Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
10.04.2013.MANIFESTACJA W ROCZNICĘ TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ
Autor Wiadomość
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:53   10.04.2013.MANIFESTACJA W ROCZNICĘ TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ

tutaj link z opisem co i jak http://www.sadeczanin.inf...18#.UV06XjeYWoU

UWAŻAM ŻE SĄ CHWILE W ŻYCIU KIBOLA WAŻNIEJSZE NIŻ MECZ NASZEJ UKOCHANEJ SANDECJI TAKĄ CHWILĄ JEST TA MANIFESTACJA ŻĄDAJĄCA PRAWDY O TYM CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU. ŻĄDANIE PRAWDY O TYM JEST NASZYM OBOWIĄZKIEM. BO POLSKA JEST JEDNA I MY JESTEŚMY ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNI. TERAZ NADCHODZI NASZ CZAS POLAKÓW KTÓRZY SIĘ NIE ZGADZAJĄ Z TYM CAŁYM GÓWNEM KTÓRE NAS OTACZA.
RUSZCIE WIĘC DUPY I POKAŻCIE ŻE WAM ZALEŻY NA PRAWDZIE I NASZYM KRAJU.
ps. to w takich manifestacjach ujawnia się siła polityczna nas KIBOLI A PRZEZ TO MA TO BEZPOŚREDNIE PRZEŁOŻENIE NA NASZ KLUB.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Maerqin

Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 18:53   

Za to ja uwazam ze kibole nie powinni brac udzialu w takich czy innych manifestacjach zeby nie byc przez to z zadna partia polityczna kojarzeni i w konsekwencji tak jak ta partia potem obrzucani gownem w mediach przez dzisiejsze "autorytety". Obecnosc kiboli bylaby tylko pozywka dla gwnianych gazet i niektorych stacji tv na kolejne miesiace albo nawet lata politycznej wojenki.
_________________
> AGAINST MOD€RN FOOTBALL <
[Profil] [PM]
 
 
lukas33

Dołączył: 28 Wrz 2008
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 19:26   

A dla mnie przede wszystkim jesteśmy Polakami i mamy obowiązki polskie a potem dopiero kibolami. I będąc jedyną świadomą społeczną opozycją przeciw temu co nas otacza w tym kraju, mamy prawo a wręcz obowiązek dbać o wartości patriotyczne, historyczne i domagać się prawdy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
figielHLN


Dołączył: 17 Kwi 2012
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 19:26   

Zgadzam się z Maerqinem. Myślę, że każdy według własnego sumienia powinien zadecydować czy uczestniczyć i dołączać się do tego typu inicjatyw. Możemy tam być wszyscy, ale nie jako kibice, ale jako zwykli obywatele.
_________________
Ci ludzie, ta wiara i pasja
SANDECJA - jesteśmy dumą naszego miasta
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 00:39   Re: 10.04.2013.MANIFESTACJA W ROCZNICĘ TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ

wborzecki@gmail.com napisał/a:
tutaj link z opisem co i jak http://www.sadeczanin.inf...18#.UV06XjeYWoU

UWAŻAM ŻE SĄ CHWILE W ŻYCIU KIBOLA WAŻNIEJSZE NIŻ MECZ NASZEJ UKOCHANEJ SANDECJI TAKĄ CHWILĄ JEST TA MANIFESTACJA ŻĄDAJĄCA PRAWDY O TYM CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU. ŻĄDANIE PRAWDY O TYM JEST NASZYM OBOWIĄZKIEM. BO POLSKA JEST JEDNA I MY JESTEŚMY ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNI. TERAZ NADCHODZI NASZ CZAS POLAKÓW KTÓRZY SIĘ NIE ZGADZAJĄ Z TYM CAŁYM GÓWNEM KTÓRE NAS OTACZA.
RUSZCIE WIĘC DUPY I POKAŻCIE ŻE WAM ZALEŻY NA PRAWDZIE I NASZYM KRAJU.
ps. to w takich manifestacjach ujawnia się siła polityczna nas KIBOLI A PRZEZ TO MA TO BEZPOŚREDNIE PRZEŁOŻENIE NA NASZ KLUB.



Nie zachęcam do udziału we wszelkich manifestacjach czy obchodach organizowanych przez partyjkę będącą na usługach demoliberałów z USA czy Izraela. O jaką partię chodzi, chyba wszyscy wiemy. Nie jest to ani partia o profilu patriotycznym, ani katolickim, a przecież do tych wartości bezpośrednio się odwołujemy.

