Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:20
Młodzi i utalentowani piłkarze Sandecji
Autor Wiadomość
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 11:22   Młodzi i utalentowani piłkarze Sandecji




ps. Moja krew :D
[Profil] [PM]
 
 
grubas_KKS
Globetrotter

Dołączył: 25 Gru 2004
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 14:37   

Bardziej mnie martwi wypowiedz Piotra Bani w artykule wyzej... a zwlaszcza ostatnie zdanie =/
_________________
...::: Futbol Club Barcelona :::..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 17:45   

Widac miasto najlepszy sponsor ;/
[Profil] [PM]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 18:26   

Ja mam nadzieję, że w końcu ktoś rozliczy pana Prezydenta z niespełnionych obietnic bo przypomnę, że tu nie tylko o Sandecję chodzi (choćby obiecany darmowy internet). Pewnie najlepiej jest się pokazać na meczu, robić dobrą minę i myśleć, że wszystko jest w porządku. A zapomniałem - oczywiście pobić pianę przed kamerami regionalnych telewizji czy w lokalnej prasie jakim to jest się kibicem Sandecji i jak to miasto wspomoże klub. Kiedyś coś słyszałem o 2 mln.
Osobiście podziwiam zawodników za to, że jeszcze grają. Grają, poświęcają swoje zdrowie po co ?? Oczywiście tylko i wyłącznie dla kibiców i własnej satysfakcji...
Uważam, że gdyby doszło do zapowiadanego kiedyś opóźnienia meczu to wszyscy przyjmą ze zrozumieniem decyzję zawodników. Natomiast odpowiednio należałoby podziękować miastu za sprowokowanie takiej sytuacji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 18:48   

Ehh Sandecja moglaby spokojnie walczyc o pierwsza lige, w sumie teraz walczy bo jest na gorze tabeli z malutka strata ... tylko jak dlugo pilkarze wytrzymaja z graniem za darmo... podwyzszaja ciagle ceny biletow i nic to nie daje dlugi ciagle rosna...
Naprawde musi sie stac jakis cud zeby wplynela wystarczajaca ilosc pieniedzy do kasy klubu...

Najbardziej mnie dobija to ze wydano tyle pieniedzy na remont ulicy Jagiellonskiej... po ch*ja to ? tyle pieniedzy poszlo sie piepszyc zeby przejsc ten jeden krotki odcinek w zasadzie tylko do jakichs sklepow na tej ulicy... a slyszalem ze naprawde duzo kasy tam poszlo bo jeszcze tam wlozyli jaks "specjalna" kostke czy cos takiego, wg mnie ulica byl a w super stanie i zamiast zajac sie waznymi rzeczami takimi jak chociaz male dofinansowanie klubu lub nawet taki glupi remont ulic w saczu np Krolowej Jadwigi ktorej stan jest straszny.... ale po co lepiej wydac na pierdoly... tak to jest na tym swiecie kto ma wladze ten ma wszystko, korupcja i dbanie o wlasny tylek i wygode zawsze byla jest i bedzie, kazdy robi dla siebiej ak najlepiej byle sie nachapac...

[ Dodano: 2008-10-01, 19:49 ]
ps. moze troche zly temat ale mnie ponioslo :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 19:10   

Odnosnie tego, ze:
- Nowak jest kibicem Sandecji. Chodzil na Sandecje jeszcze w czasach gdy niewiele znaczyl w polskiej i sadeckiej polityce
- Jagiellonska remontowano niepotrzebnie. Tak i nie. W zasadzie nie widzialem jeszcze koncowego efektu. Badz co badz ma to byc jednak reprezentacyjna ulica miasta. Fakt faktem, ze wygladala dobrze, ale te pieniadze tak czy inaczej poszlyby gdzie indziej - nie w Sandecje.
- darmowy internet. Zdaje sie, ze to zostalo anulowane ze wzgledu na nieprawidlowosci w przetargu ... czyli chyba raczej formalnosci kompletnie nie zwiazane z prezydentem. Ale to juz typowy off-topic

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 09:00   

Polecam wszystkim dzisiejszy wywiad w "Dzienniku Polskim" z Nowakiem: "Walczymy o pierwszą ligę" dobry materiał w dyskusji nt. kłopotów finansowych Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 09:10   

wywiad wklejony w odpowiedni temacie - zapraszam do komentowania
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 16:21   

http://www.90minut.pl/news.php?id=804398


Słyszałem że ten młodziutki Wilk to wielki talent.
[Profil] [PM]
 
 
Hazarr
Helt bra

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:38   

Mateusz Wilk powołany do kadry U - 15

http://www2.90minut.pl/news/89/news893339.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 11:10   

Mateusz Wilk znowu został powołany do Kadry u16
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Czw Sie 06, 2009 16:26   

Kadra Polski U-15 na konsultację w Ciechanowie:

Konrad Budek (GKP Targówek (Warszawa)), Maciej Damp (Arka Gdynia), Robert Galanek (ŁKS Łomża), Maciej Gostyński (Widzew Łódź), Kacper Grzybek (Hetman Włoszczowa), Gracjan Horoszkiewicz (Zagłębie Lubin), Mikołaj Juchacz (Promień Opalenica), Wojciech Kalisz (Sandecja Nowy Sącz), Lukas Klemenz (Fortuna Głogówek), Michael Komor (Silesius Kotórz Mały), Dominik Kościelniak (Wisła Kraków), Marcin Płoskonka (Zaborze Zabrze), Oskar Pogorzelec (Kotwica Kołobrzeg), Tomasz Prejs (Chemik Bydgoszcz), Sebastian Rudol (Salos Szczecin), Patryk Stępiński (Pogoń Zduńska Wola), Kamil Szpejna (Victoria Lisewo), Kamil Walesa (Polonia Bytom), Bartłomiej Wasiluk (TOP 54 Biała Podlaska), Alan Wilczewski (Bałtyk Gdynia), Piotr Wypniewski (OKS 1945 Olsztyn), Konrad Zacharski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Zieliński (Mazur Karczew), Karol Żwir (MKS Korsze).


Kadra U-16 na konsultację szkoleniową w Olecku:

Jakub Babiński, Alan Uryga (obaj Wisła Kraków), Wiktor Bagiński, Kamil Pisklak, Piotr Zieliński (wszyscy Zagłębie Lubin), Sebastian Bartlewski, Adrian Liberacki, Oskar Rybicki (wszyscy Arka Gdynia), Michał Fertikowski, Wiktor Witt (obaj Lech Poznań), Damian Hendzel (UKS SMS Łódź), Martin Kobylański (FC Energie Cottbus), Adam Radecki (MOSP Jagiellonia Białystok), Kamil Rozmus (AMSPN Hetman Zamość), Marcin Stromecki (Mazur Karczew), Mateusz Taudul (MSP Szamotuły), Mateusz Wilk (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 17:03   

Jak wygląda sytuacja z juniorami Sandecji? Czy jest szansa że w przyszłym sezonie, któryś z wychowanków zostanie włączony do pierwszego zespołu? Wiem że młody Wilk jest wyróżniającą się postacią, a co z resztą?
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
bartekos

Dołączył: 02 Sie 2008
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 12:56   

przyjdz zobacz to się dowiesz jak grają.
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 13:27   

Nie mam czasu więc pytam na forum. Nie masz dla mnie odpowiedzi to nie pisz w ogóle :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Rezerwy i Juniorzy Sandecji
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26