pgnig-z-5-letnim-kontraktem-na-regularne-dostawy-gazu-lng-z-usa-to-istotna-zmiana-dla-calego-regionu

RZECZ O DZIEJOWYM ZNACZENIU . JEST TYM W GOSPODARCE CZYM W OBRONNOŚCI ZAKUP NAJNOWSZYCH PATRIOTÓW.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lis 24, 2017 20:47   

CZAS NA NASZĄ PODMIOTOWOŚĆ http://biznesalert.pl/lng...ipe-raport-nik/
SAMODZIELNOŚĆ I OBRONĘ NASZYCH INTERESÓW.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Wto Gru 05, 2017 17:01   

W tematach energii, dla historyków których tu nie brakuje, lekkostrawne co nieco o ropie.
https://www.facebook.com/...91515364565163/

PS. polecam nafciarza dukielskiego, piwo śmierdzące ropą, i smakujące niecodziennie ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Gospodarka, inżynieria, nowe technologie, zasoby naturalne
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 26