Smoleńsk jest ważną kwestią którą trzeba wyjaśnić, ale nie jest to sprawa nadrzędna dla kibica/narodowca/patrioty.

Oczywiście każdy zrobi jak uważa, nikt nikogo zmuszać nie będzie, ale tak jak Kuba wyżej napisał, bez zbędnego afiszowania.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 07:37   

Maerqin, figielHLN PO PIERWSZE PRZECIEŻ NIE CHODZI O TO BYŚCIE PRZYSZLI W STROJACH Z EMBLEMATEM NASZEGO KLUBU - BO KAŻDY EMBLEMAT KIBICOWSKI NA MANIFESTACJI JEST POŻYWKĄ DLA MEDIÓW MĘTNEGO NURTU :D
PO DRUGIE WŁAŚNIE DLATEGO ŻE MY WSZYSCY JESTEŚMY OBRZUCANI MEDIALNYM GÓWNEM I MY KIBOLE I ,,ONI,, MOHERY CZAS ZJEDNOCZYĆ SIŁY I PRZEŁAMAĆ WZAJEMNE UPRZEDZENIA :)))
PO TRZECI Łukasz 33 MA RACJĘ NIECH NIC I NIKT ŻADNE WASZE HOBBY, UPODOBANIE WYGODNICTWO CZY ZWYKŁE LENISTWO, NIE PRZYSŁONI WAM SPRAWY NACZELNEJ ŻE NAJPIERW JESTEŚMY POLAKAMI!! I MAMY OBOWIĄZKI POLSKIE!!
REASUMUJĄC - CYWILNY STRÓJ :-)) BIAŁO CZERWONA FLAGA (jak kto ma)
KOŚCIÓŁ KOLEJOWY 10.04. GODZ.17 do zobaczenia :-)

ps lithium1989 TWÓJ WPIS ,,Nie zachęcam do udziału we wszelkich manifestacjach czy obchodach organizowanych przez partyjkę będącą na usługach demoliberałów z USA czy Izraela. O jaką partię chodzi, chyba wszyscy wiemy. Nie jest to ani partia o profilu patriotycznym, ani katolickim, a przecież do tych wartości bezpośrednio się odwołujemy,,
WYJAŚNIJ MI BO NIE KUMAM O JAKĄ PARTIĘ CHODZI.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 13:08   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
Maerqin, figielHLN PO PIERWSZE PRZECIEŻ NIE CHODZI O TO BYŚCIE PRZYSZLI W STROJACH Z EMBLEMATEM NASZEGO KLUBU - BO KAŻDY EMBLEMAT KIBICOWSKI NA MANIFESTACJI JEST POŻYWKĄ DLA MEDIÓW MĘTNEGO NURTU :D
PO DRUGIE WŁAŚNIE DLATEGO ŻE MY WSZYSCY JESTEŚMY OBRZUCANI MEDIALNYM GÓWNEM I MY KIBOLE I ,,ONI,, MOHERY CZAS ZJEDNOCZYĆ SIŁY I PRZEŁAMAĆ WZAJEMNE UPRZEDZENIA :)))
PO TRZECI Łukasz 33 MA RACJĘ NIECH NIC I NIKT ŻADNE WASZE HOBBY, UPODOBANIE WYGODNICTWO CZY ZWYKŁE LENISTWO, NIE PRZYSŁONI WAM SPRAWY NACZELNEJ ŻE NAJPIERW JESTEŚMY POLAKAMI!! I MAMY OBOWIĄZKI POLSKIE!!
REASUMUJĄC - CYWILNY STRÓJ :-)) BIAŁO CZERWONA FLAGA (jak kto ma)
KOŚCIÓŁ KOLEJOWY 10.04. GODZ.17 do zobaczenia :-)

ps lithium1989 TWÓJ WPIS ,,Nie zachęcam do udziału we wszelkich manifestacjach czy obchodach organizowanych przez partyjkę będącą na usługach demoliberałów z USA czy Izraela. O jaką partię chodzi, chyba wszyscy wiemy. Nie jest to ani partia o profilu patriotycznym, ani katolickim, a przecież do tych wartości bezpośrednio się odwołujemy,,
WYJAŚNIJ MI BO NIE KUMAM O JAKĄ PARTIĘ CHODZI.


