Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 13:24
10.04.2013.MANIFESTACJA W ROCZNICĘ TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ
Autor Wiadomość
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 18:45   

DNL napisał/a:
To, że żyjemy w wolnym kraju nie znaczy, że możemy mówić co nam ślina na język przyniesie, że możemy mówić WSZYSTKO.

Chyba, że w imię tej wolności słowa mogę napisać np. że Ty jesteś taki i owaki, że tamte ukradł to i owo, zgwałcił/zabił etc? Mimo, że to są słowa bez pokrycia. Mogę? No chyba nie bardzo.

kosiarz napisał/a:
Żyjemy w kraju w którym jego przywódcy nawet nie zostaja poinformowani, że na terytorium tego kraju, inne mocarstwo wybuduje im rurociąg.


Żadne wiążące decyzję nie zapadły. Nic takiego bez zgody Polski nie będzie miało miejsca.


Mozesz napisać co chcesz i powiedzieć co chcesz, to jasne. A, że panstwo jest praworządne każdy ma prawo do obrony, czyli za takie rzeczy można pozywać. Przecież nie Ty czy ja będziemy decydować co jest prawdą a co nie, bo to byłaby cenzura jak za prlu.
Weź pod uwagę także, że oceniamy tutaj osoby publiczne, które samym faktem zostania politykami zgodzili się dobrowolnie na takie oceny. Są nawet wyroki międzynarodowych sądow, w których wskazują, że osoby publiczne powinny się liczyć z taką krytyką, i nam więcej wolno w stosunku do ich ocen.
Ciekawe czy broniłeś z taką determinacją ś.p. Kaczyńskiego...gdy był poniewierany i pomawiany.

Co do "rury" to jest to niesamowitę, że ponad głowami bez zgody, ba! Nawet bez powiadomienia premiera, podpisano memoradum na ten temat. Widać jak nas Putin traktuje....tak jak sobie zasłużyliśmy. Cóż, zaczęło się od zwyciestwa PO...
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 18:51   

kosiarz napisał/a:
lithium1989 napisał/a:
kosiarz napisał/a:
Cytat:
PiS jest partią która jest odpowiedzialna...


Tak...PiS jest odpowiedzialna za wszystko w tym kraju, choć i 2 lata nie rządzili. Od lemingów słysze, zę antyunijni, od narodowców, że pro - unijni. A mi pasują, bo jak wszyscy przeciwko nim, to coś w tym musi być. ;) ...dobrego.

Ja tam Zawiszy życzę jak najlepiej, zyczyłem mu dobrze jak był w PiS, jak był w Libertas i z anglikami Polaków stamtąd wypędzal i teraz jak jest w Ruchu Nieletnich, jak ktoś gdzieś tam napisał, z panem Boskiem z LPR. Choć Boska prywatnie lubię. Dołaczy Giertych i będzie cała śmietanaka...już inny Giertch z Jaruzelskim stan wojenny nam urządzali.
Tobie tylko poradzę, więcej pokory.


Cóż, zostałem wywołany do tablicy, więc odpowiem na argumenty kolegi.

Czy jak to nazwałeś "Ruch Nieletnich" jest w jakimś stopniu powiązany z tym co dziś robi Giertych? Proszę w związku z tym o fakty, artykuły, pisma itd.

Prosiłbym, również żeby kolega odniósł się do argumentów które wymieniłem we wcześniejszym poście.