Partię uważaną za "mniejsze zło" lub też "jedyny prawdziwy obóz patriotyczny" albo po prostu "prawice".
Partia z której wywodzi się prezydent podpisujący traktat lizboński.
Partia która w głosowaniu w sejmie nie poparła ochrony życia poczętego.
Partia której przyjacielem jest Wiktor Juszczenko, gloryfikujący Ukraińską Armię Powstańczą i Banderę odpowiedzialnego za rzeź Polaków na Wołyniu.
Partia która będąc przy władzy, nie dokonała lustracji zbrodniarzy komunistycznych, mimo, że miała to w programie.
Partia aktywnie uczestnicząca w zdradzieckich obradach okrągłego stołu i na libacjach z komunistami w magdalence.

Takich przykładów jest znacznie więcej. Nie ma sensu wszystkiego wymieniać, bo też nie ma wątpliwości, że Prawo i Sprawiedliwość niczym nie różni się od Platformy Obywatelskiej czy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wszystkie są zbudowane na fałszu przemian systemowych w roku 1989. Najpierw jako Porozumienie Centrum, później Akcji Wyborczej Solidarność i wreszcie jako Prawo i Sprawiedliwość. Tak na prawdę nie jest to partia ani patriotyczna ani katolicka i my jako wyznawcy tych wartości musimy jasno i wyraźnie określić nasz stosunek do tego typu organizacji.

PiS jest partią która jest odpowiedzialna, za zbliżenie naszych stosunków z takimi państwami jak USA czy Izrael. Pełni rolę marionetki w stosunku do tych państw. Jest to całkowicie sprzeczne z naszym interesem narodowym i należy to odrzucić już w zarodku.

Dlatego nie pożądana jest nasza obecność (mówię tutaj o patriotach, katolikach), na obchodach rocznicowych katastrofy smoleńskiej, która jest w rzeczywistości zasłoną dymną przed rzeczami którymi zajmować się powinniśmy.

Oczywiście jeżeli ktoś koniecznie czuje taką potrzebę to nie ma co Mu zabraniać uczestnictwa w tych obchodach. Każdy ma wolną wolę i zrobi tak jak będzie to uważał za słuszne. Ja tylko zachęcam do zaznajomienia się z pewnymi faktami, pomijanymi celowo w środkach masowego przekazu i co za tym idzie zaciemniającymi obraz ludzi którzy zginęli w tej katastrofie i ich stanowiska w sprawach fundamentalnych dla naszej ojczyzny.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 15:54   

Cytat:
PiS jest partią która jest odpowiedzialna...


Tak...PiS jest odpowiedzialna za wszystko w tym kraju, choć i 2 lata nie rządzili. Od lemingów słysze, zę antyunijni, od narodowców, że pro - unijni. A mi pasują, bo jak wszyscy przeciwko nim, to coś w tym musi być. ;) ...dobrego.

Ja tam Zawiszy życzę jak najlepiej, zyczyłem mu dobrze jak był w PiS, jak był w Libertas i z anglikami Polaków stamtąd wypędzal i teraz jak jest w Ruchu Nieletnich, jak ktoś gdzieś tam napisał, z panem Bosakiem z LPR. Choć Bosaka prywatnie lubię. Dołaczy Giertych i będzie cała śmietanaka...już inny Giertch z Jaruzelskim stan wojenny nam urządzali.
Tobie tylko poradzę, więcej pokory.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 16:21   

kosiarz napisał/a:
Cytat:
PiS jest partią która jest odpowiedzialna...


Tak...PiS jest odpowiedzialna za wszystko w tym kraju, choć i 2 lata nie rządzili. Od lemingów słysze, zę antyunijni, od narodowców, że pro - unijni. A mi pasują, bo jak wszyscy przeciwko nim, to coś w tym musi być. ;) ...dobrego.

Ja tam Zawiszy życzę jak najlepiej, zyczyłem mu dobrze jak był w PiS, jak był w Libertas i z anglikami Polaków stamtąd wypędzal i teraz jak jest w Ruchu Nieletnich, jak ktoś gdzieś tam napisał, z panem Boskiem z LPR. Choć Boska prywatnie lubię. Dołaczy Giertych i będzie cała śmietanaka...już inny Giertch z Jaruzelskim stan wojenny nam urządzali.
Tobie tylko poradzę, więcej pokory.


Cóż, zostałem wywołany do tablicy, więc odpowiem na argumenty kolegi.

Czy jak to nazwałeś "Ruch Nieletnich" jest w jakimś stopniu powiązany z tym co dziś robi Giertych? Proszę w związku z tym o fakty, artykuły, pisma itd.

Prosiłbym, również żeby kolega odniósł się do argumentów które wymieniłem we wcześniejszym poście.

Teraz odniosę się do tego co kolega napisał w pierwszym akapicie. Oczywiście, że PiS nie jest odpowiedzialny bezpośrednio za to co dziś widzimy. Aczkolwiek pośrednio już jak najbardziej. Poprzez eliminowanie każdej partii opozycyjnej o zabarwieniu konserwatywnym czy po prostu prawicowym, sami stwarzają warunki do tego aby w Polsce rządzili lewicowcy czy liberałowie. Pierwszy dobry przykład. Co od 2007 roku partia Kaczyńskiego zablokowała w sejmie? Nic. Z jaką partią byłaby w stanie współpracować partia Kaczyńskiego? Skoro wyeliminowali LPR w spektakularny sposób (Warto przypomnieć sobie jak PiS się dogadał z SLD w kwestii obalenia władz telewizji publicznej którzy wywodzili się z dawnego LPRu i obsadzeniu tych stanowisko ludźmi SLD) nie widzę współpracy PiS z nikim innym. Oni nie są antyunijni. Dokładnie realizują postulaty eurokołchozu. Wystarczy spojrzeć do jakiej frakcji w europarlamencie, politycy PiS należą. Tworzą wspólną frakcję razem z posłami partii Davida Camerona, którzy są zwolennikami homoseksualizmu. Ciężko się temu dziwić, bo PiS już wielokrotnie pokazywał swoje stanowisko w sprawie odmienności seksualnych. Pierwszy przykład z brzegu, to wypowiedź posła Waszczykowskiego który skrytykował wypowiedź osób którzy uważają homoseksualizm za wynaturzenie. Kolejny przykład to współpraca burmistrza Ursynowa pana Piotra Guzała z organizacjami LGBT ( http://narodowcy.net/tole...pis/2012/12/12/ ). Zresztą sam Maks Kraczkowski stwierdził, że w PiS jest jak najbardziej miejsce dla homoseksualistów ( http://narodowcy.net/w-pi...tow/2012/07/23/ ), czy tak postępuje partia odwołująca się do wartości konserwatywnych? Sprawa poruszana na forum ekonomicznym w Krynicy, gdzie prezes Kaczyński publicznie przyznał, że jest zwolennikiem Armii Europejskiej zostawiam już bez komentarza. Tak więc kolega sam sobie może odpowiedzieć na pytanie, co tak na prawdę jest dobrego w tej partii, która jest krytykowana (jak najbardziej słusznie) ze strony narodowej.

Oczywiście tak jak wspomniałem wyżej, przykładów takich jest znacznie więcej, aczkolwiek nie PiS jest kwestią omawianą w tym temacie. Więc też nie mam zamiaru kontynuować tej jałowej dyskusji. Zapraszam jednak do zapoznania się z faktami.
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 16:28   