Teraz odniosę się do tego co kolega napisał w pierwszym akapicie. Oczywiście, że PiS nie jest odpowiedzialny bezpośrednio za to co dziś widzimy. Aczkolwiek pośrednio już jak najbardziej. Poprzez eliminowanie każdej partii opozycyjnej o zabarwieniu konserwatywnym czy po prostu prawicowym, sami stwarzają warunki do tego aby w Polsce rządzili lewicowcy czy liberałowie. Pierwszy dobry przykład. Co od 2007 roku partia Kaczyńskiego zablokowała w sejmie? Nic. Z jaką partią byłaby w stanie współpracować partia Kaczyńskiego? Skoro wyeliminowali LPR w spektakularny sposób (Warto przypomnieć sobie jak PiS się dogadał z SLD w kwestii obalenia władz telewizji publicznej którzy wywodzili się z dawnego LPRu i obsadzeniu tych stanowisko ludźmi SLD) nie widzę współpracy PiS z nikim innym. Oni nie są antyunijni. Dokładnie realizują postulaty eurokołchozu. Wystarczy spojrzeć do jakiej frakcji w europarlamencie, politycy PiS należą. Tworzą wspólną frakcję razem z posłami partii Davida Camerona, którzy są zwolennikami homoseksualizmu. Ciężko się temu dziwić, bo PiS już wielokrotnie pokazywał swoje stanowisko w sprawie odmienności seksualnych. Pierwszy przykład z brzegu, to wypowiedź posła Waszczykowskiego który skrytykował wypowiedź osób którzy uważają homoseksualizm za wynaturzenie. Kolejny przykład to współpraca burmistrza Ursynowa pana Piotra Guzała z organizacjami LGBT ( http://narodowcy.net/tole...pis/2012/12/12/ ). Zresztą sam Maks Kraczkowski stwierdził, że w PiS jest jak najbardziej miejsce dla homoseksualistów ( http://narodowcy.net/w-pi...tow/2012/07/23/ ), czy tak postępuje partia odwołująca się do wartości konserwatywnych? Sprawa poruszana na forum ekonomicznym w Krynicy, gdzie prezes Kaczyński publicznie przyznał, że jest zwolennikiem Armii Europejskiej zostawiam już bez komentarza. Tak więc kolega sam sobie może odpowiedzieć na pytanie, co tak na prawdę jest dobrego w tej partii, która jest krytykowana (jak najbardziej słusznie) ze strony narodowej.

Oczywiście tak jak wspomniałem wyżej, przykładów takich jest znacznie więcej, aczkolwiek nie PiS jest kwestią omawianą w tym temacie. Więc też nie mam zamiaru kontynuować tej jałowej dyskusji. Zapraszam jednak do zapoznania się z faktami.


Wybacz ale Twoja wiedza jest powierzchowna. Gdybym miał Ci odpowiedzieć na szereg zarzutów które przedstawiłeś, nic bym ńie robił, tylko cytował z netu rzeczy które zmanipulowałeś czy też przekłamałeś.
Choćby z TV, to ludzie Giertycha zawarli porozumienie z PO, mianując swoim prezwesem Farfała. To LPR wraz z SO spotykał się z PO poza plecami Kaczyńskiego, i w sejmie głosując razem z nimi w większości przypadków przeciw wasnemu rządowi!
To PiS w sejmie przegłosował ustawę lustracyjną, którą zatrzymał TK..mógłbym tak pisać i pisać ..nie lepiej gdybyś sam sprawdził zdarzenia którymi się posługujesz, a nie pisał bredni?
Najpierw młodzi poszli za lewicowymi liberałami z PO, teraz widzę, że za prawicą prawdziwszą...ok, cieszę się...ale czy musicie się zachowywać jak te lemingi? Co to tylko powtarzać idiotyzmy potrafią?
Całym mykiem, w tym wszystkim jest, że taki Zawisza, czy Bosak , na hasełkach typu oni już byli, budują sobie polityczny byt. Przecież oni też już byli...
Jerzy Giertych jest na panteońie zasłuźonych dla RN.
Szukaj sobie wrogów, tam gdzie naprawde oni sa.
Nie wiem czy wiesz, nie wiem czy to się sprawdzi, ale jeszcze niejedną niespodziankę możesz przeżyć, choćby dołączenie do RN Pana Szeremietiewa czy Opary...dawne służby, choć narodowcy.
Jesteś pełny entuzjazmu i przekonań...super, że akurat w tym kierunku. Życzę powodzenia RN.

[ Dodano: Nie Kwi 07, 2013 18:27 ]
DNL napisał/a:
ZABITO... Dramat.