lithium1989- DOBRZE WIEDZIEĆ ŻE TO CHODZI O PIS!:-) a teraz poczytaj uważnie :-)
CZŁOWIEK KTÓRY ORGANIZOWAŁ ROCZNICE ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH OD 2 LAT
KTÓRY JAK TYLKO POJAWILIŚCIE SIĘ NA ORGANIZOWANYCH PRZEZ JEGO I JEGO PRZYJACIÓŁ OBCHODACH 1 MARCA POZWOLIŁ WAM SWOBODNIE PRZEMAWIAĆ
KTÓRY JEST W ZARZĄDZIE PIS, TAK ZNIENAWIDZONEJ PRZEZ CIEBIE I TWYCH KOLEGÓW
KTÓRY WRESZCIE POZWALA WAM NA TYM FORUM SZERZYĆ BEZ OGRANICZEŃ SWOJE POGLĄDY I PROWADZIĆ WERBUNEK I PROPAGANDĘ (wiesz o kim piszę)
PISZĘ O SOBIE WŁODZIMIERZU BORZĘCKIM ALIAS KULKA, KUM,GMAIL( ksywa w zależności od pokolenia mnie znającego)
I TY MŁODY CZŁOWIEKU OBRAŻASZ MNIE - NAPRAWDĘ PRZEMYŚL CO PISZESZ I POZNAJ KONTEKST TYCH WSZYSTKICH OSKARŻEŃ I KALUMNIAMI KTÓRYMI NAS OBRZUCASZ NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ODŁÓŻ NA BOK SWOJĄ MŁODĄ ZAPALCZYWOŚĆ
I POMYŚL..... POMYŚLAŁEŚ...... ZASTANÓW SIĘ ..... I ZACZNIJ DZIAŁAĆ ZMIENIAJĄC NAJPIERW SWOJE OTOCZENIE :-))
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 16:41   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
lithium1989- DOBRZE WIEDZIEĆ ŻE TO CHODZI O PIS!:-) a teraz poczytaj uważnie :-)
CZŁOWIEK KTÓRY ORGANIZOWAŁ ROCZNICE ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH OD 2 LAT
KTÓRY JAK TYLKO POJAWILIŚCIE SIĘ NA ORGANIZOWANYCH PRZEZ JEGO I JEGO PRZYJACIÓŁ OBCHODACH 1 MARCA POZWOLIŁ WAM SWOBODNIE PRZEMAWIAĆ
KTÓRY JEST W ZARZĄDZIE PIS, TAK ZNIENAWIDZONEJ PRZEZ CIEBIE I TWYCH KOLEGÓW
KTÓRY WRESZCIE POZWALA WAM NA TYM FORUM SZERZYĆ BEZ OGRANICZEŃ SWOJE POGLĄDY I PROWADZIĆ WERBUNEK I PROPAGANDĘ (wiesz o kim piszę)
PISZĘ O SOBIE WŁODZIMIERZU BORZĘCKIM ALIAS KULKA, KUM,GMAIL( ksywa w zależności od pokolenia mnie znającego)
I TY MŁODY CZŁOWIEKU OBRAŻASZ MNIE - NAPRAWDĘ PRZEMYŚL CO PISZESZ I POZNAJ KONTEKST TYCH WSZYSTKICH OSKARŻEŃ I KALUMNIAMI KTÓRYMI NAS OBRZUCASZ NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ODŁÓŻ NA BOK SWOJĄ MŁODĄ ZAPALCZYWOŚĆ
I POMYŚL..... POMYŚLAŁEŚ...... ZASTANÓW SIĘ ..... I ZACZNIJ DZIAŁAĆ ZMIENIAJĄC NAJPIERW SWOJE OTOCZENIE :-))


Nie krytykuje ludzi za organizację obchodów dnia Żołnierzy Wyklętych. Są tematy w których się zgadzamy (i bez wątpienia dzień Żołnierzy Wyklętych jest jak najbardziej tym tematem wspólnym), choć dało się usłyszeć głosy od zwolenników PiS, że żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych (dawnej Armii Narodowej - nie mylić z Armią Krajową), reprezentują wartości dalekie od patriotycznych, co dla mnie jest czymś niesłychanym. Wyżej podałem przykłady z którymi się nie zgadzamy, i względem tych przykładów należy prowadzić dyskusje żeby zbudować jakiś konsensus w rozmowie.

Nigdzie też kolegi nie obraziłem. :) Nawet nie śmiałbym kogoś tutaj obrażać, bo też nie widzę w tym żadnego sensu, tym bardziej, że mamy przecież wspólny cel. :) W związku z tym nie mam pojęcia, co niby jest przez kolegę odebrane za obrazę? :)

Pozdrawiam :)
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 16:53   

NO :-))
PRZYJDŹ NA MANIFESTACJĘ 10.04. PODBIJ DO MNIE POGADAMY, POWSPOMINAMY KAWY SIĘ NAPIJEMY :-D:-D CZAS SIĘ JEDNOCZYĆ :-)) POZDRO
PAMIĘTAJ W SMOLEŃSKU ZABITO NAJLEPSZYCH PATRIOTÓW JAKICH SIĘ POLSKA ,,DOCHOWAŁA,, POD NIEMIECKĄ I KOMUNISTYCZNĄ OKUPACJĄ .
ps moi mili to jest temat o MANIFESTACJI SMOLEŃSKIEJ 10.04. GODZ.17.00 I TYLKO O TYM
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 17:59   

ZABITO... Dramat.

Nie ma żadnych DOWODÓW, że kogokolwiek w Smoleńsku ZABITO, więc skończ robić ludziom sieczkę z mózgu - jaką zrobiono Tobie - i przestań powtarzać te głupoty.

A skoro mówisz takie rzeczy to wskaż KTO, JAK I PO CO? Konkrety.
Najpierw tu na forum, a później w prokuraturze - możesz spróbować w zagranicznych instytucjach, skoro twierdzisz, że żyjemy w kondominium niemiecko-rosyjskim a nie wolnym, suwerennym kraju.
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 18:18   

lithium1989 napisał/a:
kosiarz napisał/a:
Cytat:
PiS jest partią która jest odpowiedzialna...


Tak...PiS jest odpowiedzialna za wszystko w tym kraju, choć i 2 lata nie rządzili. Od lemingów słysze, zę antyunijni, od narodowców, że pro - unijni. A mi pasują, bo jak wszyscy przeciwko nim, to coś w tym musi być. ;) ...dobrego.

Ja tam Zawiszy życzę jak najlepiej, zyczyłem mu dobrze jak był w PiS, jak był w Libertas i z anglikami Polaków stamtąd wypędzal i teraz jak jest w Ruchu Nieletnich, jak ktoś gdzieś tam napisał, z panem Boskiem z LPR. Choć Boska prywatnie lubię. Dołaczy Giertych i będzie cała śmietanaka...już inny Giertch z Jaruzelskim stan wojenny nam urządzali.
Tobie tylko poradzę, więcej pokory.


Cóż, zostałem wywołany do tablicy, więc odpowiem na argumenty kolegi.

Czy jak to nazwałeś "Ruch Nieletnich" jest w jakimś stopniu powiązany z tym co dziś robi Giertych? Proszę w związku z tym o fakty, artykuły, pisma itd.

Prosiłbym, również żeby kolega odniósł się do argumentów które wymieniłem we wcześniejszym poście.

Teraz odniosę się do tego co kolega napisał w pierwszym akapicie. Oczywiście, że PiS nie jest odpowiedzialny bezpośrednio za to co dziś widzimy. Aczkolwiek pośrednio już jak najbardziej. Poprzez eliminowanie każdej partii opozycyjnej o zabarwieniu konserwatywnym czy po prostu prawicowym, sami stwarzają warunki do tego aby w Polsce rządzili lewicowcy czy liberałowie. Pierwszy dobry przykład. Co od 2007 roku partia Kaczyńskiego zablokowała w sejmie? Nic. Z jaką partią byłaby w stanie współpracować partia Kaczyńskiego? Skoro wyeliminowali LPR w spektakularny sposób (Warto przypomnieć sobie jak PiS się dogadał z SLD w kwestii obalenia władz telewizji publicznej którzy wywodzili się z dawnego LPRu i obsadzeniu tych stanowisko ludźmi SLD) nie widzę współpracy PiS z nikim innym. Oni nie są antyunijni. Dokładnie realizują postulaty eurokołchozu. Wystarczy spojrzeć do jakiej frakcji w europarlamencie, politycy PiS należą. Tworzą wspólną frakcję razem z posłami partii Davida Camerona, którzy są zwolennikami homoseksualizmu. Ciężko się temu dziwić, bo PiS już wielokrotnie pokazywał swoje stanowisko w sprawie odmienności seksualnych. Pierwszy przykład z brzegu, to wypowiedź posła Waszczykowskiego który skrytykował wypowiedź osób którzy uważają homoseksualizm za wynaturzenie. Kolejny przykład to współpraca burmistrza Ursynowa pana Piotra Guzała z organizacjami LGBT ( http://narodowcy.net/tole...pis/2012/12/12/ ). Zresztą sam Maks Kraczkowski stwierdził, że w PiS jest jak najbardziej miejsce dla homoseksualistów ( http://narodowcy.net/w-pi...tow/2012/07/23/ ), czy tak postępuje partia odwołująca się do wartości konserwatywnych? Sprawa poruszana na forum ekonomicznym w Krynicy, gdzie prezes Kaczyński publicznie przyznał, że jest zwolennikiem Armii Europejskiej zostawiam już bez komentarza. Tak więc kolega sam sobie może odpowiedzieć na pytanie, co tak na prawdę jest dobrego w tej partii, która jest krytykowana (jak najbardziej słusznie) ze strony narodowej.