Nie ma żadnych DOWODÓW, że kogokolwiek w Smoleńsku ZABITO, więc skończ robić ludziom sieczkę z mózgu - jaką zrobiono Tobie - i przestań powtarzać te głupoty.

A skoro mówisz takie rzeczy to wskaż KTO, JAK I PO CO? Konkrety.
Najpierw tu na forum, a później w prokuraturze - możesz spróbować w zagranicznych instytucjach, skoro twierdzisz, że żyjemy w kondominium niemiecko-rosyjskim a nie wolnym, suwerennym kraju.


Żyjemy w kraju w którym jego przywódcy nawet nie zostaja poinformowani, że na terytorium tego kraju, inne mocarstwo wybuduje im rurociąg.

Jeżeli zaś żyjemy w kraju w którym wolność słowa i przekonań obowiazuje, każdy może wg swojego przekonania napisać, że mu zabito Prezydenta. Po 3 latach od tej Katastrofy, wg badań sondażowych takich ludzi przybywa. Choć sam ńie jestem zwolennikiem tej tezy...nie wierzę by NATO do tego dopuściło i milczało, śledztwo jak i raporty dotychczasowe są żałośnie i wbrew standardom, prawu a nawet logice prowadzone.



Dalej nie odniosłeś się do kwestii fundamentalnych które wymieniłem wyżej.

"To LPR wraz z SO spotykał się z PO poza plecami Kaczyńskiego, i w sejmie głosując razem z nimi w większości przypadków przeciw wasnemu rządowi!" - bardzo dobrze, że o tym wspomniałeś. Właśnie w taki sposób była szansa przegłosować ustawę ochraniającą życie poczęte przed dokonywaniem aborcji. Wszystkie te kluby parlamentarne które wymieniłeś zagłosowały za ochroną, która jest całkowicie zgodna z katolicką nauką społeczną. Szansę zmarnował PiS który się temu sprzeciwił. PiS nie poparł tego projektu. Skutkiem tego niezrozumiałego stanowiska PiSu w tej sprawie było odejście z partii Marka Jurka. Przypominam, że za tą ustawą zagłosowali nawet posłowie PO. Przeciwni byli osoby z SLD i PiS.

Kolejny świetny przykład który podałeś to sprawa prezesa TVP - Piotra Farfała. Chyba nie trzeba przypominać, że jest to człowiek wychowany na wartościach narodowych. Funkcję sprawował krótko ponieważ PiS dogadał się z SLD (kolejny zresztą raz), by obsadzić wszystkie ważniejsze funkcję w telewizji publicznej ludźmi związanymi z PZPRowskim betonem z którym sam Kaczyński dogadał się już podczas obrad okrągłego stołu podczas tzw przemian systemowych. Rzeczywiście tak się stało. Niedługo potem PiS w spektakularny sposób oddało władzę w ręce PO, rozwiązując rząd PiS-LPR-Samoobrona.

Moja wiedza nie jest powierzchowna, aczkolwiek nie rozpisuje się niepotrzebnie aby nie zanudzać. Po prostu piszę konkrety i oczekuje konkretów przemawiających za PiSem. Od początku tej dyskusji nie usłyszałem jeszcze ani jednego sensownego argumentu podważającego to co napisałem. Tak więc, czekam na ten szereg konkretów, aczkolwiek jeżeli będą to artykuły rodem z Gazety (nie)Polskiej i redaktora Sakiewicza, to myślę, że mało będą wnosić do dyskusji, z racji swojego braku obiektywizmu.

Na koniec jeszcze wyjaśnijmy jedną rzecz, to JĘDRZEJ Giertych jest osoba zasłużoną dla obozu narodowego, zresztą bardzo słusznie. Odsyłam do Jego książek a wtedy myślę, że po części kolega zrozumie dlaczego. :)

Pozdrawiam! :)
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 19:07   

Cytat:
Po prostu piszę konkrety i oczekuje konkretów przemawiających za PiSem.