Oczywiście tak jak wspomniałem wyżej, przykładów takich jest znacznie więcej, aczkolwiek nie PiS jest kwestią omawianą w tym temacie. Więc też nie mam zamiaru kontynuować tej jałowej dyskusji. Zapraszam jednak do zapoznania się z faktami.


Wybacz ale Twoja wiedza jest powierzchowna. Gdybym miał Ci odpowiedzieć na szereg zarzutów które przedstawiłeś, nic bym ńie robił, tylko cytował z netu rzeczy które zmanipulowałeś czy też przekłamałeś.
Choćby z TV, to ludzie Giertycha zawarli porozumienie z PO, mianując swoim prezwesem Farfała. To LPR wraz z SO spotykał się z PO poza plecami Kaczyńskiego, i w sejmie głosując razem z nimi w większości przypadków przeciw wasnemu rządowi!
To PiS w sejmie przegłosował ustawę lustracyjną, którą zatrzymał TK..mógłbym tak pisać i pisać ..nie lepiej gdybyś sam sprawdził zdarzenia którymi się posługujesz, a nie pisał bredni?
Najpierw młodzi poszli za lewicowymi liberałami z PO, teraz widzę, że za prawicą prawdziwszą...ok, cieszę się...ale czy musicie się zachowywać jak te lemingi? Co to tylko powtarzać idiotyzmy potrafią?
Całym mykiem, w tym wszystkim jest, że taki Zawisza, czy Bosak , na hasełkach typu oni już byli, budują sobie polityczny byt. Przecież oni też już byli...
Jerzy Giertych jest na panteońie zasłuźonych dla RN.
Szukaj sobie wrogów, tam gdzie naprawde oni sa.
Nie wiem czy wiesz, nie wiem czy to się sprawdzi, ale jeszcze niejedną niespodziankę możesz przeżyć, choćby dołączenie do RN Pana Szeremietiewa czy Opary...dawne służby, choć narodowcy.
Jesteś pełny entuzjazmu i przekonań...super, że akurat w tym kierunku. Życzę powodzenia RN.

[ Dodano: Nie Kwi 07, 2013 18:27 ]
DNL napisał/a:
ZABITO... Dramat.

Nie ma żadnych DOWODÓW, że kogokolwiek w Smoleńsku ZABITO, więc skończ robić ludziom sieczkę z mózgu - jaką zrobiono Tobie - i przestań powtarzać te głupoty.

A skoro mówisz takie rzeczy to wskaż KTO, JAK I PO CO? Konkrety.
Najpierw tu na forum, a później w prokuraturze - możesz spróbować w zagranicznych instytucjach, skoro twierdzisz, że żyjemy w kondominium niemiecko-rosyjskim a nie wolnym, suwerennym kraju.


Żyjemy w kraju w którym jego przywódcy nawet nie zostaja poinformowani, że na terytorium tego kraju, inne mocarstwo wybuduje im rurociąg.

Jeżeli zaś żyjemy w kraju w którym wolność słowa i przekonań obowiazuje, każdy może wg swojego przekonania napisać, że mu zabito Prezydenta. Po 3 latach od tej Katastrofy, wg badań sondażowych takich ludzi przybywa. Choć sam ńie jestem zwolennikiem tej tezy...nie wierzę by NATO do tego dopuściło i milczało, śledztwo jak i raporty dotychczasowe są żałośnie i wbrew standardom, prawu a nawet logice prowadzone.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 18:38   

To, że żyjemy w wolnym kraju nie znaczy, że możemy mówić co nam ślina na język przyniesie, że możemy mówić WSZYSTKO.

Chyba, że w imię tej wolności słowa mogę napisać np. że Ty jesteś taki i owaki, że tamten ukradł to i owo, zgwałcił/zabił etc? Mimo, że to są słowa bez pokrycia. Mogę? No chyba nie bardzo.

kosiarz napisał/a:
Żyjemy w kraju w którym jego przywódcy nawet nie zostaja poinformowani, że na terytorium tego kraju, inne mocarstwo wybuduje im rurociąg.


Żadne wiążące decyzję nie zapadły. Nic takiego bez zgody Polski nie będzie miało miejsca.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » 10.04.2013.MANIFESTACJA W ROCZNICĘ TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 25