Zadnych konkretow nie pisezsz, wybacz. Nawet w poscie wyżej już z pewnych rzeczy się wycofujesz. Nie będę jednak Twojego oczekiwania spełniał...nie chce mi się. ;) i grosza z tego nie mam...Spotakj się z Włodkiem on Ci wytłumaczy...:)
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
lithium1989

Dołączył: 19 Wrz 2012
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 19:19   

kosiarz napisał/a:
Cytat:
Po prostu piszę konkrety i oczekuje konkretów przemawiających za PiSem.


Zadnych konkretow nie pisezsz, wybacz. Nawet w poscie wyżej już z pewnych rzeczy się wycofujesz. Nie będę jednak Twojego oczekiwania spełniał...nie chce mi się. ;) i grosza z tego nie mam...Spotakj się z Włodkiem on Ci wytłumaczy...:)


Oczywiście, ze napisałem konkrety w telegraficznym skrócie, nie rozpisując się na nie nazbyt.
- Traktat Lizboński
- Wołyń
- Lustracja
- Ochrona Życia Poczętego
- Układ z SLD
- Okrągły Stół
- Magdalenka
- Polityka pro amerykańska, pro żydowska
- Współpraca z homoseksualistami i akceptacja tego rodzaju związków.

Jeszcze można wymieniać....

Prościej już się na prawdę nie da. Wszystkie tematy są faktami które nie zostały przez nikogo podważone.
Ale tak jak wspomniałem na początku. Temat brzmi "Manifestacja..." , więc tego się trzymajmy a sprawy około PiSowskie odłóżmy na inny wątek, albo na rozmowę priv.

Pozdrawiam :)
_________________
Nacjonalizm! Nie Liberalizm!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 19:22   

Sorry że wam przerwę tą romantyczną dyskusję ale pouprawiam sobie trochę prywaty i poprosze któregoś zielonego albo czerwonego o posprzatanie w http://www.sandecja.org/f...p?p=99072#99072 bo nie wiem czemu dokleiło się dwa razy to samo (pewnie wina tuska:D) i porobił sie bajzelek.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
tom71


Dołączył: 07 Lis 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 19:39   

http://www.sadeczanin.inf...ami-sacza,45661

Komentarze są najlepsze jest tam wszystko co Sądeczanie myślą o tej parodii.Zapraszam do kciukowania :D
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE-MYŚLĘ ŻE TEGO NIE ROZPIERDOLICIE...


http://www.youtube.com/watch?v=SAryYC33kAw
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 21:32   

tom71 napisał/a:
http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/obchody-smolenskie-msze-kwiaty-marsz-ulicami-sacza,45661

Komentarze są najlepsze jest tam wszystko co Sądeczanie myślą o tej parodii.Zapraszam do kciukowania :D


Parodia to jest to;

Cytat:
Dajcie już spokój z tym Smoleńskiem ludzie za śmieci nie będą mieli czym zapłacić(to jest katastrofa)jak słysze Smoleńsk to na wymioty mnie ciągnie.Zróbcie coś dla ludzi a nie zajmujcie się przemówieniami i świętowaniem.


To jeden z komentarzy. Chłopaku najpierw wybrał lewicowych liberałow, bo Kaczor był be, a teraz beczy oskarżając "kaczorów" o podatek śmieciowy który wprowadzili mu ci liberałowie nacjonalizując jak prawdziwi komuniści smieci, bo urzednik wie lepiej,

Jak to nazwać głupota? to chyba słabe okreslenie. Moze ten "komentator" i inni sami wyjda na ulicę by coś powiedzieć? Czy lepiej pisać na forach internetowych dość PiSu u władzy! Choć nie rządza już ponad 5 lat. Może pora zmienic okulary?
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
tom71


Dołączył: 07 Lis 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 07:49   

Wrzuciłem link a kamienie się posypały. Chciałem żebyście zobaczyli co Sądeczanie sądzą o tym a nie o PO i PiS ach polityków.
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE-MYŚLĘ ŻE TEGO NIE ROZPIERDOLICIE...


http://www.youtube.com/watch?v=SAryYC33kAw
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » 10.04.2013.MANIFESTACJA W ROCZNICĘ TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 26